Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CN. Chongqing/重庆

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    CN. Chongqing/重庆

    sveiki. teko aplankyti dar vieną nuostabų miestą, kuris vos 2 valandos greituoju traukiniu (200km/h) nuo Chengdu (miesto, kuriame gyvenu).

    Chongqing tai neoficialiai didžiausias miestas pasaulyje, kuriame dabartiniais duomenimis gyvena 32 milijonai žmonių. Gyvena Chongqing municipality (tokio pat dydžio kaip Austrija), bet miestas taip išsiplėtęs, kad užimą didžiąją dalį jos, ir toliau "valgo" miestelius aplinkui. Faktas, kad į miestą kasdien atsikelia gyventi apie 1000 žmonių, pasako daug ką. Jis plečiasi neįsivaizduojamu greičiu, neįsivaizduojami kiekiai naujų dangoraižių bei gyvenamųjų kvartalu yra statomi.

    Chongqingas pasižymi labai karštu oru (vasarą maždaug 35-45 C pastoviai), aštriausiu maistu Kinijoje bei gražiausiomis merginomis... . Tad šiek tiek foto iš mano kelionės ten:

    1. Kontrastas


    2. Visur aplinkui statomi nauji dangoraižiai


    3. Kiti jau baigti


    4. Pats centras, pagrindinė gatvė.


    5.


    6. World Finance Center. 74 aukštai. Dar pilnai neatidarytas dangoraižis, kuriame pagal mano pirmą planą, turėjau atlikti savo praktiką, bet nukėlus atidarymo datą, nepavyko planas. bet gal ir gerai, nes ten apsilankius, niekas net nekalbėjo angliškai


    7.

    8. Maisto gatvė. galima rasti įvairiausių tradicinių valgių.


    9. Monumentas II Pasaulinio Karo aukoms atminti. Per karą miestas buvo labai smarkiai sugriautas, subombarduotas japonų. daugybė žmonių žuvo.


    10. Keliamės per upę keltuvu. Kol nebuvo pastatytas tiltas, žmonės naudodavo jį kaip transporto priemonę, dabar jis labiau turistų atrakcija, bei puiki vietą pažvelgti į naktinę panoramą.


    11.


    12. Primena Lietuvos komiblokus


    13.

    14.

    15. Vienas iš daugelio tiltų


    16. Kitas tiltas. atrodo labai panašus į nuotraukoje prieš tai.


    17. Viena iš nedaugelio išlikusių senųjų miesto vietų.


    18. Miestas tiesiog dygsta kaip ant mielių, norėsiu pamatyt kaip atrodo šis skyline po keletos metų...


    19.

    20. Chongqingo Brodvėjus


    21. Dideliam miestui reikia daug taksi automobilių. beveik milijonas.


    22.

    23.

    24. High


    25.

    26. Naktnė panorama nuo kalno esančio priešais miestą.


    27. CQ teatras


    28. ~metro ilgio ryklys viename iš naktinių klubų...


    29. labai skanūs užkandžiai gaminami tiesiog gatvėje.


    30.

    31. Kvartalas, kuriame mūsų hostelis buvo. Kvartalas , kuriam daugiau nei 1000 metų, dabar labai populiari turistinė vietovė. Joje galima nuspirkti įvairiausių tradicinių suvenyrų, maisto, bei pamatyti kaip jį tieisiog prie tavo akių paruošia senoviniu būdu.


    32. Labai karšta. apie +42. Nors Chengdu mieste jau esam pripratę prie +35 kasdien, bet +42 gana vargina. Bet nesiskundžiu, daug geriau nei šaltos daniškos vasaros.


    33. Net nežinau kaip šį maistą lietuviškai ar angliškai pavadinti, kurį čia ruošia labai senoviniu būdu, bet jis skanus


    34. Keistokas namas


    35. Laikas pakilti į naujai pastatytą Westin viešbučio....


    36. 52 o vėliau ir 55 aukštus.


    37. Štai ir pakilom. įspūdis - nepakartojamas.


    38.

    39. Panorama


    40.

    41. Stiklo kambaryje, kuris yra "išsikišęs iš pastato"


    42. Žvilgsnis žemyn.


    43.

    44. Žvilgsnis 90 laipsnių žemyn. Žaislinės mašinytės


    45. O kaip dėl atviro baiseino 55 aukšte?


    46.

    47.

    48. Jau traukinyje važiuojant namo. nors ir 200km/h , bet gražių vaizdų pro langą vistiek galima pafotkint


    49.

    50.

    51.

    52. Čia jau ne mano, bet nuostabi nuotrauka, kurioje matomas labai aiškus upių susikirtimas.




    bus daugiau. šį savaitgalį ten grįžtu, bei dar į vieną nuostabią kalnuotą vietovę, kurioje buvo filmuojami Avataras bei Transformeriai 4 filmai

    o pabaigai siūlau pažiūrėti šį nuostabų video su puikiai priderintu muzikos fonu. nors ir video 2011 metų, o per juos miestas gerokai pasikeitė, bet jis vistiek nuostabus...

    Paskutinis taisė Chixx; 2014.07.23, 21:57.
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    #2
    Primena postakopaliptinius filmus, dar ta ruda upė kaip vyšnia ant torto viską vainikuoja

    Comment


      #3
      na kas jau kas, bet šis miestas, postapokaliptinio miesto tai niekaip neprimena, tik kai kurios vietos, nufotografavus iš tam tikro kampo.... bet šiaip tai jis visiškas opostias postapokaliptiniui miestui, ko negalėčiau pasakyti apie kai kuriuos Kinijos miestus
      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

      Comment


        #4
        Ar bus nuotraukų su gražiausiomis Kinijos merginomis?

        Beje, kaip tik šiekemt (t.y. iki metų pabaigos) turėtų būti atidarytas Chengdu-Chongqing Intercity geležinkelis, kuris važiuos 300km/h. Dabartinis 200km/h geležinkelis, kaip suprantu, yra sena upgreidinta linija, kuria važiuoja CRH serviso traukiniai.

        Comment


          #5
          Parašė John Rodyti pranešimą
          Ar bus nuotraukų su gražiausiomis Kinijos merginomis?

          Beje, kaip tik šiekemt (t.y. iki metų pabaigos) turėtų būti atidarytas Chengdu-Chongqing Intercity geležinkelis, kuris važiuos 300km/h. Dabartinis 200km/h geležinkelis, kaip suprantu, yra sena upgreidinta linija, kuria važiuoja CRH serviso traukiniai.
          viena iš jų



          jo, girdėjau apie tą geležinkelį, ir mačiau manau jį. o dabartine linija važiuoja 200km/h traukiniai ir paprasti senoviniai. su greituoju trunka 2h iki CQ nuvažiuot, su paprastu 4h
          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

          Comment


            #6
            Tą nuotraukoje užskaitau.
            O čia taviškė, ar tik šiaip praeivė? Jei pirmas variantas, tai sveikinu (ir pavydžiu)
            Paskutinis taisė John; 2014.07.24, 20:32.

            Comment


              #7
              na ji gyvena CQ, o aš Chengdu, tai tik preitą savaitgalį pirmą kartą susitikom, nors jau nuo lapkričio virtualiai bendravom, kai aš planavau į CQ atvykti praktikos atlikti, ieškojau per QQ angliškai šnekančių vietinių... bet mano planai pasikeitė, tačiau vistiek susitikom turėjau aš Chengdu porą neblogų "saviškių"
              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

              Comment


                #8
                Čongčingas, turbūt man labiausiai patikęs miestas žemyninėje Kinijoje, aš jį sulyginčiau su HongKongu, nes jis turi kažką, ką aš vadinu 'soul', Šanchajus ar Šenženas blizga, bet jie to neturi. Man teko lankytis keletą kartu ir vienas iš privalumų persikelti gyventi į Čengdu miestą buvo tas, kad galėsiu lankytis Čiongčinge kada tik panorėjęs. Nors ir lankant Kiniją jis yra labai nepakeliui, bet tikrai rekomenduočiau dėl infrastruktūros, 'landscape'o' ir tų kontrastų, kur gali pamatyti idealiai sutvarkytas vietas ir stipriai apleistas vietas. Dar vienas pastebejimas, ar tai tik man, bet jis man primena Niujorką kuomet esi Jiangbei ar Nanan rajone tai tarsi Manhetenas, Yubei - Bruklinas ir Banan - NiuJersis

                Comment


                  #9
                  Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                  Įspūdinga! Kai buvau tenai 2004 metais, tai atrodo, kad tas su apvalia apžvalgos aikštele ten vienintelis stovėjo centre ale modernus pastatas. Dabar jau graudu žiūrėt į jį, koks vargšas jis ten

                  Comment


                    #10
                    Parašė Rockass Rodyti pranešimą
                    vienas iš privalumų persikelti gyventi į Čengdu miestą buvo tas, kad galėsiu lankytis Čiongčinge kada tik panorėjęs.
                    Kodėl ne iškart i čiong ponga keltis tada?

                    Comment


                      #11
                      Įdomu ir įspūdinga. Panašu, jog visas pasaulis kraustosi į Aziją, o kinai ir kt. užima Europą, Afriką ir civilizuotąją Ameriką.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Kodėl ne iškart i čiong ponga keltis tada?
                        Tiesiog taip aplinkybės tada susiklostė, be to Čengdu Kinijoje yra įvertintas kaip vienas geriausių miestų gyventi (edit: Kinijoje) dėl lėto gyvenimo tempo, galimybių, tvarkos/švaros, išsivystymo ir kitų faktorių
                        Paskutinis taisė Rockass; 2014.07.28, 15:46.

                        Comment


                          #13
                          Kinai žino kažkokią paslaptį, kurios nežino, ar pamiršo Europa
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            #14
                            papildymas

                            taigi dar kartą grįžau į Chongqing bei porą valandų už jo esanti Wulong geologinį parką, kuriame buvo filmuojami nemažai filmų, tarp jų ir nesenai išleistas: Transformeriai 4.

                            1. Mano laikais, skėčius naudodavom apsisaugoti nuo lietaus


                            2. Šiek tiek paskilydę buvom, bet užtat gražūs vaizdai atsivėrė.


                            3.


                            4. Nuo +40 ir daugiau laipsnių karščio žmonės slepiasi metro stotyse, ypač tie, kurie yra vargingi ir neturi AC namie...


                            5. Chongqing šiaurė. apie 2 valandos metro ir pasiekėme Beibei rajoną, kuriame daug ramiau negu miesto širdyje, oras gaivesnis, mažiau triukšmo, daugiau gamtos. Kopėme į kalną.


                            6.

                            7.

                            8.

                            9.

                            10. Monumentas 2 Pasaulinio Karo aukoms naktį.


                            11. Kita diena. Vykstame į Wulong miestelį, kuris yra 4 valandos senuoju traukiniu, arba 2 valandos naujesniu (bet ne greituoju). Važiavome senuoju. Buvo labai įdomu išbandyti old school kinietišką traukinį. Tik jame galime patirti tikrąją Kinija. +40 karštis ir jokio AC, bet užtat galime atsidaryti langus traukinyje bevežiuojant, kaip kokioj mašinoj viduje žmonių daugiau nei telpa, visi rūko belekur. 3 valandos tokios patirties įdomu, bet jei reiktų ilgiau, būtų sunku, nes tokiam karštyje labai sunku ištverti sėdint visą laiką.


                            12. Kas kaip moka tas taip miega.


                            13. Tunelis


                            14. Pro langą


                            15. ....


                            16. Atvykome į Wulong. Kaip ir daugelyje miestelių, kurie yra ant kalnų, nauja architektūra statoma europiniu stiliumi...


                            17. Wulong tarsi apsėstas transformerių po to kai jame buvo filmuojamas filmas Transformeriai 4. Jų visur radome, gatvėse, parduotuvėse, restoranuose, parkuose ir t.t.


                            transformerių parkas



                            18. Kalno viršūnėje labai gera. oras vėsus, apie +25, palyginus su papėdeje kaitinančiais +40, jautėmes labai atsigavę, bei oras daug gaivesnis, priminė Europą, nes per 8mėn Kinijoje jau atpratau nuo gaivaus, neužteršto oro... Ir gamta ant šio kalno labai priminė Europą. Pievos, karvės... labai nekiniškas vaizdas.


                            19.

                            20.

                            21. lol


                            22. Su Gorrrrrila


                            23. Teko apsilankyti ir pačiame nuostabiausiame miuzikle savo gyvenime. Nors ir brangūs bilietai, bet tai nepakartojama patirtis. Scena gamtoje, tiesiog prieš ~100 metrų aukščio olą, kuri paverčiama nuostabiu meno kūriniu naudojant šviesos efektus, lazerius ir t.t. + daugybė atlikėjų, nuostabios dainos ir pasirodymai. Chongqing istorija parodoma tame miuzikle. Jei kas būsit wulong, labai patariu nuvykti į šį miuziklą.


                            24.

                            25. Kita diena. Wulong Karst geologinis parkas. Tai tiesiog užgniaužė kvapą man. Nuostabiai didinga vieta. Priminė filmą Avataras...


                            26.

                            27.

                            28. Antikinė šventykla


                            29.

                            30.

                            31.

                            32.

                            33.

                            34.

                            35. Deja šios vietovės didybė nei iš tolo nepersiduoda nuotraukose, tokia jau čia vieta... reikia būti ten, jog suprastumėt, kokia nuostabus tai rojaus kampelis


                            36.

                            Na tai viskas šiam kartui ir tikriausiai ilgam. Nes mano nuotykiai Kinijoje baigiasi jau kitą savaitę.. bet tai buvo tiesiog neįkainojama patirtis ir mano gyvenimo nuotykis, tad aš tikrai čia sugrįšiu ir tikriausiai ilgam. Ačiū už dėmesį .
                            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                            Comment


                              #15
                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Ar bus nuotraukų su gražiausiomis Kinijos merginomis?

                              Beje, kaip tik šiekemt (t.y. iki metų pabaigos) turėtų būti atidarytas Chengdu-Chongqing Intercity geležinkelis, kuris važiuos 300km/h. Dabartinis 200km/h geležinkelis, kaip suprantu, yra sena upgreidinta linija, kuria važiuoja CRH serviso traukiniai.
                              Truputį gal ne į temą, bet apie traukinius: http://shanghaiist.com/2014/08/01/co...peed-train.php

                              Comment

                              Working...
                              X