Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CN. Chengdu/成都

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    CN. Chengdu/成都

    Sveiki dar kartą. Kadangi 6 ateinančius mėnesius gyvensiu Chengdu mieste (14 milijonų gyventojų) Vakarų Kinijoje, nusprendžiau sukurti temą ir reguliariai įkelti nuotraukų iš miesto, architektūros ir t.t. Pats gyvenu naujame miesto centre, Hi-Tech rajone, dirbu Howard Johnson's 5* viešbutyje. Visas rajonas tik prieš keletą metų iškilo, prieš tai čia buvo varguolių trobelės, net sunku įsivaizduoti kad per 5-7 metus tai pasikeitė į dangoraižiais apstatytą modernią teritoriją.
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    #2
    Didžiausias Pasaulio Pastatas

    buvau girdėjęs apie jį anksčiau, tačiau, kai jis nuo mano viešbučio, kuriame gyvenu ir dirbu, tėra tik pora metro stotelių arba 10min su e-bike, būtinai turėjom jį aplankyti. 1,76 milijono kvadratinių metrų sunku suvokti galvoje, kiek tai vietos gali užimti. Padėsiu jums tai padaryti. New Century Global Center, buvo atidarytas pernai metų vasarą, jame galėtu tilpti 20 Sidnėjaus Operos rūmų arba trys Pentagonai. Viduje yra netgi dirbtinė saulė, 2 5* viešbučiai (vienas iš jų InterContinental), taip pat ten yra didžiausi pasaulyje : prekybos centras, muziejus, aukščiausia pasaulyje statula, ir aukščiausia apžvalgos aikštelė. Taip pat čia yra viduramžių Europos miestelis, kino teatras, milžiniškas vandens parkas su savu paplūdimiu.... Tai yra didžiausias pastatas pasaulyje... Žinoma, jį visą apeiti reiktų keletos dienų, o aš pabuvau tik pora valandų, todėl nuotraukų nedaug, bet esu tikras, jog ten dar ne kartą grįšiu

    1. Vienintelė vieta, iš kurios galima padaryti nuotrauką viso pastato... bet ir tai naudojant panoraminį fotografavimą.


    2. Gigantas...


    3. 3D menas


    4. Filmuoju fimą


    5. Tikriausiai ilgiausi važiuojantys laiptai ant kurių yra tekę būti


    6.


    7. Įėjimas į vandens parką


    8. Kino teatras


    9. sukasi galva...


    10.


    11. Milžiniškas LED ekranas


    12. Sutemo


    13. Blogos kokybės naktinė panorama


    14. Deja paprastai fotografuojant viso pastato apimti viename kadre neįmanoma
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    Comment


      #3
      Šaunu Lauksime daugiau!

      Comment


        #4
        Sveikas atvykes,, nesitikejau, kad tokiame uzkampyje kaip Chengdu apsistojes dar vienas tautietis..
        Siek tiek perdedi tuo 14 mln gyventoju, bet gal kokie 7 ir bus , o apie New Century Global Center, 2-ju dienu tikrai nereikia, didziaja dali uzima viesbuciai i kuriuos niekas zvalgytis neis, taip pat verslo centras, kuris dar pilnai neirengtas ir vandens parkas kuris gal but didziausias vandens parkas po stogu, bet palyginus su atvirais vandens parkais yra pakankamai mazas ir kiek girdejau is zmoniu nuobodus.. tai lieka tik prekybos centras (tikrai nedidziausias pasaulyje..)
        Linkejimai John turbut aktyviausias tautietis SSC ypac rysium su Kinija
        Paskutinis taisė Rockass; 2014.06.09, 12:42.

        Comment


          #5
          Rockai, aš irgi nesitikėjau, kad Chengdu yra dar nors vienas lietuvis. :0 aš turėjau omeny 14mln su užmiesčiais, kurie kaip ir visoj kinijoj, yra susijungę su pačiu miestu be jokių tarpų... tad galiausiai tai gaunasi vienas milžiniškas miestas... taspats kaip ir su Chongqing, 30mil gyventojų su užmiesčiais.
          Būtų įdomu susitikti kokią dieną.

          o aš turiu keletą naujų nuotraukų forumiečiams:
          15. McLaren parduotuvė mano kaiminystėje:


          16. Keistų formų statinys


          17. Futuristiški daugiabučiai


          18. Kelias po keliu


          19. Brain hurts.... žiūrint į šį pastatą... texture error?


          20. Tetris


          21. Vaizdas iš mano darbovietės.


          22. Geriausia atgaiva, kai lauke +29
          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

          Comment


            #6
            Viusų pirma ačiū už įdomius reportažus. Chengdu yra turbūt kad vienas įdomesnių miestų Kinijoje, kuris nori (ar bent jau svajoja) tapti Pirmo rango (First Tier) miestu. Tą patį nori pasiekti ir Chongqing'as, Wuhan'as ir tikriausiai kai kurie kiti.

            Dėl populiacijos visgi yra šiek tiek komplikuota. Dėl Chongqing'o viskas kur kas labiau aišku. CQ su 30 milijonų gyventojų yra, viso labo, administracinis vienetas, kuris lietuviškai verstųsi kaip savivaldybė (Zhixiashi). Ta Chongqing'o savivaldybė yra maždaug 82 000km2, kas yra maždaug tiek pat, kaip Austrija... Gyventojų tankis apie 360žm/km2 t.y. panašus, kaip Japonijos arba Belgijos (t.y. valstybių). Miestu per se tai niekaip nepavadinsi. Realiai pats miestas yra taškelis didelėje neurbanmizuotoje teritorijoje, kurios plotas kaip nedidelė Europos valstybė.

            Chengdu atveju kalba eina apie sub-provincinį miestą (sub provincial city). Populiacija per 14mln., plotas ~12 000km2. Tankis apie 1200 žm/km2. Aišku, tai jau panašiau į meistą, bet visvien mažiau, negu, tarkim, Vilnius, kurio didžiąją dalį, kaip žinia, sudaro miškai, laukai ir t.t. Panašiai yra su daugeliu miestų, įskaitant patį Pekiną, kur sub-provincial miestams arba savivaldybėms priskiriamos milžiniškos teritorijos, kurios su pačiu miestu neturi daug bendro. Aš ne iki galo suprantu to idėją, bet, spejų, kad tikriausiai taip daroma su mintimi, kad kada nors ten viskas bus urbanizuota ar bent jau neliks kaimo tipo vietovių.

            Comment


              #7
              As noreciau pritarti Big Dog is SSC kuomet jis isskiria municipalities (Beijing, Shanghai ..) ir tokius miestus kaip Chengdu priskiria pirmajai kategorijai, Chengdu atveju vien del to, kad is visu mano aplankytu miestu Chengdu jauciasi kaip labiausiai issivystes, turiu uomenyje net ir tokiuose miestuose kaip Shanghai ar Shenzhen yra idealiai isvystytos vietos, bet paklydus kiek giliau yra daug visu uzmirstu apleistu vietu.. gal tai nepasimato keliaujant, bet kai praleidi kiek daugiau laiko, pamatai daugiau,, o Chengdu jauciasi tvarkingas kur beeitum ir praleidus jau pusmeti cia dar neatradau tiek 'varguoliu trobeliu' kiek ju yra kituose miestuose.
              Del gyventoju skaiciaus, cia manau kiekvienas turi savo nuomone, ir as nesigincisiu, man asmeniskai miestas yra teritorija kuria be problemu gali apkeliauti miesto transportu ir dazniausiai apibreztas isoriniu 'ring road' pvz Londone M25, lygiai taip pat cia yra 4-tas ziedinis kelias tik iskiriant 'New Tianfu area' kuri yra uz ziedinio kelio, bet jungiasi 'Renming Nan Lu' ir metro linija su likusiu miestu.
              Kaip pavizdi duosiu Nanning, kuomet diskutavome sia tema SSC

              Cia puikiai matosi skirtumas tarp 'Urban population' ir 'Sub-provincial city population', tie kaimai uz miesto ribu tikrai taip nuosekliai nesijungia vienas su kitu, kad tai galima butu pavadinti vienu miestu..

              Comment


                #8
                Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                Šaunu Lauksime daugiau!
                Pritariu. Lauksim daugiau. Na, ir skaitysime apie įspūdžius.

                Comment


                  #9
                  Keletas nuotrauku iš mano albumo

                  (čia, jei ką, vaizdas pro mano langą)

                  Chengdu tai miestas turbūt turintis daugiausiai senamiesčių ir istorinių vietų iš visų mano matytų

                  Wenshu Monastery







                  Comment


                    #10
                    Huanglongxi old town











                    Comment


                      #11
                      Kuan Xiang Zi











                      Comment


                        #12
                        Luodai Acient Town

                        skaityti









                        Comment


                          #13








                          Comment


                            #14








                            Comment


                              #15








                              Comment


                                #16
                                Jinlong great wall











                                Comment


                                  #17
                                  Music park













                                  Comment


                                    #18
                                    Tai kuom Čengdu (Sičuanas) didžiuojasi, didžiosios pandos, iš 1500 pasaulio pandų 80% yra Sičuano provincijoje







                                    Paskutinis taisė Rockass; 2014.06.10, 07:51.

                                    Comment


                                      #19
                                      Labai grazu

                                      Comment


                                        #20
                                        40 minučių priemiestiniu traukiniu iš Čengdu


                                        P1110524_panorama by Rockass, on Flickr

                                        Tai'an senamiestis

                                        skaityti


                                        P1110543 by Rockass, on Flickr


                                        P1110548 by Rockass, on Flickr


                                        P1110546 by Rockass, on Flickr


                                        P1110547 by Rockass, on Flickr


                                        P1110538 by Rockass, on Flickr

                                        Qingcheng kalnas - tikroji himalajų papėdė


                                        P1110555 by Rockass, on Flickr


                                        P1110571 by Rockass, on Flickr


                                        P1110579 by Rockass, on Flickr


                                        P1110605_panorama by Rockass, on Flickr


                                        P1110606 by Rockass, on Flickr


                                        P1110611_panorama by Rockass, on Flickr


                                        P1110619_panorama by Rockass, on Flickr


                                        P1110650 by Rockass, on Flickr


                                        P1110664 by Rockass, on Flickr

                                        Comment

                                        Working...
                                        X