Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

BY. Minskas / Мінск

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nieko ispudingo . Tik stotis grazi, daugiau niekas nesuzavejo
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment




      Paskutinis taisė Maxas; 2006.10.19, 14:36.
      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

      Comment


        Stai kas atsitinka, kai salis buna izuoliuota nuo pasaulio.

        Ir dar kas svarbiausia vietiniams Minskas yra labai gražus miestas... bet dėl skonio nesiginčijama...
        Tai, kad baltarusiai nelabai pasaulio mate, tai nelabai turi su kuo lygint, tik su kitais Baltarusijos miestais, su kuriais palyginus minskas turbut ishties grazhus.

        O del spalvu, tai tikrai nesuprantu. Toks jausmas, kad visishkai nenusimanachio apie spalvas ir ju derinima zhmogaus darbas, kurio nenusimanymas pasireishkia logika "kuo ryshkiau- tuo grazhiau"

        O naujieji komiblokai ishkart statomi su istiklintais balkonais. Gal kas man gali paaishkinti balkono stiklinimo tiksla? Juk tokie mazi kambariukai tik sandeliukams tinkami. Ir Lietuvoj ta baisi mada buvo. Bet dabar lygtais zhmones nebedaro tokiu nesamoniu (?)

        O Nacionaline biblioteka ir traukiniu stotis taj

        O siaip Baltarusija, mano nuomone, vistiek taps laisva viena diena. Ir tai turetu buti per kitus rinkimus manychiau. O tada lietuviai galetu pasinaudoti proga ir uzhimti atitinkamas pozicijas sioje kaimynineje salyje, tuo labiau, kad kalba puikiai moka. Nors jau dabar bandoma skverbtis tenais, bet vis ta valdzia...

        Comment


          NAKTINIS MINSKAS







          Paskutinis taisė Maxas; 2006.10.19, 14:36.
          ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

          Comment


            vienzo, vaiku darzelis (pradedant spalvomis, baigiant mentalitetu...)

            Comment


              Reflection

              (C)Inna Kulbitskaya
              ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

              Comment


                Gerai, Kad StotĮ Nenuspalvino Geltonai...
                ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                Comment


                  Институт современных знаний.


                  IDOMUS PASTATAS


                  LIETUVOS AMBASADA MINSKE (VIENINTELIS LIETUVISKAS PASTATAS)
                  Paskutinis taisė Maxas; 2006.08.23, 22:08.
                  ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                  Comment


                    Jergau, baisiausi Vilniaus komiblokai padidinti 50% ir ryskesnem spalvom. Baisu. O stotis tai man labai nesa i Lietuvos architektura 1985-1995 (oro uosto priestatas, Sodros pastatas), t.y. kvepia naftalinu, man sitas stilius yra siek tiek "suzmoginti" communist gray buildings (kuriuos state kokiais 1960-1970).

                    Comment


                      Na jei reiktu rinktis ar Mabiltos griuvenos ar sitie komiblokai, dar gerai pagalvociau. O siaip net ir ta biblioteka neatrodo graziai, ta neva perlo forma atrodo nesolidziai. Va kas nusipelne pagyrimo tai tik stotis.

                      Comment


                        Parašė 4,8mt
                        Na jei reiktu rinktis ar Mabiltos griuvenos ar sitie komiblokai, dar gerai pagalvociau. O siaip net ir ta biblioteka neatrodo graziai, ta neva perlo forma atrodo nesolidziai. Va kas nusipelne pagyrimo tai tik stotis.
                        Minsko centras tiek diena tiek nakti (ir ypac nakti) tikrai grazus - sutvarkytas, apsviestas, gatvese nei vienos duobeles, nei jokios siuksles nenumesta.

                        o sovietiniai komiblokai ir lietuvoj baisus

                        Comment


                          Siaip past as buvau Minske pries 2 menesius,ir tikrai jeigu ten apsilankysit miestas jums atrodys ne toks baisus kaip is nuotrauku-jis tikrai kazkoks ypatingas-labai svarus ir zmones ne tokie, kokie buna dideliam mieste-skubantys ir grubus. O del komibloku- tai jus nelyginkit Lietuvos ir Baltarusijos- juk ten ekonomika silpnesne,ir stato jie kuo greiciau,nes Minsko gyventoju prieaugis labai didelis.
                          Altius! Citius! Fortius! :lt:

                          Comment


                            iš visų pateiktų nuotraukų geriausiai atrodo traukinių stotis..

                            Comment


                              Spalvas pavadinčiau "slaviškom" - rusai, baltarusiai, šiek tiek ir lenkai mėgsta tokias ir panašias spalvas. Tą jau senokai pastebėjau.

                              Su F!R3S7ON3 kategoriškai nesutinku, žymiai geriau pilki komiblokai, nei padažyti tokiom šlykščiom spalvom. Beskonybių beskonybė.

                              Biblioteka ir stotis irgi turi kažkokį specifinį planavimą/detales, kurios nepatinka. Biblioteka atrodo kaip kažkoks futuristinis objektas išspausdintas senuose sovietiniuose žurnaluose.

                              Nors reikia pripažinti, kad Baltarusija/Rusija turi savo stilių, kurio laikosi ir kažkiek tobulina. Aišku man tas stilius nepatinka, bet jeigu tai patinka jiems patiems, tai viskas ok.

                              Comment


                                Spalvos daugiabučių tragiškos
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  O kaip jūsų nuomonė apie biblioteką? Projektas atrodo kiek neišbaigtai, bet šiaip tai forma įdomi ir įspūdinga. Manau prieš mus čia privalumas tas, kad užsakovas nesistengė nupiginti ir iš pastato išspausti maksimalaus ploto. Dėl to rezultate gavosi gan unikali forma. O mūsū "sulčių pakelių" architektūra atrodo gan nykiai. Gali pasirodyti, kad mūsų architektai neturi įdėjų unikaliai formai...

                                  Comment


                                    Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                    O kaip jūsų nuomonė apie biblioteką? Projektas atrodo kiek neišbaigtai, bet šiaip tai forma įdomi ir įspūdinga. Manau prieš mus čia privalumas tas, kad užsakovas nesistengė nupiginti ir iš pastato išspausti maksimalaus ploto. Dėl to rezultate gavosi gan unikali forma. O mūsū "sulčių pakelių" architektūra atrodo gan nykiai. Gali pasirodyti, kad mūsų architektai neturi įdėjų unikaliai formai...
                                    Manęs nė kiek nežavi. Atrodo lyg sovietinis monstras apvilktas stiklu.

                                    Comment


                                      aš "užskaičiau" tik stotį. nors ir stilistika, detalės nelabai, bet vaizdas iš stoties į miestą liux.
                                      biblioteka man asmeniškai pasibjauretina, ypač žinant kad ji ka tik pastatyta. mano nuomone, tai totalitarizmo siekis parodyti koks dar stiprus ir gyvybingas.
                                      o gražiausia nuotrauka - senojo Minsko.

                                      Comment


                                        Nežinau dėl tos bibliotekos, kažkoks griozdas vidury plynės stūkso. Reikėtų gyvai pamatyti, aiškesnę nuomonę būtų galima susidaryti.
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          Pasiziurejus i ta biblioteka,tai atrodo kaip kazkoks pasityciojimas is normalaus pastato,o stai stotis gana ispudinga.
                                          Mano darbai deviantart'e

                                          Comment

                                          Working...
                                          X