Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Toshai, niekas nezyzia, tiesiog klausiam žmonių geriau susipažinusių su projektų apie kai kurias detales Anyway ir pagal plana matosi jog dalį šviesos nuims kampas bažnytėlas... išmėtyt vėlgi manau pastatų nelabai pavyktų... ale užstatymo koef ir pan bet čia jau brendam į sausą teoriją... Beja, gal statybų pilote apie spalvas ką kalbėjo?
    Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

    Comment


      kas su saule, tai manau iš ryto ar vakare parapija jos turėtų gaut, o dieną neperkais
      dėl 2 pastatu išmėtymo užstatymo tankumas čia nepasikeistų, bet tiesiog tokia buvo autorių įdėja paformuoti kiemelį.
      Apie spalvas S.Pilote nerašo, kaip ir jokių kitų negirdėtų faktų. Bet esu tikras kad bažnyčia bus vienspalvė, balta arba šviesaus betono. Galbūt detaliau šiaulietis architektas Orangen kažką išduotų, manau kad žino.
      Paskutinis taisė toshas; 2009.03.03, 22:25.

      Comment


        Taip fasadai bus apšiltinami, tinkuojami ir dažomi baltai.
        [edit]
        Straipsnis iš Piloto
        Paskutinis taisė orangen; 2009.03.04, 13:54.

        Comment


          hmmm... vat jei langeliai bent tokie būtų kaip straipsnyje kur orangen pateikė būtų kas kita... o dabar jie man asmeniškai nifiga nesižiūri... Nors kaip jau tapo įprasta (bent kaune) nesiginčysiu su architektais ir dizainieriais ne man vargšui statybininkui jų polėkį suprast ir pakeitimus

          anyway, dėkui už info
          Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

          Comment


            Geriausiai skamba 50 000 tenka melstis, jei bent 200 meldžias tai labai gerai

            Comment


              Šiandienos

              Comment


                Dėkui už foto. Be saulės tai atrodo, kaip iš kokio žaidimo. Pilka, betonas ir t.t.

                Beje įdomus čia sprendimas...

                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Nuotraukoje ten truputį keistai atrodo ta atraminė sienelė, bet ten viskas tvarkoj pagal reljefą suformuota. O dėl nuotraukų tai prastos apsiniaukus. Toks pliusas, kad gali iš visų pusų fotografuoti ir nebūna prieš saulę.

                  Comment


                    Bet čia kaip suprantu kažkokia pasivaikščiojimo zona bus kunigams?
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Bet čia kaip suprantu kažkokia pasivaikščiojimo zona bus kunigams?
                      Įvažiavimas
                      Parašė toshas Rodyti pranešimą
                      Schemutė iš "Statybų piloto":

                      Comment


                        o toje schemutėje gatvių pavadinimai nesumaišyti???

                        Comment


                          Parašė LinS Rodyti pranešimą
                          o toje schemutėje gatvių pavadinimai nesumaišyti???
                          Taip Čia pilotas užrašė

                          Comment


                            Dėkui už paaiškinimą. Tai tada suprantu bus žolė ir ale krūmeliai kokie nors, kur aš žaliai papaišiau... Tik tada nelebai suprantu kam tos dešinės sienos reikia...

                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              Dėkui už paaiškinimą. Tai tada suprantu bus žolė ir ale krūmeliai kokie nors, kur aš žaliai papaišiau... Tik tada nelebai suprantu kam tos dešinės sienos reikia...

                              Atvaizdas
                              Aš to pačio nesuprantu
                              Tai gal rimtai ta sienelė dešinėje bus biški aukštesnė, kad nuo Lyros gatvės "atskirtų", o ten kur papaišei, tai ten kunigam bus kampelis toks atsipūsti, nes matosi ten lyg ir durys padarytos išėjimui

                              Comment


                                Ten, kur sudarkei mano nuotrauką žaliai bus aptarnavimo privažiavimas. Gi matos iš schemutės. Nabašnikus priveš šarvojimui ir tt

                                Comment


                                  Jau apie 3 men.dirbu su architektu.Sukureme vizija su kolegomis pagal architekto koncepcija.

                                  Comment










                                    Paskutinis taisė Xedos; 2015.02.16, 10:03.

                                    Comment










                                      Paskutinis taisė Xedos; 2015.02.16, 10:04. Priežastis: Pranešimai sujungti į vieną

                                      Comment


                                        Skaiciavimai atlikti su profisionalia apsvietimo modeliavimo programa DiaLux

                                        Comment


                                          Alexandrai, o nepermažai apšvietimo pačioje salėje? Altorius viskas oki, bet bobutės juk maldaknyges skaito, jom ir taip sunku įžiūrėt
                                          p.s. Čia klausimas, tau, kaip žmogui nusimanančiam šituose reikaluose
                                          Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X