Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
    Kam gretimam pastatui langai reikalingi? Vis tiek dienos šviesos bus 0, o pats vaizdas į masyvią sieną... Tas pastatas priklausys bažnyčios teritorijai, ar ne? Kaip suprantu pagal informacinę lentą, kad kažkas padarė gerą "nonsensą" savo projektui.
    Nuo 17-18 val bus ta šviesa. Nedarys gi visiškai be langų... Nusikalbat kaip reikiant..

    Comment


      Parašė Andas Rodyti pranešimą
      Visai nėr tas pastatas sunkus, iš vis lengvas atrodo lyg čia ir turėjęs būt.. O dar kai baltai nudažys išvis "dings"
      Ypatingo grožio šoninė siena, praktiškai be langų ir durų. Nesuprantu kaip bus apšviestas interjeras, nebent lubos bus stiklinės. Betono luitas ir tiek:

      Comment


        Parašė agnette Rodyti pranešimą
        Ypatingo grožio šoninė siena, praktiškai be langų ir durų. Nesuprantu kaip bus apšviestas interjeras, nebent lubos bus stiklinės. Betono luitas ir tiek:
        Atvaizdas
        Pala, o tai aplink kokie pastatai? Barokiniai ar gotikiniai? Paaugsi - suprasi, kad kartais minimalizmas tikrai daug gražiau, nei koks neskoningas visko prikišimas naudojant pigiausias priemones ir lieviausius dizainerius už turimą biudžetą, kuris buvo tik 10mln...
        O dėl apšvietimo žinai tokį dalyka elektra? Tu man parodyk bažyčią, su didžiuliais vitrininiais langais. Tai kiek kainuos šildymas? Elektra apšviesti tikrai pigiau bus, nei mokėti už šildymą.

        Comment


          Parašė Andas Rodyti pranešimą
          Pala, o tai aplink kokie pastatai? Barokiniai ar gotikiniai? Paaugsi - suprasi, kad kartais minimalizmas tikrai daug gražiau, nei koks neskoningas visko prikišimas naudojant pigiausias priemones ir lieviausius dizainerius už turimą biudžetą, kuris buvo tik 10mln...
          O dėl apšvietimo žinai tokį dalyka elektra? Tu man parodyk bažyčią, su didžiuliais vitrininiais langais. Tai kiek kainuos šildymas? Elektra apšviesti tikrai pigiau bus, nei mokėti už šildymą.
          Man irgi ta betonine siena visai nepatinka. Nežinau iki kiek reikia paaugti, kad suprasti jos groži. Manau, minimalizmas yra gerai, kol jis netampa absurdisku primityvizmu. Gal kai projektas bus baigtas, atrodys geriau, bet dabar galiu pasakyti, kad Akropolio architektūra geresne, nera ten tokio tuščio ploto, kaip šitoj betoninej sienoj.

          Comment


            Parašė Bensons Rodyti pranešimą
            Man irgi ta betonine siena visai nepatinka. Nežinau iki kiek reikia paaugti, kad suprasti jos groži. Manau, minimalizmas yra gerai, kol jis netampa absurdisku primityvizmu. Gal kai projektas bus baigtas, atrodys geriau, bet dabar galiu pasakyti, kad Akropolio architektūra geresne, nera ten tokio tuščio ploto, kaip šitoj betoninej sienoj.
            Na jei tau akropolio geresnė, belieka užjausti

            Comment


              Parašė Andas Rodyti pranešimą
              Nuo 17-18 val bus ta šviesa.
              Žinoma, šalyje, kur saulės šviesa 17-18 h šviečia tik 5 mėnesius per metus

              Nedarys gi visiškai be langų... Nusikalbat kaip reikiant..
              Čia buvo ironija. Užkibot
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                o man tai visai nieko ta siena seip bus matyt kai baigsis darbai, gal geriau atrodys .Aisku nera labai ispudinga, bet statoma turbut ne del vaido
                http://ardarkrize.lt

                Comment


                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  Žinoma, šalyje, kur saulės šviesa 17-18 h šviečia tik 5 mėnesius per metus
                  Pritariu ir ankstesniai tavo nuomonei dėl "nonsenco" Langai dideli dedami tam kat vaizdas gražus matytūsi, o ne betono siena..

                  Andai kodėl tu taip aštriai atsakinėji šioje temoje? Gal prisidėjai prie projektavimo?
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Andai kodėl tu taip aštriai atsakinėji šioje temoje? Gal prisidėjai prie projektavimo?
                    Neprisidėjau, bet jei būčiau prisidėjęs būčiau pilnai palaikęs šitą sprendimą. Visgi statoma tokiame rajone, kur naktimis girtaujama ir tikrai kažkas pasimėgaudamas išdaužtų didžiulį vitražą 100%

                    Comment


                      Parašė Andas Rodyti pranešimą
                      Neprisidėjau, bet jei būčiau prisidėjęs būčiau pilnai palaikęs šitą sprendimą. Visgi statoma tokiame rajone, kur naktimis girtaujama ir tikrai kažkas pasimėgaudamas išdaužtų didžiulį vitražą 100%
                      http://www.miestai.net/forumas/showp...4&postcount=96

                      Juk tivoli kalbėjo apie pastatą esantį kairėje ir kad tuos didelius langus šioje foto saulė neapšviečia, o priešais bažnyčia aukšta, tiksliau tie langai į betono sieną. Aš tai taip supratau nes man tas krinta į akis ir man sprendimas dėti tokius langus, kai nei vaizdo nei saulės, tai kam jie?
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        http://www.miestai.net/forumas/showp...4&postcount=96

                        Juk tivoli kalbėjo apie pastatą esantį kairėje ir kad tuos didelius langus šioje foto saulė neapšviečia, o priešais bažnyčia aukšta, tiksliau tie langai į betono sieną. Aš tai taip supratau nes man tas krinta į akis ir man sprendimas dėti tokius langus, kai nei vaizdo nei saulės, tai kam jie?
                        Tipo bus aklina tamsa?... .... Kuo didesni langai, tuo daugiau saulės surinks, kad ir šešėlyje. O vaizdas tai jau skonio reikalas, man daug geriau atrodo, nei būtų be langų

                        Comment


                          Čia tinka patarlė: nerodyk kvailiui pusės darbo Kaip jūs galit vertint dar nebaigtą pastatą be apdailos ir nesusipažinę su jo funkcija? Arba pas jus aukštas lygis. Tada atsiprašau.

                          Comment


                            Parašė orangen Rodyti pranešimą
                            Čia tinka patarlė: nerodyk kvailiui pusės darbo Kaip jūs galit vertint dar nebaigtą pastatą be apdailos ir nesusipažinę su jo funkcija? Arba pas jus aukštas lygis. Tada atsiprašau.
                            Tai parodyk tas pastato funkcijas
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              Tai parodyk tas pastato funkcijas
                              Kunigų poilsis? darbas? mokymaisi? Kiek tau metų? Gal nemanai, kad atidarys ten restoraną?

                              Comment


                                Parašė Andas Rodyti pranešimą
                                Kunigų poilsis? darbas? mokymaisi? Kiek tau metų? Gal nemanai, kad atidarys ten restoraną?
                                Andai, kiek pačiam metų? Ne tik metuose protas glūdi. O apeliaciją į amžių galėčiau ir tau skirti, jei nesupranti argumentų, o vienitelis argumentas - vis tiek labai gerai čia, nes tame rajone galima tuščius butulius ir girtą Vasią rasti. Na ir kas nudažys sieną baltai, kapučino spalva ir neliks pilkos betono spalvos, langai vis tiek į (įvardyk spalvą bet kurią) sieną bus.

                                Orangen, tam forumas ir yra skirtas diskutuoti apie apie statybų eigą ir architektūrą. Kol kas tai matoma plika akimi klaida. Kieno tai darbas ar užsakovo dalis, ar architekto - jau reikia analizuoti. Gal tai bus ištaisyta galutiniame projekte kai priduos pastatą (nors įdomu kaip ištaisyti galima tai), bet dabartinė realybė yra tokia.

                                Šis sprendimas yra nelogiškas. Užtektų Bažnyčios sparną (kaip suprantu ten zakristija) atitolinti keliasdešimt metrų gal, ir nebūtų tokios problemos. Ir nereikia čia įsižeisti ir rodyti ambicijas, jei nesugebam kalbėti argumentų kalba, o vienintelis argumentas - stato vadinasi gerai ir gražu, svarbu tik pastato. Nereikia ieškoti toli panašių pavyzdžių Vilniuje, Kaune ar kitur...Čia reikia diskutuoti ir apie architekto klaidas, arba kaip ilestmort mėgsta kalbėti - galbūti ir apie "užsakovo dūdelę", kas kaltas dėl šio "nonsenso".
                                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                Dordrechtas/Haarlemas
                                Nesebaras/Plovdivas
                                Kiolnas

                                Comment


                                  Į kurią pusę tu ten tolinsi keliasdešimt metrų?

                                  Comment


                                    Parašė Andas Rodyti pranešimą
                                    Į kurią pusę tu ten tolinsi keliasdešimt metrų?
                                    Arčiau bažnyčios, aišku...Ne nu, logika. Juk atitolinti nuo bažnyčios. Minėjau, juog pakeisti kažką tokioje statybų stadijoje neįmanoma.
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                      Arčiau bažnyčios, aišku...Ne nu, logika. Juk atitolinti nuo bažnyčios. Minėjau, juog pakeisti kažką tokioje statybų stadijoje neįmanoma.
                                      Matau, kad pavargsi tivoli argumentuotai kalbėti šia tema, nes andas vis tiek prisikibs Gal ir nelabai kur ten būtų kur patraukti šį pastatą, nes tada jau labai arti sankryžos būtų, bet vis tiek tie langai man ir tivoli yra nesamonė, klaida, vadinkite kaip norit.

                                      Dėl metų mano andai nepergyvenk, jų pakanka. Aš tiek daug nerašysiu kiek tivoli. Bet tu man papasakok, kas ten bus kur tie langai tokio dydžio? Kunigų miegamasis ar ten salė kokia bus? Aš nežinau, jeigu tu žinai tai pasakyk ir dar gerai jei patalpų brėžinį įmestum, tai tada niekas tris kartus neklaus, ok?
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Andai, labai įdomiai atsakinėji prie ko čia metai komentatorių? Pats ūgtelėjai tai visi kiti aplinkui snargliai pasidarė? Nesolidu
                                        O dabar rimčiau... Kiek suprantu labai gerai su projektu susipažinęs man klausimas vienas toks yra Ar fasadai bus vienspalviai ar bus žaidžiama su atspalviais (nešneku apie salotinę ir panašias spalvas) Tas kruonio baseino fragmentas (siena į Akropolio pusę) turi įdomiai išdėstytus langus prie kurių įmanomą pritaikyt keletą spalvų.

                                        P.s. daugumai... Liaudis, juk tai bažnyčia tarp sovietinių daugiaaukščių. Mano asmenine nuomone labai kvailai atrodytų tokio tipo kaip Gugenheim'o paveiksliukas vilniuje ar kažkas panašaus į Šv. Onos bažnyčią. Kas dėl šviesos patekimo į šalia esantį pastatą... įdomu būtų pamatyti kiek realiai jos patenka ir skaičiavimus... manau langų dydis yra toks koks yra būtent dėl šios priežasties, jog reikėjo padidinti dienos šviesos patekimą į patalpas (žodžiu pritempta iki reikalavimų)

                                        V
                                        Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                        Comment


                                          Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                          Schemutė iš "Statybų piloto":


                                          Ko čia nervinatės dėl to atstumo, kuris tikrai nėra toks jau mažas. Mažas būtų pvz 6 m. Pastatas visuomeninis - parapijos namai, o ne gyvenamasis, kuriam reiktų skaičiuoti insoliaciją. Pagal planą tam plote atrodo bus kažkas panašaus į kiemą, sutvarkytas gerbūvis, gal medeliai.
                                          Šiauliuose matyt perdaug tuščių erdvių, pripratot ir norit pastatus po laukus išmėtyt

                                          p.s. keisčiausia kad vitrininiai langai įvardijami kaip arkitekto klaida. Gal ten kaip tik vestibiulis, iš kurio norisi atsiverti į šventorių ir bažnyčią?
                                          na, jei pasikabinėt prie architektūros, mane būtent nervuoja tie kvadratiniai langeliai ant plastiškų fasadų, o ne stiklo elementai, kurių galėtų būti daugiau.
                                          Paskutinis taisė toshas; 2009.03.03, 21:35.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X