Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
    Alexandrai, o nepermažai apšvietimo pačioje salėje? Altorius viskas oki, bet bobutės juk maldaknyges skaito, jom ir taip sunku įžiūrėt
    p.s. Čia klausimas, tau, kaip žmogui nusimanančiam šituose reikaluose
    Bobutės tas maldaknyges mintinai žino

    Comment


      man ši bažnyčia labai nepatinka .pirma, manau jog parinkta ne kokia vieta. ir antra, visiškai nepatinka pati bažnyčia. nei jos forma, na apskritai viskas. atrodo iš šono kaip koks prekybos centras

      Comment


        Parašė alateja Rodyti pranešimą
        man ši bažnyčia labai nepatinka .pirma, manau jog parinkta ne kokia vieta. ir antra, visiškai nepatinka pati bažnyčia. nei jos forma, na apskritai viskas. atrodo iš šono kaip koks prekybos centras
        Žinoma tai tik tavo nuomonė, bet nusikalbi

        Comment


          Pasakysiu kas mane nustebino, ogi kad jie siltina ir tas sienos dalis kurios ne viduj o lauke tad is ju apsiltinimo 0 naudos.

          Comment


            Taip 0, bet kaip tu siūlai struktūrą lygiai ant fasado uždėti be putos?
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
              Pasakysiu kas mane nustebino, ogi kad jie siltina ir tas sienos dalis kurios ne viduj o lauke tad is ju apsiltinimo 0 naudos.
              Jei ne visas fasadas šiltinsis, tada fasade atsiras kampas, o tai grožio nesuteiks...
              "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

              Comment


                O tipo su perejimu neimanoma padaryt?

                Comment


                  I siauliu arena uznesa

                  Comment


                    Parašė White_horse Rodyti pranešimą
                    I siauliu arena uznesa
                    O balti arkliai nesivaidena?
                    --
                    ps šiandien

                    Comment


                      Super foto ir man gan gražiai atrodo viskas.

                      Comment


                        Viešbutis kažkoks ta apdaila

                        Comment


                          Parašė Andas Rodyti pranešimą
                          Viešbutis kažkoks ta apdaila
                          O ką siūlai? Rannila?

                          Comment


                            Parašė orangen Rodyti pranešimą
                            O ką siūlai? Rannila?
                            Na nežinau ka siūlau, bet pripažinkim kažko religiško/bažnytiško nė iš tolo neprimena

                            Comment


                              Panasu, interjeras bus daug idomesnis, nei eksterjeras.
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Parašė Andas Rodyti pranešimą
                                Na nežinau ka siūlau, bet pripažinkim kažko religiško/bažnytiško nė iš tolo neprimena
                                Nebukim tamsuoliai, itin konservatyvus. Modernumas ir netradiciniai spendimai suteikia statybai ekstravagancijos. Jei pasidometumet kokie kultiniai pastatai yra statomos pasauly.... Be to, tikslas ir yra toks: kuo labiau zmones stebisi, kritikuoja, nesupranta, tuo galutinis variantas duoda didesni pasitenkinima tiek visuomemiskai tiek ir kurybinio virsmo prasme.

                                Comment


                                  Parašė Stendalis Rodyti pranešimą
                                  Nebukim tamsuoliai, itin konservatyvus. Modernumas ir netradiciniai spendimai suteikia statybai ekstravagancijos. Jei pasidometumet kokie kultiniai pastatai yra statomos pasauly.... Be to, tikslas ir yra toks: kuo labiau zmones stebisi, kritikuoja, nesupranta, tuo galutinis variantas duoda didesni pasitenkinima tiek visuomemiskai tiek ir kurybinio virsmo prasme.
                                  Pritariu tau Stendalis. Nereikia kritikuoti tos baznycios dabar kol nera galutinio rezultato, kuris man atrodo bus gan grazus. Neatrodo taip blogai. Atrodo svariai ir baltai ir pagyvina pilka pietinio rajona.

                                  Comment


                                    Čia kažkas rašė apie šios bažnyčios "nieko religiško neturėjimą" jei viskas tvarkoj įmesiu šiandien vienos kauno bažnyčios (Šilainių) foto. Jei atvirai kaime mano yra kluonas toks ir kaip pagal jus turi atrodyti Bažnyčia? Būtinai su bokštu priekyje? Tai nebėra miestelėnų apsisaugojimo nuo priešų vietos. O šiaip Asmeniškai man tai rezultatas bus tikrai super tiek vidus tiek išorė. Aišku dėl to sienų šiltinimo tai kažkoks nonsensas, bet matomai yra dalis atliekamų pinigų projekte, tai galima daryti tai ką sumanė architektas
                                    Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                    Comment


                                      Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                                      ...kaip pagal jus turi atrodyti Bažnyčia? Būtinai su bokštu priekyje?..
                                      Bokštas dabar tikrai nebereikalingas, nes nebeturi varpines funkcionalumo. Pagal tai, architektūrinis sprendimas kaip ir logiškas, bet formos labai masyvios, daugiau panašios i bunkeri nei i bažnyčią...

                                      Comment


                                        Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                                        Aišku dėl to sienų šiltinimo tai kažkoks nonsensas, bet matomai yra dalis atliekamų pinigų projekte, tai galima daryti tai ką sumanė architektas
                                        Kodėl nonsence? Tipo, kad iš išorės? Jei blokas manau iš išorės išals tai tu iš vidaus dėk kiek nori tos putos nesušildysi.

                                        Comment


                                          Pirmadienį atvažiuoja kryžius. Paparacai ruoškitės!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X