Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „TILŽĖ“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Dainius3 Rodyti pranešimą
    Labas rytas,

    Tilzeje esantis fontanas yra butent toks suprojektuotas ir pilnai uzbaigtas. Toks buvo sumanymas: tai yra visu pirma meno dirbinys - skulptura, o tik poto fontanas. Butent betono, metalo ir vandens kompozicija. Kuo projektas sudetingesnis ir unikalesnis, tuo jis sunkiau suprantamas ir visada didesne kritikos tikimybe. Bijant kritikos architektai, skulpturius ir valdytojai galejo priimti paprasta sprendima: padarom klasikini, toki pati kaip ir visur fontana, ir visiems patiks. Bet igyvendino unikalu projekta, tokio niekur nera, net ir panasaus, cia ir yra stiprioji puse. Jeigu sis meno dirbinys butu lauke, juo butu galima dziaugtis tik vasaros sezonu, o viduje visus metus.
    Jeigu aš tavęs nesuprantu, tai dar nereiškia, kad tu menininkas.
    Fontanas mano subjektyvia ir visiškai mene nepasikausčiusio žmogaus nuomone atrodo baisiai ir ten visiškai netinka. Jei būtų lauke, galbūt jis įsikomponuotų į urbanistinę aplinką ir juo bent tą pusę metų būtu galima džiaugtis. Dabar baisėtis ištisus metus.

    Comment


      Parašė sleech Rodyti pranešimą
      Jeigu aš tavęs nesuprantu, tai dar nereiškia, kad tu menininkas.
      Fontanas mano subjektyvia ir visiškai mene nepasikausčiusio žmogaus nuomone atrodo baisiai ir ten visiškai netinka. Jei būtų lauke, galbūt jis įsikomponuotų į urbanistinę aplinką ir juo bent tą pusę metų būtu galima džiaugtis. Dabar baisėtis ištisus metus.
      As ir nerasiau kad esu menininkas, ir teisingai pastebejote (nepasikaustes). Rasiau tai ka zinau ir nuo ko viskas prasidejo del to fontano. O jus tamstos, kaip pastebiu, tik ir mokate kitus kritikuoti (o jeigu butu lauke, o jeigu as, tai ...butubuve ir t.t) .Fui.
      Kaip negrazu. Cia gi vyksta diskusijos, nuomoniu pasisakymas, o jus reikejo, galejo...Idomu kaip jus puosiate Lietuva, ar tik baisejates...

      Comment


        O Tilžė dar nebankrutavo?

        Comment


          Parašė Dainius3 Rodyti pranešimą
          As ir nerasiau kad esu menininkas, ir teisingai pastebejote (nepasikaustes). Rasiau tai ka zinau ir nuo ko viskas prasidejo del to fontano. O jus tamstos, kaip pastebiu, tik ir mokate kitus kritikuoti (o jeigu butu lauke, o jeigu as, tai ...butubuve ir t.t) .Fui.
          Kaip negrazu. Cia gi vyksta diskusijos, nuomoniu pasisakymas, o jus reikejo, galejo...Idomu kaip jus puosiate Lietuva, ar tik baisejates...
          Nekreipk dėmesio, gi čia lietuviškas bruožas O fontanas gražus, tik patalpos lubos per žemai...
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            Dabar dar atsidare Norfa XL

            Comment


              Del lubu tai "pramazino"

              Comment


                Parašė Dainius3 Rodyti pranešimą
                As ir nerasiau kad esu menininkas, ir teisingai pastebejote (nepasikaustes). Rasiau tai ka zinau ir nuo ko viskas prasidejo del to fontano. O jus tamstos, kaip pastebiu, tik ir mokate kitus kritikuoti (o jeigu butu lauke, o jeigu as, tai ...butubuve ir t.t) .Fui.
                Kaip negrazu. Cia gi vyksta diskusijos, nuomoniu pasisakymas, o jus reikejo, galejo...Idomu kaip jus puosiate Lietuva, ar tik baisejates...
                Taip, aš būtent ir išsakiau savo nuomonę - kad fontanas yra netikęs (bent jau šioj vietoj). Nors pats prekybos centras man tikrai patiko.

                Comment


                  Parašė sleech Rodyti pranešimą
                  Jeigu aš tavęs nesuprantu, tai dar nereiškia, kad tu menininkas.
                  Fontanas mano subjektyvia ir visiškai mene nepasikausčiusio žmogaus nuomone atrodo baisiai ir ten visiškai netinka. Jei būtų lauke, galbūt jis įsikomponuotų į urbanistinę aplinką ir juo bent tą pusę metų būtu galima džiaugtis. Dabar baisėtis ištisus metus.
                  Cia jau yra daugiau negu jusu nuomone : menininkas, nepasikaustes...bla bla bla
                  Gero visiems savaitgalio.

                  Comment


                    O ne metas šią temą rakinti? PC pastatytas, plėtra neplanuojama, vidiniai pasikeitimai - minimalūs. Apie ką dar diskutuoti?

                    Comment


                      Kažkas buvo daroma - pristatinėjama - rekonstruojama ryšium su Norfos atsiradimu. Galbūt šiauliečiai kas kokią foto turit ar padarytumėt prie progos nuo Tilžės g. pusės?

                      Comment


                        idomu, po vienu stogu du konkurentai Maxima ir Norfa...

                        Comment


                          Parašė x21 Rodyti pranešimą
                          idomu, po vienu stogu du konkurentai Maxima ir Norfa...
                          Kiek žinau tiek Norfa tiek Maxima turi labai daug bendru akcininku
                          Kelios "amerikietisko stiliaus" nuotraukos, nes tingėjau net iš mašinos išsiropšt




                          Comment


                            Nežinau, bet man vistiek nesižiūri eksterjeras.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              Parašė orangen Rodyti pranešimą
                              Kiek žinau tiek Norfa tiek Maxima turi labai daug bendru akcininku
                              Kelios "amerikietisko stiliaus" nuotraukos, nes tingėjau net iš mašinos išsiropšt
                              Atvaizdas

                              Atvaizdas
                              Sioje Tilzes puseje bus Ermitazas
                              www.autobusas.4l.lt +
                              www.facebook.com/Autobusas4l

                              Comment


                                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                idomu, po vienu stogu du konkurentai Maxima ir Norfa...
                                Kai baigsis statytis BIG2, tai iš esmės po vienu stogu bus irgi du konkurentai: Dabar esanti IKI ir atsikraustys MAXIMA i kitą galą.

                                Comment


                                  Parašė TheNewYork_er Rodyti pranešimą
                                  Kai baigsis statytis BIG2, tai iš esmės po vienu stogu bus irgi du konkurentai: Dabar esanti IKI ir atsikraustys MAXIMA i kitą galą.
                                  Ok kažką pramiegojau, kur čia yra IKI?

                                  Comment


                                    /\ Aš čia daviau pavyzdį, kad Maxima pamėgo įsikurti po vienu stogu su tiesioginiais konkurentais

                                    Comment


                                      Tai tik parodo, kad mūsų PC rinka jau yra persisotinimo stadijoje, o tinklai plečiasi tik tam, kad plėstis ir dabar prasidės "cut-throat competition" dėl kiekvieno kliento kiekviename miesto kampelyje.
                                      Jūsų,
                                      Analitikas PlėtRa™

                                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                      Comment


                                        Teko eit pro "Tilze", tai padariau pora foto tos puses kur bus "Ermitazas".
                                        1."Lapkričio mėn. 14d. Čia bus Ermitažas"

                                        2.--------------------------------------------

                                        3.Baigia deti tuos raudonus stiklus.

                                        Seip jau matosi viduj kaip ir sutatytos lentynos visos, vaiksto pardavejos su visokiais "kostiumuotais" zmonem.
                                        P.S. Foto darytos su telefonu, todel tokios nevykusios

                                        Comment


                                          Tos pirmos dvi orangen nuotraukos atrodo kaip kokio sovietinio pramonės pastato... Prašau neįsižeisti, čia tik mano nuomonė.
                                          100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X