Ateiti bus, kai tik uzsiaugins savo ziurovus, zmonems reikia iprasti prie naujos arenos. Daug zmoniu dar neturi iprocio ateiti i nauja arena nes niekada i jas ir nevaiksciojo, nes senoji buvo mazoka. Kuo ivairesniu bus renginiu tuo daugiau zmoniu ateis i ja ir tai taps ju laisvalaikio praleidimo budu ir jie prades dazniau aiti i renginius. Zinoma dar ir bilieto kaina turi nemazai itakos. Kiek kainuoja i siauliu rungtynes ir kiek i vidutiniskai i koncertus?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Šiaulių arenos atsiperkamumas
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
normalios tos kainos kaip matau... 15-35 litai tai nera daug. jei sakykim vidutien alga 1200, hm tai pora kart per menesi nueit i rungtynes 15-35 litu tikrai neturetu but gaila .Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimąGal tiesiog į http://www.siauliuarena.lt/ užeik, ten ir renginiai, ir kainos yra.KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)
Comment
-
Shaolinas teisus yra, didelė dalis šiauliečių dar neįprato eiti į masinius renginius arenoje, galbūt dėl to, kad prieš atsirandant arenai renginių kokybė Šiauliuose buvo nelabai kokia. Pažįstų n^99 šiauliečių, kurie dar nėra buvę arenoje, o tie kas eina, eina labai daug, tad su laiku lankomumas tikrai pagerės.
Comment
-
O galbut del to kad silpnai dirbama su ziurovu pritraukimu i Arena, nevykus kainu politika, marketingas ir panParašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimąShaolinas teisus yra, didelė dalis šiauliečių dar neįprato eiti į masinius renginius arenoje, galbūt dėl to, kad prieš atsirandant arenai renginių kokybė Šiauliuose buvo nelabai kokia.
You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...
Comment
-
greiciausiai taip ir yra . jeigu paskelbia akd abonementu jau nera , o realiai laisvu bilietu pilna tai taip ir gaunasiParašė zanaz Rodyti pranešimąO galbut del to kad silpnai dirbama su ziurovu pritraukimu i Arena, nevykus kainu politika, marketingas ir pan
KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)
Comment
-
Kam cia tusciai diskutuot, susirinko 2/3 arenos ar 1/3, akspertai bl.. atsirado, eikit i renginius, dziaukites nauja "palace", atsipalaiduokit, o ne skaiciuokit, yra kas uz jus skaiciuoja atsiperkamuma ir kitus rodiklius, tuo labiau, kad bankrotas SA negresia. Is vis uzrakinkit sia tema, ji nebeaktuali, cia tinklapis apie urbanistika ir architektura. Aciu.
Comment
-
Gal isgerk arbatos Neuro-2 ir parasyk moderam zinute kad uzrakintu visa "prospekta" - ten apie architektura ir urbanistika irgi minimaliaiParašė Stendalis Rodyti pranešimąKam cia tusciai diskutuot, susirinko 2/3 arenos ar 1/3, akspertai bl.. atsirado, eikit i renginius, dziaukites nauja "palace", atsipalaiduokit, o ne skaiciuokit, yra kas uz jus skaiciuoja atsiperkamuma ir kitus rodiklius, tuo labiau, kad bankrotas SA negresia. Is vis uzrakinkit sia tema, ji nebeaktuali, cia tinklapis apie urbanistika ir architektura. Aciu.
(nors siaip sita tema gal jau ir deretu perkelti i skilti "visuomene ir ukis" ar "sportas")You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...
Comment
-
ekspertas, siaip neaiskink diskutuot ar en, antra jei rasai lietuviskai iska tai ir rasyk , prie ko cia dabar " palace" ? jei tinklapis apie urbanistika ir architektura tai prasom zudaryt tada ir sporto skyriu ri daugeli kitu nesusijusiu su urbanistika ir architektura.Parašė Stendalis Rodyti pranešimąKam cia tusciai diskutuot, susirinko 2/3 arenos ar 1/3, akspertai bl.. atsirado, eikit i renginius, dziaukites nauja "palace", atsipalaiduokit, o ne skaiciuokit, yra kas uz jus skaiciuoja atsiperkamuma ir kitus rodiklius, tuo labiau, kad bankrotas SA negresia. Is vis uzrakinkit sia tema, ji nebeaktuali, cia tinklapis apie urbanistika ir architektura. Aciu.KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)
Comment
-
na matai ne apie renginiu kokybe reikai keist nuomone , o apie patalpu,kuriose vyksta renginiai. siaip nauja ir modernia rena negarantuoja renginio kokybes. siaip man labai idomiai nuskambejo rusiska muzika ,krepsinio rungtyniu pertraukeles metu . kas liecia renginisu tai gal labiau cia i finansus remiasi , bet dabar tai meladze arba lounai visokie , venga dance ir ko nelabai aikstos kokybes renginiai. tiesiog gal taie remiasi i finansus ir nepajegiant pakviest normalius atlikejus negalima reikalaut kad zmones ir eitu i koncertus. Tokie vengaboys na garsus buvo jie kazkada, bet gyvai nieko is ju nebus ....fonograma ir kahzkas pastripines ant scenos. pamenu kaune buvo ATB atrodo....tai net pagringiniai veikiantys asmenys visi nesiteike atvaryt.Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimąGalima teigti ir taip. Visgi arenai teko milžiniškas darbas - pakeisti šiauliečių nuomonę apie Šiauliuose vykstančių renginių kokybę. Juolab kad pirmi renginiai arenoje irgi didele kokybe nepasižymėjo, dar ir dabar girdimi atgarsiai apie jų kurčią garso operatorių
KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)
Comment
-
http://www.delfi.lt/news/sport/eurob...hp?id=14928371A. Raslanas kalbėjo, kad, nepaisant skolų, Šiaulių arena veikia fantastiškai.When a man lies, he murders some part of the world
Comment
-
kaip suprast ta "veikia fantastiskai" ? kaip ji gali neveikt ? pastatas kaip pastatas, stovi ,nesiugriuvo tai reiskia ri veikia. o kame tas fantastiskumas ?KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)
Comment
-
Koks raslanas, tokie ir pasisakymai.Parašė Aidzius Rodyti pranešimąkaip suprast ta "veikia fantastiskai" ? kaip ji gali neveikt ? pastatas kaip pastatas, stovi ,nesiugriuvo tai reiskia ri veikia. o kame tas fantastiskumas ?When a man lies, he murders some part of the world
Comment
-
Gaila ir šiandien operatorius pirmoje koncerto dalyje buvo kurčiasParašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimąGalima teigti ir taip. Visgi arenai teko milžiniškas darbas - pakeisti šiauliečių nuomonę apie Šiauliuose vykstančių renginių kokybę. Juolab kad pirmi renginiai arenoje irgi didele kokybe nepasižymėjo, dar ir dabar girdimi atgarsiai apie jų kurčią garso operatorių
Comment
-
http://whatson.delfi.lt/news/music/a...hp?id=15058172Dėl neišpirktų bilietų atšaukiamas Kate Ryan ir „Vengaboys“ koncertas
Ko nesikulturinate?
gera gyventi gerai
Comment
-
Nu gal nereikia lialia, jei mums neidomus atgyvene vangaboys kurie ir taip nebuvo jau ir taip zymus tainereiskia kad arena perdidele ir jos nereikia, tiesiog mes turim skoni i ka eiti i ka ne, ir pas mus nera tiek daug narkomanu kaip V kur tik ir eina kad apsistumti i bet koki konca. (atleiskit uz nesusilaikyma bet tikrai uzknisot ziurekit vilnieciai kodel jums symensas nepriima brajano, kodel arena kainavusi MILIJARDA su biski dar islaikoma savivaldybes).
Comment
Comment