Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių arenos atsiperkamumas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Llinass
    Mano nuomone pradėjus Šiauliams žaisti naujoje arenoje rungtynių lankomumas padvigubės arba bent jau stipriai padidės. Žinant kaip mažesniuose miesteliuose žmones traukia naujovės. Taip jau yra, kad žmonės subėgs arenos pažiūrėti. Taip atsitiko ir su "Lietuvos rytu" ir Siemens arena.
    Ko gero, kad taip ir bus. Dar daug kas priklauso nuo to kaip Šiaulių "Šiauliams" eisis naujajame sezone. Nauja arena + geras žaidimas = geras lankomumas
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      Parašė vytauc
      Ko gero, kad taip ir bus. Dar daug kas priklauso nuo to kaip Šiaulių "Šiauliams" eisis naujajame sezone. Nauja arena + geras žaidimas = geras lankomumas
      Vytauc, kur mokeisi tokiu sudetingu formuliu peace man !
      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

      Comment


        Parašė Llinass
        Mano nuomone pradėjus Šiauliams žaisti naujoje arenoje rungtynių lankomumas padvigubės arba bent jau stipriai padidės. Žinant kaip mažesniuose miesteliuose žmones traukia naujovės. Taip jau yra, kad žmonės subėgs arenos pažiūrėti. Taip atsitiko ir su "Lietuvos rytu" ir Siemens arena.
        Arenos pažiūrėti eis tik į pirmas rungtynes, kaip buvo Vilniuje. Apžiūrėjus areną lankomumas vėl grįš į buvusį lygį. Vilniuje svarbiausių rungtynių lankomumas išaugo nedaug ir tai tik dėl padidėjusio pigiausių bilietų skaičiaus. Šiauliuose visų bilietų kaina vienoda, t.y. minimali, tad šis dalykas nepadės.

        Comment


          Parašė joker
          Šiauliuose visų bilietų kaina vienoda, t.y. minimali, tad šis dalykas nepadės.
          1.Gali būt tikras, kad bilietų kainos pasikeis.
          2.Lankomumas padidės, nes naujoje arenoje maloniau stebėti rungtynes. Ir kaip Vytauc sakė daug kas priklausys nuo Šiaulių žaidimo bei reklamos.

          Comment


            Parašė vytauc
            Ko gero, kad taip ir bus. Dar daug kas priklauso nuo to kaip Šiaulių "Šiauliams" eisis naujajame sezone. Nauja arena + geras žaidimas = geras lankomumas
            Vilniuje arena nauja, klubas pirmą kartą žaidė Eurolygoje, žaidimas buvo geras, bet arena kaip pustuštė taip pustuštė. Berods vienintelėse rungtynėse su Maccabi buvo pilna. Šiauliai yra trečias klubas Baltijos šalyse ir jų rezultatai tikrai nepagerės, pergalės bus pasiekiamos prieš tuos pačius varžovus, kaip ir pernai.

            Štai Kaune arena labai sena, tačiau į pačias neįdomiausias LKL ir BBL rungtynes, kurios pasibaigia keliasdešimt taškų siekiančiomis persvaromis, renkasi 2000-4000 žmonių. Taip yra todėl, kad klubas nuolat dirbo su žiūrovais, sudomino juos rungtynių stebėjimu gyvai ir taip užsiaugino savo publiką. Dabar į Halę nuolat renkasi daugmaž tie patys žmonės ir jų po truputį daugėja. Beje, Žalgiris jau po truputį pradeda rūpintis būsimosios arenos saloje užpildymu ir geros atmosferos joje sukūrimu.

            Kiek teko susidurti su Šiaulių klubo vadovu, tai jam tokie dalykai visiškai nerūpi. Jam svarbiau greitesni pinigai, o ne investicijos į ateitį.

            Comment


              Parašė joker
              Arenos pažiūrėti eis tik į pirmas rungtynes, kaip buvo Vilniuje.
              Netiesa. Aš ir dauguma mano pažįstamų arenos apžiūrėti buvom tikrai net ne per pirmas 10 varžybų, o sezono viduryje. Kadangi krepšinis man įdomus tiek pat kiek rankinis ar tinklinis tai atėjau daugiau pažiūrėti arenos ir šiaip naujoje arenoje maloniau laiką leisti. Iki tol niekada Vilniuje nebuvau krepšinio varžybose.

              Comment


                Parašė Llinass
                1.Gali būt tikras, kad bilietų kainos pasikeis.
                2.Lankomumas padidės, nes naujoje arenoje maloniau stebėti rungtynes. Ir kaip Vytauc sakė daug kas priklausys nuo Šiaulių žaidimo bei reklamos.
                1. Kainos pasikeis, t.y. pakils, kas lankomumo tikrai nepadidins. Kainoms mažėti jau nėra kur.
                2. Koks malonumas rungtynes stebėti naujoje arenoje? Svarbiausias dalykas žiūrovui yra matomumas, o senojoje arenoje jis nepalyginamai geresnis. Nejaugi manai, kad sėdėti 10 metrų atstumu nuo aikštės yra geriau, nei būti tiesiai virš komandos atsarginių žaidėjų suolelio ir netgi matyti, ką treneris braižo lentelėje? Šiauliai labai didžiuojasi triukšmingu palaikymu ir puikia atmosfera rungtynėse su Žalgiriu is rytu. Visą tai sukurti leidžia mažas salės tūris, minimalus žiūrovų atstumas nuo aikštės ir maksimalus žiūrovų tankumas. Naujoje arenoje to nebus.

                Comment


                  Parašė Llinass
                  Netiesa. Aš ir dauguma mano pažįstamų arenos apžiūrėti buvom tikrai net ne per pirmas 10 varžybų, o sezono viduryje. Kadangi krepšinis man įdomus tiek pat kiek rankinis ar tinklinis tai atėjau daugiau pažiūrėti arenos ir šiaip naujoje arenoje maloniau laiką leisti. Iki tol niekada Vilniuje nebuvau krepšinio varžybose.
                  Na pažiūrėjot vieną kartą ir viskas, rungtynių lankytojais netapote, tad jokios naudos iš jūsų nėra. Arenai reikalingi nuolatiniai, o ne vienkartiniai lankytojai.

                  Comment


                    Deka kai kuriu "sporto komentatoriu" sis forumas apie naujus projektus ir moderniaja architektura virsta pastoviu "atsisaudimu" nuo absurdisku ir logikos neatitinkanciu teiginiu. Totaliai brukama nihilistine nuomone apie sveikintinus pokycius.... Siulau visokiems Jokeriams ir jo biciukams nebedalyvauti diskusijoje ir nenervinti visuomenes, geriau pataupykite "kapeiku" ir atvykite i Siauliu naujos arenos ikurtuves (gal rasime jums kokia stovima vietele, zinoma neveluokit ).

                    Comment


                      Parašė joker
                      Kadangi Aidzius tik kitą savaitę galės tau atsakyti, tad parašysiu aš.

                      Kaune į Žalgirio rungtynes Halėje su pačiomis silpniausiomis komandomis (estų, latvių lūzeriai, tie patys Sakalai) susirenka 2000-4000 žmonių. Pernykštis Halės antirekordas - 900 žmonių LKL ketvirtfinalyje su Panevėžiu. Tačiau taip buvo tik dėl to, kad tai buvo pereinamasis laikotarpis tarp reguliaraus sezono ir LKL finalų abonementų. Toms rungtynėms jie dar nebuvo paruošti.
                      Jei nori tikslesnės informacijos, tai http://www.zalgiris.lt/?id=132 (spustelėk ant rezultatų).

                      Taip pat nemažai žmonių susirenka į LSKL varžybas, nors jos vyksta darbo dienomis.

                      Dabar apie Šiaulius. Sakai eis žmonės į krepšinį, bet tik ne į Sakalus. O tai į ką jie žiūrės? Eurolygos grandai į Šiaulius nevažinės, o didžioji dauguma varžovų bus būtent Sakalų lygio.

                      Aiškiaregystės dovanos neturiu, tačiau matau, kad dabar Šiaulių rungtynių lankomumas yra tragiškas. Koks skirtumas, kiek žmonių lankosi įvairiuose renginiuose? Kalba ėjo apie krepšinį, o jame šiauliečiai praktiškai nesilanko ir naujosios arenos neužpildys (tuo labiau neužpildytų 10000 vietų arenos, kokios norėjai). Per tuos kelis mėnesius stebuklų neįvyks ir šiauliečiai staiga nepanorės gyvai stebėti Šiaulių rungtynes.
                      Kaip ne keista spustelejau ir i zalgirio rungtynes dazniausiai pamaciau rezultata iki 1500... sujuokinai kas netikit eikit pazet... I ZALGIRIO RUNGTYNES SUSIRENKA IKI 1500.....

                      Vat butent kad kalba eina APIE ARENA...... gerbiamas, pats bandot ispest savo tiesa zodziu zaismu..... kad as isskiriu krepsini, tai nereiskia jog kalbu apie tik apie ji....

                      Parašė joker
                      #298 žinutėje vardinai, kam Šiauliuose būtų naudojama 10000 vietų arena:

                      "...bus galima organizuot naujo pobudzio tarpt. turnyrus, toliau butu imanoma tarpmiestini krepsini jau organizuot, atsiras daug galimybiu..."

                      Vėliau tuos turnyrus įvardinai kaip tarpmokyklines varžybas.
                      Visi mano draugai ziuri krepsini, ir ziuri vien del to kad nebelieka bilietu, manau, kad tu turi savo nuomone ir tas gerai taciau realybe truputuka rodo kad atsiras naujos galimybes lietuvoje organizuoti krepsini, pvz, bus 5 arenos gigantes, ir bus galima organizuot naujo pobudzio tarpt. turnyrus, toliau butu imanoma tarpmiestini krepsini jau organizuot, atsiras daug galimybiu, ir visiem kai patinka krepsinis, bedos nera, susirinks 5000, siauliuose jug 120.000 -130.000 zmoGU

                      Na cia ta zinute.... tai ties kuria vieta teigiu jog 5000 susirenka i tarpmokyklines varzybas???? minejau galimybes arenos, as ne organizatorius, bet kazkas manes vistiek praso sudaryt arenos programa..... taigi yra arena yra ir renginiai... KAS IS SIAULIU PAPASAKOKIT KAS PER KONCERTUS IR BET KOKIUS KITUS RENGINIUS DEDASI.......


                      Parašė slasher
                      Kas per šurmulys čia turėtu but diskusijos apie arena, arenos statybas ar architektūra, o ne apie žmones susirinksenčiu į dar nepastatyta arena skaičiavimus ar arenos atsipirkimus!



                      Visiškai sutinku
                      Na nezinau, kaip jus nesiardytumet jeigu kazkoks zmogenas, is kauno, kuris savo paskaiciavimais ir kreivomis statistikomis, man irodineja kazkokias praktikas..... kas IS SIAULIU PAAISKINKIT JAM....

                      Parašė joker
                      Arenos pažiūrėti eis tik į pirmas rungtynes, kaip buvo Vilniuje. Apžiūrėjus areną lankomumas vėl grįš į buvusį lygį. Vilniuje svarbiausių rungtynių lankomumas išaugo nedaug ir tai tik dėl padidėjusio pigiausių bilietų skaičiaus. Šiauliuose visų bilietų kaina vienoda, t.y. minimali, tad šis dalykas nepadės.
                      Reikia suprast kad vilniui niekas nesilanko o KAUNE visi tiesiog po 4000-24000 ar kiek ten nuliu man prirasyt lankosi.... ir kai siauliuose prasidejo stataybu metas kolkas kol nieko nepristatyta, arena yra stambus blynas laisvalaikyje.... kol neatsiras kitu pramogu daugiau, tol ji bus sausakimsa....

                      Parašė joker
                      1. Kainos pasikeis, t.y. pakils, kas lankomumo tikrai nepadidins. Kainoms mažėti jau nėra kur.
                      2. Koks malonumas rungtynes stebėti naujoje arenoje? Svarbiausias dalykas žiūrovui yra matomumas, o senojoje arenoje jis nepalyginamai geresnis. Nejaugi manai, kad sėdėti 10 metrų atstumu nuo aikštės yra geriau, nei būti tiesiai virš komandos atsarginių žaidėjų suolelio ir netgi matyti, ką treneris braižo lentelėje? Šiauliai labai didžiuojasi triukšmingu palaikymu ir puikia atmosfera rungtynėse su Žalgiriu is rytu. Visą tai sukurti leidžia mažas salės tūris, minimalus žiūrovų atstumas nuo aikštės ir maksimalus žiūrovų tankumas. Naujoje arenoje to nebus.
                      Del kainu sutinku, bet matosi kad ten kur krepsinis vyksta dabar nesi buves nei is tolo...... ir dabar juokiuosi labiau nei nuo anekdoto... KAM PATINKA SENI DAIKTAI(apiplyse nusideveje ir pan) NEI NAUJI ( komfortabilus, grazus)
                      Paskutinis taisė Mantas; 2006.09.01, 10:38.
                      Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                      Comment


                        Parašė FruityLoopsas Rodyti pranešimą
                        Tiesa adzius man jau kyla klausimas, kiek tau metu... nes kazkaip mano informacija jau tampa iskraipyta... pakopink ta zinute kur as sakau jog i sudinas varzybas neis,o i tarpmokyklines susirinks pilna sale.... jei tokios nera tai SUDEGEI... o dar vienas dalykas, kas tau sake kad siauliai zemaitija??? skaitei komiksuose??

                        sorry kad neatsakiau tau taip ilgai ,teko turputi futbolo rinktine neapoly palaikyt.

                        nesakei kad i tarpmokyklines varzybas susirinks pilna sale...sakei kad susirinks i NAUJO TIPO TURNYRUs, ..po kahzkiek laiko tuos naujo tipo turbyrus ivardinai kaip TARPMOKYKLINES VARZYBAS, kaune i Zalgirio varzybas su visom komndom susirenka minimum 1.500 zmoniu ...cia atsakyma si viena tavo klausima...

                        atsakymas del grupiu honoraru tai kadangi paciam teko organizuot renginius ir kviest grupes tai pvz tiksliai galiu pasakyt kad paprasta diena Delfinai prase 8.000 lt minimum ir ne uz koncerta o uz pora dainu.. ir nesakiau kad honorara mokes atlikejas, ash tik pasiuliau tau isivazduot kiek kainuos sales nuoma, pardavus 5.000 bilietu sakykim po 10lt ..gaunasi 50.000..... na pasiskaiciuok pats..atsibodo gincitys...ash uz visas arenas , tik ash turiu savo nuomone ir skoni, maqn kaikurios arenos nepatinka ir as savo nuomones nekeisiu bet tuo paciu ir nesistengiu jos niekma primest .. ir dar atsakau i klausima del savo amziaus ...man 26.
                        Paskutinis taisė Aidzius; 2006.09.07, 21:02.
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          Visi mano draugai ziuri krepsini, ir ziuri vien del to kad nebelieka bilietu, manau, kad tu turi savo nuomone ir tas gerai taciau realybe truputuka rodo kad atsiras naujos galimybes lietuvoje organizuoti krepsini, pvz, bus 5 arenos gigantes, ir bus galima organizuot naujo pobudzio tarpt. turnyrus, toliau butu imanoma tarpmiestini krepsini jau organizuot, atsiras daug galimybiu, ir visiem kai patinka krepsinis, bedos nera, susirinks 5000, siauliuose jug 120.000 -130.000 zmoGU



                          paaishkink man kas yra tarpmiestiniai turnyrai? tipo surinksi betkokisu ziadejus is miestu ir jie zasi? kas eis ju ziuret? kazkokiu nezinomu zaideju? nes nemanau kad kazhkas darys kazkokias mioestu rinktines kai dauguma zaideju zaidzia LKl,LKF taurej, LSKL, ar europos turnyrose...
                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                          Comment


                            chia va asmeniskai frootyLoops....
                            del to tavo klausimo kam patinka seni daiktai , o ne neuaji grazus....jweigu naujsas daiktas( siuo atveju arena) bus pritaikyta ir koncertams ir ledo rituliui ir krepsiniuj tai ji ziuret krepsini tikrai nebus patogesne negu senoji,kuri pritaikyta tik krepsiniui.

                            tas tavo pasakymas apie Jokeri..kad nebuves ten kur krepsinis vyksta....turetum atsiprtashyt zhmogaus...buves jis tiek kiek tu per visa savo gyvenima ir net nebusi.
                            As buvau ir rygos naujoij arenoj ir talino ir helsinkio ir Stockholmo Globen kai auksa laimejom , ir Chicago Forum, ir barsos Palau Blau grana , ir liverbano artenose... is sienos monte di pascci..ir treviso kur bennetonas zhaidzia..ir maskvos cska ir olympiysky....apie lt arenas nekalbu visai..ir va..pasakysiu...kad visos tos naujosios "gerosios" arenos toli grazhu neprilygo to senesnesm arenos..chia kas kalbant apie krepsini... del komaddos palaikymo, alustikos ir bendros atmsferos....patikek...20.000 chicagos arena yr visihskas sh negu kokia nediduke arena kur loshia pao ar paok.... ash nesakau kad naujos arenos nereiklaingos..tik ash noreciau kad krepsniuij butu atskiros arenos..pritaikytos butent krepsiniui...

                            kaip pavyzdys yra fules stadikai..ar geriau naujas , su begimo takais , ar senutis old traford ?
                            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                            Comment


                              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                              ash nesakau kad naujos arenos nereiklaingos..tik ash noreciau kad krepsniuij butu atskiros arenos..pritaikytos butent krepsiniui...

                              kaip pavyzdys yra fules stadikai..ar geriau naujas , su begimo takais , ar senutis old traford ?
                              Būtų labai gražu, jei Lietuvoje būtų bent 1 arena specialiai krepšiniui. Bet matyt nematei Sporto bazių padėties Lietuvoje.

                              1. Kur rungtyniauja Lietuvos klubai? Žalgiris - sporto halėje (visi kritikuoja, kad neva pasenusi. Sutikčiau tik dėl to, kad mažai vietų žiūrovams). Šiauliai - moraliai pasenusiuose rūmuose. Patikėk, aš buvau juose. Tikras siaubas. Pasivaikščiojau klubo administracijos kolidoriais ir kabinetais. Nieko neįžeidžiant, jausmas, kad grįžau į sovietmetį, kuriame gyveno tėvai. Vilniaus Sakalai - grynų gryniausioje sporto salėje. Koks sirgalius užsidega cigaretę ir iškart visa patalpa paskendi dūmuose. Didžioji dalis mokyklų turi geresnes sales. Panevėžys - Aukštaitijos sporto rūmai pusė velnio, bet jokio rimto tarptautinio renginio nesurengsi. Šiuos rūmus pavadinčiau taip: gerai išlaikytas anų laikų pastatas. Dėl Kėdainių Nevėžio ir Klaipėdos Neptūno salių negaliu nieko pasakyt, nes mažai jas mačiau net ir per TV. Tiesa, Klaipėdoje rūmai rekonstruoti, sutvarkyti. Kauno Atletas išvis neturi kur rungtyniauti. Štai tokia padėtis, jei kalbėtume apie spec.krepšiniui skirtas sporto bazes.

                              Tiesa, Žalgiris, A.Sabonio mokykla ir L.rytas turi treniruočių bazes, bet ten telpa maximum po 1500 žiūrovų. Tad neskaitant Kauno sporto halės, old traford analogo Lietuvoje paprasčiausiai nėra.

                              O Pažiūrėk kokios arenos Japonijoje, kur krepšinis yra kažkokia egzotika.

                              2. Jei Siemens arena Vilniuje su visais renginiais ir mero draugeliais kartu paėmus yra baisiai nuostolinga (reikia nuostolius dengti mokesčių mokėtojų pinigais), tai kaip reiktų išlaikyti tą arena spec. krepšiniui.

                              3. Jei tokie miestai kaip Panevezys, Siauliai, Klaipeda, Kaunas arenas statosi 3-4 metus, tai tampa aišku kokia šios šalies ir šių miestų finansiniai pajėgumai ir galimybės.

                              Ir mano išvada. Kaip sakiau, neskaitant Sporto halės, Lietuvoje nėra krepšinio bazės, kurią vertėtų išsaugoti, o naujų arenų kiekvienai sporto šakai pastatyti nei lėšų, nei noro, nei proto nėra. Tad jei išdygs tos 4 arenos, mūsų tikslas bus išsaugoti ir išlaikyti tas bazes, kad Krepšinio šalies krepšinio komandos rungtyniautų žmogiškomis sąlygomis, o ne kažkokiose sporto salėse, kur net langai užkalti...

                              Jei nesutinkate su mano mintimis, pataisykite...

                              Comment


                                Dabar šiek tiek apie arenos atsiperkamumą....

                                Leiskite man pateikti Panevėžio prekybos ir pramogų centro Babilonas pavyzdį. Bent aš manau, kad tokia lemtis laukia ir Šiaulių arenos. Taigi, PPC Babilonas duris atvėrė prieš metus. Tuomet mieste jautėsi anšlagas. Visi ėjo, važiavo tenai, norėdami pamatyti, apsižvalgyti. Po to, stebint automobilių stovėjimo aišteles, jautėsi atoslūgis. O dabar darbo valandomis būna užimta gal tik ketvirtadalis ar penktadalis automobilių aikštelių, bet savaitgaliais ir po darbo jos beveik pilnos, net ir po Ekrano bankroto. Taip buvo šią vasarą. Beje, per Babilono pirmojo gimtadienio šventę (tuomet buvo užtverta dalis aikštelės scenai) neradau kur pastatyti automobilio. Piko metu net už kelių šimtų metrų esančioje Maximoje sunku rasti kur įbrukti mašiną.

                                Tad sakyčiau, kad net ir atslūgus lankytojų srautams po atidarymo, žmonių masė išsikristalizuos ir arena tuščia nebus: vieni eis tenai, kiti pasirinks kitur, treti gal kaip ir visada patrauks į PC pramogauti. Ir tai nėra blogai, čia laisva šalis ir kiekvienas renkasi laisvalaikį pagal skonį. Bet, kad Šiauliuose bus nauja arena, tai yra didelius pliusas miestui.

                                Beje, aš pats Šiauliuose gyvenu 3 metus, bet niekad nekilo mintis nueiti į rungtynes, nes jau buvau matęs kaip atrodo Šiaulių sporto rūmai...
                                Paskutinis taisė auksellis; 2006.09.10, 15:35.

                                Comment


                                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                  ash noreciau kad krepsniuij butu atskiros arenos..pritaikytos butent krepsiniui...

                                  kaip pavyzdys yra fules stadikai..ar geriau naujas , su begimo takais , ar senutis old traford ?
                                  Norėti galima daug ko.
                                  Paaiškink. Koks tau skirtumas kai žiūri krepšinį arenoje ar joje kitu laiku dar vyksta kokie renginiai ar ne?

                                  Su futbolo stadionais palyginimas labai netikęs. Nes yra tikrai didelis skirtumas kur žiūrėti futbolą kaip pvz. Vėtros stadione ir Žalgirio. Žalgirio stadione stebėdamas rungtynes atsisėdęs tarkim už vienų vartų net neįžiūrėsi kas dedasi prie kitų vartų. Skirtumas labai didelis ir akivaizdus. O krepšinio aikštėj tai tų takų nėra ir atstumai ne tokie, tai kos skirtumas?

                                  Comment


                                    Kaip suprantu, areną stato už ES pinigus, taigi, Šiaulių miestui nieko nekainuos. Areną eksploatuos privati kompanija. Tai ta privati ir turi rūpintis atsiperkamumu, kitaip sakant, daryti viską, kad būtų pelninga. Manau, jinai tą ir padarys, nepriklausomai nuo to, kiek žmonių susirinks į Šiaulių rungtynes, kadangi nuomos kaina Šiaulių klubui bus tokia, kad tai privačiai firmai apsimokėtų nuomoti. Ir taip su visais renginiais. Ar aš kažką maišau?

                                    Comment


                                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                      sorry kad neatsakiau tau taip ilgai ,teko turputi futbolo rinktine neapoly palaikyt.

                                      nesakei kad i tarpmokyklines varzybas susirinks pilna sale...sakei kad susirinks i NAUJO TIPO TURNYRUs, ..po kahzkiek laiko tuos naujo tipo turbyrus ivardinai kaip TARPMOKYKLINES VARZYBAS, kaune i Zalgirio varzybas su visom komndom susirenka minimum 1.500 zmoniu ...cia atsakyma si viena tavo klausima...

                                      atsakymas del grupiu honoraru tai kadangi paciam teko organizuot renginius ir kviest grupes tai pvz tiksliai galiu pasakyt kad paprasta diena Delfinai prase 8.000 lt minimum ir ne uz koncerta o uz pora dainu.. ir nesakiau kad honorara mokes atlikejas, ash tik pasiuliau tau isivazduot kiek kainuos sales nuoma, pardavus 5.000 bilietu sakykim po 10lt ..gaunasi 50.000..... na pasiskaiciuok pats..atsibodo gincitys...ash uz visas arenas , tik ash turiu savo nuomone ir skoni, maqn kaikurios arenos nepatinka ir as savo nuomones nekeisiu bet tuo paciu ir nesistengiu jos niekma primest .. ir dar atsakau i klausima del savo amziaus ...man 26.
                                      Stai ka sako zmones kurie ja stato...

                                      "Bandome ieškoti optimalių sprendimų. Žinoma, viskas gal ir nepavyks, tačiau tikiuosi, jog šiauliečiai areną pamėgs ne tik renginių metu, bet čia užsuks kasdien – į sporto salę, SPA centrą, restoraną ar į būsimą sporto muziejų. Tai, kad arena funkcionuos kasdien, yra iššūkis ir ją statantiems, ir tiems, kurie užsiims arenos veikla. Juk tokių pavyzdžių Lietuvoje dar neturime", - sako E. Miliūnas.

                                      Šiaulių arenoje numatomos 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynės, todėl atsakingai renkama visa įranga – surenkamosios salės grindys, stovai ir krepšiai, treniruočių salės įranga ir panašiai. Viskas turi atitikti FIBA (Tarptautinės krepšinio federacijos) keliamus reikalavimus. Surenkama krepšinio aikštelė turnyrams ir varžyboms bei stacionari trečiajame pastato aukšte įsikursianti treniruočių salė, per penkis tūkstančius žiūrovų talpinsianti arena, anot specialistų, leis Šiauliuose rengti aukšto lygio turnyrus, tinkamai varžyboms pasirengti "Šiaulių" klubo krepšininkams.

                                      NA VA
                                      Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                      Comment


                                        "Tinkamai varžyboms pasirengti "Šiaulių" klubo krepšininkams." xax... Kaip sako liaudies ismintis "Geram sokejui kiausiai nemaiso"

                                        Comment


                                          sunku patiketi,kad arena bus laiku atidaryta.KODĖL??? manau reiktų paklausti E.Milliūną ir jo parankinius,taip gražiai suokiančius oficialiuose ištojimuose...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X