Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių arenos atsiperkamumas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Kaip ten bus parodys laikas . Bet šiaip ar taip reikia ir apie krepšinio čempionatą pagalvoti Per jį tikrai pilna salė turėtu būti

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #42
      /\ tik pabandytų šiauliečiai per kelias rungtynes salės padoriai neužpildyt...

      Comment


        #43
        Parašė Stendalis
        Joker, ar esi buves "Tauro", dabar "Siauliu" sporto saleje, turbut ne? Galiu perteikt savo ispudzius (visada, kai darbai leidzia stengiuosi ten "pasvilpt"). Apgailetinas sovietinis gamyklos sandelys, rekonstruotas i "mokyklos sales" tipo sporto rumus. Negana to, siaulieciai verziasi pasirgt uz savo komanda grumdinamiesi ant mediniu suolu, kur nera geros garso bei kondicionavimo sistemos, nera kur pastatyt masinos, nebent uz gero puskilometrio, kur baigiasi "sirgaliu" auto kolona. Kaip jus manot ar tai masina siaulieti, be abejo ne. Nors dazniausiai "arena" buna sausakimsa, tai kam cia reikia minet tuos 300 ar 400, cia gi absurdiska statistika, nieko bendro neturinti su realybe.
        Kaip jau minėta, toje salėje per pastaruosius 5 metus esu buvęs daugybę kartų. Nujaučiu, kad tu joje lankaisi tik kai atvažiuoja Žalgiris ar rytas, ar ne? Taip, tada salė būna pilna ar beveik pilna, tačiau kitose LKL rungtynėse susirenka vos po kelis šimtus žmonių. Net FIBA taurės rungtynėse pilnos salės nebuvo. Statistika nėra absurdiška, nes paremta oficialiais rungtynių protokolais, kuriuose runtynes organizuojantis klubas turi nurodyti žiūrovų skaičių. Taip pat remiuosi rungtynių transliacijų ir TV reportažų metu matytu vaizdu.

        Esi girdėjęs apie tą audringą Šiaulių palaikymą namuose (žinoma, tik rungtynėse su Žalgiriu ar rytu)? Prie to palaikymo bei atmosferos labai prisideda ir visi tavo minėti salės "minusai", t.y. prabangos, komforto nebuvimas. Ten renkasi žmonės, kurie nori ne patogiai pasėdėt ir pažiūrėt krepšinį, o aktyviai palaikyt komandą. Halėje taip pat nėra jokio komforto, prabangos bei patogumų ir tai labai padeda sukurti įspūdingą atmosferą. Senojoje Lietuvos ryto arenoje (rekonstruoti ledo rūmai) taip pat būdavo labai neblogai. Dar vienas Tauro salės privalumas yra tas, kad žiūrovai yra labai arti aikštės.
        Beje, įdomu, kada paskutinį kartą buvai Šiaulių rungtynėse? Spėju, kad senokai, nes dar nežinai, jog Šiaulių krepšinio klubas pardavė savo balsą LKL valdyboje Lietuvos rytui už senas plastikines kėdes iš senosios Lietuvos ryto arenos. Tad dabar šiauliečiai "grūdasi" ne ant suolų, o ant Lietuvos ryto kėdučių.

        Comment


          #44
          Parašė kaunaz
          Dabartiniai Panevezio sporto rumai tie kuriuose zaidzia Panavezys, irgi nebuna pilni.
          Neidomu ziureti Panevezio aukstaitijos sporto rumuose,ir dar komanda prasta,tai ko ten eiti i tuos sporto rumus?Juk Panevezio arenoje bus ir kitu varzybu.
          :buksvx:

          Comment


            #45
            Parašė Aidzius
            Jokeris buves toj senojoj shiauliu arenoj ir turbut daugiau negu tu pats , ash irgi buves ir niekada sale nebuvo sausakimsha ...na zhmoniu budavo , bet jei butu noreje ir daugaiu butu tilpe... niekada nebuvo tokio vaizdo kad kazhko neileistu nes neras bilietu ....na bent jau zhaidizant su Zalgiriu ... nebus ta nauja arena pilna , oi nebus, nebent rinktine zhaistu arba shiauliai i LKL finala patektu.. na pfradzhioj yra shansu surinkt pilna nes sdhiauliechiai ir aplinkiniu kaimu gyventojai atvazhiuos paziuret kaip at arena atrod ...pot to bus maximum puse...
            Labai svarbu ir salės komfortas bei apskritai aplinka.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Parašė batista
              /\ tik pabandytų šiauliečiai per kelias rungtynes salės padoriai neužpildyt...
              o kad sale nebus kai kada pilna tai galima logishkai sumastyt... pagalvok . keturios grupes. per diena dvi varzhybos... bilietas galios visa diena i abi rungtynes...ne visi i abi eis , chai pirma , o antra izsivaizduok antras rungtynes ,kai tuo pat metu LT rinktine zhais..visi prie Tv bus ..i arena nieks neis
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                #47
                Parašė Mantaz
                Labai svarbu ir salės komfortas bei apskritai aplinka.
                man pvz komfortishkos sales nepatinka...ash ne ish tu kurie komfortishkai megsta popkorna valgyt... man svarbiau palaikyt komanda...pvz va siemese palaikymas toli grazhu ne toks koks butu senoj ryto arenoj ...
                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                Comment


                  #48
                  Viskas bus normaliai ir net gi, sakyciau, puikiai. As kalbu is esmes, o elementai (suolai ar ant tu suolu prikaltos plastiko kedes) yra neesmingi. Dziaukimes arena, o kaunieciai ir kiti .... tegu pavydi.

                  Comment


                    #49
                    Dar labai svarbu kiek kainuos sales eksplotacija. Jeigu eksplotacijos islaidos nera labai jau didesnes uz 3000 vietu sales, tai kodel gi neturet didesnes. Galbut pastatymo kaina siektiek skiriasi, bet esme yra, kad ji butu pelninga. Siaip, kiek suprantu, yra taip:
                    -ekplotavimo didziausios islaidos sueina y darbuotoju atlyginimus bei sildyma.
                    -sildymas aktualus tik mazdaug puse metu.
                    -esant didesniai salei, darbuotoju skaicius, tenkantis ziurovu skaiciui gali buti mazesnis, nes pvz. ir 3000 ir 5000 ziurovu vistiek reikia vieno komentatoriaus, mazhdaug tiek pat ir techninio personalo, apsauginiu skaicius irgi neturetu per daug skirtis.

                    Nu bet cia jau reikia profesionalams skaiciuoti

                    O siaip manau, kad siauliams butu uzteke ir mazesnes sales

                    Comment


                      #50
                      Parašė Stendalis
                      Viskas bus normaliai ir net gi, sakyciau, puikiai. As kalbu is esmes, o elementai (suolai ar ant tu suolu prikaltos plastiko kedes) yra neesmingi. Dziaukimes arena, o kaunieciai ir kiti .... tegu pavydi.
                      Ko pavydi? Manau neatsirastų nė vieno Halėje besilankančio kauniečio, kuris ją norėtų iškeisti į tokią areną, kokią stato Šiauliuose.

                      Comment


                        #51
                        Parašė joker
                        Ko pavydi? Manau neatsirastų nė vieno Halėje besilankančio kauniečio, kuris ją norėtų iškeisti į tokią areną, kokią stato Šiauliuose.
                        jei ne eurolygos reikallavimai tai nenorechiau kad algiris loshtu naujoj didelej arenoj...nematau jokiu privalumu ,vien tik minusai...
                        atmosferos jau tokios nebus akip dabar yra ...arba jei statyt tai statyt europinio tipo sale...su nstachiom tribunom, jokiu vip lozhiu , o ne amerikonsihka kaip siemesn ..kur vien vipai...ir shimtai kioskeliu prekiaujanchiu hotdogais ar popkornais ... prieh popsa nusiteikes ash ...

                        aishku ,pizhonam , kurie ateina i arena ir puse rungtyniu praleidzhia eilej prie maistu , kurie sugeba padauzhyt balionelisu ir kurie ateina pasiziuret i ta video kuba , nes gal kai per tv bus reklama juos parodys .......va shito tai ash nesuprantu ir niekad nesuprasiu ..namie veidrodzius turim visi ...galit ir zhiuret ...
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          #52
                          Parašė Aidzius
                          jei ne eurolygos reikallavimai tai nenorechiau kad algiris loshtu naujoj didelej arenoj...nematau jokiu privalumu ,vien tik minusai...
                          atmosferos jau tokios nebus akip dabar yra ...arba jei statyt tai statyt europinio tipo sale...su nstachiom tribunom, jokiu vip lozhiu , o ne amerikonsihka kaip siemesn ..kur vien vipai...ir shimtai kioskeliu prekiaujanchiu hotdogais ar popkornais ... prieh popsa nusiteikes ash ...

                          aishku ,pizhonam , kurie ateina i arena ir puse rungtyniu praleidzhia eilej prie maistu , kurie sugeba padauzhyt balionelisu ir kurie ateina pasiziuret i ta video kuba , nes gal kai per tv bus reklama juos parodys .......va shito tai ash nesuprantu ir niekad nesuprasiu ..namie veidrodzius turim visi ...galit ir zhiuret ...
                          Atsiprašau už žinutę ne į temą, bet šiame forume yra lietuvių kalbos palaikymas , tad laisvai gali rašyti lietuviškomis raidėmis. Nes dabar reikia pastangų tavo pranešimą iškart suprantamai perskaityti

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #53
                            Parašė Aidzius
                            jei ne eurolygos reikallavimai tai nenorechiau kad algiris loshtu naujoj didelej arenoj...nematau jokiu privalumu ,vien tik minusai...
                            atmosferos jau tokios nebus akip dabar yra ...arba jei statyt tai statyt europinio tipo sale...su nstachiom tribunom, jokiu vip lozhiu , o ne amerikonsihka kaip siemesn ..kur vien vipai...ir shimtai kioskeliu prekiaujanchiu hotdogais ar popkornais ... prieh popsa nusiteikes ash ...

                            aishku ,pizhonam , kurie ateina i arena ir puse rungtyniu praleidzhia eilej prie maistu , kurie sugeba padauzhyt balionelisu ir kurie ateina pasiziuret i ta video kuba , nes gal kai per tv bus reklama juos parodys .......va shito tai ash nesuprantu ir niekad nesuprasiu ..namie veidrodzius turim visi ...galit ir zhiuret ...
                            Žinai ką aš pasakysiu... susidaro įspūdis kad žmones iŠŠ KAUNO, VILNIAUS, rimtai bijo kad šiauliuose ir panevėžy viskas kyla,ir gali būt taip pat gerai kaip ir kažkur kur jūs ten keliat savo tarpmiestinį nacizmą... o į kauno vilniaus puse naujas niekas nebelenda, o tik seni lenda... šneku apie investicijas... 3-4metai ir šiauliai klestes, o kaunas važiuos nebe ilatviją i akvaparką o i kaip kažkas sakė i europinį nemgiamą pramogų parką.... kažkaip labai man bus pažiūrėt situacijąpo kelių metelių... Talkša bus sutvarkyta visiškai greitu laiku, poilsinė zona... pačiam mieste... nu nežinau ka tada jūs pridursit..
                            ir kažin kuriame mieste dabar dirba visos statybos įmonės visu pajėgumu... ir, nereikia man tų sapaliojimų apie mažą jų kiekį... šiauliuose viskas pagrinde sukasi apie statybines medžiagas, ir statybų paslaugas ir ne tik paslaugas... pramonės rajonu pravažiuokit.. visa tai yra darbo stadijoj... ir parodykit nors vieną lietuvos DIDMIESTĮ kuriame yra numatytas Pramogų miestelis su akvaparku, stadionu, arena, kinoteatru, viesbučiais, kavinėmis, ir neaišku gal dar parką sutvarkys romantiškiems pasivaikščiojimams....
                            Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                            Comment


                              #54
                              Oho, ir vėl puiki galimybė savo sentencijų knygelę papildyti.

                              Comment


                                #55
                                Parašė Aidzius
                                man pvz komfortishkos sales nepatinka...ash ne ish tu kurie komfortishkai megsta popkorna valgyt... man svarbiau palaikyt komanda...pvz va siemese palaikymas toli grazhu ne toks koks butu senoj ryto arenoj ...
                                Kokie dar popkornai, apie ką mes čia kalbame? Geresnė salė yra progresas, taigi kvaila būtų to atsisakyti.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė FruityLoopsas
                                  Žinai ką aš pasakysiu... susidaro įspūdis kad žmones iŠŠ KAUNO, VILNIAUS, rimtai bijo kad šiauliuose ir panevėžy viskas kyla,ir gali būt taip pat gerai kaip ir kažkur kur jūs ten keliat savo tarpmiestinį nacizmą... o į kauno vilniaus puse naujas niekas nebelenda, o tik seni lenda... šneku apie investicijas... 3-4metai ir šiauliai klestes, o kaunas važiuos nebe ilatviją i akvaparką o i kaip kažkas sakė i europinį nemgiamą pramogų parką.... kažkaip labai man bus pažiūrėt situacijąpo kelių metelių... Talkša bus sutvarkyta visiškai greitu laiku, poilsinė zona... pačiam mieste... nu nežinau ka tada jūs pridursit..
                                  ir kažin kuriame mieste dabar dirba visos statybos įmonės visu pajėgumu... ir, nereikia man tų sapaliojimų apie mažą jų kiekį... šiauliuose viskas pagrinde sukasi apie statybines medžiagas, ir statybų paslaugas ir ne tik paslaugas... pramonės rajonu pravažiuokit.. visa tai yra darbo stadijoj... ir parodykit nors vieną lietuvos DIDMIESTĮ kuriame yra numatytas Pramogų miestelis su akvaparku, stadionu, arena, kinoteatru, viesbučiais, kavinėmis, ir neaišku gal dar parką sutvarkys romantiškiems pasivaikščiojimams....

                                  numatytas....nieko tas zodis man ensako....duag kas gali but numatyta, Vilniuj seskines stadionas buvo numatytas. Ir dar noriu pasakyt, niekas nieko nebijo, tegul tik statosi ir kuo daugiau. diskusija buvo apie arena ir kad ir kur ji butu, kaune ,klaipedoj ar siauliuose, as tiesiog norejau pasakyt kad esu pries amerikietishko tipo arenas... jokiu cia fobiju nera ir aoie jokius numatytus akvaparkus net uzsiminta nebuvo
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Mantaz
                                    Kokie dar popkornai, apie ką mes čia kalbame? Geresnė salė yra progresas, taigi kvaila būtų to atsisakyti.

                                    mantai esminis klausimas ir yra ..kas yra geresne sale? man geresne sale butu panasi i ta kurioj ziadzia PAO , o va neij viena NBA sale man neatsrodo gera. Cia gal kalbant apie sporto renginius. Ir vieno ir kito tipo sale butu GERESNE nes Lietuva isvis negali pasigirt normaliomis arenomis. Taigi progresas butu betkokiu atveju
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      #58
                                      imho, gali būti ir popcorn'ai, ir normali "nepopsinė" atmosfera salėje Svarbiausia, kad nebūtų dideli atstumai tarp salės ir tribūnų, o tribūnos būtų aplink visą aikštę. Labai kitaip jaučiasi atmosfera, kai sirgaliai yra "veiksmo dalis", t.y. panašiai kaip britų futbolo stadionuose, kur sėdi iš karto už vartų . Būtent tokiu "intymumu" kauniškės halės išplanavimas ir yra žavus! %Įsivaizduoju, kad tą galima realizuoti ir didesnėje arenoje.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Aidzius
                                        Jokeris buves toj senojoj shiauliu arenoj ir turbut daugiau negu tu pats , ash irgi buves ir niekada sale nebuvo sausakimsha ...na zhmoniu budavo , bet jei butu noreje ir daugaiu butu tilpe... niekada nebuvo tokio vaizdo kad kazhko neileistu nes neras bilietu ....na bent jau zhaidizant su Zalgiriu ... nebus ta nauja arena pilna , oi nebus, nebent rinktine zhaistu arba shiauliai i LKL finala patektu.. na pfradzhioj yra shansu surinkt pilna nes sdhiauliechiai ir aplinkiniu kaimu gyventojai atvazhiuos paziuret kaip at arena atrod ...pot to bus maximum puse...
                                        Pasizek per telika kai losia siauliai LKL nu, stebinat su savo snekejimu, gi suseda net ten kur vietos nera, susigruda tiesiog.. garantuoju atsiranda daug kurie netelpa... as esu vaziaves su autobusu pro ten kai lose siauliai su kazkuo... koks 200-300m automobiliu virtine isstatyta palei gatve... ir manau kad kai nebus tiek diskomforto kiek budavo, tai ir atsiras tikrai kas eis stebet varzybu... as tai tikrai eisiu... IR DAR!!! PIETINIAM YRA NE PRAMONES GATVEJ, ZMONIU KIEKIS KITAS GRETIMAIS NAUJOS ARENOS...
                                        Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Ežiukas
                                          Šiaulių atstumų matmėnimis visiškai nesvarbu, kur ta arena ar pietiniam, ar medeline butu. Nuo vieno šiaulių galo į kitą galima pėščiomis per valandą su trupučiu nueiti. Dėlto manau, kad menkas argumentas, kad sena arena pramonės rajone buvo
                                          Eziuk deje bet tu klysti... per valanda supemeno sugebejimais nebent... su autobusu 30min tiesiai be didesniu uzdelsimu nuvaziuoji tilzes gatve nuo pietinio iki baznycios... tai nori pasakyt zmogus vaiksto 25km/h greiciu... jei teigi kad per 1h pestute??? BEJE GALIU DRASIAI TEIGT KAD NEATSIRANDA SIAULIUOSE DURNIU KURIE VAIKSTO PESCIOM PO SIAULIUS... IR MANAU JEI DRAUGUI IS CENTRO PASAKYCIAU JOG EINAM I RAUDONDVARI PESCIOM, ATSAKYMAS BUTU AR NUPEZAI...
                                          Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X