Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių arenos atsiperkamumas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė joker
    Kaip jau minėta, toje salėje per pastaruosius 5 metus esu buvęs daugybę kartų. Nujaučiu, kad tu joje lankaisi tik kai atvažiuoja Žalgiris ar rytas, ar ne? Taip, tada salė būna pilna ar beveik pilna, tačiau kitose LKL rungtynėse susirenka vos po kelis šimtus žmonių. Net FIBA taurės rungtynėse pilnos salės nebuvo. Statistika nėra absurdiška, nes paremta oficialiais rungtynių protokolais, kuriuose runtynes organizuojantis klubas turi nurodyti žiūrovų skaičių. Taip pat remiuosi rungtynių transliacijų ir TV reportažų metu matytu vaizdu.

    Esi girdėjęs apie tą audringą Šiaulių palaikymą namuose (žinoma, tik rungtynėse su Žalgiriu ar rytu)? Prie to palaikymo bei atmosferos labai prisideda ir visi tavo minėti salės "minusai", t.y. prabangos, komforto nebuvimas. Ten renkasi žmonės, kurie nori ne patogiai pasėdėt ir pažiūrėt krepšinį, o aktyviai palaikyt komandą. Halėje taip pat nėra jokio komforto, prabangos bei patogumų ir tai labai padeda sukurti įspūdingą atmosferą. Senojoje Lietuvos ryto arenoje (rekonstruoti ledo rūmai) taip pat būdavo labai neblogai. Dar vienas Tauro salės privalumas yra tas, kad žiūrovai yra labai arti aikštės.
    Beje, įdomu, kada paskutinį kartą buvai Šiaulių rungtynėse? Spėju, kad senokai, nes dar nežinai, jog Šiaulių krepšinio klubas pardavė savo balsą LKL valdyboje Lietuvos rytui už senas plastikines kėdes iš senosios Lietuvos ryto arenos. Tad dabar šiauliečiai "grūdasi" ne ant suolų, o ant Lietuvos ryto kėdučių.
    Tai betkur buna tuscios sales jei rungtynes tarp knysliuku ir pabiruciu.... velgi zmones stebinat savo kategoriskumu... dabar reikia jau mum manyt, kad 5000 arena yra per didele NES:
    1. joje nesusirinks 5000, ir susidaro ispudis kad jeigu 5000 zmoniu nebus visada, tai reikia mazesnes arenos...
    2. patacius mazesne butu nuostolingiau..
    3. Jokeris ir kiti patenkintu savo EGO

    LAUKSIM JUSU KAI ATVARYS PUGACIOVA I SIAULIUS
    Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

    Comment


      #62
      Parašė Aidzius
      numatytas....nieko tas zodis man ensako....duag kas gali but numatyta, Vilniuj seskines stadionas buvo numatytas. Ir dar noriu pasakyt, niekas nieko nebijo, tegul tik statosi ir kuo daugiau. diskusija buvo apie arena ir kad ir kur ji butu, kaune ,klaipedoj ar siauliuose, as tiesiog norejau pasakyt kad esu pries amerikietishko tipo arenas... jokiu cia fobiju nera ir aoie jokius numatytus akvaparkus net uzsiminta nebuvo
      Fobijas as matau pas kaika, arba kazkokias antimoralizacijas... bus grazu, o kazkas sako kad cia reikia maziau, cia per gerai darykit sudiniau... nu juokingai gi skamba
      Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

      Comment


        #63
        Parašė Jeffas
        imho, gali būti ir popcorn'ai, ir normali "nepopsinė" atmosfera salėje Svarbiausia, kad nebūtų dideli atstumai tarp salės ir tribūnų, o tribūnos būtų aplink visą aikštę. Labai kitaip jaučiasi atmosfera, kai sirgaliai yra "veiksmo dalis", t.y. panašiai kaip britų futbolo stadionuose, kur sėdi iš karto už vartų . Būtent tokiu "intymumu" kauniškės halės išplanavimas ir yra žavus! %Įsivaizduoju, kad tą galima realizuoti ir didesnėje arenoje.

        ash butent apie tai ir kalbu ... chia tas pats kaip lygin kina su teatru
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          #64
          Parašė FruityLoopsas
          Pasizek per telika kai losia siauliai LKL nu, stebinat su savo snekejimu, gi suseda net ten kur vietos nera, susigruda tiesiog.. garantuoju atsiranda daug kurie netelpa... as esu vaziaves su autobusu pro ten kai lose siauliai su kazkuo... koks 200-300m automobiliu virtine isstatyta palei gatve... ir manau kad kai nebus tiek diskomforto kiek budavo, tai ir atsiras tikrai kas eis stebet varzybu... as tai tikrai eisiu... IR DAR!!! PIETINIAM YRA NE PRAMONES GATVEJ, ZMONIU KIEKIS KITAS GRETIMAIS NAUJOS ARENOS...
          na o as daug kartu buvs pacioj arenoj ,kai siauliai su zalgiriu zaisdavo ir budavo tu laisvu vietu . neteko matyt kad butu tiek zmoniu kaip tais laikasi kai slanina dar zaisdavo...seniai tiek zmoniu nemaciau. Cia arba tau per tv taip atrodo,arba tv rodo tik svarbesnes rungtynes is siauliu kuriose kazkiek daugiau zmoniu ateina. as nesakau kad tu zmoniu mazai , bet 5.000 nebus .... siulau lazybas... jei sakykim kito sezono LKL ketvirtfinalio siauliu namu rungtynese bus pilna sale tai as tau deze alaus statau. sutinku kad gal per atidaryma ir susirinks pilna...bet tik todel akd zmones nores pacia arena pamatyt ..po to rinksis po puse arenos .... ir cia dar geru atveju.

          o del masinu parkavimo tai nelabai supratau ...taip iseina kad keisti tie siaulieciai.... atvarom mes ( paklausk Jokerio) is Kauno i Zalgirio rungtynes ir sustoja abu musu minibusai prie pat arenos, oficiliam dabartines siauliu arenos parkinge... keista kodel siaulieciai stato masinas kitose gatvese, 300 metru nuo arenos ..tikrai keista...
          Paskutinis taisė Aidzius; 2006.08.22, 10:25.
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            #65
            Parašė FruityLoopsas
            Fobijas as matau pas kaika, arba kazkokias antimoralizacijas... bus grazu, o kazkas sako kad cia reikia maziau, cia per gerai darykit sudiniau... nu juokingai gi skamba
            pats tu man juokingas.. Daugiau tai zinok nereiskia kad GERIAU ... lygiai taip pat MAZIAU nera SHUDINIAU .... as tiesiog sakau kad man toks arenos tipas kaip bus Siauliuose ar Yra Vilniaus, Siemens nera priimtinas...cia mano asmenine nuomone .
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              #66
              Parašė Aidzius
              na o as daug kartu buvs pacioj arenoj ,kai siauliai su zalgiriu zaisdavo ir budavo tu laisvu vietu . neteko matyt kad butu tiek zmoniu kaip tais laikasi kai slanina dar zaisdavo...seniai tiek zmoniu nemaciau. Cia arba tau per tv taip atrodo,arba tv rodo tik svarbesnes rungtynes is siauliu kuriose kazkiek daugiau zmoniu ateina. as nesakau kad tu zmoniu mazai , bet 5.000 nebus .... siulau lazybas... jei sakykim kito sezono LKL ketvirtfinalio siauliu namu rungtynese bus pilna sale tai as tau deze alaus statau. sutinku kad gal per atidaryma ir susirinks pilna...bet tik todel akd zmones nores pacia arena pamatyt ..po to rinksis po puse arenos .... ir cia dar geru atveju.

              o del masinu parkavimo tai nelabai supratau ...taip iseina kad keisti tie siaulieciai.... atvarom mes ( paklausk Jokerio) is Kauno i Zalgirio rungtynes ir sustoja abu musu minibusai prie pat arenos, oficiliam dabartines siauliu arenos parkinge... keista kodel siaulieciai stato masinas kitose gatvese, 300 metru nuo arenos ..tikrai keista...
              Tai jei atvaziuoji 3 valandas pries tai tada esi saunuolis... o del 5000 tai kiek kartu as tau kartosiu, kad visur tas... tai ka, gal as tipo jau sakiau tau jog siauliuose pastatys nauja arena ir per kiekvienas rungtynes bus po 5000??? kazkaip tu cia keistai destai...
              Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

              Comment


                #67
                Parašė Aidzius
                pats tu man juokingas.. Daugiau tai zinok nereiskia kad GERIAU ... lygiai taip pat MAZIAU nera SHUDINIAU .... as tiesiog sakau kad man toks arenos tipas kaip bus Siauliuose ar Yra Vilniaus, Siemens nera priimtinas...cia mano asmenine nuomone .
                Tu pirma isigyk akinius,tada ce skesciokis, nes as nieko nekonkretizuoju, o tu konkretizuoji, tavo nuomone yra keista, nes maza arena brangiau eksplotuot, o didesnes statybos ne taip jau ir brangiau kainuoja.... butu arena 10000 kainuotu 30% brangiau nei 5000.... skaiciau kazkurios firmos puslapy, tik neatsimenu kurios, reix pasiknist.... o jei asmeniskai ji tau nepatinka, ir jei gyveni ne siauliuose, ir tau jos uostyt net neteks, tai kam cia dabar ausini burna... padiskutuokit apie mega ar dar ka nors. :-)
                Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                Comment


                  #68
                  Parašė Aidzius
                  numatytas....nieko tas zodis man ensako....duag kas gali but numatyta, Vilniuj seskines stadionas buvo numatytas. Ir dar noriu pasakyt, niekas nieko nebijo, tegul tik statosi ir kuo daugiau. diskusija buvo apie arena ir kad ir kur ji butu, kaune ,klaipedoj ar siauliuose, as tiesiog norejau pasakyt kad esu pries amerikietishko tipo arenas... jokiu cia fobiju nera ir aoie jokius numatytus akvaparkus net uzsiminta nebuvo
                  Ai tiesa, nebaigiau.... numatytas BUVO... DABAR jau STATOMAS.... iki 2011 jis bus ir gyvens ilgai ilgai... ir bus populiarus populiarus....
                  Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                  Comment


                    #69
                    Parašė FruityLoopsas
                    Eziuk deje bet tu klysti... per valanda supemeno sugebejimais nebent... su autobusu 30min tiesiai be didesniu uzdelsimu nuvaziuoji tilzes gatve nuo pietinio iki baznycios... tai nori pasakyt zmogus vaiksto 25km/h greiciu... jei teigi kad per 1h pestute??? BEJE GALIU DRASIAI TEIGT KAD NEATSIRANDA SIAULIUOSE DURNIU KURIE VAIKSTO PESCIOM PO SIAULIUS... IR MANAU JEI DRAUGUI IS CENTRO PASAKYCIAU JOG EINAM I RAUDONDVARI PESCIOM, ATSAKYMAS BUTU AR NUPEZAI...
                    Aš tai dariau, aš tai žinau :/ Beto esu tas durnius tikriausiai kuris vienas po šiaulius pėsčiomis nors daugiau visi protingi Žinoma patogiau važiuoti autobusu, bet tai dar nereiškia, kad neįmanoma pėščiomis tokio atstumo nueiti. Trumpai tariant atstumai nėra tą problema šiauliuose apie kuria reiktu labai diskutuoti Žinoma, kad aš tau sakyčiau "nupezai bachurs, jei aš su autobusu per 10 min. galiu nuvažiuoti, o kur pėščiomis per pusvalandį". Bet tai dar nesako, kad negalimas antras variantas

                    P.S: aš visais pirštais už šiaulių areną kokia ji yra statoma dabar . Manau, kad ji geresnė net už vis dar fantazijuose esančia Kauno arena Bet ir nereikia smarkiai šokinėti ir girtis kokie mūsų "kiaušai" dideli
                    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.27, 00:47.

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #70
                      Parašė FruityLoopsas
                      Vat čia tai pritariu, manau bus koncertas koks geresnis ir viskas... bus užpildytos 5 štukos ir liks kiti lauke iškišę liežuvius... 10000 Butu geriau, nes europa bapkem paremtų o kaip mes jau žinome arena pinigų daugiau nevalgytų(jinai savivaldybės išlaikoma) tik būtų perspektyvesne nei dabar... o jei bus per maža??? Šiauliuose 125.000 gyventojų, o krepšinį myli tikrai ne 5000, išvis 50.000 vietų arena reikėjo (juokauju) Bet bus matyt ar pasigailes meras kai sirgaliai jį daužys už tai kad nepastatė didesnės arenos
                      Viskas daug maž prasidėjo nuo šio komentaro. Ir jame teigi, kad Šiauliuose daugiau mylinčių negu 5000. O dabar sakai, kad jau ne visada bus užpildyta arena.

                      Bet man labiau įstrigo kita vieta: " kaip mes jau žinome arena pinigų daugiau nevalgytų(jinai savivaldybės išlaikoma)". Tai Šiaulių savivaldybės biudžetas "guminis"? Kad nesvarbu kiek reikės arenai, tiek savivaldybė ir mokės.
                      P.

                      Comment


                        #71
                        Parašė FruityLoopsas
                        Tai jei atvaziuoji 3 valandas pries tai tada esi saunuolis... o del 5000 tai kiek kartu as tau kartosiu, kad visur tas... tai ka, gal as tipo jau sakiau tau jog siauliuose pastatys nauja arena ir per kiekvienas rungtynes bus po 5000??? kazkaip tu cia keistai destai...
                        ash asihkinu taip kad per kiekvienas ringtynes arena bus apytushte ...
                        o va del atvazhiavimo tai atvarom visada tip top arba net pavelave...pats suprask zhmones dirba ir kai 25 zhones vazhiuoja ir nesaikingai vartoja alu..paskaichiuok keik kart reikai stos mishke laiku atvazhiuot neimanoma ... ir visada stodavom parkinge prie pat arenos... na manau Jokeris ta patvirtins
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          #72
                          Parašė FruityLoopsas
                          Tu pirma isigyk akinius,tada ce skesciokis, nes as nieko nekonkretizuoju, o tu konkretizuoji, tavo nuomone yra keista, nes maza arena brangiau eksplotuot, o didesnes statybos ne taip jau ir brangiau kainuoja.... butu arena 10000 kainuotu 30% brangiau nei 5000.... skaiciau kazkurios firmos puslapy, tik neatsimenu kurios, reix pasiknist.... o jei asmeniskai ji tau nepatinka, ir jei gyveni ne siauliuose, ir tau jos uostyt net neteks, tai kam cia dabar ausini burna... padiskutuokit apie mega ar dar ka nors. :-)

                          pala....ash nesiginciju kad nereikia stayt 5000..manau reikai ir net gal didesne reiktu..bat nesutinku su tavo teiginiu akd zhmones i ja plus , sakei kad tavo drau=gai krepsini per tv ziuri nes negauna bilietu....va apie ka diskusija
                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                          Comment


                            #73
                            Parašė Ežiukas
                            Aš tai dariau, aš tai žinau :/ Beto esu tas durnius tikriausiai kuris vienas po šiaulius pėsčiomis nors daugiau visi protingi Žinoma patogiau važiuoti autobusu, bet tai dar nereiškia, kad neįmanoma pėščiomis tokio atstumo nueiti. Trumpai tariant atstumai nėra tą problema šiauliuose apie kuria reiktu labai diskutuoti Žinoma, kad aš tau sakyčiau "nupezai bachurs", jei aš su autobusu per 10 min. galiu nuvažiuoti, o kur pėščiomis per pusvalandį. Bet tai dar nesako, kad negalimas antras variantas

                            P.S: aš visais pirštais už šiaulių areną kokia ji yra statoma dabar . Manau, kad ji geresnė net už vis dar fantazijuose esančia Kauno arena Bet ir nereikia smarkiai šokinėti ir girtis kokie mūsų "kiaušai" dideli
                            Eziukas...as matai ta geruma kitaip suprantu....as irgi uz tai kad statytu....tik man tiesiog siemsnas ,siauliu arena ar dat ir ta planuojama kauno arena (zinant kokio tipo jos bus) jau automatiskai blogesnes uz dabartine kauno sporto hale... cia kalbant apie atmosfera ir komados palaikyma
                            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                            Comment


                              #74
                              Parašė FruityLoopsas
                              Tai betkur buna tuscios sales jei rungtynes tarp knysliuku ir pabiruciu.... velgi zmones stebinat savo kategoriskumu... dabar reikia jau mum manyt, kad 5000 arena yra per didele NES:
                              1. joje nesusirinks 5000, ir susidaro ispudis kad jeigu 5000 zmoniu nebus visada, tai reikia mazesnes arenos...
                              2. patacius mazesne butu nuostolingiau..
                              3. Jokeris ir kiti patenkintu savo EGO

                              LAUKSIM JUSU KAI ATVARYS PUGACIOVA I SIAULIUS
                              Ir vėl meluoji. #333 žinutėje regis aiškiai parašiau, kad 5000 vietų arena miestui yra pats tas. Pats iš pradžių teigei, kad Šiauliams reikia 10000 vietų, nuo ko ir prasidėjo diskusija. Dabar jau pasisakai už 5000?

                              Šiaulių krepšinio klubas yra knysliukai ar pabiručiai? Gi visai neseniai sakei, kad į bet kurias Šiaulių rungtynes nebegauni bilietų, o dabar jau "tuščios salės"? Tame ir reikalas, kad aukščiausio lygio krepšinio rungtynių Šiauliuose nebūna, tad ir salė dažniausiai tuštoka, ir bilietų būna į valias.

                              Mažesnė arena, mažesni ir nuostoliai.

                              p.s. apie "naujo tipo tarptautinius turnyrus" taip ir nepapasakosi?

                              Comment


                                #75
                                Parašė vap
                                Viskas daug maž prasidėjo nuo šio komentaro. Ir jame teigi, kad Šiauliuose daugiau mylinčių negu 5000. O dabar sakai, kad jau ne visada bus užpildyta arena.

                                Bet man labiau įstrigo kita vieta: " kaip mes jau žinome arena pinigų daugiau nevalgytų(jinai savivaldybės išlaikoma)". Tai Šiaulių savivaldybės biudžetas "guminis"? Kad nesvarbu kiek reikės arenai, tiek savivaldybė ir mokės.
                                Savivaldybe gauna pinigu, arenoms ir kitokiems reikalaujantiems miesto garsinima statiniams, bei renginiams... tai i levas rungtynes ir nesusirinks 5000 o i geras bus ir per maza... o per gera koncerta isvis per maza... per gaisrininku svente siauliuose i parko estrada susirenka virs 5000, susigruda tiesiog, suseda ant pieveles... tai jei arenoj bus koncertas tai patikek 5000 bus mazoka.... atvaziuos popsova grupele, bilietas 10lt, ir skaityk kad diskusija musu baigesi...
                                Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Aidzius
                                  pala....ash nesiginciju kad nereikia stayt 5000..manau reikai ir net gal didesne reiktu..bat nesutinku su tavo teiginiu akd zhmones i ja plus , sakei kad tavo drau=gai krepsini per tv ziuri nes negauna bilietu....va apie ka diskusija
                                  Galim padaryt apklausas, kur zmones noretu stebet krepsini ir koncertus ar ka kita, ziuret per telika kuris jau ikirmyjes i rura ar nueit gyvai... bus apytuste sakai??? tada turi aiskiaregystes dovana, nes kituose miestuose tokiu stebuklu kaip apytuste nebuna....(snekant apie geras rungtynes ir koncertus) ir apskritai praktika rodo kad namisedu mazeja, na nebent tu renkiesi toki saves statusa....
                                  Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė vap
                                    Viskas daug maž prasidėjo nuo šio komentaro. Ir jame teigi, kad Šiauliuose daugiau mylinčių negu 5000. O dabar sakai, kad jau ne visada bus užpildyta arena.

                                    Bet man labiau įstrigo kita vieta: " kaip mes jau žinome arena pinigų daugiau nevalgytų(jinai savivaldybės išlaikoma)". Tai Šiaulių savivaldybės biudžetas "guminis"? Kad nesvarbu kiek reikės arenai, tiek savivaldybė ir mokės.
                                    Dar karta pasikartosiu, jog i meskuciu ir drambliuku varzybas net ir vilniui ar kur kitur, nesusirinktu nei 1000 zmoniu, taip kad maniau jog supranti jog as pagal matematines formules tixliu rezultatu cia nepateikiu... as esu siaulietis ilgai ilgai, ir zinau kas ten patinka, kaip butu jeigu butu... dabar siauliuose be centro, prekybos centru, ir 10 klubu nieko gero nera, o tokie renginiai visiskai masiniai, visada turejo paklausa...
                                    Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė joker
                                      Ir vėl meluoji. #333 žinutėje regis aiškiai parašiau, kad 5000 vietų arena miestui yra pats tas. Pats iš pradžių teigei, kad Šiauliams reikia 10000 vietų, nuo ko ir prasidėjo diskusija. Dabar jau pasisakai už 5000?

                                      Šiaulių krepšinio klubas yra knysliukai ar pabiručiai? Gi visai neseniai sakei, kad į bet kurias Šiaulių rungtynes nebegauni bilietų, o dabar jau "tuščios salės"? Tame ir reikalas, kad aukščiausio lygio krepšinio rungtynių Šiauliuose nebūna, tad ir salė dažniausiai tuštoka, ir bilietų būna į valias.

                                      Mažesnė arena, mažesni ir nuostoliai.

                                      p.s. apie "naujo tipo tarptautinius turnyrus" taip ir nepapasakosi?
                                      GILIAI atsiprasau, maisau tave su kitu asmeniu, kuriam matyt 14 metu ir jam reikia kad pas kitus nebutu o pas ji butu ir jis tuo galetu didziuotis... na zinai mazus vaikus..

                                      Kaip as tau galiu pasakot apie tai ko dar nera(TURNYRAI), atsiras galimybes atsiras ir turnyrai... arena nestoves vietoj, koncertu daugiau bus, tarpmokykliniai cempionatai gales vykt... patenkinau smalsuma??? tarp kitko mano mokyklos treneris auksciausio lygio krepsinio teisejas, taigi, jei uzsimanys ka noors paorganizuoti, bus imanoma...
                                      Paskutinis taisė FruityLoopsas; 2006.08.25, 18:55.
                                      Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė joker
                                        O jei atidarymas vyks Pugačiovos koncerto metu, į kurį čia vienas jau kviečia?
                                        Tada nugirdysim pugaciova ir dainuodami eisim i centra jug tik 10 min kelio Parodijuoju, bet idomus pasiulymS.... tik pugaciova pakviest reiktu pirma
                                        Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė rastaman
                                          Kodėl, toj senojoj arenoj būdavo mažai žmonių, todėl visų pirma,kad ji yra nekokioje vietoje, pramoniniame rajone, o ši arena bus gyvenamųjų rajonų apsyptyje. Tai yra didelis pranašumas, nes kaikam net nereiks važiuoti su mašina ar autobusu, o galės ją pasiekti pėstute, tai yra išties gan svarus argumentas, bent jau man
                                          Manau, kad šis teiginys klaidingas. Pirmiausia dėlto, kad tie žmonės, kurie nori pažiurėti krepšinio varžybas, nevažiuoja jų žiurėt vien dėlto, kad arena ne prie jų namų ? Nemanau ! Beto senąją arena taip pat lengvai galima PASIEKTI pėstute kaip ir naująją. Žinoma naujoji arena prestižiskiau atrodančiame rajone nei pramonės rajonas. Bet tai ir visas vietos privalumas mano nuomone - vizualinis pranašumas.



                                          Juoda - senoji arena.
                                          Balta - naujoji arena.
                                          Geltona - atstumas tarp arenu, kuris yra 2,19 km.
                                          Mėlyna - pietinis rajonas, rajonas kuriame gyvena daugiau nei pusė šiauliečių.

                                          Taigi iš paveikslėlio matosi, kad arena ne taip ir žimiai pasislinko į gyvenamuosius rajonus ir, kad atstumas einantiems pėščiomis drastiškai nepasikeitė. Kad galima būtu tai vertinti kaip labai didelį pliusą

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X