Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lazdynų laisvalaikio centras (50 m baseinas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Pačiuose dušuose nėra elementarių kabliukų kur pasikabinti rankšluostį, negali reguliuoti vandens temperatūros (šiaip sureguliuotas gerai, šiltas, malonus), privatumo nulis (vienoje patalpoje gali kartu su tavimi praustis dar 10 vyrų, atskirtų 0,5 m pertvarėlėmis, tokiomis apie nieką visiškai. Aišku jei nori tik persiliet vandeniu po baseino, būdamas su plaukimo šortais, tai viskas OK, bet jei nori rimčiau, su šampūnu ir t.t. nusiprausti - tikrai ne fainiausia patirtis (kabliukai, privatumas)
    Taip, kabliukų ne visose dušinėse yra, bet bent vienoj yra. Man dar trūksta bent kokių lentynėlių šampūnui pasidėt. Toks jausmas, kad kaip architektai papaišė, kad vizualizacijoj būtų gražu, taip ir padarė. Dėl privatumo lūkesčių nežinau, skamba lyg pirmą kartą būtum apsilankęs baseine. Man dušų privatumas neatrodo nei didesnis, nei mažesnis nei senuose Lazdynuose, SVJC, Fabuose, Vichy ar Druskininkų akvaparke, ar net Impulsuose. Dar rengimuisi gauni privatų narvelį, o ne bendrą persirengimo kambarį, skirtingai nei SVJC ar Fabuose. Kad vandens nereik reguliuot tai man labiau pliusas, nei minusas.

    Sumokėjau berods 15 EUR, laikas neribotas, tai manau adekvatu už tai ką gauni (ir ko negauni).
    Imant 3 mėnesių abonementą, mėnuo 49 €, tai plaukiant kelis kartus per savaitę, visai ekonomiškai gaunasi.

    Comment


      Panašiu principu dabar statomi visi nauji baseinai,nors man labiau patikdavo senas standartas( didelės spintelės, dušai su pertvarom, reguliuojamas vanduo, pigus apsilankymas) Optimitizacija

      Comment


        Tikrai dušinės siauresnės ir daug mažiau atitvertos nei Fabuose, nėra lentynėlių, kas tikrai turės būt ištaisyta. Gal čia išsijuoksit, bet dėl to privatumo ir vyrai/moterys maišymosi, tai tiesiog po praplaukimo duše nenusimauni plafkių arba nusiprausęs vėl užsimauni, juk jos švarios. O tada jau grįžti atgal į bendrą zoną, kažkokio netyčinio apflashinimo net ir negali gautis. Patiko privačios persirengimo kabinos, bendri fenai, niekas kiaušų nedžiovina. Su šeima irgi taip patogiau ateit. Batai visuose baseinuose nesaugomoj vietoj paliekami, bet dėl striukių gaila, kad negali užrakint. Reik tikėtis, kad nepasitaikys ilgapirščių.

        Bendrai įspūdis geras, manau tuos neveikiančius geriamo vandens kranelius ir kitas lengvai pataisomas detales sutvarkys. Gerai, kad anksčiau atidarė.
        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

        Comment


          Lazdynų baseine G.Drukteinį šokiravo, kad vyrų ir moterų zona – bendra: „Nemalonu ten beveik viskas“

          Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/zmones/naujiena...2027672?copied

          Comment


            Ką šitas postsovietinis dėdulė išmano apie baseinus?

            Comment


              Nepavyko žmogui ramiai apsiplaut apyvarpės duše. Su plafkėm visur judėt reikia.

              Comment


                Nesilankiau Lazdynų baseine, bet man tikrai atrodo maloniau ir privačiau persirengti sau vienam uždaroje kabinoje, nei bendroje "tik vyrų" erdvėje trintis į pliką kito vyro užpakalį.

                Comment


                  Parašė Nitro Rodyti pranešimą
                  Nesilankiau Lazdynų baseine, bet man tikrai atrodo maloniau ir privačiau persirengti sau vienam uždaroje kabinoje, nei bendroje "tik vyrų" erdvėje trintis į pliką kito vyro užpakalį.
                  o kur yra privačios persirengimo kabinos?

                  Comment


                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                    o kur yra privačios persirengimo kabinos?
                    Druskininkų vandens parke.

                    Comment


                      Parašė Nitro Rodyti pranešimą
                      Nesilankiau Lazdynų baseine, bet man tikrai atrodo maloniau ir privačiau persirengti sau vienam uždaroje kabinoje, nei bendroje "tik vyrų" erdvėje trintis į pliką kito vyro užpakalį.
                      Šiaip jei jau tokie dalykai kelia problemas, matyt išvis nereiktų eiti į tokias vietas, kaip baseinai ar saunos.
                      Be to visada galima pasidairyti į kitus vyrus ir palyginti dydžius ir viską

                      Comment


                        Nežinau, kas čia Drukteiniui netiko? Galima kaip ir segreguotose persirengimo zonose rankšluosčiu apsijuosus išeiti. Aš taip visada darau. Dar pakeliui glaudes centrifūgoj nusisausinu. Mačiau prie tos centrifūgos, kad ir moterys taip daro.

                        P.S. Mano 70+ amžiaus tėvas irgi sakė, kad jam šita persirengimo kabinų ir dušų tvarka nepatinka. O man tai kaip tik super.

                        Comment


                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                          o kur yra privačios persirengimo kabinos?
                          Na tai ten, kur Misteris etiketo žinovas buvo - net nuotrauką pridėjo tokios kabinos

                          Comment


                            Neseniai teko lankytis viename naujausių ir moderniausių Olandijos baseinų. Tvarka tokia pati kaip Lazdynuose: individualūs persirengimo kambariai, nereguliuojami dušai ir čiaupai.

                            Pagrindinis skirtumas: visos erdvės išskyrus tualetus - bendros. Net dušai vyrams ir moterims - bendri, ir be jokių pertvarų! Jokių lentynėlių šampūnams ir kabliukų irgi nėra. Dušas tik apsiprausimui skirtas, o ne maudymuisi, tad niekas, išskyrus mažus vaikus, ir nenusirenginėja.

                            Taip, kad mūsiškis variantas kaip tik sakyčiau atsilieka nuo pasaulinių tendencijų. Matyt savivaldybė/projektuotojai pabijojo Drukteiniškos publikos ir pasirinko konservatyvesnį variantą.
                            Paskutinis taisė GNU; 2023.04.03, 13:12.

                            Comment


                              Kadangi esu pabuvojęs gana nemažai sportinių plaukimo baseinų, tai ir aš parašysiu Lazdynų baseino vertinimą. Patys baseinai - neturiu priekaištų. Rūbinių erdvė irgi viskas puiku. Na bet dėl dušų turiu tam tikrų priekaištų, pirmiausia tai dėl to, kad negalima reguliuoti vandens temperatūros. Nekalbant apie tai, kad dalis žmonių ir taip mėgsta praustis po šaltų vandeniu, tai sportininkams praustis po treniruotės po tokios temperatūros vandeniu koks yra nureguliuotas Lazdynuose biški košmaras. Ir taip esi išilęs ir vietoje to, kad atsivėsinti tai dar labiau kaisti. Galėtų bent keliatą dušų perdaryti. Dėl pačių dušų išdėstymo, na galėtų labiau atskirti kur moterims, kur vyrams, nes pastoviai prausiantis ateina nelauktų svečių plius iš baseinų erdvės, moterų dušas matosi atvirai (žmonos pastebėjimas ), tai gali atsirasti ir žiūrovų . Manau sprendimas būtų ten paprastas, tiesiog ant tų praėjimų pro dušus ir tualetus, tarp baseinų ir rūbinės padaryti į abi puses varstomas dureles su aiškiu žymėjimu ir problemos nebebūtų.
                              Paskutinis taisė ArtisLT; 2023.04.03, 11:27.

                              Comment


                                Garsus Lietuvos plaukikas įvertino 35 mln. eurų kainavusį Vilniaus baseiną
                                Lazdynų baseine gali sportuoti visų vandens sporto šakų atstovai, jau vyko ir ne vienos varžybos. Lazdynų baseino komplekse įrengti du baseinai: vienas 50 m, kitas – 25 m. Abiejų baseinų dugnas pagal poreikį gali būti pakeliamas arba nuleidžiamas ir taip reguliuojamas jų gylis. Nardymo baseino dugnas juda nuo 0 cm iki 5 metrų gylio. Čia yra ir aukščiausias šalyje šuolių bokštelis – 10 m.

                                Baseine įrengta viena moderniausių saugos sistemų, leidžiančių įvertinti padėtį baseino viduje ir esant poreikiui iškart pranešti gelbėtojams, kad kažkas skęsta. Ši sistema valdoma dirbtiniu intelektu, todėl nuolat mokosi ir tobulėja pati.

                                „Esu vedęs daugiau nei trisdešimt ekskursijų po baseiną, bet kaskart apima „vau“ jausmas. O per varžybas čia tokia akustika, kad nori nenori nugramzdina į prisiminimus, kai dar pats plaukiau. Nuo šio garso apima jausmas, kad veiksmas vyksta tikrai ne Vilniuje, tikrai ne Lietuvoje, nes taip negali būti“, – įspūdžiais dalijasi V.Janušaitis.

                                Varžybas baseine gali stebėti apie 1200 žmonių.

                                Kita naujojo baseino ypatybė – jokio chloro kvapo. Taip yra todėl, kad čia nenaudojamas skystasis chloras, jis gaminamas pagal specialią technologiją ir tiesiausiu keliu vamzdeliais tiekiamas į baseiną, o šio vanduo šildomas itin ekonomiškai – panaudojant iš dušų surinktą vandenį.

                                Comment


                                  Gal kas galit paaiškinti kokia praktinė nauda iš to kilnojamo dugno ir keičiamo gylio?

                                  Comment


                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Gal kas galit paaiškinti kokia praktinė nauda iš to kilnojamo dugno ir keičiamo gylio?
                                    Baseinas tinkamas ir darželinukams mokyti plaukti, ir mėgėjams treniruotis, ir tarptautines varžybas rengti.

                                    Comment


                                      Parašė alga Rodyti pranešimą

                                      Baseinas tinkamas ir darželinukams mokyti plaukti, ir mėgėjams treniruotis, ir tarptautines varžybas rengti.
                                      Tai nebent dėl darželinukų, pakelt iki ~70 cm gylio. Mėgėjams ir profesionalams, spėju, tinkamas profesionalų ar varžybinis gylis, nežinau koks jis, bet neturėtų būt jokio skirtumo mėgėjams. Ar ne? Nekalbu apie šuolių nuo tramplino mažąjį baseiną, bet apie ilgąjį. Tik ar ne pigiau įrengti atskirą vaikišką "varlinuką" negu keičiamą gylį visame didžiąjąme baseine? Nu ta prasme, aš suprantu, kad galima prigalvoti daug priežasčių, bet man jos neatrodo įtikinamos ar pakankamos tokiai investicijai.

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą

                                        Tai nebent dėl darželinukų, pakelt iki ~70 cm gylio. Mėgėjams ir profesionalams, spėju, tinkamas profesionalų ar varžybinis gylis, nežinau koks jis, bet neturėtų būt jokio skirtumo mėgėjams. Ar ne? Nekalbu apie šuolių nuo tramplino mažąjį baseiną, bet apie ilgąjį. Tik ar ne pigiau įrengti atskirą vaikišką "varlinuką" negu keičiamą gylį visame didžiąjąme baseine? Nu ta prasme, aš suprantu, kad galima prigalvoti daug priežasčių, bet man jos neatrodo įtikinamos ar pakankamos tokiai investicijai.
                                        Tai gal ne tik darželinukams, bet ir moksleiviams, besimokantiems plaukti. Be to, pakankamai daug ir suaugusiųjų, nemokančių ar labai prastai mokančių plaukti, kuriems reiktų, jei ne 70 cm gylio, tai bent ko nors tarp 1,2 ir 2 m gylio. Bent kada paskutinį kartą domėjausi, Lietuvoje nėra labai gera statistika su mokėjimu plaukti.

                                        Comment


                                          Na, Moksleivių rūmuose yra kažkoks daugmaž 10x18 m ir 60 cm gylio varlynas. Tai darželinukus ir pradinukus ten moko plaukti, bet tik kol pradės daugmaž savarankiškai laikytis ant vandens. Suaugusiems jis per seklus, jau kažkiek pramokusiems plaukti ir ankštas ir neturi takelių. Tai ir moko suaugusius palei pagrindinio baseino kraštus. Lazdynuose dabar išeina taip: mažasis kvadratinis tinkamo dydžio vandensvydžiui ir gilus šuoliams, o didžiajame yra dalis, kuri patogiai padengia visus mokymo plaukti poreikius: nuo darželinukų iki pensininkų. Manau, čia ne kažkieno užgaida, o racionalus sprendimas.

                                          Beje, spa zonoje architektūriniam projekte yra nupiešta daugmaž 6x3 m turškykla vaikams.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X