Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Green Hall (SBA bokštas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai ka tu siulai, Dave'ai Gahan'ai, papuosti ji gelytem? O gal balionais? Cia nuomones isreiskimas. Lygiai toks pats kaip ir: "super", arba: "labai gerai atrodo"...

    Man jis irgi visai negrazus. Neavarbu is kurio kampo bevaziuodamas ji pamatau.

    Parašė Depeche Rodyti pranešimą
    Tai tada pasiūlyk kažką geresnio, o ne burbėk
    www.tomflagman.com

    Comment


      labai graziai atrodo, biski primena Europos boksta

      Comment


        Jeigu žmogus sako, kad labai gerai ar gerai, tai vadinasi priekaištų nėra, o jei žmogus sako, kad jis negražus ar nesamonė, tai tegu tada pasako, kur čia yra problema ir kas negerai.
        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

        Comment


          Pritariu. Jei negražus, tai reiktų ir argumentų. Man asmeniškai, jis labai gražiai atrodo, įsilieja į aplinką. Džiaugiuosi, kad nestatė aukštesnio, nors dažnai pasisakai už aukštesnius pastatus. Atrodo jis man ,,londonietiškas". Panaši forma, pakrantė, spalva..

          Comment


            Viskas buvo gerai kol nepradėjo stiklinti "kepurės". Naudojamas stiklas atrodo kaip visai nuo kito pastato, bent jau spalvą žalsvą galėjo parinkti.

            Comment


              Na manau reiktų palaukti kol jį pilnai užbaigs, bet man kol kas šis pastatas velniškai dailus ir fotogeniškas. Ir labai geroj vietoj pastatytas beje.

              Comment


                nice nuotraukike

                Comment


                  dar butu gerai, jei pora tu daugiabuciu atnaujintu, kurie stovi uz sito boksto, tada tai butu super

                  Comment


                    Green Hall apsišvietus





                    Manau, kad intensyvesnio apšvietimo nebereik, nes antraip atrodys kaip kekė salotų lapų

                    Comment


                      Visai nieko pastatėlis, šiandien dar pro šalį paėjau, saulėtą dieną atrodo labai puikiai o ypač nuo seimo. Šiaip žinoma, norėtųsi kad būtų bent keliais aukštais aukštesnis, bet kas dėl formos ir apdailos, tai tikrai neblogai. Labai gerai įsipaišo toje vietoje.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Mano akimis tas apšvietimas nieko gero ir tikiuosi jis yra laikinas, tik statybos metu. Tikiuosi kad baigus statybas bus įrengtas prabangesnis apšvietimas negu pora į pastatą nukreiptų žalių žibintų. Gal kas žinot apie tai?

                        Comment


                          Tai čia apskritai neaišku ar tai galima pavadinti apšvietimu
                          DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                          Comment


                            2009 04 03



                            Why visit Vilnius?

                            Galerija

                            Comment


                              Šiandien











                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Užskaitau šitą pastačiuką .

                                Comment


                                  įdomu tai, kad žiūrint į šį pastatą iš skirtingų pusių, jis atrodo vis kitaip

                                  Comment


                                    Parašė mazylis Rodyti pranešimą
                                    įdomu tai, kad žiūrint į šį pastatą iš skirtingų pusių, jis atrodo vis kitaip
                                    tuo jis man ir patinka
                                    Atėjo, pamatė, pastatė...

                                    Comment


                                      manau, kad šitam pastatui trikampi stiklai butu visai tikę, kaip kad hanzabo.

                                      Comment


                                        Parašė gytisl Rodyti pranešimą
                                        manau, kad šitam pastatui trikampi stiklai butu visai tikę, kaip kad hanzabo.
                                        Pažiūrėk pradinį projektą, pirmąjį. Ten ir konstrukcijos kitokios ir stiklai. Bet nustebčiau jeigu tokį pas mus pastatytų.


                                        Prisiminkim su šypsena:

                                        http://www.miestai.net/forumas/showp...8&postcount=22

                                        http://www.ebst.dk/file/1647/WS1504_TroelsHoff
                                        Paskutinis taisė [sp]; 2009.04.08, 15:44.
                                        Reikia fotografo?

                                        Comment


                                          Gaila, kad dėl kažkokios priežasties neįdėjo tos spiralės

                                          Na tikiuosi ta spiralės įdėja nebus pamiršta ir bus panaudota kokiame kitame ateities projekte Lietuvoje
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X