Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mm...visai gerai atrodys sitas pastaciulas, pala koks bus aukstis metrais?

    Comment


      Dėkui Mantai. Antroj nuotraukoj iš pirmo žvilksnio atrodo kad platinama gatvė, ar tiesa?

      Ir gerą kampą suradai kur abu telpa .

      Comment


        Dėkui, taimi. Taip, Goštauto gatvė ir aplinkinės gatvelės šiuo metu rekonstruojamos dėl būsimosios „Panoramos“ kaimynystės.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
          Dėkui, taimi. Taip, Goštauto gatvė ir aplinkinės gatvelės šiuo metu rekonstruojamos dėl būsimosios „Panoramos“ kaimynystės.
          Šaunu . Dar nebuvau negirdėjęs šių žinių, arba tiesiog praleidau jas...

          Tikiuosi Panorama tai ir finansuoja?

          Comment


            Parašė taimis Rodyti pranešimą
            Šaunu . Dar nebuvau negirdėjęs šių žinių, arba tiesiog praleidau jas...

            Tikiuosi Panorama tai ir finansuoja?
            Dar nebuvai negirdėjęs? Taip, finansuoja „Panorama“.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              VVirną iš tų ne nuimkt ir viskas bus gerai .


              O kad Panorama finasuoja tai gerai, kuo daugiau tegu stvarko aplink save.

              Comment


                Parašė taimis Rodyti pranešimą
                VVirną iš tų ne nuimkt ir viskas bus gerai .


                O kad Panorama finasuoja tai gerai, kuo daugiau tegu stvarko aplink save.
                Vvirną?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Eik tu sau .

                  Aš bent tris kartus lėtai ir garsiai tą žinutę sau perskaičiau, ir vistiek...

                  Comment


                    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                    Dėkui, taimi. Taip, Goštauto gatvė ir aplinkinės gatvelės šiuo metu rekonstruojamos dėl būsimosios „Panoramos“ kaimynystės.
                    Mantaz klysti...
                    ta gatve prie panoramos vadinasi narbuto. taip pat suklydai ir temoj apie Ell daugiabuty.
                    Gostauto gatve yra kitoj pusej neries.
                    Mano galerijos:
                    Flickr'e

                    Comment


                      Parašė umbrella Rodyti pranešimą
                      Mantaz klysti...
                      ta gatve prie panoramos vadinasi narbuto. taip pat suklydai ir temoj apie Ell daugiabuty.
                      Gostauto gatve yra kitoj pusej neries.
                      Po šimts, kaip galėjau taip apsirikti? Dėkui už pataisymą.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                        Jei ta šulinį (vidinį kiemą) uždengtų stiklu, tai sutaupytu šilumos.
                        Šilumos gal ir sutaupytų, bet turėtų kitų išlaidų, kurios būtų didesnės už išlaidas sutaupytas šildymui

                        Comment


                          Šiandienos nuotrauka
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė nasu
                            Na dar pora zodziu apie progresa - dydysis bokstas jau turi 20-asias grindis, o auksciausio krano kabina per savaitgali sukilo iki 26-ojo "Europos" auksto - akis dar nepriprato matyti kazka pro langus
                            Drįsčiau pataisyti. Ne grindis, bet perdangą.
                            Beliko 4 aukštai. Sausį turėtų pasiekt viršūnę.

                            Comment


                              Tai liko 4 aukštai? iš vizualizacijų nelabai įsivaizduoju tikro aukščio. Dabar tai man jis dar stipriai stokoja aukštumo. dar nėra dangoraižio elegancijos.
                              music on my mind.
                              FC Žaibai

                              Comment


                                ...ir pora apniukusių šiandienos foto iš žemiau:
                                vestibiulis per 6 aukštus:



                                montuojamas fasadas (kol nepriejau arciau , galvojau kad tas žalsvumas jau apdaila, pasirodo tik gipskartonis):

                                Paskutinis taisė toshas; 2006.12.19, 16:54.

                                Comment


                                  Pagal mane tai liko 5, o ne 4 aukštai:

                                  Comment


                                    Parašė toshas Rodyti pranešimą
                                    ...ir pora apniukusių šiandienos foto iš žemiau:
                                    vestibiulis per 6 aukštus:



                                    montuojamas fasadas (kol nepriejau arciau , galvojau kad tas žalsvumas jau apdaila, pasirodo tik gipskartonis):

                                    už šitų kolonų išbetonavimą (einančių per šešis aukštus) reiktų medalį skirti. Nežmoniškai sudėtinga, bet rezultatas bus elekantiškas ir gražus
                                    moja profesija rab = prorab

                                    Comment


                                      Parašė MrEdo Rodyti pranešimą
                                      už šitų kolonų išbetonavimą (einančių per šešis aukštus) reiktų medalį skirti. Nežmoniškai sudėtinga, bet rezultatas bus elekantiškas ir gražus
                                      Išties džiugu, kad taip padarė. Bet ar tai yra tiek nežmoniškai sudėtinga? Juk nebetonavo visos kolonos vienu kartu, o perkelinėjo klojinius, tad iš dalies gal ir lengviau nei kai tos kolonos yra perskirtos aukštais. Man tik visada kyla klausimas, kaip jie montuodami klojinius sugeba pasiekti tokį tiksluma, kad nei perdangos, nei kolonos neišsikreivina? Nes namuose montuodamas kokį primityvų elementarų gipskartoną idealiai nepadarau


                                      Dar bežiūrint nuotraukas kilo klausimas, kodėl jie po žeme nesusijungė su "Europos" centru? Juk galėjo sujungti parkingo aikšteles, tik kelią reikėjo perkasti. Nebent po apačia parkingo nebus. Arba gal sujungimą padarys vėliau?

                                      Comment


                                        Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                        Dar bežiūrint nuotraukas kilo klausimas, kodėl jie po žeme nesusijungė su "Europos" centru? Juk galėjo sujungti parkingo aikšteles, tik kelią reikėjo perkasti. Nebent po apačia parkingo nebus. Arba gal sujungimą padarys vėliau?
                                        juk Europa ir RC turi ant žemines stovejimo aikšteles...

                                        Comment


                                          Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                          juk Europa ir RC turi ant žemines stovejimo aikšteles...
                                          Ir RC, ir Europa taip pat turi ir požemines (Europos įvažiavimas ties Europos daugiabučiu, susijungia su savivaldybės aikštele).
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X