Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė maxas Rodyti pranešimą
    siandien biski pazaidziau su fotosopu ir Xmaster nuotrauka

    stai kas isejo (o gal ir neisejo...)



    RC+TEO
    Ne pats geriausias kampas, geriau pasižaisti su nuotrauka nuo Baltojo Tilto nes RC nebus taip pasisukęs kaip tavo vizualijoje. Ir tikiuose TEO bus daug stambesnis negu kaip pavaizdavai .

    Comment


      Šiaip ir iš šito kampo turėtų gražiai žiūrėtis. Tik, kad vaizdą čia gadina raizgalynė virš gatvės.

      Comment


        Parašė Llinass Rodyti pranešimą
        Visgi man labiausiai patiko Edd + Mantaz darbas.
        Entuziastai, nepykit, bet man kazko nelabai ziurisi tarp tu tiesiu formu pastatu. Ar nebutu graziau jei butu kazkas panasaus i Europa ar savivaldybe (ta prasme nenusmailintu virsumi)?

        Comment


          O man nusmailinta forma yra kaip tik tai, ko trūksta Vilniaus skyline'ui Kaip tik, sakyčiau, yra per daug dėžučių pristatyta ir statoma naujajame centre. Labai trūksta kažko panašaus į Rygos Saulės akmenį (Hansabank būstinę).

          Comment


            Na, o Talino?

            Comment


              Keli "pasityčiojimai" iš (c)Romo nuotraukų. Jeigu ta vizualizacija buvo teisinga ir jeigu visų aukštų aukštis vienodas, tai šiuose piešinukuose jūs matot ne ką kitą, o tikrąjį RC ūgį. Nes iš pradžių su photoshop'u buvo užaugintas pastato karkasas, pagal esamą statybų situaciją, išlaikant identiškus atstumus tarp aukštų ir po to ant jo buvo užklijuota mano patobulinta (ar sugadinta) vizualizacija. Paskutinis aukštas yra kiek aukštesnis nei kiti - pagal vizualizaciją.


              Comment


                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                Entuziastai, nepykit, bet man kazko nelabai ziurisi tarp tu tiesiu formu pastatu. Ar nebutu graziau jei butu kazkas panasaus i Europa ar savivaldybe (ta prasme nenusmailintu virsumi)?
                O man kaip tik atrodo geriau, kad nebus monotonijos tam NMC, nereikia aišku drastiškų kontrastų, bet tas pastatas turėtų savo forma tik puošmena būt. Dar priklausys kaip jis atrodys savo fasadu ir t.t., bet kalbant tik apie formą tai ji man patinka. Tik va galėtų, kaip Lietuvoj populiaru, imt ir be leidimo pristatyt kokius 5 aukštukus, tada išvis būtų

                O Talino tas kvartalas man nelabai patinka. Migdo
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                  Na, o Talino?
                  Nieko gero man tas Talino centras. Tik tiek, kad patys nauji pastatai (medžiagų prasme) kiek kokybiškesni už Vilniaus ir visai neblogai atrodo gatvės lygyje, bet panoramos senamiesčio fone yra šššš. Vienintelis įdomesnis pastatas - Uhisbanko "ledkalnis".
                  Paskutinis taisė Jeffas; 2006.10.28, 15:06.

                  Comment


                    Atsiprasau uz durna klausima. Kas tas NMC?

                    Comment


                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                      Atsiprasau uz durna klausima. Kas tas NMC?
                      NCC - New City Centre
                      NMC - Naujasis Miesto Centras

                      Comment


                        Dekavoju

                        Comment


                          Jei lyginsim pagal medžiagas - man labiau patinka Talino kvartaliukas, nes ten nėra jokių išsidirbinėjimų (bent jau taip kaip Vilniuje). Pagal "skyline" - ateitis irgi greičiausiai Talino. Tik tiek, kad Vilniaus NMC bus didelis, užims didelę teritoriją ir primins normalų miesto centrą, o Talino - ne, bent jau pagal žinomus dabartinius planus.

                          Comment


                            Geros vizualijo Edd ir atrodo tiksliau .

                            Tas šiek tiek nusmailintas viršus Registrų Centro man netgi labai patinka. Įvairiau NMC atrodys. Jeigu stogas būtų kaip Savivaldybės, du panašūs nuobodžiai atrodytų, tuo labiau kad beveik tokio pačio aukščio...

                            O kas nori daugiu kvadratinių formų manau Hansa Bankas išpildys jūsų norus .

                            Comment


                              Vėtrūnos 24-aukščiui drastiškai trūksta 5-7 aukštų. Puikiai matome Edd vizualizacijoje. Dabar jis beveik lygus su Savivaldybe:/

                              Comment


                                Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
                                Vėtrūnos 24-aukščiui drastiškai trūksta 5-7 aukštų. Puikiai matome Edd vizualizacijoje. Dabar jis beveik lygus su Savivaldybe:/
                                Mes jau seniai žinojome. Aišku sutinku kad trūksta, Europos daugiabučio aukščio geriau žiūrėtusi.

                                Comment


                                  Kada nors patys pastatysim po savo dangoraižį, tokį kokį norim matyt savo mieste

                                  Dabar keičiasi tikro vyro statusas Lietuvoje. Nuo šiol reikia užaugint sūnų, pasodint medį ir pastatyt dangoraižį

                                  Su laiku bus ir aukštesnių pastatų Vilniui, bent jau krutat tinkama linkme ir tai yra svarbiausia. Ne visiem Lietuvos miestam tai būdinga (pavyzdžiui manajam)
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                    Su laiku bus ir aukštesnių pastatų Vilniui, bent jau krutat tinkama linkme ir tai yra svarbiausia. Ne visiem Lietuvos miestam tai būdinga (pavyzdžiui manajam)
                                    jei kaikurie įstatymai nebus pakeisti (ko greičiausiai ir nesulauksime), aukštesnio pastato už Europą Vilniuj nebus...

                                    Comment


                                      Kokios savaitės senumo naktinis vaizdelis
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                                        jei kaikurie įstatymai nebus pakeisti (ko greičiausiai ir nesulauksime), aukštesnio pastato už Europą Vilniuj nebus...
                                        Tai varo mane i nevilti... O taip graziai ziuretusi tie pora aukstaugiu.

                                        Comment


                                          Gražus vaizdas, užsidėsiu ant darbalaukio
                                          nejuokauju.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X