Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    26? Gal 13.
    ne 13
    music on my mind.
    FC Žaibai

    Comment


      Vienas apie akėčias, kitas apie vežėčias Taimi, mano galva, Lašelis turėjo galvoje Europos bokšto aukštą, iš kurio fotografuota
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Durnius aš .

        Comment


          Aukščiau smakrą
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            O kaži fasadai bus tokie daugmaž į vizualizaciją?

            Tokie tolygūs, šiek tiek atspindintys, su nematomais vertikaliais padalinimais, be Vilniuje populiarių skirtingų rūšių: matinių ir blizgių plokštumų. Naivu tikėtis. bet jei ir vėl nesugebama padaryti į realybę panašių vizualizacijų tegu kreipiasi į tuos kurie moka tai padaryt.

            Aišku yra pasakymas: "čia tūriai svarbu, ne realybė, bet tūriai..." Bet nejaugi net patys architektai nenori pamatyti realybės? Arba pamatė, išsigando ir visuomenei pateikė tuos gražius "tūrius".

            Comment


              Gal kas is sedinciu Europoje galetu imesti vaizdines medziagos? Labai jau norisi pamatyt.
              gera gyventi gerai

              Comment


                Parašė nasu
                ... pradėjo lipdyti fasado elementus ant zemiausios dalies. Kol kas spalva - Vyroko riestainio stogo zalumo Ne stiklas, bet ir ne skarda, gal koks apsiltinimas...
                Paroc'as tenai kolega

                Comment


                  Parašė nasu
                  Beje, jei tai vata - vadinasi zemiausioji pastato dalis bus su atviru vidiniu "kiemeliu", antraip kam ir vidines sienas siltinti?
                  Bus kur parūkyt .

                  Comment


                    Del zemutines 6a apdailos, tai kiek girdejau ten turetu buti akmens mases plyteles, spalva ala cor-ten (rudziu imitacija). Nebent taupydami pinigus nupigino ir kazkoki sh... ruosiasi deti, tipo kaip ant Rangos IV dangoraizio kaimynysteje stovincio...
                    O siaip uzdarinet pastata (daryt isores sienas) tai jie ten gerokai veluoja...
                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                    Comment


                      Prasukau pro pastatą ir ta proga padariau keletą foto.

                      Fasadas


                      Iš arčiau


                      Ir dar arčiau


                      Iš šono pažiūrėjau, tai irgi kažko prilipdyta


                      Ir galiausiai iš tradicinio kampo.Lyginant su 2006.10.16 nuotrauka, tai +1 kairėje ir +2 dešinėje

                      Comment


                        Tai kaip suprantu ant tų žalių plokščių bus klijuojamos plytelės.
                        Pas mus statybininkai, konkrečiai šiuo atveju Vėtrūna neįvaldę naujų klojinių sistemų kurios leidžia 1 aukštą pastatyti per 4 dienas ir greičiau. Šiuo požiūriu mus lenkia ir latviai ir estai. Manau Ranga IV pirmieji Lietuvoj pradės juos naudot. Kada tai bus neaišku. Gal jau Hansabanką statydami panaudos.
                        Paskutinis taisė deep'as; 2006.10.27, 13:50.

                        Comment


                          Ten ta zalia plokste yra priesvejinis gipskartonis. Ant virsaus suksis karkasas ir ant jo montuosis plyteles. Taip bent turetu buti daroma. Negalima tiesiai prie gipso plyteliu klijuoti, nes fasadas vedintis turi.
                          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                          Comment


                            Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                            Ten ta zalia plokste yra priesvejinis gipskartonis. Ant virsaus suksis karkasas ir ant jo montuosis plyteles. Taip bent turetu buti daroma. Negalima tiesiai prie gipso plyteliu klijuoti, nes fasadas vedintis turi.
                            Koks? Priešvėjinis? . Pirmą kart apie tokį gipskartonį girdžiu. Gal greičiau jis ugniaatsparus ir panaudotas šiuo atveju vietoj vėjo izoliacijos?

                            Comment


                              Nuo 'Holiday Inn' kampo net ir TEO 14 ar 16 (?) aukštų gerai įsilietų..

                              Comment


                                Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                                Koks? Priešvėjinis? . Pirmą kart apie tokį gipskartonį girdžiu. Gal greičiau jis ugniaatsparus ir panaudotas šiuo atveju vietoj vėjo izoliacijos?
                                Na tai yra tas pac, g/k, kuris turi padidinta atsparuma ugniai ir dregmei ir gali buti naudojamas lauko salygomis, o ventiliuojamuose fasaduose kaip vejo izoliacija. Ir tokiom savybem pasizyminti g/k paprastai buna zalios spalvos.
                                Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                Comment


                                  Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                                  Na tai yra tas pac, g/k, kuris turi padidinta atsparuma ugniai ir dregmei ir gali buti naudojamas lauko salygomis, o ventiliuojamuose fasaduose kaip vejo izoliacija. Ir tokiom savybem pasizyminti g/k paprastai buna zalios spalvos.
                                  Aišku. Kažkaip neteko anksčiau susidurti su g/k panaudojimu fasadų konstrukcijoje išskyrus atvejus kai naudojamas iš vidinės pusės kaip apdailą tad ir nesupratau iš pradžių. .

                                  Comment


                                    Bent pagal spalvas tai žalias "atsparus" vandeniui, raudonas "atsparus" ugniai. Nors realybėje nelabai pastebėjau, kad būtų realus skirtumas.

                                    Comment


                                      siandien biski pazaidziau su fotosopu ir Xmaster nuotrauka

                                      stai kas isejo (o gal ir neisejo...)



                                      RC+TEO
                                      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                      Comment


                                        Parašė maxas Rodyti pranešimą
                                        siandien biski pazaidziau su fotosopu ir Xmaster nuotrauka
                                        stai kas isejo (o gal ir neisejo...)
                                        Visgi man labiausiai patiko Edd + Mantaz darbas.


                                        EDIT/PRIEDAS: Važiavau šiandien į Akropolį, NMC vaizdelis nuo kalno važiuojant Ozo gatve puikiai atrodo pritemus, kažkaip neteko anksčiau forume matyti iš tos vietos darytų nuotraukų.
                                        Paskutinis taisė deep'as; 2006.10.27, 22:19.

                                        Comment


                                          Man irgi ši Edd modifikuota nuotrauka patinka. Tik bijau, kad realybėje RC atrodys žemesnis iš to taško...
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X