Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tarpininku daug atsiras.

    Comment


      Parašė Toris Rodyti pranešimą
      Ačiū Llinass ir Edd, kad pataisėt mano omeny Vis dėlto Llinass su tavim pasiginčyčiau dėl "aukštuminės" dalies žodžio vartojimo. 24 ir 16 a. pastatai statomi ne ant 6a. Registrų centro pastato, o greta (iš pauliaK nuotraukos matosi, kad RC sublokuotas su greta dygstančiu 24-auksčiu). Todėl manau, kad negalima sakyt, jog aukštuminis pastatas turi tik 4-5 aukštus. Abu aukštuminiai pastatai projekte yra savarankiški korpusai ir jų aukštus reikia skaičiuot savarankiškai.
      Bet čia ne esmė. Ginčijamės dėl statybos tempų. Vis vien linkstu į, anot John, pesimistinę poziciją, kad baigs vėliau nei balandį. Bet, kartoju, šį kartą labai norėčiau klyst
      Na mano omeny irgi reikia pataisyti ko tai streikuoja. Pabandysiu dabar aiškiai išdėstyti.

      Negalima lyginti statybos tempo kada buvo statoma visa žemutinė dalis ir dabar kada statoma tik aukštuminė dalis. Tad aš ir sakiau, kad dar tik 4-5 aukštai aukštuminės dalies kaip statoma vien tik aukštuminė dalis be žemutinės. Tad ir tempai negali būti lyginami. Na, o mano paskaičiavimais aukštesnės aukštuminės dalies monolitinis karkasas turėtų būti baigtas kovo mėnesį atmetus švenčių bei šalčių pertraukas. Gali atsirasti dar įvairiausių netikėtų priežasčių kurios galėtų atitolinti darbų pabaigą, bet pesimistinių prognozių neverta skaičiuoti nes jos netikėtos.

      Comment


        Kam idomu del galines apdailos, galiu nudziuginti kad skardos nebus. Galiniuose fasaduose numatytos plyteles, kurias galejote pamatyti ant zemutinio pastato sienos prie stiklo pvz.

        Comment


          Nieko čia gero nematau. Eilinį kartą fasadas ir galinis fasadas skirsis, nes taupoma. O dar jei bus tos oranžinės plytelės, tai baisu.
          Paskutinis taisė Edd; 2006.10.09, 11:55.

          Comment


            Ka padarysi.........Mero valdzios, dabar bus ne "vaziuok oranziniu", o "gyvenk oranziniam".

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Nieko čia gero nematau. Eilinį kartą fasadas ir galinis fasadas skirsis, nes taupoma. O dar jei bus tos oranžinės plytelės, tai baisu.
              O tu įsitikinęs kad plytelėm išklijuoti fasadą pigiau nei stiklus sumontuoti?

              Comment


                Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                O tu įsitikinęs kad plytelėm išklijuoti fasadą pigiau nei stiklus sumontuoti?
                tokiu atveju išvis nesuvokiamas sprendimas būtų...

                Comment


                  Parašė batista Rodyti pranešimą
                  tokiu atveju išvis nesuvokiamas sprendimas būtų...
                  Ar ir Europos daugiabutis bei K ir D taip pat nesuvokiama kodėl oranžinėm plytelėm išklijuotas? Gal ten irgi nuspręsta buvo pataupyt? O gal toks buvo architekto sumanymas iškart?

                  Jeigu kas nematėt.

                  Paskutinis taisė deep'as; 2006.10.09, 14:37.

                  Comment


                    /\ mes kalbame jau ne apie taupymą, o apie eksterjero vaizdą, kuris būdamas vien stiklinis, atrodytų tikrai daug gražiau, nei turėdamas pusiau stiklą, pusiau plyteles... mano kuklia nuomone...

                    Comment


                      Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                      Ar ir Europos daugiabutis bei K ir D taip pat nesuvokiama kodėl oranžinėm plytelėm išklijuotas? Gal ten irgi nuspręsta buvo pataupyt? O gal toks buvo architekto sumanymas iškart?
                      tokiomis oranžinėmis plytelėmis Maximas dekoruoja...

                      Comment


                        Parašė batista Rodyti pranešimą
                        /\ mes kalbame jau ne apie taupymą, o apie eksterjero vaizdą, kuris būdamas vien stiklinis, atrodytų tikrai daug gražiau, nei turėdamas pusiau stiklą, pusiau plyteles... mano kuklia nuomone...
                        Galimas atvejis, kad būtų gražiau, bet aš nepamatęs šio vaizdo nedrįsčiau sakyt, kuris būtų gražesnis. Iš jau pastatytų objektų tokių kaip K ir D ar Europos daugiabutis galiu spręsti, kad tos plytelės visai gerai atrodo. Kaip jos tiks RC pamatysim.
                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        tokiomis oranžinėmis plytelėmis Maximas dekoruoja...
                        Aš mačiau šiek tiek kitokias, bet irgi oranžines. Ir ką tu tuo norėjai pasakyti?

                        Comment


                          Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                          Aš mačiau šiek tiek kitokias, bet irgi oranžines. Ir ką tu tuo norėjai pasakyti?
                          Na, prekybcentriams tinka, bet netinka stikliniams dangoraižiams, kuriuos padaro pusiau skustais, pusiau luptais.

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            Na, prekybcentriams tinka, bet netinka stikliniams dangoraižiams, kuriuos padaro pusiau skustais, pusiau luptais.
                            Nei K ir D, nei Europos daugiabutis man neatrodo pusiau skustas pusiau luptas. Tos plytelės gerai dera su stikliniu fasadu. Reik tikėtis kad ir į RC fasadus jos taip pat puikiai įsipaišys nors turint tokį pusiau skusto pusiau lupto Helios pavyzdį gan sunku įsivaizduoti.

                            Comment


                              Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                              Nei K ir D, nei Europos daugiabutis man neatrodo pusiau skustas pusiau luptas. Tos plytelės gerai dera su stikliniu fasadu. Reik tikėtis kad ir į RC fasadus jos taip pat puikiai įsipaišys nors turint tokį pusiau skusto pusiau lupto Helios pavyzdį gan sunku įsivaizduoti.
                              Kad tik nepradėtų jos dominuoti NMC

                              Comment


                                /\ antro heliouso mes visi ir nelaukiam...

                                Comment


                                  Kuo daugiau stiklo - tuo geriau. Nors tinka ir visokios apdailos plokštės, bet jos turi būti iš kokybiškų medžiagų ir normalių spalvų. Sakyčiau, kad biurams labiau tinka šaltesnės spalvos, kaip pvz. galiu pateikti "verslo trikampį". Kolkas "verslo trikampis" Vilniuje yra verslo centras nr 1. Jei pasirenkamos nešaltos, akį rėžiančios spalvos, tai bent jau reiktų mokėti jas priderinti. Tuo tarpu NMC planuoja tapti kažkokiu oranžiniu vaikų darželiu. Hansabankas galbūt kažkiek pataisys situaciją.

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Hansabankas galbūt kažkiek pataisys situaciją.
                                    Hansabankas nors ir neaukštas, bet mano asmenine nuomone kiek galima spręsti iš vizualizacijų bus išvaizdžiausias, o iš Teo pastato aš tikiuosi dar daugiau žinodamas kas rengia jo projektą.

                                    Comment


                                      Šįryt daryta nuotrauka
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        [QUOTE=Mantaz;Šįryt daryta nuotrauka
                                        QUOTE]

                                        Mantaz naktimis ir rytais kaip visada nemiega

                                        Comment


                                          Parašė Toris Rodyti pranešimą
                                          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                          Šįryt daryta nuotrauka
                                          Mantaz naktimis ir rytais kaip visada nemiega
                                          Kad darbas nuo 7.30, taigi į miestą išeinu pakankamai anksti
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X