Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kažkaip per porą savaičių, kai nebuvau Vilniuje, nedaug kas ir pasistūmėjo (pridėtas koks aukštas RC'ui, o bokštai regis vietoje pasiliko). Tikiuosi tas pagreitėjimas kaip tik dabar vyksta

    Ačiū už nuotraukas
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Kema
      Taimi, ar nesunku tau butu susilaikyti nuo tokiu zinuciu rasinejimo, is kuriu jokios idomios informacijos skaitanciam. Ir cia jau ne pirma tavo tokia zinute, daugelis ju ne informacines, o emocionalios. Uzejes i puslapy, pamatau kad temoje kazkas parasyta, uzeinu, o ten mazdau taip: Taip tai taip, nes negali buti taip, kad niekaip. Ir ne todel, kad bendrai, o todel, kad jei kaip nors yra, tai vat jums ir prasom!

      Sorry, bet biski uzknisa. Lauksim gryztant is statybu aiskeles su nuotraukom, ar bent jau kazkokia svarbia info.

      Tiesiog isreiskiau savo dziaugsma... Zinau kad dideles naudos is mano zinutes nera, tik gal kad greitai bus nuotrauku is statybu aiksteles. Daug tokiu zinuciau forume, kaip "Aciu uz nuotraukas" , "Oho kaip jau daug pastate" ir "Tikiuosi kad pajudes staybu tempas" (paskutiniai du pranesimai sitoj temoje tokie) , bet man tokios zinutes netrugdo, be ju forume liktu tik nuorodos i kazkoki Delfi straipsni ir statybu nuotraukos.

      Pavyzdys:

      Parašė Kema
      To liutass

      Mdaaaa , seniai Kaune buvau. Net nesitikejau tokio vaizdo .
      Sitame pranesime taip pat nera jokios forumui naudingos informacijos. Tik personali- kad seniai nebuvo Kaune ir asmeniskai nesitikejo isvysti tokio vaizdo koki pamate.


      Bet ka as cia bereikalo ne i tama rasau, (net ir pats pastebejimas apie mano zinute geriau butu issiustas is 'Asmenines zinutes') . Kazkam gi bus neidomu surasti nauja pranesima, tiketis infromacijos apie projekta ir rasti kazka tokio.

      Vieninteli dalyka ka as galiu pasakyti tai yra kad jeigu bus nauju pranesimu temoje ir tai mano pranesimas- neziureti tos temos. Paprasta.

      Comment


        vis tiktai nemacius daugiau nei savaite progresas akivaizdus, taciau noretusi, kad bokstai kiltu didesniais tempais

        Comment


          Gaila i Europa pasikelt negaliu...

          Sestadienis.



          Comment


            Dekui. Kaip John sake "Atrodo galingai".
            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

            Comment


              Gal visgi ir pasistūmėjo per tas dvi savaites Ačiū už nuotraukas!
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Tikrai atrodo galingai.

                Beje, John, tai Lvovo gatves vidurys si gatve eina iki pat Seimyniskiu gatves

                Comment


                  Kaip butu gerai kad ji paukstintu.

                  Comment


                    Vakar





                    Didysai bokštas






                    Mažasai
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Dar vienas updatas.




                      Comment


                        Matosi kad pastatas tikrai auga. Puiku, kad atsiras storas pastatas, kurio taip truko sioj vietoj. Galetu ties pat Konstitucijos gatve buti 'lieknesni', o giliau 'storesni', manau tai sudarytu gera panorama...
                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                        Comment


                          Ir labai puiku, kad abu daugiaaukščiai statomi prie pat gatvės.

                          Comment


                            Vakar





                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Šįryt

                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Galingai

                                Comment


                                  Kaip tik galvojau, kad laikas kam nors butu atnaujint temas nuotraukomis ir ant mano siu zodziu ziurau Mantaz atnaujino.

                                  Pati statyba tai tikrai "galingai" atrodo

                                  Dekui Mantaz
                                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Šįryt
                                    galingai atrodo ištiesu !
                                    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                    Comment


                                      Gyvai įspūdis dar stipresnis
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        va cia tai bigcityfeeling'as!!! Tik dar reikia viską žmonėmis (o ne keliomis tetulėmis su maximos maišiukais) užpildyti

                                        Comment


                                          Parašė Jeffas
                                          Tik dar reikia viską žmonėmis (o ne keliomis tetulėmis su maximos maišiukais) užpildyti
                                          Su šia dalimi, manau, bus problemų. Bijau, kad po 18 val. šis rajonėlis bus miręs (na kaip ir dabar)
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X