Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rokas
    Na, bent jau man, iš foto, tai ten mažokai vietos atrodo, kaip dviem aukštaūgiams. Reiks kada gyvai apžiūrėt ir įvertint kas, kaip ir kur.
    Optinė apgaulė dėl priartinimo
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Geros fotkes. Progresas vyksta

      Comment


        Paskutiniu metu visur tik monolita varo, tai net kazkaip neiprasta matyti karkasine konstrukcija.

        Comment


          na geresniu salygu turbut nera - arteja vasara, orai geri, leidimus turi, tikiuosi ne pacius blogiausius "prarabus" irgi. Tad reikia laukti, kad prasidetu kilimas.

          Comment


            Kodel Vilniuje visus dangoiraizius visalaika sumazina??galejo buti 28 tai ne bus 24 nebent jie kaip slaptai ji galetu paukstinti..as nieko nesuprantu del registru centro kas ten darosi.

            Comment


              Leidimu negauna !!

              Comment


                o su "slaptais paaukstinimais" dabar jau nebera taip paprasta. Nors įstatymai ir yra tvarkos pagrindas, taciau tai ir matant kartais norisi buti visisku teisiniu nihilistu...

                Comment


                  http://www.skyscraperpage.com/cities/?buildingID=45629
                  Gal galima sužinot, kas čia per gražuolis?

                  Comment


                    Parašė moo
                    http://www.skyscraperpage.com/cities/?buildingID=45629
                    Gal galima sužinot, kas čia per gražuolis?
                    Europos bokštas.
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Ne europos bokštas, o "fantasy" by Vaidas.

                      Comment


                        Parašė Edd
                        Ne europos bokštas, o "fantasy" by Vaidas.
                        jo- aš čia pergreitai drėbtelėjau Suklaidino "Europa square" žodžiai, o ir siluetas visai panašus.
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Man idomu kiek metru aukscio jis bus ?

                          Galetu nors viena karta pastatyti koki 50 aukstu dangoraizi.
                          Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.06, 18:34. Priežastis: spamas?

                          Comment


                            Parašė kenworth
                            Man idomu kiek metru aukscio jis bus ?

                            Galetu nors viena karta pastatyti koki 50 aukstu dangoraizi.
                            Žinai tokį posakį: "Ne dydis svarbiausia"? Aš manau, kad jei nebus nukrypta nuo vizualizacijos ir panaudotas kokybiškas stiklas, tai šis pastatas būdamas ir 20aukštų papuoštų miestą...

                            Comment


                              Pilnai sutinku, cia biski sovietiska; kuo daugiau, kuo auksciau... Kai reikes tai ir statys 50 aukstu o dabar sis projektas labai idomiai atrodo .

                              Comment


                                Parašė kenworth
                                Man idomu kiek metru aukscio jis bus ?

                                Galetu nors viena karta pastatyti koki 50 aukstu dangoraizi.
                                Is tikruju 50 aukstu!

                                Comment


                                  Apie 50 aukštų NMC galite tiesiog pamiršti
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    http://www.skyscraperpage.com/diagrams/?b45629

                                    Atrodo super, bet gaila kad kolkas tai tik FANTASY
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Su NMC aisku, bet tai nereiskia, kad kazkurioj kitoj vietoj ateityje toks pastatas nestoves. Artimiausioj ateityje klausimas, ar apsimoketu statyti toki pastata.

                                      Comment


                                        Parašė Marius
                                        Su NMC aisku, bet tai nereiskia, kad kazkurioj kitoj vietoj ateityje toks pastatas nestoves. Artimiausioj ateityje klausimas, ar apsimoketu statyti toki pastata.

                                        Galėtų kada nors panašaus aukščio pastatas išdygti prie spaudos rūmų pvz...

                                        Comment


                                          Taip, ten jau niekam nemaisytu toks pastatas. Yra dar keletas vietu mieste, kur galetu kilti tokie pastatai. Buvo kazkada planai vietoj kuro aparaturos gamyklos statyti daugiaaukscius. Nezinia kokie dabar ten planai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X