Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Soskis
    Pagal pirmini Vyroko projekta, dabar pastatyta tik viena dalis lenkto pastato. (dabar neatsimenu puse ar trecdalis)


    taigi galime suprasti, kad Vyrokas toje vietoje statys dar viena gyvenamaji nama. Kazkada seniai turejau skanuota nuotrauka, kur yra Vyroko dabartinio pastato maketas ir salia jo stovi ~36 aukstu kitas pastatas, kuri mes laikeme "Registru centru", bet pasirodo, kad ten kitas planuojamas Vyroko gyvenamasis pastatas. Tik kol kas neaisku, koks jo stausas ir ar tai realus projektas, turbut ir nesuzinosim, kol neprades statyti
    [/QUOTE]
    Čia į temą?

    Comment


      Sveikas atvykęs, Soski, diskusija apie Vyroko šedevrus čia: http://tinkle.miestai.net/showthread...0880#post70880
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Sveikas atvykęs, Soski, diskusija apie Vyroko šedevrus čia: [url]http://tinkle.miestai.net/showthread.php?

        Atleiskite naujokui, jei nepataikiau

        Comment


          Parašė Soskis
          Sveikas atvykęs, Soski, diskusija apie Vyroko šedevrus čia: [url]http://tinkle.miestai.net/showthread.php?

          Atleiskite naujokui, jei nepataikiau
          Nieko tokio Soski iš trečio kart pataikysi Sveikas atvykes

          Comment


            Buvau užsukęs į JAD, tačiau p. Merkinas dievagojosi, kad negali teikti jokios informacijos nepasitaręs su statytojais

            Tačiau akies krašteliu nužiūrėjau, nemažą teritorijos prie Europos maketą. Ten buvo du sulipę statiniai (vienas aukštesnis, kitas - žemesnis), praktiškai tokie patys, kokie pavaizduoti savivaldybėje esančiama makete.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Šaunuolis Mantai kad nepatingėjai. Dabar manau reikėtų prašyti Vėtrūnos leidimo

              Comment


                Parašė Llinass
                Šaunuolis Mantai kad nepatingėjai. Dabar manau reikėtų prašyti Vėtrūnos leidimo
                Galima bandyti, tačiau turint omeny jų viešųjų ryšių palaikymo lygį, turiu gilią abejonę, kad jie ką nors pateiks
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Mantaz
                  Galima bandyti, tačiau turint omeny jų viešųjų ryšių palaikymo lygį, turiu gilią abejonę, kad jie ką nors pateiks
                  Mano asmenine nuomone, tai čia esmė yra tame kad su šio projekto derinimais, statybos leidimas kažkas ryškiai nešvaraus. Iš pradžių buvo numatyta tiksliai nepamenu 28 aukštai berods, po to buvo kalbos kad leidžiama statyti tik 16, dabar jau 24. Atseit pastūmėm pastatą šiek tiek į šoną per pora metrų ir jau iš šešiolikos galima pakelti iki 24.
                  Tikriausiai nenori nieko skelbti kol visko iki galo nesuderins. Ką padarysi kad jau pas mus taip tvarkomi reikalai. Nors taip yra ne tik pas mus.
                  Na o mums svarbu tik kad pastatas puoštų miesto vaizdą, o ne terštų.

                  Comment


                    Parašė Mantaz
                    Buvau užsukęs į JAD, tačiau p. Merkinas dievagojosi, kad negali teikti jokios informacijos nepasitaręs su statytojais

                    Tačiau akies krašteliu nužiūrėjau, nemažą teritorijos prie Europos maketą. Ten buvo du sulipę statiniai (vienas aukštesnis, kitas - žemesnis), praktiškai tokie patys, kokie pavaizduoti savivaldybėje esančiama makete.
                    Šaunuolis

                    Gal turi to maketo savivaldybėje nuotrauką? Jau nebeprisimenu kas ten kaip.
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Parašė Llinass
                      Mano asmenine nuomone, tai čia esmė yra tame kad su šio projekto derinimais, statybos leidimas kažkas ryškiai nešvaraus. Iš pradžių buvo numatyta tiksliai nepamenu 28 aukštai berods, po to buvo kalbos kad leidžiama statyti tik 16, dabar jau 24. Atseit pastūmėm pastatą šiek tiek į šoną per pora metrų ir jau iš šešiolikos galima pakelti iki 24.
                      Tikriausiai nenori nieko skelbti kol visko iki galo nesuderins. Ką padarysi kad jau pas mus taip tvarkomi reikalai. Nors taip yra ne tik pas mus.
                      Na o mums svarbu tik kad pastatas puoštų miesto vaizdą, o ne terštų.
                      Jei viešumo kaina 8 aukštai- aš linkęs palaukti ir sutramdyti smalsumą. Ši mano nuostata taikoma tik šiam konkrečiam projektui.
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        tai cia galima numirti kol sulauksim tu taip laikiamu vizualizaciju! ot megsta tie architektai kankinti zmones juk atsiust bet spaudzia ir viskas (

                        Comment


                          Parašė vytauc
                          Šaunuolis

                          Gal turi to maketo savivaldybėje nuotrauką? Jau nebeprisimenu kas ten kaip.
                          Turėtų būti kažkur šioje temoje, dbr jau tingiu išekot
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Kaip suprantu cia savivaldybes maketas? Ar ne taip?



                            Kas nors panasaus i sita ar kitaip atrode Mantai?

                            Comment


                              nu jei butu toks koks nuotraukoj tai gal ir nieko!

                              Comment


                                Visu pirma tai cia yra 28 aukstu variantas. Be to vieta dabar yra pasikeitusi siek tiek. Turbut ne tik tai keitesi per tuos 1,5 metu, bet ir pati isvaizda.

                                Comment


                                  Šiaip tai čia pirminis variantas. Kaip jau minėjau, naujasis yra du žemesni pastatai.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Naujesnis maketas, bet viskas vistiek pakeista:
                                    (c)Romas

                                    Comment


                                      Na jau kažkas panašesnio, tik tam modely pastatai apvalainesni buvo
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Cia jau geriau ! Jei tokius kaip makete ar truputi apvalesnius pastatytu butu puiku, dabar tokio aukscio ten ir truksta vaizdui pagerinti, taigi so far so good !

                                        Comment


                                          Siek tike ne i tema, bet kas ka zino apie ta tilta, kada, kaip ir kas ji statys?
                                          As nieko nezinau bet idomu !

                                          Comment

                                          Working...
                                          X