Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John
    Is sito sakinio lyg ir galima suprasti, kad projekto architektas L.Merkinas (?)
    Ar ne jis projektavo ir Helios toweri?
    Ir Helios, ir "Europa" daugiabutį
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz
      Ir Helios, ir "Europa" daugiabutį
      Panašu kad architektas tobulėja ir iš pradžių "Europa" daugiabutį po to Helios. Tai dabar sulauksime gal dar geresnio pastato

      Comment


        Parašė Mantaz
        Ir Helios, ir "Europa" daugiabutį
        Tada man kiek ramiau Kad tik vystytojai betaupydami nesupjautų grybo.
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Beje, kiek pamenu jis kažką ir Klaipėdoje projektavęs. Ar ne tuos pačius K ir D?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantaz
            Beje, kiek pamenu jis kažką ir Klaipėdoje projektavęs. Ar ne tuos pačius K ir D?
            O savo puslapio tas vyrutis neturi?
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              @Mantaz: Iš kur žinai, kad jis projektavo "Europa" daugiabutį?

              Comment


                Parašė Edd
                @Mantaz: Iš kur žinai, kad jis projektavo "Europa" daugiabutį?
                Iš kažkur atsimenu
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Mantaz
                  Iš kažkur atsimenu
                  O man atrodo, kad klysti.

                  Comment


                    Parašė vytauc
                    O savo puslapio tas vyrutis neturi?
                    Tas vyrutis dirba JAD'e

                    Comment


                      Parašė Edd
                      O man atrodo, kad klysti.
                      Jei kažką žinai, skelk!
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Mantaz
                        Ir Helios, ir "Europa" daugiabutį
                        Europos daugiabutį projektavo tikrai ne Merkinas, o berods Bimba (kuris kūrė ir Vilniaus vartus).
                        o Merkinas be Helios iš žymesnių yra suprojektaves daugiaaukštį antakalnyje, prie neries stotelės. manau iš jo nieko progresyvaus tikėtis neverta..

                        Comment


                          Manau reikėtų sukurpti laiškelį nuo miestai.net nariu ir paprasyti projekto vizualizaciju pas architekta. Emailas būtų toks ap@jad.lt

                          Comment


                            Parašė toshas
                            Europos daugiabutį projektavo tikrai ne Merkinas, o berods Bimba (kuris kūrė ir Vilniaus vartus).
                            o Merkinas be Helios iš žymesnių yra suprojektaves daugiaaukštį antakalnyje, prie neries stotelės. manau iš jo nieko progresyvaus tikėtis neverta..
                            Jei turi galimybių, pasidomėk konkrečiau
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Parašė Llinass
                              Manau reikėtų sukurpti laiškelį nuo miestai.net nariu ir paprasyti projekto vizualizaciju pas architekta. Emailas būtų toks ap@jad.lt
                              Manau puiki mintis

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Šis pastatas didžiausia mįslė ANT Vilniaus
                                Parašyčiau pats, bet nelabai noriu kišt nosį ne į savus projektus su savo darbo mailu. Taigi siūlyčiau kam nors parašyti kad visuomenei labai įdomus projektas tokioje svarbioje Vilniuj vietoje, o informacijos apie tai kaip atrodys jokios nėra ir paprašyti leidimo papostinti miestai.net.
                                Tai kas galėtų?

                                Comment


                                  Šiaip ryt gal pamėginsiu užeit į JAD.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Šiaip ryt gal pamėginsiu užeit į JAD.
                                    Užeik ir nesiklausęs pasiimk visą vaizdinę medžiagą
                                    Kad žinotų kaip negalima nervinti urbanistikos entuziastų
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Pasiteiravau vieno žmogaus ir jis patvirtino, kad visgi Bimba
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Rangai IV visada projektuoja "Architektūros kūrybinė grupė" su Remigijum Bimba, ne išimtis ir daugiabutis "Europa":
                                        http://www.rangaiv.lt/lt.php/investi...asis_namas/194

                                        Taisyta: Pavėlavau

                                        Comment


                                          Pagal pirmini Vyroko projekta, dabar pastatyta tik viena dalis lenkto pastato. (dabar neatsimenu puse ar trecdalis)


                                          taigi galime suprasti, kad Vyrokas toje vietoje statys dar viena gyvenamaji nama. Kazkada seniai turejau skanuota nuotrauka, kur yra Vyroko dabartinio pastato maketas ir salia jo stovi ~36 aukstu kitas pastatas, kuri mes laikeme "Registru centru", bet pasirodo, kad ten kitas planuojamas Vyroko gyvenamasis pastatas. Tik kol kas neaisku, koks jo stausas ir ar tai realus projektas, turbut ir nesuzinosim, kol neprades statyti [/QUOTE]

                                          Comment

                                          Working...
                                          X