Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Verslo centras Vytenio g. beveik pabaigtas. Manau, kad gerokai pagyvino tos Vytenio g. dalies vaizdą.







    Paskutinis taisė kests; 2012.03.16, 22:58.

    Comment


      kažin o šitas projektas juda nors kiek?
      http://www.homburg-trilogija.lt/Nuotrauku_galerija
      Strategiškai patrauklioje vietoje, Vilniaus mieste, netoli pagrindinės ir intensyviausios Lietuvos automagistralės (A1) Vilnius – Kaunas - Klaipėda, UAB Homburg Lentvaris vysto 20,000 m2 sandėliavimo, logistikos ir didmeninės prekybos parką „Trilogija“.

      Comment


        Parašė mamamia Rodyti pranešimą
        kažin o šitas projektas juda nors kiek?
        http://www.homburg-trilogija.lt/Nuotrauku_galerija
        Kol kas nejuda.

        Comment


          Parašė smb Rodyti pranešimą
          Gal kas turi susteminęs kokie viešbučiai šiuo metu yra vystomi Vilniuje iš viso?
          Choice hotel 200 kambarių
          Kempinskis 98 kambariai
          Renovuojasi ir šiek tiek plečiasi Amberton (14 kambarių)

          Kažkas statoma šalia Ozo g. (Kernavės g.) bet jokios informacijos nėra
          http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=792

          Kas dar?
          Paskutinis taisė Qbazzz; 2012.04.11, 15:55.

          Comment


            Vilniaus oro uoste vyksta buvusio viešbučio "Skrydis" rekonstrukcija, ten vasarą planuoja atsidaryti "Airport Inn Vilnius" 3*

            Comment


              Lydos pl. ties "Kuprioniškių" stotele stovi technika ir ruošiasi statyti prekybos centrą "Senukai"
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Rygos g. 41 atidaryta rekonstruota Iki parduotuvė, nuotraukų neturiu, bet būtinai padarysiu. Visa parduotuvė tamsiai pilkos spalvos apdaila padengta, tik priekinis fasadas su firminės Iki geltonos spalvos elementais. Man tai kraupokai atrodo, bus nemalonu į tokią krautuvę eit, bo ji arčiausiai.

                Comment


                  Parašė Kitas Rodyti pranešimą
                  Rygos g. 41 atidaryta rekonstruota Iki parduotuvė, nuotraukų neturiu, bet būtinai padarysiu. Visa parduotuvė tamsiai pilkos spalvos apdaila padengta, tik priekinis fasadas su firminės Iki geltonos spalvos elementais. Man tai kraupokai atrodo, bus nemalonu į tokią krautuvę eit, bo ji arčiausiai.
                  Man irgi arčiausiai :] Pastatyta tikrai pigiausiu būdu.
                  Kelios foto praeinant.



                  Comment


                    nu tikrai baisiai atrodo, man apskritai kraupu nuo tų prekybos centrų dėžių - sutinku, kad dauguma sovietinių parduotuvių architektūrine prasme irgi bevertės, bet įjungus fantaziją iš jų tikrai būtų galima kažką gražaus padaryti - atnaujinti, rekonstruoti, jeigu trūksta viduje vietos - pastatyti priestatą, bet juk, žinoma pigiausia yra nugriauti ir pastatyti dėžę, kam gi rūpi kaip tarp daugiabučių parduotuvė atrodys? labai ydinga praktika
                    Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                    Comment


                      Tiesa pasakius tas pastatas tarp kitų sovietinių dėžių dar gana gerai atrodo, spalvų daugiau.
                      DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                      Comment


                        Vilniuje po 4 mln. litų vertės rekonstrukcijos atidaryta Justiniškių „Iki“
                        Prekybos tinklas „Iki“ šią savaitę po septynis mėnesius trukusios rekonstrukcijos atidarė „Iki“ parduotuvę Justiniškėse, įsikūrusią adresu Rygos g. 41. Sudėtingi parduotuvės pastato atnaujinimo ir įrengimo darbai pareikalavo 4 mln. litų investicijų. Parduotuvės plotas išaugo bene triskart, stipriai praplėstas asortimentas, sukurtos 25 naujos darbo vietos.

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Lydos pl. ties "Kuprioniškių" stotele stovi technika ir ruošiasi statyti prekybos centrą "Senukai"
                          Ačiū už pranešimą, vis sukau galvą ką ten ruošiasi daryt, mat kartu ir sankryžą rekonstruoja

                          Pora foto:





                          Paskutinis taisė toleranceofculture; 2012.05.04, 11:55.
                          Dear Sir,

                          Comment


                            Įdomu, koks bus plotas?
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Pasirodo, ten bus ne "Senukų" prekybos centras, o bus atkeliamas sąvartynas. Ženklas, kuriame nurodyta Europos Sąjungos parama, jau pastatytas. Savaitgalį nulėksiu iki ten ir pasižiūrėsiu, kas ten iš tikro bus
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Šiandien darytos nuotraukos.

                                Labai jau nusivėlino projekto pradžia


                                Ruošiama nauja įvaža


                                Statybininkų pravažinėtas keliukas


                                Rodos rimtos kanalizacijos bus klojamos


                                Ir statybinė technika.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Įdomu kas yra daroma Trakų Vokėje šalia kelio A4 kelio
                                  DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                  Comment


                                    Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                                    Įdomu kas yra daroma Trakų Vokėje šalia kelio A4 kelio
                                    parduotuvė maxima ten statoma, nes Trakų vokėj nėra nė vienos parduotuvės, tik lariokai

                                    Comment


                                      Taigi darbai Trakų Vokėje,

                                      DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                      Comment


                                        Parašė Corsaro Rodyti pranešimą
                                        parduotuvė maxima ten statoma, nes Trakų vokėj nėra nė vienos parduotuvės, tik lariokai
                                        Tuoj is kurios puses beatvaziuotum i Vilniu, prie miesto ribos butinai pasitiks Maxima

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Šiandien darytos nuotraukos.

                                          Labai jau nusivėlino projekto pradžia
                                          Gal galima tiksliau nurodyti kurioje konkrečiai vietoje ta aikštelė numatoma?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X