Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai ar bus padaryta?


    EDIT: Oi jau pats matau... aciu.

    Comment


      Tfu, turėjau omeny iš 4 padaryti 2
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        "Eikos" biurų pastatas

        Būsima statybvietė
        Foto 2004 09


        Ta pati vieta
        Foto 2006 03




        Iš kito šono

        Comment


          Tvarkingai ir svariai atrodo ! O kurioj cia vietoje?

          Comment


            Parašė taimis
            Tvarkingai ir svariai atrodo ! O kurioj cia vietoje?
            Šiaurės miestelyje, Kubiliaus gatvėje.

            Comment


              Taip ir supratau is kitu Romo foto kitoje temoje !

              Comment


                "Pergalės" rekonstrukcija jau beveik užbaigta. Atrodo labai neblogai



                Naktį, kai bus įjungtas galingas apšvietimas, šitas pastatas turėtų atrodyti ypač gerai

                Comment


                  www.palekas.lt:
                  Naujos pastato Čiurlionio g. vizualizacijos:


                  Tas pastatas kairėje pusėje jau statomas:


                  "Sektor real estate" projektas senamiestyje tarp Žemaitijos ir Šiaulų gatvių - pastatų atstatymas. Vizualizacija iš "sostinė":

                  Comment


                    Nežinau kaip jum, bet man tas juodas tai *****... . Na nebent ten bus koks muziejus ar kokia modernaus meno galerija...

                    Comment


                      Parašė Edd
                      Stai sis pastatas man tiesiog super!! Nebloga forma, ir langu isdestymas idomus
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė F!R3S7ON3
                        Stai sis pastatas man tiesiog super!! Nebloga forma, ir langu isdestymas idomus
                        Taip. originalus pastatas. Pagal spalvą ir formas gerai tiktų šarvojimo salei...
                        Parašas :)

                        Comment


                          Kažkoks naujas projektas Vilniaus makete. Įdomu, kas čia bus
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Jei neklystu, tai yra neperseniausiai privatizuoto "Vilniaus specialiojo autotransporto" teritorija. regis planuojamas dar vienas "prestižinis" kvartaliukas, o įmonę iškels kur nors už miesto
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              Parašė pauliaK
                              Nežinau kaip jum, bet man tas juodas tai *****... . Na nebent ten bus koks muziejus ar kokia modernaus meno galerija...
                              Man tai jis pusė velnio. Reikia miestui ir tokių, kad parodyt estukams, kad jei rekia- mes irgi ką nors "freak'iško" pastatyti galim Juo labiau, kad Čiurlionio g-vėj ir taip pastatų "keistuolių" yra, pvz.: Japonijos ampasada.
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                Nežinau, kažkokie baisiai mažaūgiai.
                                Nebent paskirtis tokio aukštingumo reikalauja.
                                Kitaip šiais laikais statant netoli centro tokius žemus neatsipirktų žemė.
                                Parašas :)

                                Comment


                                  Parašė Mantaz
                                  Kažkoks naujas projektas Vilniaus makete. Įdomu, kas čia bus
                                  Man atrodo, kad čia "Žia valdos" sklypas, kurį jie dabar parduoda ir už kurį prašo "tik" 43 mln. Kaina tokia, nes yra leidimai statyti, baigiamas ruošti projektas. Detaliau čia:

                                  http://www.ziavalda.lt/?pid=8&id=724&listing=

                                  Pažiūrėjus čia į vizualizacijas, atrodo, kad tai ir yra projektas iš Manto fotkinto maketo.

                                  Comment


                                    Parašė Llinass
                                    Nekenčiu tokių centrų. Nieko šlyščiau negali būt (čia mano asmeninė nuomonė) baisiniai angarai ir begalinio ploto automobilių stovėjomo aikštelės darko miesto vaizdą. Galėjo daryt kaip Europa arba kaip tas Rubikono kur ruošiamas statyt, bet ne taupo pinigus požeminei aikštelei. Gerai tik kad miesto pakrašty, toj pusėj būnu tik kartą per 2 metus

                                    Deja, siek tiek klysti, sio centro statytojai duokle atidave arcitekturai. Siaip, kada prekybos centrai statomi miestu pakrasciuose, demesio apdailai skiriama mazai. Dazniausiai jie apkalami profiliuotos ar kitokios skardos lakstais, bet sis BIG prekybos centras kaip patys jie sake bus fasadui parinkta ivairesniu medziagu. Dalis fasado bus klinkerio plytu, bus nemazai stiklo konstrukciju.

                                    Be to, prekybos centrams isskirtinio interjero nereikia, bet daug demesio reikia skirti lankytoju patogumui. Be to, uzmiesti nemanau ar kuri bendrove statytu kazka panasaus i Europa ar Gedemino 9.

                                    Pozemine aikstele jie stato del to, jog zeme yra labai brangi, taip man sake ir pats direktorius A. Misiunas. Be to, pozemine aikstele turi daug privalumu...

                                    Tai vat, tokios stokeles
                                    Paskutinis taisė Sinouku; 2006.04.24, 17:09.

                                    Comment


                                      Parašė Sinouku
                                      Deja, siek tiek klysti, sio centro statytojai duokle atidave arcitekturai. Siaip, kada prekybos centrai statomi miestu pakrasciuose, demesio apdailai skiriama mazai. Dazniausiai jie apkalami profiliuotos ar kitokios skardos lakstais, bet sis BIG prekybos centras kaip patys jie sake bus fasadui parinkta ivairesniu medziagu. Dalis fasado bus klinkerio plytu, bus nemazai stiklo konstrukciju.

                                      Be to, prekybos centrams isskirtinio interjero nereikia, bet daug demesio reikia skirti lankytoju patogumui. Be to, uzmiesti nemanau ar kuri bendrove statytu kazka panasaus i Europa ar Gedemino 9.

                                      Pozemine aikstele jie stato del to, jog zeme yra labai brangi, taip man sake ir pats direktorius A. Misiunas. Be to, pozemine aikstele turi daug privalumu...

                                      Tai vat, tokios stokeles
                                      Deja nusišnekėjai. Kodėl aš klystu paaiškink kas netaip. Sakyk ką nori bet "Dabar skaityk mano buvusį komentarą"

                                      Aš kalbu apie miesto vaizdą, o ne PC interjierą. Direktorius tegul paisto ką jis nori, bet pasižiūrėk į prekybos centrus tokius kaip Šiaurės miestelio Hyper rimi. Siaubas. Man neįdomu kas apsimokiau vienam ar kitam man kaip miestiečiui rūpi miesto grožis, o ne begalinių stovėjimo aikštelių aplink angarus interesai.

                                      Comment


                                        gal tai galetum jiems pasakyti? HyperRimiu yra tokia, tas toks.... O ka gali pasiulyti, vel ,,Europa???

                                        Comment


                                          Parašė Sinouku
                                          gal tai galetum jiems pasakyti?
                                          O kas iš to? Aš ir pasakiau gali pasiskaityt. Nemanyk statybinių įmonių darbuotojai neskaito šio forumo. Jie skaito tik garsiai nerėkia.

                                          Parašė Sinouku
                                          O ka gali pasiulyti, vel ,,Europa???
                                          Ką dar čia siūlyti. Kad išvaizdžiau atrodytų iš pradžių kažkokia pastato architektūra turėtų matytis, o ne angaras. O antra statyti požeminį arba daugiaaukštį parkingą.

                                          Ir iš visi kas čia per diskusija. Tau patinka angarai miesto centre?
                                          Paskutinis taisė deep'as; 2006.04.26, 07:07.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X