Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
    Lidl'as turėtu pareikalauti gražinti pinigus, o pastatą atiduoti atgal. Ir iš vis už 2,5 milijonų sklypą ir geresnėje vietoje galima nusipirkti, pvz NMC, o su 40 milijonų investicijomis pastatyti fantastišką pastatą. Tokios investicijos tokioje vietoje šalia elektrinės kuri verčia dūmus 24/7 yra nonsensas.
    Belieka pritarti.

    Aš tame pastate nematau nieko, ką reikia saugoti.
    Atėjo, pamatė, pastatė...

    Comment


      Parašė AngeLT Rodyti pranešimą
      Belieka pritarti.

      Aš tame pastate nematau nieko, ką reikia saugoti.
      Jeigu nematai, tai ir nepamatysi. Bet jeigu profesionalai mato, tai matyt yra ką.

      Comment




        Comment


          Parašė Gies Rodyti pranešimą
          Jeigu nematai, tai ir nepamatysi. Bet jeigu profesionalai mato, tai matyt yra ką.
          Ar yra kur nors parašyta, ką tiksliau jie ten mato, nes aš irgi nematau

          Comment


            Autovisatos pastatas jau artėja prie pabaigos. Man kažkaip su juo pastatymu pagyvėjo aplink aplinka. Nes buvęs sutriušęs pastatas bei tiesiog plati gatve su aikštele ant žvyro virto gražia aikštele bei atsirado šaligatviai.

            P.S. Teks spausti ant liko, nes nuotrauka įkeliant ji atsiranda labai milžiniška...

            http://www.part.lt/img/ba65955947e64...bd70ed2697.jpg

            Paskutinis taisė mindziukas; 2016.10.12, 15:12.

            Comment


              Parašė mindziukas Rodyti pranešimą
              Autovisatos pastatas jau artėja prie pabaigos. Man kažkaip su juo pastatymu pagyvėjo aplink aplinka. Nes buvęs sutriušęs pastatas bei tiesiog plati gatve su aikštele ant žvyro virto gražia aikštele bei atsirado šaligatviai.

              P.S. Teks spausti ant liko, nes nuotrauka įkeliant ji atsiranda labai milžiniška...

              http://www.part.lt/img/ba65955947e64...bd70ed2697.jpg

              Atvaizdas
              Šitas pas mane per langą darbe matos. Stebėjau visą eigą. Labai man irgi patiko kad susitvarkė jie tą aikštelę iš tešlyno į normalią. Tik klausimas ar ji dabar tokia pat nemokama kaip ir buvo..? Nes jei ne visos tos mašinos persikels kažkur aplink į šalikeles.. Labai patinka tas aukštėjimas laiptinis tikrai neužgriozdino kitų pastatų.

              Comment


                Parašė Martyna Rodyti pranešimą
                Šitas pas mane per langą darbe matos. Stebėjau visą eigą. Labai man irgi patiko kad susitvarkė jie tą aikštelę iš tešlyno į normalią. Tik klausimas ar ji dabar tokia pat nemokama kaip ir buvo..? Nes jei ne visos tos mašinos persikels kažkur aplink į šalikeles.. Labai patinka tas aukštėjimas laiptinis tikrai neužgriozdino kitų pastatų.
                Kažkur mačiau, kad jie nusipirko ta sklypą ir aikštelė bus skirta nuomininkams, bet aplinkuj pridarė taip pat stovėjimu vietų, kai pastatys galutinai pastatą, turėtų atsidaryti pravažiavimas pro dešine į sigmos teritorija, kiek žinau tai ten irgi vietos jau daromos

                Comment


                  Parašė mindziukas Rodyti pranešimą
                  Kažkur mačiau, kad jie nusipirko ta sklypą ir aikštelė bus skirta nuomininkams, bet aplinkuj pridarė taip pat stovėjimu vietų, kai pastatys galutinai pastatą, turėtų atsidaryti pravažiavimas pro dešine į sigmos teritorija, kiek žinau tai ten irgi vietos jau daromos
                  Na, dėl Sigmos teritorijoje būsimų vietų neteko girdėti. Bus įdomu stebėt

                  Comment


                    Gėda: pasaulį stebinantys Lietuvos beisbolininkai namuose liko be vienintelės aikštės


                    Gerų rezultatų Lietuvos beisbolininkai pasiekdavo nepaisant to, kad pagrindinėje šalies aikštėje jiems net nebuvo leista pasistatyti tvorelės. Čia pat lauke jie persirenginėdavo, čia pat miškelyje atlikdavo gamtinius reikalus. Taip pat ir vaikai, kuriuos į treniruotes veždavo tėvai.

                    Apie baisias šio sporto šakos sąlygas rašyta ne kartą, bet nei buvusi, nei dabartinė sostinės valdžia pagalbos rankos taip ir neištiesė. Maža to, šiemet pranešta, kad vietoje, kur vykdavo beisbolo varžybos, netrukus iškils verslo centras.
                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                    Comment


                      Parašė Gies Rodyti pranešimą
                      Jeigu nematai, tai ir nepamatysi. Bet jeigu profesionalai mato, tai matyt yra ką.
                      Parašė Martyna Rodyti pranešimą
                      Ar yra kur nors parašyta, ką tiksliau jie ten mato, nes aš irgi nematau
                      Taip prašom pareikšti argumentus, nes aš tik girdėjau kelių žmonių fantazijas apie saugotinus bruožus...

                      Man čia kvepia neskaniai, negi ten kur tikrai reikia atsižvelgti į pastato vertę, stebuklingai nemato, o čia staiga taip netikėtai atsirado užkastas artefaktas, koks tai žinomas tik konkrečiai grupei.


                      Va renovuota giraitė...
                      http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=2517
                      Paskutinis taisė AngeLT; 2016.10.13, 06:24.
                      Atėjo, pamatė, pastatė...

                      Comment


                        Neapsikentęs prekybos tinklas „Lidl“ kreipėsi net į prezidentę

                        Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/nekilnoj....d?id=72549308

                        Man irgi, kaip ne ekspertui, (jau kažkas čia klausė) būtų įdomu sužinoti kas ten yra išskirtinio tame pastate.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          is visu diskusiju reziume - is viso meslo statyto tuo laikmeciu, sitas meslas buvo maziausiai panasus i mesla, todel ir apdovanotas. That's all folks.

                          Comment


                            HIGHWAY verslo centras.









                            Comment


                              Kažkas statoma Savanorių 137.



                              Comment


                                Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                is visu diskusiju reziume - is viso meslo statyto tuo laikmeciu, sitas meslas buvo maziausiai panasus i mesla, todel ir apdovanotas. That's all folks.
                                Ypač kai daliai žmonių jis asocijuojasi su neigiamom emocijomis
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Maloniai stebinanti, kokybiška estetika šioje miesto vietoje.

                                  Comment


                                    Vilniuje kas ketvirtį bus atidaromas naujas biurų pastatas

                                    Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasi...#ixzz4Nd2iEqdb

                                    kur rast info apie
                                    TK Development, „Domus“
                                    Hanner, „Žalgiris I“
                                    ?

                                    Comment


                                      Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                                      Vilniuje kas ketvirtį bus atidaromas naujas biurų pastatas

                                      Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasi...#ixzz4Nd2iEqdb

                                      kur rast info apie
                                      TK Development, „Domus“
                                      Hanner, „Žalgiris I“
                                      ?
                                      Hanerio aprašytas kitoje temoje http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1146

                                      O ''Domus'' tai spėju Perkūnkiemyje šalia Domus prekybcentrio.

                                      Comment


                                        Faktas, kad LIDL'ui kvadratu tiek nereikia.

                                        „Lidl Lietuva“ sklypą ir jame esantį buvusį Kelių policijos pastatą už beveik 2,5 mln. eurų įsigijo praėjusių metų rudenį, prekybos tinklas čia tikisi pastatyti 30 tūkst. kv. metrų biurų kompleksą.

                                        Skaitykite daugiau: http://bustas.lrytas.lt/nekilnojamas...tm_medium=Copy

                                        Comment


                                          Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                                          Gal zinot kas statomas J. Kazlausko 31 (goo.gl/OlZyqO)? pradejo kasti duobe, pats veiksmas pries kokias 2-3 savaites prasidejo.
                                          J. Kazlausko 31 statoma plovykla Skulo:



                                          cia anksciau minetas daugiabutis turetu buti statomas Kolektyvo 15. Tiesa, pastato paskirtis prekybine, bet ten bus butai (bent jau 2 ir 3 aukste). Daugiau info cia: http://www.vilnius.lt/index.php?701616625

                                          Comment

                                          Working...
                                          X