Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    19 03 2021

    Lithome
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113724.jpg
Views:	1296
Size:	211,3 kB
ID:	1870762
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113952.jpg
Views:	1304
Size:	239,2 kB
ID:	1870766

    Andrum metropolis
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113923.jpg
Views:	1293
Size:	189,8 kB
ID:	1870763
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_114042.jpg
Views:	1314
Size:	236,3 kB
ID:	1870764
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_114429.jpg
Views:	1305
Size:	296,8 kB
ID:	1870765

    Namai-Kintai
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113437.jpg
Views:	1344
Size:	188,1 kB
ID:	1870760
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113537.jpg
Views:	1309
Size:	203,0 kB
ID:	1870761

    K17
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113450.jpg
Views:	1294
Size:	223,6 kB
ID:	1870767

    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113534.jpg
Views:	1302
Size:	223,1 kB
ID:	1870768
    Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_113709.jpg
Views:	1294
Size:	180,7 kB
ID:	1870769

    Comment


      Anreka kažkaip pagražėjo. Arba prie to š akis priprato.

      Comment


        Atrodo kaip su PS nukirptas pastatas.
        Parašė Blaze Rodyti pranešimą
        19 03 2021
        Click image for larger version

Name:	IMG_20210319_114429.jpg
Views:	1305
Size:	296,8 kB
ID:	1870765

        Comment


          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
          Anreka kažkaip pagražėjo. Arba prie to š akis priprato.
          ir prie š akis priprato ir kontekstas toks, kad ten bet kas kas nėra dumblas ar sugriuvusi troba atrodys gerai.

          Comment


            Būsiu nepopuliarus, bet kritikos Anrekai aš nelabai suprantu. Kiek suprantu visa kritika dėl to, kaip butai atrodo iš vidaus, bet man tai visiškai nusišvilpt, man svarbu kaip viskas atrodys iš gatvės. O iš gatvės realaus vaizdo mes dar ir dabar neturim, nei pačio pastato, nei pačios gatvės. Ir net jeigu tai atrodytų blogai, visgi mes turėtumėm tą blogį vertinti su kitais Šnipiškių projektais ir pažiūrėti ar tai nėra tas variantas, kai tai yra geriausia iš blogiausių.

            Comment


              Vaikščiojau šiandien kaip tik po Šnipiškes, apžiūrėjau iš arti viską, kas nuotraukose, ir dar daugiau. Ten vis labiau apima pojūtis, kad tikrai esi mieste. Džiugu, pagaliau. Kernavės ir aplinkinių gatvių sutvarkymas ten iš viso padarys tai, ko tiek metų laukėm - realų miestą.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment



                Būtent 'realus miestas' ir turėtų būti siekiamybė Šnipiškėse. Dėl to Skansetui bent jau kol kas, kol nėra realaus vaizdo, aš turiu daugiau priekaištų, nei Anrekai, nes Skansetas stato begales vienodų pastatų. Ir tai yra didelė bėda, nes miestas nėra sovietinis miegamasis rajonas su 15 vienodų pastatų, net jeigu to Skanseto pastatai yra aukštesnės architektūrinės vertės nei Anrekos.

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Būsiu nepopuliarus, bet kritikos Anrekai aš nelabai suprantu. Kiek suprantu visa kritika dėl to, kaip butai atrodo iš vidaus, bet man tai visiškai nusišvilpt, man svarbu kaip viskas atrodys iš gatvės. O iš gatvės realaus vaizdo mes dar ir dabar neturim, nei pačio pastato, nei pačios gatvės. Ir net jeigu tai atrodytų blogai, visgi mes turėtumėm tą blogį vertinti su kitais Šnipiškių projektais ir pažiūrėti ar tai nėra tas variantas, kai tai yra geriausia iš blogiausių.
                  tai yra blogiausiai is isores atrodantis Snipiskiu projektas, pramusantis dugna net lyginant su koriais. Jis niekuo neatrodo geriau negu sovietiniu namu renovacija.

                  Comment



                    Man tik atrodo, kad išorę vertinant geriau būtų ją vertinti kai ji atsiras, o ne statybines plytas vertinti su realizuotais projektais. Aš nuo išorės vertinimo kol kas susilaikau.

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Būtent 'realus miestas' ir turėtų būti siekiamybė Šnipiškėse. Dėl to Skansetui bent jau kol kas, kol nėra realaus vaizdo, aš turiu daugiau priekaištų, nei Anrekai, nes Skansetas stato begales vienodų pastatų. Ir tai yra didelė bėda, nes miestas nėra sovietinis miegamasis rajonas su 15 vienodų pastatų, net jeigu to Skanseto pastatai yra aukštesnės architektūrinės vertės nei Anrekos.
                      Galima su tuo sutikti, nes nežinau kas blogiau ar realizuotas vienas, gilios stagnacijos apimto projektuotojo(išties ne jis kaltas o užsakovas) šūddarbis ar keletos kad ir tikrai neblogai atrodančių vienodų objektų AllTheSame set'as - Skansetas kaip tu vadini. Gal čia Anreka ir laimi. Galbūt.

                      Comment


                        Kokias dar Anrekos plytas vertinam, labas rytas, tai kad jau fasadas beveik baigtas ir jis kraupus, ne kartą beje aptartas. Nuo langiukų dydžio, baltų plastikinių ventiliacinių grotelių iš senukų, lempų iš senukų, fasado apdailos plokščių ir t.t. Realiai pats blogiausiais projektas Šnipiškėse ir galbūt ne tik Šnipiškėse. Liko tik balkonų įstiklinimas, nors jau yra ir įstiklintų vietų ir galiu pasakyti kad stiklas pats pigiausias, stiklas ir jo rėmai - panašu kad stiklų paskirtis buvo geriausiu atveju kokių nors šiltnamių statybai. Už šios namų eilės statomi namai labai arti, sugrūsti, stato ir 10 aukštų daugiabučius, laukit, bus baisu. Lyginimai su Skansenu, čia jau ganėtinai neadekvatu sakyčiau.
                        Paskutinis taisė Edd; 2021.03.21, 01:00.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Dėl to Skansetui bent jau kol kas, kol nėra realaus vaizdo, aš turiu daugiau priekaištų, nei Anrekai, nes Skansetas stato begales vienodų pastatų.
                          Sutinku, galėtų daugiau pavarijuoti, tačiau manau Anrekai galioja lygiai tas pats (skirtingų spalvų plokštės ant skirtingų korpusų ne ką pagerina situaciją):



                          Skansenas:



                          Keisčiausia kad savivaldybė leido taip tankiai sugrūsti ir net 10 aukštų daugiabučius Anrekai, Skansene viso labo šešiaaukščiai.

                          Comment


                            Parašė Edd Rodyti pranešimą

                            Keisčiausia kad savivaldybė leido taip tankiai sugrūsti ir net 10 aukštų daugiabučius Anrekai, Skansene viso labo šešiaaukščiai.
                            17 metų forume, o vis dar gaji samprata "savivaldybė leido". Savivaldybė nei leidžia, nei neleidžia. Stato kiek telpa vertinant teisės aktų prasme, nepamirškim ir teritorijų planavimo dokumentų.
                            N N N

                            Comment


                              Parašė LBP Rodyti pranešimą

                              17 metų forume, o vis dar gaji samprata "savivaldybė leido". Savivaldybė nei leidžia, nei neleidžia. Stato kiek telpa vertinant teisės aktų prasme, nepamirškim ir teritorijų planavimo dokumentų.
                              17 metų forume ir manai kad Anreka sau pati pasirengė teritorijų planavimo dokumentus? Beje, pirminiai Anrekos planai buvo statyti aukštesnius pastatus ir palei Kernavės gatvę bet savivaldybė neleido, Pakalnis tuo dar gyrėsi, kaip čia taip išeina?

                              Comment


                                Anrekos projekte dar viena problema yra pirmi aukštai. Ten komercinės patalpos, bet jos yra įgilintos dėl neaiškių priežasčių. Tai sudaro kažkokį uždarumo, nejaukumo įspūdį. Ir jie tą patį dalyką kartoja visuose savo projektuose. Kodėl - mistika kažkokia. Nei iškabos normalios pasikabinsi, nei pritrauksi vaizdais pro vitrinas.

                                Comment


                                  K17 neturėjo būti 8 aukštų, kada prisidėjo dar du?

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Anrekos projekte dar viena problema yra pirmi aukštai. Ten komercinės patalpos, bet jos yra įgilintos dėl neaiškių priežasčių. Tai sudaro kažkokį uždarumo, nejaukumo įspūdį. Ir jie tą patį dalyką kartoja visuose savo projektuose. Kodėl - mistika kažkokia. Nei iškabos normalios pasikabinsi, nei pritrauksi vaizdais pro vitrinas.
                                    Greičiausia projektą jie taiko vieną visiem objektam, nežymiai kažką pakeisdami retuose oatvejuose.

                                    Comment


                                      Nusities gatvė, susitvarkys vieša teritorija prieš pastatą, atsidarys kavinukės ir viskas atrodys tikrai pakenčiamai. Gerai, jog korpusai skirtingo aukštingumo (net jeigu vienas korpusas 10 a. nieko blogo), skirtingo spalvingumo ir kad fasadas mažai kuo pasikeis po 10 metų. Man šalia Miesto ritmu niekuo ne geriau atrodo. Va komercinis aukštas tai tikrai nesuprantamas, galinis fasadas labai prastas. Bet man vienu klausimu teko bendrauti su NT įmonėm statančiom Šnipiškėse, tai Anreka by far kitoj planetoj (ne gera prasme).

                                      Comment


                                        Parašė Horn Rodyti pranešimą
                                        Nusities gatvė, susitvarkys vieša teritorija prieš pastatą, atsidarys kavinukės ir viskas atrodys tikrai pakenčiamai. Gerai, jog korpusai skirtingo aukštingumo (net jeigu vienas korpusas 10 a. nieko blogo), skirtingo spalvingumo ir kad fasadas mažai kuo pasikeis po 10 metų. Man šalia Miesto ritmu niekuo ne geriau atrodo. Va komercinis aukštas tai tikrai nesuprantamas, galinis fasadas labai prastas. Bet man vienu klausimu teko bendrauti su NT įmonėm statančiom Šnipiškėse, tai Anreka by far kitoj planetoj (ne gera prasme).
                                        Labai klysti, Anrekos fasadų dažai jau po dviejų metų nublunka ir atrodo kaip statyti prieš 10m.

                                        Comment


                                          Parašė k0fis Rodyti pranešimą

                                          Labai klysti, Anrekos fasadų dažai jau po dviejų metų nublunka ir atrodo kaip statyti prieš 10m.
                                          Jie ne tik, kad ant medziagu taupo, bet ir ant darbuotoju. Teko ziemos metu praeiti pro si objekta, tai visa statybininku pamaina vien kinai darbininkai. Realiai tik su Anreka tokius fokusus galima pamatyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X