Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė diamond Rodyti pranešimą
    Kartais bežiūrint kainas pagalvoju, kiek daug žmoniu uždirba tiek, kad vos pasirodžius butui sugeba už 300k laisvai pasiimti (kaip kad Baltas-lapas 3”)... Na jo, gal labiau pavydas skalambija

    Beje, gal kas žino kas su šituo (http://aguonu11.lt/aguonu-greenwich/) projektu vyksta? Kiek žiūriu, tai pilna butų dar laisvų, nors pagal NewHouse baigtas statyti 2018 metais...
    Baltam Lape parduoti butai ir po 350k Eur. Kažkaip trumpina man. Ar ta vieta tikrai verta tokių kainų? O Aguonų namas viešbučių paskirties, buvo straipsnių nemažai apie juos. Tai turbūt susideda kaina+paskirtis+nelabai subtili architektūra.

    Comment


      Parašė diamond Rodyti pranešimą
      Kartais bežiūrint kainas pagalvoju, kiek daug žmoniu uždirba tiek, kad vos pasirodžius butui sugeba už 300k laisvai pasiimti (kaip kad Baltas-lapas 3”)... Na jo, gal labiau pavydas skalambija

      Beje, gal kas žino kas su šituo (http://aguonu11.lt/aguonu-greenwich/) projektu vyksta? Kiek žiūriu, tai pilna butų dar laisvų, nors pagal NewHouse baigtas statyti 2018 metais...
      Dar nepasirodžius butams jie jau yra užrezervuojami (yra ir žodinėmis, yra ir su 3k rezervacinėmis sutartimis). Panašiai su Mėlynais Vilkais, butai su terasomis viršuje jau užrezervuoti, nors puslapyje dar net išplanavimų nepateikia. Skvero namuose bent savaitės pradžioje 3 butai jau buvo parduoti ir 4 rezervuoti. Pradėjo dėti skelbimus į Aruodą, bet paslapyje nieko nededa.

      Stepono Baltas Lapas ir Mėlyni Vilkai dar neturi statybos leidimų, bet rezervuoti susimokėjus 3k jau leidžia. Statybos leidimai turėtų būti gauti gegužę, po ko seka preliminari sutartis ir 10-15%. Nežinau, gal čia nieko naujo jums, bet man atrodo keistai.

      Comment


        Rezervuoja insaideriai, su perspektyva vėliau parduoti brangiau.

        Comment


          Plius barteliniai mainai tarp paslaugų teikėjų. Ne visais atvejais, ypač didžiųjų NT vystytojų, bet tokie irgi egzistuoja, pvz. Anreka taip daro.

          Comment


            Tiekėjus aš laikau irgi insaideriais. Kaip ir kitų NT žmones, kurie informaciją gauna greičiau ir lengviau

            Comment


              Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
              Rezervuoja insaideriai, su perspektyva vėliau parduoti brangiau.
              Stepono Lapo ir III Mindaugo Lapo etapo informacija pasirodė jau spalio gale/lapkričio pradžioje, kuomet galėjai registruotis ir po poros savaičių paskelbė projektus ir kainas. Jau tada Stepono lape paskutiniame aukšte buvo rezervuotų butų, tokiu atveju tikrai vidiniai paėmė.

              Kolega, pavyzdžiui, tą pačią dieną parašė vystytojui tik pasirodžius internete info apie projektą, per porą dienų rezervavo butą ir buvo bent ketvirtas tą padaręs.

              Dėl kainų, tai nuo projekto priklauso. Bent EIKA kolkas nekelia kainų, Mindaugo III etapo kainos plius minus tokios pačios kaip gautos meilu iš vadybininko prieš 3 mėnesiuis, II etape tai aš nelabai pamenu, kad jos būtų didėjusios statant namą.

              Comment


                Parašė Jaybee Rodyti pranešimą

                Dar nepasirodžius butams jie jau yra užrezervuojami (yra ir žodinėmis, yra ir su 3k rezervacinėmis sutartimis). Panašiai su Mėlynais Vilkais, butai su terasomis viršuje jau užrezervuoti, nors puslapyje dar net išplanavimų nepateikia. Skvero namuose bent savaitės pradžioje 3 butai jau buvo parduoti ir 4 rezervuoti. Pradėjo dėti skelbimus į Aruodą, bet paslapyje nieko nededa.

                Stepono Baltas Lapas ir Mėlyni Vilkai dar neturi statybos leidimų, bet rezervuoti susimokėjus 3k jau leidžia. Statybos leidimai turėtų būti gauti gegužę, po ko seka preliminari sutartis ir 10-15%. Nežinau, gal čia nieko naujo jums, bet man atrodo keistai.
                Buvo taip prieš 2008 laikus, vyksta ir dabar. Jei nori naujos statybos buto, perki iškart. Po to neliks geriausių variantų arba parkingo, kaip Matau Vilnių I ir II etapuose.

                Comment


                  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
                  "Skvero namai" Ševčenkos g. - 130 butų 3 namų kompleksas spraudžiamas vidiniame senesnių namų kieme - dabartinės VMS politikos klasika. Kad nebūtų maža - paskirtis "svečių namai", bet vystytojo puslapyje pardavinėjami vis vien butai:


                  Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-02-07 Ar Naujamiestyje būsimi svečių namai netaps butais - MadeinVilnius lt - Vilniaus naujienų dienoraštis.jpg
Views:	2368
Size:	837,2 kB
ID:	1860575


                  Po pusmečio:


                  Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-02-07 Skvero namai - Rewo.jpg
Views:	2329
Size:	792,9 kB
ID:	1860576
                  Jau Aruode keletas sėdi: https://www.aruodas.lt/butai-vilniuj...yje-1-2998819/

                  Jei tikėti kainomis, tai jos kaip Mindaugo Lapo III etapo (analogas https://baltas-lapas.lt/mindaugo/bustas/11397/).

                  Comment


                    Parašė Suolas Rodyti pranešimą

                    Jau Aruode keletas sėdi: https://www.aruodas.lt/butai-vilniuj...yje-1-2998819/

                    Jei tikėti kainomis, tai jos kaip Mindaugo Lapo III etapo (analogas https://baltas-lapas.lt/mindaugo/bustas/11397/).
                    tik turbūt Skvero namai geresnėje lokacijoje nei Baltas Lapas. Gal man kas gali paaiškinti Mindaugo g. / Algirdo g. projektų fenomeną? Turiu galvoj kainas. Lyginant su kitais projektais Vilniuje (Šnipiškės ir pan.) būtent toje dalyje Naujamiesčio viskas parduodama brangiau. Bet bent jau ta dalis man neatrodo nei prestižinė, nei ką, kad mokėti >3000 Eur už kv m.

                    Comment


                      Parašė Viliusun Rodyti pranešimą

                      tik turbūt Skvero namai geresnėje lokacijoje nei Baltas Lapas. Gal man kas gali paaiškinti Mindaugo g. / Algirdo g. projektų fenomeną? Turiu galvoj kainas. Lyginant su kitais projektais Vilniuje (Šnipiškės ir pan.) būtent toje dalyje Naujamiesčio viskas parduodama brangiau. Bet bent jau ta dalis man neatrodo nei prestižinė, nei ką, kad mokėti >3000 Eur už kv m.
                      Pamatuokite atstumą iki senamiesčio.

                      Comment


                        Parašė Viliusun Rodyti pranešimą

                        tik turbūt Skvero namai geresnėje lokacijoje nei Baltas Lapas. Gal man kas gali paaiškinti Mindaugo g. / Algirdo g. projektų fenomeną? Turiu galvoj kainas. Lyginant su kitais projektais Vilniuje (Šnipiškės ir pan.) būtent toje dalyje Naujamiesčio viskas parduodama brangiau. Bet bent jau ta dalis man neatrodo nei prestižinė, nei ką, kad mokėti >3000 Eur už kv m.
                        Kur namai chrūščiovkių kieme, o kur suformuotas kvartalas pačiam Senamiesčio pakrašty, manau Lapas nepalyginamai geriau. Dėl 3k už Lapą kitas klausimas, bet 3k už Skverą kosmosas.

                        Comment


                          Minadaugo/Algirdo beveik senamiestis, centras. Gatvės asfaltuotos su šaligatviais. Pavaikščiokit po Šnipiškes, ten purvo trasos, trobos su rūkstančiais kaminais ir lauko tualetai. Gal perspektyvoje ir pasikeis, bet kiek tai užtruks?

                          Comment


                            Parašė Viliusun Rodyti pranešimą

                            Baltam Lape parduoti butai ir po 350k Eur. Kažkaip trumpina man. Ar ta vieta tikrai verta tokių kainų? O Aguonų namas viešbučių paskirties, buvo straipsnių nemažai apie juos. Tai turbūt susideda kaina+paskirtis+nelabai subtili architektūra.
                            Aha va pvz. Iš balto lapo Facebook grupės apie pasakiška kokybę. Ar verta tokia kokybė 3k eur už kvadratą spręsti jums.Click image for larger version

Name:	Screenshot_20210212_132507_org.mozilla.firefox.jpg
Views:	3010
Size:	518,0 kB
ID:	1861658

                            Comment


                              Parašė Viliusun Rodyti pranešimą

                              tik turbūt Skvero namai geresnėje lokacijoje nei Baltas Lapas. Gal man kas gali paaiškinti Mindaugo g. / Algirdo g. projektų fenomeną? Turiu galvoj kainas. Lyginant su kitais projektais Vilniuje (Šnipiškės ir pan.) būtent toje dalyje Naujamiesčio viskas parduodama brangiau. Bet bent jau ta dalis man neatrodo nei prestižinė, nei ką, kad mokėti >3000 Eur už kv m.
                              Skvero namai gerenėje vietoje nei Baltas lapas? Ką jūs - nemanau. Čia Senamiesčio prieigos vs. sovietinė-pramoninė Naujamiesčio dalis. Iki Švitrigailos gatvės ir už jos Naujamiestas ryškiai skiriasi, nuvažiuokit pasivaikščioti aplink abu projektus - suprasit, ką turiu galvoje.

                              Comment


                                Parašė Chatbot Rodyti pranešimą

                                Skvero namai gerenėje vietoje nei Baltas lapas? Ką jūs - nemanau. Čia Senamiesčio prieigos vs. sovietinė-pramoninė Naujamiesčio dalis. Iki Švitrigailos gatvės ir už jos Naujamiestas ryškiai skiriasi, nuvažiuokit pasivaikščioti aplink abu projektus - suprasit, ką turiu galvoje.
                                Na Kauno g. ir stoties įtaka Baltam Lapui jaučiasi. Nebent žiūrėti labiau nuo senamiesčio pusės - tada sutinku, kad vieta visai OK. Bet vėlgi čia tik mano nuomonė.

                                Comment


                                  Jei baisu Kauno g ar Stotis, Naujamiesčio geriau išvis nežiūrėti.

                                  Comment


                                    Eikos Balto Lapo Šv. Stepono projekto teritorijoje:

                                    Archeologai stoties rajone atkasė senąjį Šv. Stepono turgų



                                    Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/vilniaus-is...stepono-turgu/ .

                                    Comment


                                      Dabartinis gentrifikacijos laikotarpis panašu, dėkingas Vilniaus archeologijai. Tai carinės tvirtovės pamatus atranda, tai turgų stoties rajone, nežinia ką dar atras. Tik geriausia būtų jei padarius pirmą aukštą komercinį įdomesnes detales išsaugotų ir atidengtų.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Dar pirklių užeiga Paplaujoje buvo!

                                        Click image for larger version

Name:	IMG_7364.jpg
Views:	2313
Size:	789,9 kB
ID:	1862025

                                        Comment


                                          Sodų g. ?
                                          Click image for larger version

Name:	db13a5c26b76.jpg
Views:	2281
Size:	343,4 kB
ID:	1862031

                                          Comment

                                          Working...
                                          X