Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė nomad Rodyti pranešimą
    Projektas labai geras, nežiūrint to, kad plikas betonas be abejo būtų galingiau atrodęs.
    Švarūs kūbai atrodytų geriau. Žaidimas su "mansardomis" garbės vystytojui nedaro.

    Comment


      Parašė vėkas Rodyti pranešimą
      Švarūs kūbai atrodytų geriau. Žaidimas su "mansardomis" garbės vystytojui nedaro.
      garbe negarbe, bet maisas pinigu pilnesnis...

      Comment


        Parašė nomad Rodyti pranešimą
        Projektas labai geras, nežiūrint to, kad plikas betonas be abejo būtų galingiau atrodęs.
        Niekas nepirktų butų betono kubuose, labai nyku ir taip nykioje vietoje šalia kalėjimo. Gyvenamajame name betoniniai gali būti tik atskiri elementai, o ne visas fasadas.
        Flickr

        Comment


          Čia kažkas nori aka Pašilaičių miesto centre? Visai gražūs tie namai.
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
            Apmaudu, kad paliko ta pastatą stovėti, jis turėtjo būt griaunamas..
            Griaut? Gal ne. Bet kažkiek daugiau painvestuot į išvaizdą - taip. Dabar toks jausmas kad apart vidaus perplanavimo tiesiog nuims anteną ir viskas.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Kaip jūsų manymu geriau rinktis Oslo namus ar Švitrigailos namus?

              Comment


                Parašė Naujamiestis Rodyti pranešimą
                Kaip jūsų manymu geriau rinktis Oslo namus ar Švitrigailos namus?
                Nei vienų. Čia mano nuomonė.
                Atėjo, pamatė, pastatė...

                Comment


                  Parašė AngeLT Rodyti pranešimą
                  Nei vienų. Čia mano nuomonė.
                  Argumentai?

                  Comment


                    /\ Oslo namus, be abejonės. Ir geresnė vieta, ir architektūra.
                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                    Comment


                      Parašė nomad Rodyti pranešimą
                      /\ Oslo namus, be abejonės. Ir geresnė vieta, ir architektūra.
                      Man irgi taip atrodo, Švitrigailos tokia keista vieta tarp barakų, bakužių, judrios gatvės, bet centras/senamiestis lyg ir arčiau.

                      Comment


                        Parašė nomad Rodyti pranešimą
                        /\ Oslo namus, be abejonės. Ir geresnė vieta, ir architektūra.
                        Švitrigailos kaip tik geresnė vieta, arčiau centro ir architektūra turbūt bus geresnė už 2-3 etapus Oslo namų.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Naujamiestis Rodyti pranešimą
                          Man irgi taip atrodo, Švitrigailos tokia keista vieta tarp barakų, bakužių, judrios gatvės, bet centras/senamiestis lyg ir arčiau.
                          Nežinau iš kur greičiau namo pareitum iš Vokiečių gatvės į Oslo namus ar Švitrigailos. Be to aplink Oslo namus kvartalas ir aplinka jau praktiškai susitvarkius. Dulkes ir garsą nuo gatvės sugers viešbutis, bei Algirdo kvartalas.

                          Man Švitrigailos namai nepatinka, nuo tada, kai buvo vizualiai nusipiginta. O ir aplinka ten gali nesikeisti dešimtmečius.
                          Aviate, navigate, communicate

                          Comment


                            Na, kad Oslo namai yra arčiau Senamiesčio, negu Švitrigailos.

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Na, kad Oslo namai yra arčiau Senamiesčio, negu Švitrigailos.
                              Tai žiūrint nuo kur pareiti reikia, ar nuo Aušros vartų ar nuo Kotrynos bažnyčios. Pats rinkčiausi Oslo.

                              Comment


                                Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                Nežinau iš kur greičiau namo pareitum iš Vokiečių gatvės į Oslo namus ar Švitrigailos. Be to aplink Oslo namus kvartalas ir aplinka jau praktiškai susitvarkius. Dulkes ir garsą nuo gatvės sugers viešbutis, bei Algirdo kvartalas.

                                Man Švitrigailos namai nepatinka, nuo tada, kai buvo vizualiai nusipiginta. O ir aplinka ten gali nesikeisti dešimtmečius.
                                Del garso tai dar pasigincyciau kai uz keliu simtu metru traukiniu stotis ir depas.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Švitrigailos kaip tik geresnė vieta, arčiau centro ir architektūra turbūt bus geresnė už 2-3 etapus Oslo namų.
                                  Aš išsirinkau ir nusipirkau butą Švitrigailos namuose.
                                  Kolkas gailėtis nepradejau, netoks didelis skirtumas vietoje/architektūroje/aplinkoje, bet kainos skirtumas buvo didžiulis.
                                  (plius vieta man labiau patinka asmeniškai, kad ir mindaugo maxima prie pat)

                                  Comment


                                    Parašė Juodatapke Rodyti pranešimą
                                    Aš išsirinkau ir nusipirkau butą Švitrigailos namuose.
                                    Kolkas gailėtis nepradejau, netoks didelis skirtumas vietoje/architektūroje/aplinkoje, bet kainos skirtumas buvo didžiulis.
                                    (plius vieta man labiau patinka asmeniškai, kad ir mindaugo maxima prie pat)
                                    kad kainos identiškos, nebent kažkokie kraštutiniai variantai?

                                    Comment


                                      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                      Nežinau iš kur greičiau namo pareitum iš Vokiečių gatvės į Oslo namus ar Švitrigailos. Be to aplink Oslo namus kvartalas ir aplinka jau praktiškai susitvarkius. Dulkes ir garsą nuo gatvės sugers viešbutis, bei Algirdo kvartalas.

                                      Man Švitrigailos namai nepatinka, nuo tada, kai buvo vizualiai nusipiginta. O ir aplinka ten gali nesikeisti dešimtmečius.
                                      Nuo Vokiečių g. atstumas toks pat, bet nuo Gedimino pr. gerokai arčiau Švitrigailos namai. Oslo namų kokybiškas buvo tik pirmas etapas, vėliau labai nusipigino su architektūra ir apdaila.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė arthuras Rodyti pranešimą
                                        Idomi sios dienos zinia is Maximos!

                                        "Informuoju, kad nuo spalio 5d. X829 uždaroma VISAM LAIKUI (paskutinė d.d. spalio 4d.).
                                        X829 – Naugarduko g. 84, Vilnius."
                                        Atrodo, kad prasidejo sioks toks judesis teritorijoj.

                                        Paskutinis taisė arthuras; 2015.10.09, 12:09.

                                        Comment


                                          Pataisyk nuorodas arba geriau įdėk tiesiai čia, nes 403 klaidą meta, prašo prisijungti norint pamatyti foto
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X