Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://ad.ntzemelapis.lt/308184279

    Architektūra - liudesys.

    Comment


      Parašė kests Rodyti pranešimą
      http://ad.ntzemelapis.lt/308184279

      Architektūra - liudesys.
      Atrodys kaip gera renovacija...

      Comment


        Labai panašus į "Linksmąjį" kvartalą pašilaičiuose.

        Flickr

        Comment


          Parašė kests Rodyti pranešimą
          http://ad.ntzemelapis.lt/308184279

          Architektūra - liudesys.
          Tikrai, kad liūdesys. Nepapuoštų net naujosios vilnios, o čia gi centras...

          Comment


            Vilniaus miesto savivaldybė kartu su menų fabriku „Loftas“ praėjusių metų rudenį inicijavo „street art“konkursą. Jo metu išrinkta menininkų grupė, kurios darbai papuoš Švitrigailos gatvėje esančio „Lofto“ fasadą.

            http://www.ivilnius.lt/suzinok/kultu...69643d32333134

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Tikrai, kad liūdesys. Nepapuoštų net naujosios vilnios, o čia gi centras...
              Yra dvieju tipu zmones: Vieniem labai rupi pastatu statomu centre architektura, kitiems ne tiek ("svarbu kad pastatas naujas ir spalvotas, juk aplinka vistiek baisesne"). Paskui kai stato toliau, visada turi preteksta nusipiginti nes tipo "derinasi prie aplinkos". Kokia sekla pasejom (su oslo namais), toki medi ir turesim. Nenoreciau dabar pradeti tipiskos diskusijos apie oslo namus, jau visu nuomones ir poziuriai issakyti. Tiesiog sakau kad dabar tie konkretus zmones tegu nesiskundzia, gal jiem net grazu atrodo(?). Galit sakyt kad as viska iskritikuoju ir sujuodinu (kaip jau kazkas taip mane pavadino), bet cia yra tikras sudas. Geda

              Comment


                Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                Yra dvieju tipu zmones: Vieniem labai rupi pastatu statomu centre architektura, kitiems ne tiek ("svarbu kad pastatas naujas ir spalvotas, juk aplinka vistiek baisesne"). Paskui kai stato toliau, visada turi preteksta nusipiginti nes tipo "derinasi prie aplinkos". Kokia sekla pasejom (su oslo namais), toki medi ir turesim. Nenoreciau dabar pradeti tipiskos diskusijos apie oslo namus, jau visu nuomones ir poziuriai issakyti. Tiesiog sakau kad dabar tie konkretus zmones tegu nesiskundzia, gal jiem net grazu atrodo(?). Galit sakyt kad as viska iskritikuoju ir sujuodinu (kaip jau kazkas taip mane pavadino), bet cia yra tikras sudas. Geda
                Prašom suprojektuoti gražesnius, labiau prie aplinkos derančius, Helsinkio namus.
                Paskutinis taisė Silber418; 2015.03.02, 15:15.

                Comment


                  Na, miestas yra gyvas daiktas, tai ir gražių momentų ir nelabai kokių bus. Natūralu. Ne kiekvienas projektui lemta išaugt į Naujamiesčio namus Iš kitos pusės šūdas iš tikro..

                  Comment


                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                    Prašom suprojektuoti gražesnius, labiau prie aplinkos derančius, Helsinkio namus.
                    Leisk karjera pirma baigti. O derintis reiktu tik jeigu "aplinka" butu verta issaugoti.

                    Comment


                      Man sunku patikėti, kad ten toks pravalas bus. Oslo Namai atrodo kaip architektūros šedevras palyginus. Ir gal vis dėlto dar reiktų sulaukti galutinių vizualizacijų, prieš aptariant?
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        man primena Minska - ivaziuojant i miesta taip pat baisiai atrodo...

                        Comment


                          /\ Apart tragiškos rudos spalvos aš ten nieko blogo nematau.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Kauno-Algirdo projektas tikrai atrodo labai nevykęs. Be to, prie gatvės esančių namų aukštis irgi kelia abejonių- juk rajone dominuoja max. 5 aukštai.

                            Comment


                              Parašė nomad Rodyti pranešimą
                              Man sunku patikėti, kad ten toks pravalas bus. Oslo Namai atrodo kaip architektūros šedevras palyginus. Ir gal vis dėlto dar reiktų sulaukti galutinių vizualizacijų, prieš aptariant?
                              Ir aš norėčiau tikėti jog čia ne galutinis variantas vizualizaciju, bet kodėl tada dėti tokios prastos kokybės į viešumą?

                              Comment


                                Projektas liks toks, koks yra vizualizacijoj ir niekas nebesikeis. Taip parase man vystytojas, UAB PRODO.
                                Deja.

                                Comment


                                  Prodo tai BP UAB, kad veikla ir riziką išskirstyti?

                                  Comment


                                    Beja gal kas turi informacijos ar nieko nėra planuojama apie Amatų gatvę? Laiks nuo laiko praeinu ja - dykinė su trobom ir tuščiom teritorijom, bet potencialo turinti.

                                    Comment


                                      Parašė GiedriusG Rodyti pranešimą
                                      Beja gal kas turi informacijos ar nieko nėra planuojama apie Amatų gatvę? Laiks nuo laiko praeinu ja - dykinė su trobom ir tuščiom teritorijom, bet potencialo turinti.
                                      Speju kad jinai pasmerkta isnykti jeigu kada nors bus kompleksinis uzstatymas ten...

                                      Comment


                                        Vilniaus Algirdo gatvės daugiabučių statybų aikštelėje rastas sprogmuo, laukiama išminuotojų

                                        Comment


                                          Užtikau vieną vizualizaciją A2SM architektų tinkapyje. Biurių pastatas Naugraduko gt. Any news?

                                          Nuoroda -> čia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X