Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių ir biurų kvartalas "Ozo parke"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rašo, kad OZO PARKO 5 etapo pridavimas jau gruodžio mėnesį. Na, bent jau iš eksterjero, panašu į tiesą. Pavasarį, kai sužaliuos kaštonai, bus labai jaukus kiemelis tarp A ir B namų. Šiaip visas etapas visai patrauklaus dizaino, faina, kad langai namuose iki žemės, o ne kaip ankstesniuose - mažesni. Foto, koks vaizdas yra dabar.

    Comment


      Parašė Slibiniukė Rodyti pranešimą
      Rašo, kad OZO PARKO 5 etapo pridavimas jau gruodžio mėnesį. Na, bent jau iš eksterjero, panašu į tiesą. Pavasarį, kai sužaliuos kaštonai, bus labai jaukus kiemelis tarp A ir B namų. Šiaip visas etapas visai patrauklaus dizaino, faina, kad langai namuose iki žemės, o ne kaip ankstesniuose - mažesni. Foto, koks vaizdas yra dabar.
      Prisijungei pareklamuot?

      Comment


        Pats fainiausias dalykas koks tik gali būti, tai vitrinininiai langai nukreipti į priešais nedideliu atstumu esantį daugiabutį su tokiais pačiais vitrininiais langais. Man šiuose kvartaluose daugiausiai jaukumo sukuria kiekvienas laisvas kampas užbarikaduotas gyventojų automobiliais

        Comment


          Parašė Zygis Rodyti pranešimą

          Prisijungei pareklamuot?
          neišprotėk jei jau nėra varymo, kad lievas kvartalas, tai reklama? tiesiog manau, kad tai yra pliusai, o minusai - mano akimis gana toli nuo miesto, pėstute jau nenueisi. Dideli kamščiai aplink, jei važiuoji į darbą nuo 8, trūksta kažkokių jaukių restoranėlių, šiek tiek jaunimiško vaibo (man prekybos centre restoranai nėra ta vieta, į kurią noriu eiti pasėdėt su draugais).

          Comment


            Parašė sleader Rodyti pranešimą
            Pats fainiausias dalykas koks tik gali būti, tai vitrinininiai langai nukreipti į priešais nedideliu atstumu esantį daugiabutį su tokiais pačiais vitrininiais langais. Man šiuose kvartaluose daugiausiai jaukumo sukuria kiekvienas laisvas kampas užbarikaduotas gyventojų automobiliais
            sorry, bet pusė Vilniaus daugiabučiu taip pastatyta. Buvo keli butai, kurių langai išėjo į medžius, bet labai didelės kvadratūros. Domėjausi

            Comment


              Parašė Slibiniukė Rodyti pranešimą

              neišprotėk jei jau nėra varymo, kad lievas kvartalas, tai reklama? tiesiog manau, kad tai yra pliusai, o minusai - mano akimis gana toli nuo miesto, pėstute jau nenueisi. Dideli kamščiai aplink, jei važiuoji į darbą nuo 8, trūksta kažkokių jaukių restoranėlių, šiek tiek jaunimiško vaibo (man prekybos centre restoranai nėra ta vieta, į kurią noriu eiti pasėdėt su draugais).
              Yeah right pats pirmas postas - pritempti pagyrimai Ozo parkui. NT pardavimai smuko, bet gal jūs visi agentai ir vadybininkeliai likit aruode, o ne į forumą eikit reklamint

              Comment


                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                Yeah right pats pirmas postas - pritempti pagyrimai Ozo parkui. NT pardavimai smuko, bet gal jūs visi agentai ir vadybininkeliai likit aruode, o ne į forumą eikit reklamint
                aš tiesiog norėjau užvesti diskusiją įvardindama mano nuomone projekto pliusus. Minusus taip pat išvardinau. Šiuo metu ieškau būsto ir tiesiog dairiausi šiame projekte.

                Comment




                  Lietuvoje tikras fiasko su vaikų aištelemis, praktiškai visuose naujuose projektuose vaikų aikštelė - spalvota plastmasė už 200 eurų. Tikras š

                  Comment


                    Parašė Globalus Rodyti pranešimą


                    Lietuvoje tikras fiasko su vaikų aištelemis, praktiškai visuose naujuose projektuose vaikų aikštelė - spalvota plastmasė už 200 eurų. Tikras š
                    nu jo, galėjo kažką įdomiau pagalvoti dizaino prasme. Galima gražiai sužaisti su aikštele, padaryti kažką dar nematyto. Bet gal ir gerai, mažiau vaikų po langais cypaus ) eis žaisti į parką.

                    Comment


                      Problema ne tame, problema, kad tos aikštelės po 2 metų sugrius, rūdim apsineš ir išsilankstys bei atrodys kaip laužas, kur rinksis pacanai pritūpt ir big business aptart

                      Comment


                        Regis baigesi vienas is didesniu gyvenamo NT projektu Vilniuje:
                        https://www.15min.lt/verslas/naujien...kta-973-885142

                        paskaiciavau idomumo delei: 1600 (nors 15min raso 1700) butu. Dar salia Ozo namai su 230 butu ir Ozo kvartetas su 500. In total: 2330-2340. Turint omeny, kad dar keli sklypai salia su suplanuotais butais, kai baigsis visko statymas, bus apie 3000 butu (dirbanciu ten apie 10 000 bus)

                        Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Realco“ Vilniuje baigė projekto „Ozo parkas“ plėtrą. Naujame sostinės kvartale, suformuotame tarp Kalvarijų, V.Gerulaičio ir J.Balčikonio gatvių, įsikūrė daugiau nei 1,7 tūkst. šeimų. Iš viso į „Ozo parką“ „Realco“ investavo per 110 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

                        Comment


                          Delfi sporto arena pleciasi: http://ad.ntzemelapis.lt/742050387

                          Comment


                            Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                            Delfi sporto arena pleciasi: http://ad.ntzemelapis.lt/742050387
                            ? Kas kur plečiasi? Nematau nieko, ko dabar nėra.

                            Comment


                              raso, kad antra aukstas bus, bet gal cia tik irengima turi omeny

                              Comment


                                Per mažai skvošo žaidėjų?
                                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                Comment


                                  Bet tai ar čia papildomai pristato ar čia tik įrengia, ar gal išvis tik išnuomoja?

                                  Comment


                                    Speciau kad irengineja vidu, nes isore vizulkese panasi i dabartini vaizda

                                    Comment


                                      https://www.15min.lt/m/id/verslas/kv...pas-973-899898

                                      1400kv.m. ir beveik 100 darbo vietu. Realybej man tas pastatas atrodo graziau nei fotkese

                                      Comment


                                        Šiandien mačiau, kad buvusių garažų teritorijoje (lyg tai) buvo vykdomi berods grunto tyrimo darbai (gręžė ir matavo).

                                        Comment


                                          Ten turetu but daugiabuciai ir salia prasidet neries senvages parkas. Nedaug liko ir visas tas kvartalas bus issivales ir naujas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X