Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žvėrynas - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Laimi Laimi...

    Kaip supratau as cia ne i tema? Kadangi pats esu zverynietis, maniau cia viskas kas su zverynu

    Comment


      "Žvėryno namai" mano akimis















      Comment


        Na, viduje tai gražiai atrodo. Pagrinde turbūt dėl erdvės.

        Comment


          Pirma nuotrauka, nors tu ką primena Bajorų kalvas..
          Aviate, navigate, communicate

          Comment


            Man tai jie primena NY, Queensbridge Houses juodaodziu rajonus



            Bet nieko, Lietuvoje cia skaitosi "prestizinis bustas"

            Comment


              Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
              Pirma nuotrauka, nors tu ką primena Bajorų kalvas..
              Nieko keisto, beveik identiški projektai.

              Parašė edskaz Rodyti pranešimą
              Man tai jie primena NY, Queensbridge Houses juodaodziu rajonus

              Atvaizdas


              Bet nieko, Lietuvoje cia skaitosi "prestizinis bustas"
              Nelabai sąžininga lyginti Vilnių su NY.
              Flickr

              Comment


                Parašė edskaz Rodyti pranešimą
                Man tai jie primena NY, Queensbridge Houses juodaodziu rajonus

                Atvaizdas


                Bet nieko, Lietuvoje cia skaitosi "prestizinis bustas"
                Tai, kad juodaodžiai gyvena tuose namuose, dar nepadaro jų (ir juodaodžių, ir namų) kažkokiu žemos kokybės sinonimu.

                Aišku, namai tai paprasti. Bet, palyginus su kokiom Viršuliškėm, skirtumas akivaizdus....
                Lietuva visiems.

                Comment


                  Manau, jeigu tokius statytų kokiam Naujamiestyje šiuo metu, tai daugelis būtų apakę nuo minimalistinio stiliaus ir plytų grožio

                  Comment


                    Gal tu ir teisus, bet esmė, kad tokie kvartalai centrinės miesto dalies nepuošia. Man asmeniškai geriau dirvonuojanti žemė su viltim, nei toks kvartalas.
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      As kartais labai susiparines bunu del tokiu blynu bet atradau kad labai gerai veikia pasivaiksciot per google maps po rusiskus rajonus. Po keliu minuciu pasiziuri situos ir palengveja. Bet nepatarciau geriau neziuret nauju danisku rajonu nes veiks atvirksciai. https://www.google.ru/maps/@55.78240...-aNSLhZb4Q!2e0

                      Comment


                        Man Žvėryno namuose labiausiai net ne architektūra nepatinka, nors ir ji nespindi, o tai, kad jie palei gatvę neturi perimetrinio užstatymo, kas manau centre labiau dera, ir tai, kad tai yra 14 vienodų daugiabučių kvartalas. Jokios įvairovės, kaip prie sovietų suštampuota.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Man Žvėryno namuose labiausiai net ne architektūra nepatinka, nors ir ji nespindi, o tai, kad jie palei gatvę neturi perimetrinio užstatymo, kas manau centre labiau dera, ir tai, kad tai yra 14 vienodų daugiabučių kvartalas. Jokios įvairovės, kaip prie sovietų suštampuota.

                          Atvaizdas
                          Nu jo, del to tai tikrai sutinku. Panasu kaip budavo windowsai uzlagindavo.

                          Comment


                            Sakyčiau užlaušti windowsai netgi geriau atrodo

                            Comment


                              Gal būsiu mažumoje, bet nelaikau šito Hanerio projekto bjauriu ... Gal šiek tiek liūdnoku ir tiek
                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                Atnaujinos Narbuto 5 verslo centro vizualicijos: http://ell-realestate.com/lt/verslo-...uto-5-vilnius/ ne stebuklas, bet geriau ir rimciau nei pries tai.

                                Comment


                                  Žymiai geriau. Jeigu medžiagas panaudos geras, tai atrodys kokybiškai ir moderniai

                                  Comment


                                    O kokios vizualizacijos buvo ankščiau?
                                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                    Comment


                                      Google įvedi "Narbuto 5" ir pamatai visas:


                                      Comment


                                        Jei bus geros medžiagos ir pastačius neužsimanys taupyt elektros bei įjungs visas tas ten pripieštas lempas ant fasado, bus visai pusė velnio. Šiaip man jis labai į tą daugiabutį panašus. Toks truputį bardakėlis vizualinis, bet mūsų akiai priimtinas
                                        Tik kažin ar daugiabučio gyventojai sutiks su staybomis už kelių metrų, nes uždengia visą miesto panoramą jis.

                                        Comment


                                          Tie patys projektuoja, man atrodo. O gyventojų niekas neklaus.
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X