Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gamyklų konversija Paplaujoje (Architektūros parkas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Šiaip tai kaimuose žmonės vaikšto daug daugiau negu mieste.
    Kad nelabai. Kalbu, kaip ženklią dalį laiko gyvenantis kaime. Tipinio kaimiečio judėjimas vyksta kieme: namas - tvartas - garažas - namas. Kažkur toliau yra važiuojama. Į parduotuvę - mašina, į laukus - traktorumi. Rudenį gal kiek daugiau žingsnių surenka - grybai.

    Aš mėgėjas vaikščioti, tai mieste yra žymiau daugiau galimymybių. Kaime šaligatvių nėra, po saulėlydžio - aklina tamsa. Rudenį purvas, žiemą sniegas. Vasarą bimbalai (miestiečiai nesupras gyvenime kas yra sparvų sezonas). Realiai, +/- komfortiškai pasivaikščioti gali vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      Kaime gal ir vaikščioja daugiau po kiemą, bet tokios sąvokos kaip pasivaikščiojimas neegzistuoja. Asmeniškai aš mieste jaučiuosi laisviau, nei kaime. Paradoksas, bet kaime tarsi uždarytas savo kieme, kur už jo eiti? Ten jei žmogus eina vieškeliu, na tai jau įvykis, kurį bobos turi aptarti. Mieste gi, išeini iš namų ir tu laisvas! Visas miestas tavo! Rimai, be jokios ironijos. Niekas taip neįvaro depresijos kaip lietuviškas kaimas.

      Comment


        Parašė vytauc Rodyti pranešimą

        Kad nelabai. Kalbu, kaip ženklią dalį laiko gyvenantis kaime. Tipinio kaimiečio judėjimas vyksta kieme: namas - tvartas - garažas - namas. Kažkur toliau yra važiuojama. Į parduotuvę - mašina, į laukus - traktorumi. Rudenį gal kiek daugiau žingsnių surenka - grybai.

        Aš mėgėjas vaikščioti, tai mieste yra žymiau daugiau galimymybių. Kaime šaligatvių nėra, po saulėlydžio - aklina tamsa. Rudenį purvas, žiemą sniegas. Vasarą bimbalai (miestiečiai nesupras gyvenime kas yra sparvų sezonas). Realiai, +/- komfortiškai pasivaikščioti gali vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį.
        Mano močiutė kaime daug vaikščiodavo. Iki parduotuvės, sekmadienį iki bažnyčios, kiekvieną dieną karvę melšt, po sodą, pas kaimynus, lauko dirbimo darbai. Visokie diedai vaikščiodavo žvejot, nu ir aišku bonkės nusipirkt.

        Vienaip ar kitaip, niekas vaikščiojančių žmonių nevadina valkatėlėmis, neaišku iš kur tokia nesąmonė ištraukta.

        Comment

        Working...
        X