Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viršuliškių skersgatvis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jakaterinburge dar įdomesni yra.

    Comment


      Jeigu tikrai bus šitas, tai pasirinko geriausią variantą iš galimų.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Stilistiškai primintų kažką tokio:
        Click image for larger version

Name:	schermafbeelding-2020-10-01-om-17-17-50-png.573387.png
Views:	2389
Size:	2,20 MB
ID:	1839273

        Comment


          Milwauke man regis minejo apie naujus projektus, tai itariu bus nemazas tas naujas (ne apie Omberg kalba):
          Click image for larger version

Name:	1.PNG
Views:	2832
Size:	623,3 kB
ID:	1842351

          Comment


            Parašė Chatbot Rodyti pranešimą

            Šaunu. Tikiuosi patemps jų biudžetas tokį įstiklinimą, būtų vienintelis toks Vilniuje (?).
            Labai norėčiau būti nustebintas ir kad toks projektas Vilniuje būtų įgyvendintas, tačiau vertinant vietą ir galimą butų kainą - toks fasadas vargiai ar pagrindžiamas kainos / gaunamos naudos skaičiavimais. Pats fasadas nėra sudėtingas, tačiau jo gamybos kaštai aukštesni (medžiagos / gamybos trukmė).
            Pagyvensim pamatysim. Būtų tikrai šaunu kažką tokio pamatyt gyvenamojoj statyboj.

            Comment


              Islindo Omberg projekto PP: https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/

              Click image for larger version

Name:	3.PNG
Views:	989
Size:	1,43 MB
ID:	1843657 Click image for larger version

Name:	1.PNG
Views:	2110
Size:	1,50 MB
ID:	1843658 Click image for larger version

Name:	2.PNG
Views:	993
Size:	1,44 MB
ID:	1843659 Click image for larger version

Name:	4.PNG
Views:	1003
Size:	1,52 MB
ID:	1843660 Click image for larger version

Name:	5.PNG
Views:	2156
Size:	1,45 MB
ID:	1843661

              Comment


                Neliūdėčiau tokius ir NMC pamatęs

                Comment


                  Jau lyginant su pirmomis vizualizacijomis einama pigumo link

                  Comment


                    Parašė romm Rodyti pranešimą
                    Jau lyginant su pirmomis vizualizacijomis einama pigumo link
                    gal galima detaliau?

                    Comment


                      kas man iskart krito i akis, tai kad virsutiniai auksta tesia ta pati fasada, nors pirmose vizulkese jie tapdavo lygus. Aisku cia nepanasu, kad tai daroma del pigumo ir man atrodo netgi geriau

                      Comment


                        O man tai tas lygus fasadas viršuje atrodė geriau. Vizualiai kiek paaukštindavo ir įnešdavo nevienodumo.

                        Daugiau visa kita atrodo vienodai.

                        Comment


                          Parašė Suolas Rodyti pranešimą

                          gal galima detaliau?
                          Matosi kad vaikysteje zurnaluose nezaisdavai "surask x skirtumus". Vien pazvelgus matosi kad daug kas skiriasi ir cia tik pp, pats projektas praeis dar pro viena filtra.

                          Comment


                            Skiriasi ne tik viršus, išimtas kas antras stikliukas, padarytas atviras balkonas. To turbūt ir buvo galima tikėtis, nes čia daugiabučiai.

                            Comment


                              Aš tikiuosi, kad jūs suprantate, kad fasadai bus plokšti, ir tas lenktų tūrinių langų įspūdis susidaro tik dėl languose naudojamų raštų(tai yra tonuotų plėvelių).
                              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                              Comment


                                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                Aš tikiuosi, kad jūs suprantate, kad fasadai bus plokšti, ir tas lenktų tūrinių langų įspūdis susidaro tik dėl languose naudojamų raštų(tai yra tonuotų plėvelių).
                                Geras pastebėjimas. Tiksliai :O

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Skiriasi ne tik viršus, išimtas kas antras stikliukas, padarytas atviras balkonas. To turbūt ir buvo galima tikėtis, nes čia daugiabučiai.
                                  Tiek to ir skirtumo, Prieš tai balkonai buvo visi uždaryti, o dabar- visi (kas antras) atidaryti
                                  Dar geriau, nei gyventojai būtų kas dvidešimtą atsidarę. Būtų buvęs sušaudytas fasadas vistiek.
                                  Atrodo visai gerai. Tikėkimės taip ir pastatys.

                                  Comment


                                    Tikekimes neatrodys kaip Seimyniskiu g. pastatas.

                                    Comment


                                      Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                                      Tikekimes neatrodys kaip Seimyniskiu g. pastatas.
                                      Arba kaip liūdnai pagarsėję "koriai", kai fasadą iš viso "pamiršo".

                                      Comment


                                        Man su šituo projektu ir apskritai su ta teritorija pagrindinis klausimas yra vienas - ar kas nors kreipia dėmesį į tai, kaip visa tai atrodys nusileidus ant žemės? Pastatas gali atrodyti belenkiek geras, bet jeigu apačioje bus mašinų aikštelės, tai ta teritorija bus sugadinta. Prie visų tų vizualizacijų turėtų būti pridėti ir vaizdai kaip tai atrodo iš gatvės perspektyvos, o ne žvelgiant iš puskilometrio. Be gero vaizdo iš toli, nemažiau reikšmės turėtų būti skiriama ir geram vaizdui iš arti ir gyvos gatvės formavimui.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Man su šituo projektu ir apskritai su ta teritorija pagrindinis klausimas yra vienas - ar kas nors kreipia dėmesį į tai, kaip visa tai atrodys nusileidus ant žemės? Pastatas gali atrodyti belenkiek geras, bet jeigu apačioje bus mašinų aikštelės, tai ta teritorija bus sugadinta. Prie visų tų vizualizacijų turėtų būti pridėti ir vaizdai kaip tai atrodo iš gatvės perspektyvos, o ne žvelgiant iš puskilometrio. Be gero vaizdo iš toli, nemažiau reikšmės turėtų būti skiriama ir geram vaizdui iš arti ir gyvos gatvės formavimui.
                                          Gal žiūrėjimo įrankius tiesiog reikia nuleisti? Aš matau bent dvi vizualizacijas iš gatvės perspektyvos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X