Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių renovacija Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė represser Rodyti pranešimą
    apdailos plokštės nėra vienodų spalvų. Vienos yra pilkos, o kitos baltos.
    Bet tų baltų plokščių tai kažkaip nedaug, jų beveik nesimato, į akis nekrenta. Jos lygtai virš balkonų yra? Reiks atidžiau pasižiūrėt. Nežinau, man netrukdo

    Comment


      Rinktinės g. 19



















      Kol vaikščiojau ir fotografavau prisistatė senyvo amžiaus šio namo gyventojas ir pasiguodė. Tai pamenu, kad minėjo sumą jog butams, kurie įsistiklino visus langus tai kainavo apie 20 000 litų (kurie jau buvo įsidėję naujus plastikinius tai kainavo mažiau, tik nežinau kiek). Sakė, kad žiemą buvo labai karšta ir jis turėjo dažnai langus atidaryti. Už šildymą suma buvo įprasta, nei kiek ne mažesnė. Ir pasitvirtino mano vienas iš spėjimų. Tas baltas plokštes prarabas nupirko (nes pilkų nebuvo) su įsitikinimu, kad "sueis".

      Comment


        Parašė represser Rodyti pranešimą
        Tai pamenu, kad minėjo sumą jog butams, kurie įsistiklino visus langus tai kainavo apie 20 000 litų (kurie jau buvo įsidėję naujus plastikinius tai kainavo mažiau, tik nežinau kiek).
        Manau, normali kaina. Sakykim, 2 kambarių butas, 50 kv.m, tai kas čia gaunasi.. 400 Lt/kv.m? Manau, to paties buto vertė pakilo daugiau.
        Parašė represser Rodyti pranešimą
        Sakė, kad žiemą buvo labai karšta ir jis turėjo dažnai langus atidaryti. Už šildymą suma buvo įprasta, nei kiek ne mažesnė.
        O čia jau kažkas nesukontroliavo ir normaliai nesureguliavo šildymo. Pasikartosiu, mano tėvų renovuotame name žiemą radiatoriai kaip šuns pilvas, bet namie šilta. Dėl to, kad namo komendantė aktyvi moteris, rūpinasi, kad nekaitintų be reikalo tiek, kad reikėtų langus atidarinėt.
        Parašė represser Rodyti pranešimą
        Ir pasitvirtino mano vienas iš spėjimų. Tas baltas plokštes prarabas nupirko (nes pilkų nebuvo) su įsitikinimu, kad "sueis".
        O čia tai "pravalas", nu..

        Comment


          Parašė rat
          Mane stebina, kaip visi įstikinę, kad šildymo kaina mažės renovavus visus namus - nebus taip. 20 000 visai nemažai, ypač tiems, kas vaikus augina.
          Na jei tu apie kilovatvalandės kainą tai taip Bet jei apie jų poreikį tam tikram laiko tarpui tai aišku turi sumažėti. Gi šilumos nuostolių sumažėja, vadinasi tai pačiai temperatūrai palaikyti kaip anksčiau jų reikia daug mažiau. Na gerai, tarkim buvo labai šalta bute, tai keliais laipsniais norėsi aukštesnės temperatūros, tai daugiau sunaudosi, bet tai vistiek tie nuostoliai bus mažesni, ir net daug mažesni, negu, kad anksčiau, kad buvo prieš apšiltinant sienas. Nesąmonė, kad šilumos reikia tiekti apšiltintam namui, tiek kiek anksčiau, kai jis buvo neapšiltintas, čia visiška nesąmonė

          Comment


            Parašė represser Rodyti pranešimą
            Ko gero pasitvirtins mano ankstesnis spėjimas dėl "larioko". Elektros pastotė permatomais langais? Kažin. Bent aš tokių nemačiau.

            Beje, eilinį kartą žudo tas apdailos nespalvingumas. Pilka, vienspalvė - na taip tragiškai depresyvu.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Kaip tik spalvos labai geros.
              DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

              Comment


                Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                Kaip tik spalvos labai geros.
                dėl spalvų sutinkų, nereikia čia jokio margumyno ar persikinių/gelsvų dažų, kaip ir mėgstamo mūsų kraštuose "pažaidimo medžiagomis".

                tačiau noriu priminti, kad visa tai yra tik dalinė techninė renovacija, o ne tikroji pilnavertė architektūrinė (ir kartais urbanistinė) renovacija, kuri yra vykdoma Vokietijoje ir Skandinavijos šalyse jau kelis dešimtmečius, ir duoda žymiai geresnį rezultatą ir santykį investuojami_pinigai/pridėtinė_kokybė. gal gerai kad bent kažkas daroma, bet dažnai atrodo, kad išlaidaujama netikslingai...
                Reikia fotografo?

                Comment


                  Parašė rat
                  Kas tiekia dujas - tikisi pelno. Jeigu renovuos absoliučią dalį senų namų ir bus sunaudojama mažiau dujų, kai kas praras pinigus. Ar tik nebūtų taip, kad tokiu atveju dujų kaina tik augtų?
                  Matai, gal labai smarkiai sumažinus namo šilumos sąnaudas atsiperkanti pasidarytų ir alternatyvi energetika, o ne tik dujos.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė rat
                    Kas tiekia dujas - tikisi pelno. Jeigu renovuos absoliučią dalį senų namų ir bus sunaudojama mažiau dujų, kai kas praras pinigus. Ar tik nebūtų taip, kad tokiu atveju dujų kaina tik augtų?
                    Visiškai sutinku, kad jie bus suinteresuoti kelti kainas, nes praranda pelną. Aš kalbėjau apie tai, kad apšiltintas namas reikalaus daug mažiau šilumos, negu, kad prieš apšiltinimą. Priimkim, kad tas daug mažiau bus tarkim dvigubai. Vadinasi jeigu po apšiltinimo kaina visiškai nesumažėja, o šilumos į tą namą tiekiama dvigubai mažiau negu, kad prieš tai, aš tai suprantu kaip įmonės nusikaltimą siekiant neprarasti pelno, nors visi faktai yra akivaizdūs, kad kaina už šilumą turėjo sumažėti dvigubai. Todėl mano manymu tai yra ne kas kita kaip nusikaltimas. Kainų kėlimas turi būti pagrįstas, o ne principu, kad "aš prarasiu pusę pelno dėl to, kad jie apsišiltino namą, dėl to pakeliu kainą dvigubai". Kaip kitaip tai paaiškinti?

                    Comment


                      Renovavo nedidelį daugiabutį Juozapavičiaus gatvėje. Kasdien einu šia gatve į darbą, tai buvo įdomu stebėti. Malonu matyti kaip nušiuręs namiūkštis tampa padoriu būstu.


                      Paskutinis taisė Knope; 2011.07.26, 11:29.

                      Comment


                        Šitas tai fainas toks namukas, su savo sklypu. Būčiau visai nieko prieš jame gyventi

                        Comment


                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                          Šitas tai fainas toks namukas, su savo sklypu. Būčiau visai nieko prieš jame gyventi
                          Taip, Juozapavičiaus gatvėje išvis būtų nieko gyventi. Jaukus jis, pabandysiu ir į laiptinę kurį ryte užeiti, įdomu kaip ten. Tikėtina, kad neblogai. Kuo mažiau žmonių, tuo lengviau susitarti (dėl renovacijos).

                          Comment


                            Parašė Knope Rodyti pranešimą
                            Taip, Juozapavičiaus gatvėje išvis būtų nieko gyventi.
                            Jo, gera gatvė. Viena iš tų, kur viskas "po ranka", bet nedaug judėjimo, ypač vakarais, tylu, ramu..

                            Comment


                              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                              Jo, gera gatvė. Viena iš tų, kur viskas "po ranka", bet nedaug judėjimo, ypač vakarais, tylu, ramu..
                              Na tai visur apie centrą tas pats, neskaitant tų pagrindinių tranzitinių gatvių.
                              Flickr

                              Comment


                                Nežinau kurioj temoj paklaust (naujos kurt nesinori), tai klausiu čia. Mane domina kokios serijos čia devynaukštis (yra ir penkių aukštų variantas pvz. Elektrėnuose)? Kada jie pradėti statyti? Žinau tik, kad apie 80-uosius metus. Tokių daugiabučių yra labai daug Klaipėdoje, daugiau miestų neteko tokių matyti (tik penkių aukštų Elektrėnuose ir Vilniuje). Du tokie devynaukščiai stovi Kaišiadoryse (foto iš ten). Su kitų serijų daugiabučiais pavyko surast šiek tiek info, tačiau apie šitus - ne.



                                Comment


                                  Vilniuje tokių neteko matyti. Mažeikiuose tokius namus vadino "Klaipėdiniais"

                                  Comment


                                    lyg ir permetęs neužmačiau, kad būtų kalbėta apie masyvią Jonavos centre esančių daugiabučių renovaciją? ten jau viskas eina į pabaigą ir miestelio centras atrodo švelniai tariant įspūdingai yra kam tekę matyti? bandysiu gal šį savaitgalį nufotografuoti, jeigu neužmiršiu

                                    Comment


                                      Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
                                      Nežinau kurioj temoj paklaust (naujos kurt nesinori), tai klausiu čia. Mane domina kokios serijos čia devynaukštis (yra ir penkių aukštų variantas pvz. Elektrėnuose)? Kada jie pradėti statyti? Žinau tik, kad apie 80-uosius metus. Tokių daugiabučių yra labai daug Klaipėdoje, daugiau miestų neteko tokių matyti (tik penkių aukštų Elektrėnuose ir Vilniuje). Du tokie devynaukščiai stovi Kaišiadoryse (foto iš ten). Su kitų serijų daugiabučiais pavyko surast šiek tiek info, tačiau apie šitus - ne.

                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas
                                      Nežinau kiek naudos bus iš mano komentaro, bet panašaus tipo penkiaaukščių yra ir Jurbarke.



                                      Nuotraukoje kur matosi panašaus tipo penkiaaukščių kvartalas, tai pats pirmasis iš jų pastatytas 1988 metais, kiti šeši vėliau (paskutinis gal kokiais 1991 metais). Manau, kad šitie septyni penkiaaukščiai pastatyti vėliausiai Jurbarke iš tokio tipo. Kada kiti buvo pastatyti nežinau, bet ko gero irgi tik porą metų anksčiau. Kai grįšiu kada į Jurbarką pažiūrėsiu buto dokumentuose, nes gal bus nurodyta penkiaaukščio serija (jei iš to kokia nauda bus tau, nes kiek supratau klausi būtent apie devynaukštį).

                                      Comment


                                        Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
                                        Su kitų serijų daugiabučiais pavyko surast šiek tiek info, tačiau apie šitus - ne.
                                        Pasidalink ta info, įdomu būtų paskaityti.

                                        Comment


                                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                          Pasidalink ta info, įdomu būtų paskaityti.
                                          Nieko ten ypatingo tik radau kelių daugiabučių serijų numerius įvairių laikotarpių. Dabar jų pateikti negaliu, nes nėra galimybės prieiti prie savo laptopo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X