Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko Apartamentai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Taip taip "nudazys". Jau patikejau.
    @Mantaz: Ten turbut per stoga pradejo varveti, tai jie sugalvojo smalos uzpilti ant stogo vietomis, kad neteketu . O visur kitur liks zalias sh.

    P.S. Nuo sios dienos is manes bus ir daugiau tokiu komentaru apie niekam netinkamus lietuviu komibloku statytojus (mano nuomones pradzia - SBA biuru pastato temoje ).

    Comment


      #22
      Edd> Jei labai šakosies, žinai kas bus...






      Gerai gerai, nesiimsiu tokių priemonių D
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        @Mantaz: Uz kitokios nuomones issakyma niekas ne: . Ir sutikit, kad mano zodziuose yra teisybes. Paziurekit i Saules Akmens Rygoje. Ir net neabejoju, kad Saules Akmens kainavo daug daugiau nei ET.

        Comment


          #24
          Parašė Edd
          @Mantaz: Uz kitokios nuomones issakyma niekas ne: . Ir sutikit, kad mano zodziuose yra teisybes. Paziurekit i Saules Akmens Rygoje. Ir net neabejoju, kad Saules Akmens kainavo daug daugiau nei ET.
          Ryga yra didesnis miestas, o be to jis yra pačiam vidury tarp mūsų valstybiu ir dėl to į jį didesnės investicijos plaukia. Be to ten stipri paveldo apsauga ir bet kokių neleistų statyt. Bus ir pas mus gerų projektų, galim dar palaukt

          Beje, už kitokios nuomonės išsakymą ne , bet už didelius keiksmus... D
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Parašė Mantaz
            Parašė Edd
            @Mantaz: Uz kitokios nuomones issakyma niekas ne: . Ir sutikit, kad mano zodziuose yra teisybes. Paziurekit i Saules Akmens Rygoje. Ir net neabejoju, kad Saules Akmens kainavo daug daugiau nei ET.
            Ryga yra didesnis miestas, o be to jis yra pačiam vidury tarp mūsų valstybiu ir dėl to į jį didesnės investicijos plaukia. Be to ten stipri paveldo apsauga ir bet kokių neleistų statyt. Bus ir pas mus gerų projektų, galim dar palaukt

            Beje, už kitokios nuomonės išsakymą ne , bet už didelius keiksmus... D
            Cia tik latviai gali aiskinti, kad Ryga patraukli, nurodydami, kad Ryga yra tarp Estijos ir Lietuvos . Tas jiems nieko neduoda. Manau daug geriau buti tarp Lenkijos su 40mln. zmoniu ir Latvijos. Bet siaip tai Ryga patrauklesne, todel, kad ji yra didziausia, juru uostas ir pan.

            @Mantaz: 'sh' - tai tikrai ne keiksmazodis . nebent tu turi omeny kitoje temoje esanti 'nx' D

            Comment


              #26
              "Šūdas" tai nieko, čia gražus lietuviškas žodis o už nx, tai geriausiu atveju pranešimas bus ištaisytas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Štai, ką turėjau omeny


                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Aciu for the geras construction pix, Mantai ir Jonai! You know I'm a great fan of Vyrokas.
                  Originally Posted by

                  Comment


                    #29
                    Uhh ... I see what you mean -- ghastly color, sort of 1960s swimming pool.
                    Originally Posted by

                    Comment


                      #30
                      Baikit jau, nebus ten taip žalia, galiu lažintis, kad paskiau uždės kokį nors kitokios spalvos
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Parašė Mantaz
                        Baikit jau, nebus ten taip žalia, galiu lažintis, kad paskiau uždės kokį nors kitokios spalvos
                        Gali lazintis ane? . As irgi galiu lazintis, as beveik isitikines kad jie nekeis spalvos . Kokia prasme uzdeti kazkoki sh, o ant to sh dar kazka deti?

                        Comment


                          #32
                          Nenoriu liudinti Vyroko gerbeju, bet sis pastatelis yra vienas is slyksciausiu dabar statomu vln. Pisuaro forma zavesio tikrai nekelia.

                          Kaip manote architektūros kritikai?

                          Comment


                            #33
                            Parašė ogo
                            Nenoriu liudinti Vyroko gerbeju, bet sis pastatelis yra vienas is slyksciausiu dabar statomu vln. Pisuaro forma zavesio tikrai nekelia.

                            Kaip manote architektūros kritikai?
                            Sveikas atvykęs, ogo



                            Deja bent jau aš linkęs nepritart dėl pastato formos, jis iš ties yra gerai atrodantis dalykas, bent jau kai bus pristatytos likusios pastato dalys, tačiau kol kas ta žalia spalva viską gadina. Tikimės, kad bus perdažyta
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              ogo! 50tas registruotas vartotojas!



                              vyrokas eilini karta, taciau bene ziauriausiai parode kaip gali skirtis vizualizacijos ir rezultatas

                              Comment


                                #35
                                Deja bent jau aš linkęs nepritart dėl pastato formos, jis iš ties yra gerai atrodantis dalykas, bent jau kai bus pristatytos likusios pastato dalys, tačiau kol kas ta žalia spalva viską gadina. Tikimės, kad bus perdažyta


                                abejoju, kad vien tik spalva, imanoma butu paslepti kurortines, praejusio amziaus septinto desimtmecio architekturos formas. (kaip kazkas minejo "palangos architektūra")

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė ogo
                                  Deja bent jau aš linkęs nepritart dėl pastato formos, jis iš ties yra gerai atrodantis dalykas, bent jau kai bus pristatytos likusios pastato dalys, tačiau kol kas ta žalia spalva viską gadina. Tikimės, kad bus perdažyta


                                  abejoju, kad vien tik spalva, imanoma butu paslepti kurortines, praejusio amziaus septinto desimtmecio architekturos formas. (kaip kazkas minejo "palangos architektūra")
                                  O kurias būtent detales tu priskiri kurortinėms?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #37
                                    ne apie detales kalba - apie bendra forma

                                    Comment


                                      #38
                                      @ogo:

                                      Vyrokas siaip man patinka, tik ta zalia spalva viska sugadino .



                                      "abejoju, kad vien tik spalva, imanoma butu paslepti kurortines, praejusio amziaus septinto desimtmecio architekturos formas."



                                      Kitose salyse yra ne vienas panasus projektas, kuris vykdomas siuo metu. Taip kad del "praejusio amziaus septinto desimtmecio architekturos" nesutinku. O Palanga as tikrai neblogai zinau ir ten tokios architekturos pastato nerasi. Del spalvu, tai sutinku - link Palangos nesa .

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė ogo
                                        ne apie detales kalba - apie bendra forma
                                        Jau geriau nei kokia dėžutė, ar cilindras
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Na... tiesa sakant man labai patinka Viroko forma ir jis vistiek man liks #2 is gyvenamuju namu Vilniuje, po EA. Aisq, galejo nedet to zhalio sh, bet tas zhalias sh kardinaliai nepakeite Vyroko zhavesio



                                          Beje, as nelabai suprantu, kodel jie su tuo zaliu uzdengia ir stoglangius, kurie yra ant stogo (ten tokie du ishsikishia)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X