Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko Apartamentai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Dar liudniau, kad kaip as suprantu, dabar pradetoje statyti Vyroko dalyje tos zalios skardos islys ir i isorine pastato puse, isiziurekit i renderi (tingiu ieskot, tai nepostinu). Aisku renderyje viskas graziau atrode...

    Comment


      #62
      Parašė singing tram
      Dar liudniau, kad kaip as suprantu, dabar pradetoje statyti Vyroko dalyje tos zalios skardos islys ir i isorine pastato puse, isiziurekit i renderi (tingiu ieskot, tai nepostinu). Aisku renderyje viskas graziau atrode...
      Na ne, tas tai jau būtų netoleruotina
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #63
        Eina šikt tas Vyrokas
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #64




          Atkreipkit demesi i stoga. Dabar pastatytoje dalyje "laiptukai" yra isorineje "lanko" dalyje. Kaip zinome, vidineje dalyje puikuojasi sviezios try... spalvos skada. Statomoje dalyje, pagal vizualizacija, laiptukai atsiranda vidineje dalyje. Nenoriu buti blogu pranasu, bet pabandom logiskai pamastyt, kas gali atsidurti isorineje dalyje... x

          Comment


            #65
            Parašė singing tram
            bet pabandom logiskai pamastyt, kas gali atsidurti isorineje dalyje... x


            Jezus Marijaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! Apsivemsiu.

            Comment


              #66
              Taigi, ką tik grįžau nuo Vyroko...



              Pasirodo ir stiklas bus žalias, to seniau net nepastebėjau





              Kažko sustojo statyt ties pirmu aukštu jau koks mėnuo













              Spėju, kad gerokai persistengė su vizualizacija





              O čia dar šiek tiek pamąstymams. Žaliai padengta tik dešinioji, arba vidinė, pastato pusė, Tai tikriausiai yra nemaža tikimybė, kad išorė bus "švari" (tik neaišku, kaip bus su kita pastato dalim, kai viskas "kryžiuosis" )

              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #67
                Cia kaltas tas prakeiktas butu perteklius vln. Kaip suprantu jiems visiskai nusispjaut ant visko nes butai ir taip parduoti x



                Siaip reiketu Poniai is Vyroko pasiulyt sita zalia kaka oranziniais burbulais padailinti..

                Comment


                  #68
                  @rgg: jei visi butai parduoti, tai čia ne perteklius, o trūkumas



                  kartais tiesiog neįmanoma paaiškinti kai kurių sprendimų... žali dažai manau kainuoja tiek pat kiek ir bet kokioks kitos spalvos.. greičiausiai architektas dievina žalią spalva.

                  Comment


                    #69
                    Parašė oželis
                    @rgg: jei visi butai parduoti, tai čia ne perteklius, o trūkumas



                    kartais tiesiog neįmanoma paaiškinti kai kurių sprendimų... žali dažai manau kainuoja tiek pat kiek ir bet kokioks kitos spalvos.. greičiausiai architektas dievina žalią spalva.
                    Man irgi žalia patinka, tik ne ant pastatų ir automobilių
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #70
                      Gerai, o tada jei būtų galimybė dabar perdažyt - kokią spalvą pasirinktumėt?



                      Aš tai greičiausiai pilką.. tokią kokia yra tarp langų Vyroke (jei supratot apie ką aš)

                      Comment


                        #71
                        Aš palikčiau žalią O jei rimtai tai kokią nors tamsią, nors ir mėlyną
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #72
                          oranzine!!!

                          Comment


                            #73
                            davai nugriaunam vyroka gadina čia visą vaizdą.. va commieblokas šalia -- tai dieviško dizaino ir spalvos. Daugiau tokių!

                            Comment


                              #74
                              nu gi zalia tai nepamirskit viena is spalvu, puosianciu musu trispalve Juk tai grazu. Primena vasara, miska. Vyrokas dar pazalins musu ir taip zalia miesta, bus grazu Va matyt tuo ir vadovavosi vytoko projektuotojai. Na bet buna ir blogiau.

                              Comment


                                #75
                                Zalia tai zalia...

                                Bet, jei neklystu, ten paprasciausia skarda - sodu nameliu stogus tokia dengia...

                                Comment


                                  #76
                                  nu niekas ten labai neziures is ko ten ta zalia, o is tolo ir nesimatys tik va tokie kaip mes truputeli nusimanantys architekturoje gali suprasti, kur kokia medziaga mazdaug tinka ir dera. O paprastam zmogeliui nesidominciam architektura yra visiskai dzin, bet ka tada sakyti apie tuos kurie parinko tokia intriguojancia spalvu gama? Ar cia buvo uzsakovu tks noras ar gudragalviai musu architektai fix ideja pasiule, bet gavosi tai kas gavosi

                                  Comment


                                    #77
                                    EDIT

                                    Comment


                                      #78
                                      Manau,kad



                                      ir sitas





                                      Labai grazus pastatai ir idomus,bet apie tokius nesu girdejas,butu gerai,kad jie butu

                                      Comment


                                        #79
                                        Jo panasus . Bet manau, kad cia daug kur yra tokiu pastatu - ne vien Paryziuj. Maskvoj lygtais irgi statomas panasus.



                                        @Rayden: Tas paskutinis yra statomas Vilniuje, bet tame renderinge jis atrodo daug geriau negu tikroveje.

                                        Comment


                                          #80
                                          Butu gerai,kad tokie butu pastatai Lietuvoje,bet kad juos pastatytum tai reikia nezmonisku pinigu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X