Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko Apartamentai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Asshole

    nu ir fleimas kiek suprantu tai nedaug cia architektu, ir tuo labiau ne daug konstruktyvios kritikos, nors i tai pretenduojama
    per visa tema keli postai, kuriuose yra konstruktyvios kritikos, bet didzioji dalis postu paremta totaliais gandais
    anyway no offence
    Turi puikia proga parodyti visiems pavyzdi, kaip atlikti konstruktyvia kritika. Jei jau zinai kas gandai, o kas ne, tai gal pasidalintum?

    Comment


      Parašė Asshole

      nu ir fleimas
      Sveikas, atvykęs

      Na ir vardas
      O gal pavardė
      O gal orientacija

      O gal paieškok forumo Asshole.com

      Comment


        2 romas dekui dekui, net viskas galbut viename
        o del kritikos - patylesiu, nes norint kritikuot, reikia bent jau but isigilinus i visas detales. architekturos vertinimas grazu - negrazu yra subjektyvus dalykas - visiems kaip sakoma neitiksi!!! taipogi ir spalvos - vienam grazu oranzine, kitam zalia...
        del medziagu kokybes, tai tema siulau uzristi kokiai desimciai metu, nes nacionalinis bruozas - sutaupyti ir pasitenkint senuku medziagom lietuviui yra labai sunkiai isgyvendinamas ir dar ilgai musu investuotojai nesupras, ka reiskia naudoti geras medziagas
        o didziausia siauba ir gandus kelia - nezinojimas...
        insoliacija salygojo pacia pirmine ideja, o ne dabar vysktancius pakitimus, kurie imho yra naturalus dalykas. vidurio issikisimas yra tiesiog issauktas naturalios funkcijos, jei zinote statybos normas tai zinote, kad kuo auksciau lipa namas tuo daugiau ploto uzima laiptines beigi liftai, beje esu isitikines, kad auksto gyvenamasis plotas nepasikeite

        Comment


          @asshole

          nuostabu, turesim savo gretose profesionalu architekta, kuris gales mus visus, pagal tave visiskus , apsviesti


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            Kilo mintys man gal asshole is "Vyroko" kompanijos ar dar kaip nors prisidejas prie pastato nuostabumo, delto jam musu "kritika" ausis glamzo ?

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė Asshole
              o didziausia siauba ir gandus kelia - nezinojimas...
              Ka cia turi bendro zinojimas ar nezinojimas? Mes matom koks yra rezultatas, o kodel jis toks mums neidomu. O rezultatas yra:

              Ir tai daugumos nuomone, jeigu tau viskas atrodo gerai, tai tu esi cia mazuma. Beje, kartais ne "Vyroko" atsotovas busi?

              Comment


                Nieko nesuprantu, ka tas Vyrokas galvoja... nei savo puslapio atnaujina nei ka... Gi jau pastato planas pakeistas... bet tinklapis ne.... Reklamuoja, kad butus parduoda, o kaip jiie zada tuos extra butus parduot? Varzytinese?

                Comment


                  ech turesiu jus nuvilt, nesu is vyroko, gal net butu visai linxma arba taip va cia vyrokas ko gero neisdrys lyst o kas link ju saito - teni aiskiai matosi kur ir kiek tu butu belike, taip kad manau su pardavimais jiem neproblema beje planai sumesti esamos padeties kolegos
                  o kad man viskas gerai atrodo, as nesakau, daug kas man desiniam krante nepatinka, bet mane uzknisa nepagristas fleiminimas visi staiga patapo architekturos guru, ir urbanistikos egzpertais beje nei vieno is jusu durniais nelaikau, tik bysky tolerancijos pasigendu

                  former asshole, tas accountas nepatiko sefui

                  Comment


                    Mano nuomone belieka laukti galutinio rezultato, tik labai jau idomu kaip jis atrodys wisiskai uzbaugtas
                    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                    Comment


                      Parašė Asshole
                      insoliacija salygojo pacia pirmine ideja, o ne dabar vysktancius pakitimus, kurie imho yra naturalus dalykas. vidurio issikisimas yra tiesiog issauktas naturalios funkcijos, jei zinote statybos normas tai zinote, kad kuo auksciau lipa namas tuo daugiau ploto uzima laiptines beigi liftai, beje esu isitikines, kad auksto gyvenamasis plotas nepasikeite
                      "Naturalus dalykas"? Kiek kartų keitėte patvirtintą projektą? Ir prie ko čia plotas? Vien pastato "tarybiniai" statybos tempai pradeda stebinti.

                      Comment


                        Situos klausimus uzduok vyrokui, jie investuotojas - jie ir pasakys, o ko gero ne o plotas prie to, kad kazkas rase, kad sitas issiputimas vidineje puseje yra budas pasidinti butu plota, tai kazkaip as to nematau, planuose vyroko saite aiskiai matosi, kas ten yra... ir kodel, man yra suprantama, o ar grazu ar ne as nefleiminsiu
                        o del baigimo gali tekt ilgai laukti bet tiketis, kad viskas atrodys, kaip toje vizualizacijoje, man atrodo yra nerealu, man ji daugiau panasi i koncepcija o ne i galutiny projekta

                        Comment


                          Parašė Outlaw
                          o del baigimo gali tekt ilgai laukti bet tiketis, kad viskas atrodys, kaip toje vizualizacijoje, man atrodo yra nerealu, man ji daugiau panasi i koncepcija o ne i galutiny projekta
                          Man regis dar pamatysime siurprizų
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Šios dienos nuotraukos. Po kelių savaičių stiklas bus uždėtas



                            Na, iš šitos pusės jis gana neblogai atrodo




                            Tačiau iš kitos Iškilusioje dalyje greičiausiai bus balkonai


                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Kolkas be komentaru. Palauksiu kol uzbaigs sia dali ir papuos pigiais zalumynais, tada ir komentuosiu. Beje, ta 16-auksti komibloka tikrai reikia griauti ir statyti kazka nauja vietoj jo.

                              Thanks uz photo Mantai.

                              Comment


                                Nu tie zhalumynai tai neatrodo super fantastishkai, bet dabar, kai pamachiau shitas foto, taj man tas vyrokas visai grazhiai ish konstitucijos prospekto puses atrodo. Jau daug geriau tox, negu kox comiblokas.

                                Comment


                                  Nu gal ir neblogai tie balkonai ten atrodys...

                                  Comment


                                    Na man tai sita sraige nelabai patinka. Nors aisku tai yra subjektyvi 'grazu-negrazu' nuomone. Taciau mano skonis yra formuojamas siuolaikines, naujausios (labiausiai vertinamos ir aprasomos- reiskia geriausios) Olandu, Ispanu etc. architekturos pavyzdziais. Tai vat situo savo suvokimu apie architektura as ir remiuosi. Zaliasis klozetas yra giadys ir patinuotos dangos stogas jo neisgelbes.

                                    Comment


                                      o ka cia ta lusna kairej apacioj daro (gal ten ne lusna, gal padorus namas) ?? Ten dar kas nors gyvena? Nelaikas ja jau griauti butu?


                                      Comment


                                        Taip, ten eilinė lūšna ir ją tikriausiai griaus, o dėl gyventojų neaišku, bet greičiausiai ten niekas negyvena.

                                        Dar vienas namas laukia kitoj vietoj - jame jau ir durų nebėra, o kita buvusi lūšna sudeginta Už tai net Vyroką gerbiu D



                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          /\' čia gal statybininkai laikinai pasiliko kad nereiktų vagonėlio

                                          O šiaip tai dabar viskas aišku, kodėl pakeistas projektas - potencialiems pirkėjams trūkdavo balkonų pirmoje dalyje ;|

                                          Beje, panašu kad ant naujosios dalies nebebus kur lipdyti (tfu, tfu, tfu) tos žalios nesamonės Gal ir pakenčiamai tas Vyrokas galų gale atrodys

                                          Comment

                                          Working...
                                          X