Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vytauc
    Nesitikėk, kol kas jie principingai laikosi priešingos pozicijos- statyti betkaip, tik ne pagal renderius

    O kaip butu garai kad tu klystum !

    Vyrokas

    Comment


      Parašė taimis


      Na bet tas aukstybinis tai nesugadintu vaizdo, net labai pagerintu, bent jau mano nuomone. As labai noriu kad jis atsirastu, butu pats orginaliausias dangoraizis Vilniuje.
      Originalumas yra gerai, jei tai ne "Vyrokas".

      Comment


        nu jau geriau tokius lipdytų:



        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Tai dar palauk, nebaige iki galo, o kai tai padarys taip ir atrodys. Idomu ar Vyroko architektai nors kada pakelia galva ir pasiziuri ka padare, pvz. tie balkonai.

          Comment


            As nieko nenoriu kaltinti, nes nezinau kas yra atsakingas ar atsakingi uz tuos zingsnius kuriuos Vyrokas padare keisdamas projekta.

            Comment


              Cia matyt bestatant keitesi nuomones pirmai pastate sovietinio stiliaus balkoniukus, veliau lyg ir normalu istiklinta, o ant kitu, kaip sakoma pritruko pinigu tai pavairavo visaip, kad net tinko nera
              O jei rimtai, tai kazkas baisaus, nors viliuos , jog kazkaip ta situacija ir pageres
              :geria: Už Lietuvą!!

              Comment


                Ne taip žiauriai atrodo, kaip jūs sakote... Galutinis variantas manu bus ganėtinai geras... Bet kokiu atveju blogiau nei buvo iki rekonstrukcijos- nebus.

                Comment


                  Siūlau pasigrožėti

                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Comment


                      tikejausi blogiau, kaip pamaciau pradinius variantus
                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                      - George W. Bush President of the USA

                      Comment


                        Na bent jau mano nuomone tai tas pastatas vis tiek nera grazus, jei nebutu tos geltonos spalvos tai butu gal ir visai nieko... Galejo sita pastata nors ne centre statyti...
                        Lithuanian Top 5 tallest buildings
                        1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                        2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                        3. Arfa 100 m. 29 f.
                        4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                        5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                        Comment


                          Parašė Aukselis
                          Na bent jau mano nuomone tai tas pastatas vis tiek nera grazus, jei nebutu tos geltonos spalvos tai butu gal ir visai nieko... Galejo sita pastata nors ne centre statyti...
                          Taigi čia bendrikas paaukštintas, kur daugiau jį galėjo "statyti"?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            o man tas paaukštintas barakas visai nieko..

                            Comment


                              Paaukstinimas tai gal ir nieko, bet ta bendrabucio dalis, tai tikrai prastai atrodo
                              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                              Comment


                                Visas jis

                                bet pries rekonstrukcija buvo

                                Comment


                                  Tiesa .

                                  Tai tokia isvada- Blogiau kaip buvo jau net Vyrokas negalejo padaryt, taciau prietatas ir atnaujinimas yar nelabai vykes ir tik truputi geriau negu buvo.

                                  O siaip tai renderiuose maciau daug gaziu tokio tipu sovietiniu penkiaauksciu rekonstrukciju, neaiku kas su situo ivyko .

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Siūlau pasigrožėti

                                    Labai jau Vyrokiškas gavosi

                                    Galėtų bent jau tą originalią dalį nudažyti tokiom pat spalvom (arba visiškai kitokiom), kaip nudažė naują. Dabar sena dalis atrodo kaip nublukusi ir pasenusi nauja dalis, todėl jau iš pirmo žvilgsnio galima pasakyti, kad tas naujas Vyroko šedevras - senas komiblkokas su prastos kokybės priestatu, o ne atskirai projektuotas pastatas.

                                    Dėl balkonų tai be komentarų...

                                    Nor kita vertus, tai kas aš toks, kad nesutikčiau su Vyroko ekspertais kas yra gražu, o kas ne.
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Palyginus su Žemaitės viešbučiu, tai šis barakas atrodo tragiškai, nors turėjo vienodas startines pozicijas.
                                      Beje, kam senosios dalies penktame aukšte paliko vieną seną langą...?
                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Vyrokiška architektūra. Įdomu kaip atrodo pačio "riestainio" statybos.

                                        Comment


                                          Pats riestainis kol kas nekliudomas
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X