Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Maxas Rodyti pranešimą
    Atvaizdas

    siek tiek primena si pastata Maskvoje, ta pati ideja tik skirtingi atlikimai:

    Atvaizdas

    http://www.speech.su/projects/multif...ek-moskva.html
    Panašumas tik geometrinis, architektūra visiškai skirtinga. Mano skoniui vilnietiškas projektas žymiai modernesnis ir įdomesnis. Žinoma, pas mus visada būna problemų su įgyvendinimo tikslumu.

    Comment


      vaizdas žymiai geresnis, nei buvo iki paaukštinimo

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Panašumas tik geometrinis, architektūra visiškai skirtinga. Mano skoniui vilnietiškas projektas žymiai modernesnis ir įdomesnis. Žinoma, pas mus visada būna problemų su įgyvendinimo tikslumu.
        mano manymu atvirkščiai, maskvietiškas atrodo labiau subalansuotas ir kokybiškesnis (retas atvejis), beje, fasadas tarsi skirtas įpaišymui į XIXa-XX pr užstatymo kontekstą. ( na, taip, sąlyginai )

        musiškis atrodo kažkoks juodraštinis, tikėkimes gyvai geriau atrodys (detalės, mazgai...)
        Reikia fotografo?

        Comment


          Parašė [sp] Rodyti pranešimą
          mano manymu atvirkščiai, maskvietiškas atrodo labiau subalansuotas ir kokybiškesnis (retas atvejis), beje, fasadas tarsi skirtas įpaišymui į XIXa-XX pr užstatymo kontekstą. ( na, taip, sąlyginai )

          musiškis atrodo kažkoks juodraštinis, tikėkimes gyvai geriau atrodys (detalės, mazgai...)
          Subalansuotas tai taip, pagal kaštus matyt
          Mūsiškis gi labiau su polėkiu. Bet pas nuo to polėkio dažnai nulėkiama, dėja

          Comment






            Comment


              butu idomu isgirsti "mazesnio dvynio" esamu gyventoju nuotaikas, kai ant galvos dar vyksta stroikes.. Klausimas, kaip sios statybos atsilieps anksciau pastatytiems butams. Kiek leidzia itarti mano supratimas, tai pristacius tiek aukstu (atsiradus santykinai daug papildomo svorio), pastatas turetu kazkiek pasesti.. tai jeigu as ten gyvenciau, man nepatiktu matyti skilinejancias sienas ir ruostis priverstiniam remontui...

              Comment


                tokie dalykai numatomi ir, jei nepagailejo pinigu pamatams, jei statoma ne pirmus metus (neseku sio projekto, nieko nezinau), gali niekas ir nesesti. o jeigu ir taip, tai naturalu ir retai isvengiama. seda ir vieno auksto pirteles.

                i tema. europos boksto pamatai buvo iskelti per 30cm aukstesni nei viso to PC.


                o siaip... tai eiline stiklo kultura.

                Comment




                  Comment


                    Comment


                      Ar man vienam tas mažasis atrodo labai sudurtas?

                      Comment


                        Nors jis dar pilnai nebaigtas, bet žinant kad apatinę ir viršutinę fasado dalį darė skirtingos firmos iš skirtingų medžiagų, galima tik konstatuoti, kad tas "sudūrimas" bus matomas visuomet...

                        Comment


                          Helios City. 2012 04 01.

                          1.



                          2.



                          3.



                          4.

                          Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                          Comment


                            Tas mazesnis atrodo kaip i zeme susmiges, nekaip ziurisi tie abu bokstai, ypac is toleliau

                            Comment


                              Patiko kompoziciaja su VU MF bokšteliu ir MG Baltic
                              2010-04-25


                              2011-04-25


                              saulei iš vienos ar kitos pusės apšvietus mažąjį brolį nelabai gražiai išryškėja "blogoji" pusė

                              2012-03-04 (apšvietimas iš rytų)


                              2012-04-04 (apšvietimas iš vakarų)

                              Comment

                              Working...
                              X