Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lukiškių kalėjimo iškėlimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lukiškių kalėjimo iškėlimas

    Retas negirdėjo apie šį projektą. Jau rodė per TV ir laikraščiai rašo.
    Teisingumo ministerija planuoja perkelti Lukiškių kalėjimą iš miesto centro ir pastatyti naują Didžiuosiuose Karlėnuose Naujosios Vilnios seniūnijoje. Aš, kaip N. Vilnios gyventojas ir besidomintis N.Vilnios tarybos veikla kategoriškai prieš:
    1. Pranešta apie kalėjimo perkelimą menėsių vėliau, negu baigėsi skundų priėmimo terminas, iki tol buvo minimas tik pramoninis objektas.
    2. Naujoji Vilnia ir taip turi "skambių" objektų kaip RVPL ir nakvinės namai.
    3. Jau dabar penkios Vilniaus seniūnijų bendruomenės yra už kalėjimo iškelimą už miesto ribų.

    257
    Palikti kalėjima(TI) miesto centre.
    3,89%
    10
    Palikti mieste. N.Vilnios seniūnijoje.
    15,56%
    40
    Iškelti už miesto ribos.
    70,82%
    182
    Apsvarstyti kitą vietą miesto teritorijoje.
    3,50%
    9
    Man nesvarbu...
    6,23%
    16

    #2
    Kaleimą iškelti būtina. Kur jis bus iškeltas man neįdomu svarbu, kad ne miesto centre. Balsavau kad iškeltų į NV dėl to, kad jei jau taip nuspręsta reiškiasi ten jau yra parinkta bei paruošta vieta. Norint iškelti už miesto, reikėtų ieškoti naujos vietos, vėl nauji protestai ir taip gali užsitęsti labai ilgai.

    Comment


      #3
      Iškelt į baltarusiją.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        #4
        Vilniuje aš gyvenau prie pat kalėjimo ir tiesiog trokštu kad ji būtų iškeltas, ar toliau už miesto ar į tinkamą vietą į Naująją Vilnią. Kas greičiau, kad tik ką nors darytų.

        Comment


          #5
          Perkelti - būtina, bet ar statyti naują kalėjimą mieste labai protinga - nežinau... Aš už kalėjimo iškėlimą už miesto.

          Comment


            #6
            Perkelti būtina, tik gal reikėtų kur nors dar toliau. Svarbu, kad susisiekimas būtų ( autobusu, ar traukiniu ). N.Vilnios gyventojus suprantu - aš irgi būčiau prieš tokio kaimyno atėjimą. Bet abejoju, ar pavyks ką nors pakeisti.
            beg, borrow and steal

            Comment


              #7
              Lukiškių kalėjimas neva saugiausias Europoje nes iš jo nebuvo nė vieno pabėgimo...be to pati kalėjimo valdžia girdėjau priešinasi kalėjimo iškėlimui, jis jau seniai statytas...kone istorinė vertybė, kad ir ne taip maloni kaip Vilniaus katedra...

              Comment


                #8
                Geriausia vieta kalejimui Turniskes.

                Comment


                  #9
                  Parašė Miningan Rodyti pranešimą
                  Lukiškių kalėjimas neva saugiausias Europoje nes iš jo nebuvo nė vieno pabėgimo...be to pati kalėjimo valdžia girdėjau priešinasi kalėjimo iškėlimui, jis jau seniai statytas...kone istorinė vertybė, kad ir ne taip maloni kaip Vilniaus katedra...


                  Aš negalvojau kad kas nors pasirinks palikti kur dabr yra. Ten kalėjimas nebuvo statytas, Sovietai sudaužė nuostabios architektūros vienuolyną ir pavertė jį į kalėjimą . Kaip jis gali bųti istorinė vertybė? Tai gal tada ir Katedrą reikėjo sandeliu palikti nes tokia didelė verybė...

                  Comment


                    #10
                    taimi, man regis sumaisei lukiskiu kalejima su pataisos darbu kolonija prie rasu (nezinau kaip ji tiksliai vadinasi).
                    lukiskiu kalejimas buvo statytas pagal tipini carini kalejimo projekta. gal siek tiek panasumo i vienuolyna turi tuom, kad turi cerkve (cariniuose kalejimuose cerkve ar bent jau koplycia buvo privalomos dalys).

                    Comment


                      #11
                      Parašė julius Rodyti pranešimą
                      taimi, man regis sumaisei lukiskiu kalejima su pataisos darbu kolonija prie rasu (nezinau kaip ji tiksliai vadinasi).
                      lukiskiu kalejimas buvo statytas pagal tipini carini kalejimo projekta. gal siek tiek panasumo i vienuolyna turi tuom, kad turi cerkve (cariniuose kalejimuose cerkve ar bent jau koplycia buvo privalomos dalys).
                      Taip. Esi teisus, susimaišiau . Bet mano požiurio tai nekeičia.

                      Comment


                        #12
                        As tai uztai, kad perkelti i N. Vilnia. Dabar jisai paciam centre stovi ir be bjauresnio eksterjero daugiau jokiu blogybiu nedaro. Gi kaliniai izoliuoti ir po gatves nevaiksto. O nepritarciau jo iskelimo uz miesto del to, kad papraschiau tai pasunkintu visu darbuotoju ir aptarnaujancio personalo susisiekima su kalejimu. Panasiai, kaip kad butu kvaila iskelti kokia nors istaiga uz miesto ribu. O centre ji palikti negalima, gi cia prestizine vieta ir kv. m. kaina tokioje vietoje kainuoja tukstancius, o kaliniams neesme ar jie centre, ar antakalni ar N Vilnioje.

                        Comment


                          #13
                          Gerai, kad iškelia kalėjimą iš centro, gal kas žino, ką ten įkurs? Kažkada buvo planai apie viešbutį ar dar ką panašaus, pastatas tikrai gražus, nors ir su nekokia istorija.
                          Nikas , kas geriau kalėjimas ar pramoninė teritorija? Kalinių juk tikrai niekas neišleis pasivaikščioti

                          Comment


                            #14
                            Kalejima reikia iskelti is miesto ribu, uz N.V...
                            ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                            Comment


                              #15
                              Šiaip aplink kalėjima gyventi yra labai saugu.

                              Comment


                                #16
                                Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                Šiaip aplink kalėjima gyventi yra labai saugu.
                                Saugiau ir būt negali.

                                Donasauskai ir kaunaz ir dar kažkas balsuokit savo miestų skiltyje, nes tokius balsus kaip jūsų vertinu kaip piktybinius. visiems aišku, kad miesto centre kalėjimui ne vieta.

                                Comment


                                  #17
                                  Gal kas turi kokių straipsnių šia tema?

                                  DONATASUKASLT -D-, kaunaz, Miningan - laukiu argumentų, tiesiog smalsu būtų išgirsti ir įdomu padiskutuoti. Nors argumentų iš DONATASUKASLT -D- gal ir nevertėtų laukti.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                                    Saugiau ir būt negali.
                                    Čia juokais? Nes aš rimtai.

                                    Comment


                                      #19
                                      o kodel saugu man kaip tik atrodo kad nesaugu

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                        Čia juokais? Nes aš rimtai.
                                        Ne. Ne juokais, taiklus pastebėjimas taimi.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X