Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man atrodo buvo labai paprastas paaiskinimas-jokiu pastatu iskylanciu virs Gedimino boksto. 30 aukstu Vilniui per akis. Jau geriau tankiai uzstatyti plynus laukus mazais pastatais, negu visa ta poreiki nusiurbti vienisu ir aukstu dangoraiziu.
    Paskutinis taisė B.S.; 2017.10.19, 08:27.

    Comment


      NMC 2009 metais, Swedbank būstinė statoma.

      Comment


        Paliksiu čia tiesiog

        Comment


          dr-rox dronas yra vienas geriausių šiam forumui nutikusių dalykų.

          Comment


            Smagu girdėt, įdėsiu su laiku daugiau, yra kampų, kur mažai esu matęs nuotraukų Daugiausia darausi sportinius dronus, neseniai sugebėjau nuskandint savo mėgiamiausią, bet laukiu detalių daryt naują, nors ir taip krūva mėtos pas mane. Ant didesnio buvau pasikabinęs kamerą, bet nepatogu nei kadrą nutaikyt, nei atrinkinėt nes fotografuoji kas sekundę timer režimu. Tai pagalvojau, visai gerai būt fotografinis. Ir tas Spark'is man visai patinka

            Comment


              Parašė rmss Rodyti pranešimą
              dr-rox dronas yra vienas geriausių šiam forumui nutikusių dalykų.
              100% tiesiog super nuotraukos gaunasi is drono! visai kitas fotkinimo lygis!

              Comment


                Drono pagalba supranti, kad ne tik sieninė architektūra yra svarbu, bet ir kaip atrodo pastatų stogai, kiemai, pamatai daug potencialių vietų sutvarkymui.

                Comment


                  O kamera kiek px? Nes kai padidini foto, tai norėtųsi geresnės kokybės. Bet čia jau jeigu nori ant wallpaperio dėt

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    O kamera kiek px? Nes kai padidini foto, tai norėtųsi geresnės kokybės. Bet čia jau jeigu nori ant wallpaperio dėt
                    4K kamera, nuotraukos 3968×2976 px, gaunasi apie 5MB. Ta nuotrauka aukščiau tai 100% crop'as kur fotografavau Vilniaus g ir ISO ten matosi, kad kosminis parinktas. 100% crop'ai realiai so-so būna ir su DSLR Tai jei ant desktopo, geriausia kadrą ir daryt tokį, kokį dėsi be jokių karpymų Bet kiek gaila. kad nedaro RAW šitas Spark'as. Realiai visas nuotraukas aš koreguoju Photoshope - spalvos, kontrastas ir pan. Tai JPEG du kartus tenka glaudint. Bet kokiu atveju kokybė man geresnė nei Samsung S5, kuriuo fotkinau visas kitas nuotraukas čia forumui. Iphone, beje, labai ne kas su kokybe. Dėl RAW ir kitų funkcijų, gal dabar imčiau ir Mavic, bet šitas man patinka, kad toks mažas ir žmonės nesigąsdina, kai bandau skrist virš kokios Vilniaus g. kur pilna žmonių Ir svoris 300g, na truputi daugiau keliais, bet pagal taisykles 300g sveriantį droną gali skraidint bet kur išskyrus šalia noro uostų. ty. nereikia laikytis 30 metrų nuo žmonių ir pastatų ir pan. Na, ir jei nukristų kam ant galvos, nebūtų skaudžiai Man su mano sportiniu yra kelis kartus policiją iškvietę už "triukšmą ir chuliganizmą", bet visais atvejais buvau teisus, kad būtent toje vietoje galima skraidyt
                    Paskutinis taisė dr-rox; 2017.10.20, 21:00.

                    Comment


                      Dangoraižiai Vilniuje: kada ir kas aplenks „Europos“ pastatą?

                      Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...ropos-pastata/

                      Comment


                        Centro dueto dar pora aukstu nepamaisytu

                        Comment


                          Parašė thisisgoodnews Rodyti pranešimą

                          Click image for larger version

Name:	Vizual.jpg
Views:	182
Size:	314,9 kB
ID:	1591218

                          Iš kur ši schema?

                          Comment


                            Parašė taide Rodyti pranešimą

                            Iš kur ši schema?
                            Vaizdinė medžiaga iš 2009 metais savivaldybės patvirtinto įmonės „Vilniaus planas“ parengto naujojo miesto centro urbanistinės kalvos formavimo reglamento.

                            http://sa.lt/naujasis-sostines-centr...esu-nedraskys/

                            Comment


                              Išryškėjus Toweriui, pradėjus į viršų lipti 3Burei, atsiranda poreikis užpildyti trūkumą tarp Swedbankio ir Veikmės daugiabučio.

                              Comment


                                Comment


                                  Šiokį tokį tarpą užpildys Radissono priestatas. Kažkaip abejoju, kad greitu laiku ten išdygs daugiaaukštis - lyg ir nėra laisvo sklypo, tektų girauti kokį pastatą, berods ten kolegija stovi.

                                  Comment


                                    Kažkada užsipildys, nes Lvovo 38 yra apleistas daugiabutis kuriam pro stogą jau medis nemažas užaugo, o kitoje gatvės pusėje Lvovo 33 irgi yra apleistas pastatas (šitas lygtai Avuliui priklauso) ir didelis tuščias žemės sklypas šalia. Tai potecialas ten yra tik neaišku kaip su poreikiu.

                                    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                    lyg ir nėra laisvo sklypo, tektų girauti kokį pastatą, berods ten kolegija stovi.
                                    Kolegija iš Konstitucijos pr. pusės, Lvovo gatvėje kaip tik tuščių sklypų tam tarpe yra.
                                    Paskutinis taisė Gladiator; 2017.10.30, 11:22.

                                    Comment


                                      Tas Avulio tai už Europos stovėtų, kažkur palei trečią burę. TIesa, nepanašu, kad yra poreikio - dabar madoje žemesni pastatai su didesniais plotais.

                                      Comment


                                        Linija eina daugmaž taip jei per centrą tarp Swedbank ir Europos daugiabučio. bet jei statytų toj parkingo aikštėj, irgi būtų gerai.

                                        Comment


                                          Parašė nitroLT Rodyti pranešimą
                                          Išryškėjus Toweriui, pradėjus į viršų lipti 3Burei, atsiranda poreikis užpildyti trūkumą tarp Swedbankio ir Veikmės daugiabučio.
                                          Tarpus žiūrėkite žemėlapyje, o ne iš atskirų taškų ant žemės. Dabar didžiausias potencialas atsirasti daugiaaukščiui tuščias sklypas tarp Arfos ir Quadrumo.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X