Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nepatvirtinu, kad ten tikrai seb krapstosi, bet truputeli panarses internete radau ju sena pastato projekta planuojama toje vietoje.

    prikabinu nuoroda del idomumo http://archdu.lt/ranga-konkursas/

    Comment


      Parašė Vardas Rodyti pranešimą
      nepatvirtinu, kad ten tikrai seb krapstosi, bet truputeli panarses internete radau ju sena pastato projekta planuojama toje vietoje.

      prikabinu nuoroda del idomumo http://archdu.lt/ranga-konkursas/
      Arba šis: http://asa-arch.lt/Projektai/seb.jpg. Nors didelio skirtumo ir nėra (tik fasadai kaip suprantu skiriasi).

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Na, aš tik darau spėjimą. Prie Green Hall aptverta teritorija yra iš Ramirent tvorų, tos pačios įmonės logo puikuojasi prie Forum Palace minėtoje teritorijoje esančios tvoros ir budelės + prie paties Forum Palace jokie darbai nevyksta, o aikštelėje jau stovi technikos. Tad aš daryčiau išvada, kad čia bazuosis Green Hall 2 statytojai. Bet gal aš ir klystu, gal čia tikrai Forum Palace pradės statybas. Tokiu atveju būtų superinis variantas
        Neplakčiau dviejų skirtingų projektų vien dėl Ramirent tvorų.

        Prie Green Hall jau vyksta darbai - kaip buvo rašyta, kitoje gatvės pusėje įrenginėja laikinas aikšteles automobiliams.

        Tuo tarpu Forum Palace kiek atsimenu pačio viešbučio statybos prasidės 2015 metais, o šiais metais atlikinės parengiamuosius darbus, t.y. ardys požeminę automobilių aikštelę, nes virš jos bus statomi viešbučio korpusai. Būtent su šiais darbais ir siečiau prie Forum Palace stovinčią techniką.

        Comment




          Comment


            Parašė Edd Rodyti pranešimą

            Tuo tarpu Forum Palace kiek atsimenu pačio viešbučio statybos prasidės 2015 metais, o šiais metais atlikinės parengiamuosius darbus, t.y. ardys požeminę automobilių aikštelę, nes virš jos bus statomi viešbučio korpusai. Būtent su šiais darbais ir siečiau prie Forum Palace stovinčią techniką.
            Man kiek keista yra tai, kad technikos aikštelė yra daroma vienoje "Forumo" pusėje, o SEB pastatas turėtų būt kitoje pusėje. Todėl aš irgi esu linkęs pritart kad čia gali būt su viešbučiu susiję darbai.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Pamirškit jūs tą SEB. Ten net ne jų skypas tarp Forum ir MMC. Taip tai viena iš vietų kur SEB yra pasiūlyta statyti centrinę būstinę, bet kad tai būtų nuspręsta iki galo jokių žinių nėra. Plius ten dar net ne viskas išpirkta, nes kažkas atsisako parduoti savo lūšną.

              Comment


                Ten kiek suprantu buves sioulaikinio meno sklypas plius lusna.
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Jeigu mano atmintis manęs neapgauna, tai buvo pateiktas prašymas lušną paimti visuomenės poreikiams, o pats sklypas MMC nepriklauso.

                  Comment


                    Parašė D.P Rodyti pranešimą
                    Neatmesčiau galimybės, kad ten SEB kažką statosi, tik per daug tylos iš jų pusės. SEB labai plėtėsi pastaruoju metu, gal norės koncentruotis po vienu stogu.
                    Mano neoficialiomis žiniomis SEB statyti naujo pastato ir sukelti visų savo darbuotojų į jį neketina. Pastaruoju metu jis didino savo darbuotojų kiekį, bet savo biurų plotus plėtė Rubikoniškėse (Beta ir Gama pastatuose).
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Oze tik back office. Head office jiems reikalingas. +jie turi iš Jogailos g. išsikraustyti (parduotas jų visas ten esantis turtas jau seniai Homburg fondui (jeigu neklystu) ir jau ten viename iš pastatų pardavinėjami prabangūs butai, nors SEB dar ten sėdihttp://www.ntspekuliantai.lt/lt/proj...jogailos_g_10/).

                      Dėl sklypo tarp forum ir MMC, tai projektas nėra valstybinės reikšmės, ar trukdantis kokiai infrastruktūrai plėsti, todėl ten valstybės reikmėms paimti negali. Tai privačių derybų reikalas. Deje turim Lietuvoje nemažai užsispyrusių ir mažai mąstančių žmonių, kuriems svarbu kuo mažiau judėti ir kitiems dar trukdyti. Todėl tokią situaciją ir turim (keli dar pvz: TEO pastatas, Lvovo g Hanner pastatas už Europos ir t.t)

                      O dabar mano spėjimas (nieko tiksliai nežinau), ar nebus taip kad SEB head office bus K29? Jie gi neskelbė kas bus jų nuomininkas, o dažniausiai neturint pagrindinio nuomininko statybų nepradeda, o jie pradėjo labai staigiai statyti. Kiek pamenu K29 vieta buvo SEB svarstoma kaip galimybė centriniam biurui. Plius K29 statybos terminai sutampa su SEB išsikraustimo terminais.

                      Comment


                        Kodėl NMC nepadarius valstybinės reikšmės projektu?

                        Comment


                          MMC buvo suteikta berods valstybinė reikšmė, todėl ir prašymas buvo paimti minėtus griuvėsius. Bet gal aš ir klystu, reikėtų tikrinti.

                          Comment


                            Jei jau būtų tikrai kažkokie trukdžiai su sklypais NMC, SEB vienai iš įmonių priklauso pvz., kad ir Šv. Jokūbo ligoninės kvartalas ten kur dabar griauna pastatus, jei jau labai reikėtų, puiki vieta, gali statytis savo centrinį ofisą. Kas dėl tos vizualizacijos SEB centrinio ofiso šalia Forum Palace, palyginus su Swedbank ofisu, SEB atrodytų nelabai kaip.

                            Comment


                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Kodėl NMC nepadarius valstybinės reikšmės projektu?
                              Todel, kad Vilnius ne Socis

                              Comment


                                Dalis sklypu priklauso su rangaIV susijusiai imonei, o savivaldybe dali nusavins naujai gatvei upes-K. prospektas sujungti.

                                Comment


                                  Nedidelis apgreidas

                                  https://www.facebook.com/Meras.Zuoka...&stream_ref=10

                                  Comment


                                    2014-04-08: Ten jau iškasė žemę takeliams, beliko tik padengti plytelėmis.



                                    Comment


                                      Jo, iš esmės tik tako paklojimas, stalo+suolelių pastatymas ir aplinkos sutvarkymas (reikia tikėtis, kad tą ištryptą juostą sutvarkys).

                                      P.S. Kaip suprantu, turėtų būti ir dar vienas takelis, kertantis šį jau padarytą.

                                      Comment


                                        Parašė Vardas Rodyti pranešimą
                                        Todel, kad Vilnius ne Socis
                                        O kas tas Socis?

                                        Comment


                                          https://www.google.lt/maps/@54.69621...UqEA!2e0?hl=lt
                                          šis namukas prie Ibrahimo jau aptvertas, gal griaus jį, ar statybom kokiom ruošiasi??
                                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X