Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
    Babar lieka tas margas sovietinis dviaukstis kompleksas - kaip rakstis siknoje.
    Tikrai taip. Dar ir ta pieva tarp šito naujo projekto ir Swedbanko galėtų būti urbanizuota, jeigu ne pastatais, tai bent kokia nors aikšte. Bet šaunu tai, kad tas pievas ir kemsynus Konstitucijos prospekte jau tuoj ant vienos rankos pirštų galėsim suskaičiuoti.

    Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      BREAKING NEWS



      Atvaizdas


      Atvaizdas
      Žandikaulis taip ir atsiklijavo. Tik vat aplinkiniam betoniniam sovietmečio palikimui būtinai reikės kosmetinio apgreido, kitaip labai jau didelis kontrastas susidaro.

      Comment


        Bet tūris, žiūrint nuo Balto tilto, tai ne kažką...

        Comment


          Parašė Perfect Rodyti pranešimą
          Bet tūris, žiūrint nuo Balto tilto, tai ne kažką...
          Sutinku iš tos pusės kiek masyviai atrodo, tačiau juk čia ne galutinis variantas. Manau keisis ganėtinai jis dar.

          Man kilo toks pavadinimas "ARKA"
          Paskutinis taisė AngeLT; 2015.09.23, 11:45.
          Atėjo, pamatė, pastatė...

          Comment


            investuotojas pats kalba už save K29 pavyzdziu, kad kai jau prasidėjo statybos, tai vyko, ko gero, greičiausiai Vilniuje. Taigi viskas priklauso dabar nuo derinimų ir galutinės Architektūros paieškos termino.

            Comment


              Tokio masyvaus tūrio manau geriau statytų Lvovo g., o arčiau Neries norėtųsi matyti mažesnius pastatus, kurie neužstotų toliau esančių. Tuomet NMC kompoziciškai geriau žiūrėtųsi.
              Flickr

              Comment


                Parašė AngeLT Rodyti pranešimą
                Sutinku iš tos pusės kiek masyviai atrodo, tačiau juk čia ne galutinis variantas. Manau keisis ganėtinai jis dar.

                Man kilo toks pavadinimas "ARKA"
                O man kilo pavadinimas "TARPAS"

                Comment


                  Man asmeniškai kilo asociacija su "Grand Arche" Paryžiuje:

                  Aviate, navigate, communicate

                  Comment


                    O man - su CCTV bokštu Kinijoje:


                    Puiku, kad ši vieta bus apstatyta. Bet man nepatinka pastato dydis. Toks jausmas, kad darytas būtent toks, kad užstotų visą NMC nuo Baltojo tilto.

                    Geriau statytų platų, bet žemą. Galbūt užstatydami ir tą seną sovietinį pastatą.

                    Comment


                      Yra ir kitokiu vizualizaciju

                      http://www.delfi.lt/verslas/nekilnoj...196108:6241130

                      Comment


                        Šioje vietoje man kažkaip išvis nesinori pastato. Tiek daug aplinkui tuščių erdvių. Nuo Balto tilto užstos labai daug pastatų.

                        Comment


                          Hmm, galėjo tęst geras K29 tradicijas ir PLH samdyt. Nežinia koks bus galutinis, bet kažkoks per gremėzdiškas tai vietai mano akimis šitas gaunas Arba labai neįprasta kažką matyt priešais Europą

                          Comment


                            Na, posėdis bus rytoj, tai pažiūrėsim ką architektai pasakys

                            Comment


                              Aš spėčiau, kad šitas projektas veikiausiai bus keičiamas. Jie ir patys tą labai jau pabrėžė, ne atsitiktinai nenurodė aukštų skaičiaus. Dabar jis išties kiek per daug gremėzdiškas, nors ir ta vizualizacija daryta nuo baltojo tilto vidurio, nuo pradžios jis gal kiek mažesnis atrodys. Tačiau svarbiausia, kad rimta kompanija apsiėmė vystyti labai svarbią teritoriją, dėl to aš kažkaip optimistiškai nusiteikęs dėl rezultato. Spėčiau, kad galutiniame rezultate vaizdas nuo balto tilto bus ne užgoštas, o praturtintas.

                              Comment


                                Sakot gremezdas? ,bet dėžė arba kubikas kaip tik sugadins vaizda...

                                Comment


                                  Manau greitu metu reikės naujos temos - Eismas Vilniaus NMC Kai į visus dabartinius naujus projektus Konstitucijos, Upės, Žalgirio g. pilnai susikels žmonės, manau eismo sąlygos ryte ir 17-18 val smarkiai pasikeis Gal net išprovokuos pagaliau statyti viadukus, o ne pigius kosmetinius eismo reguliavimo pataisymus.

                                  Comment


                                    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                    Manau greitu metu reikės naujos temos - Eismas Vilniaus NMC Kai į visus dabartinius naujus projektus Konstitucijos, Upės, Žalgirio g. pilnai susikels žmonės, manau eismo sąlygos ryte ir 17-18 val smarkiai pasikeis Gal net išprovokuos pagaliau statyti viadukus, o ne pigius kosmetinius eismo reguliavimo pataisymus.
                                    Visas Konstitucijos pr. ir aplinkinės gatvės vakarais ir dabar užsikimšusios, kartais kamštis būna iki pat žirmūnų žiedo (į abi puses). Manau po 5-10 metų tikrai išvysim senai planuotą viaduką virš pedagoginio žiedo.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Man tai irgi klausimas iš kur Vilniuje tokia didelė biurų paklausa (kas labai džiugina)? Tačiau kiti teigiami dalykai, kad visi šitie nauji projektai: K29, Quadrum, dabar ir šitas į NMC įlies kokius 5 tūkst. žmonių kas manau paskatins paslaugų sferos verslų kūrimasi, o šie tikiuosi paskatins greitesnį NMC plėtimąsi i lūšnynus. Beje, ir šiaip manau, kad bent jau darbo metu NMC atrodys netgi labai gyvai

                                      Comment


                                        Daug geriau žiūrisi antrasis jų siūlomas variantas:



                                        technologiškai tai visai įmanoma, o ir fasadų detalės nebūtų tokios visai jau so naughties
                                        blaivumas išlaisvina

                                        Comment


                                          Na mūsų praktikoje ne vien dėl to, kad bus keičiamas projektas nesakomas aukštų skaičius, Teo šitą išmano ypač gerai.

                                          Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                                          Daug geriau žiūrisi antrasis jų siūlomas variantas:

                                          Atvaizdas


                                          technologiškai tai visai įmanoma, o ir fasadų detalės nebūtų tokios visai jau so naughties
                                          Na bent kolkas projektas labai bullshitovas ir per posėdį matyt tai bus aiškiai pasakyta. Na akivaizdu, kad niekas nenori artimųjų rytų architektūros tradicijų Vilniaus centre. Vilniui reikėtų labiau skandinaviškos architektūros tradicijų.
                                          Paskutinis taisė Aleksas666; 2015.09.23, 17:47.
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X