Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras Saltoniškių g. 2

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Labai grazus. Ir visos trys skirtingos spalvos matos. Puiku
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment


      9+ Projektas išėjo, geros formos tik gaila kad tamsesnius stiklus negu vizualijoje nusprendė naudoti. Taip pat pagirtinas statybų tempas .

      Comment


        man asmeniskai daug geriau negu vizualizacijose atrodo, kai pirmakart maciau vizualizacijas, tiesa sakant buvau net nusivyles projektu.

        Comment


          Pasikartosiu, bet dažniausiai tas pastatas atrodo vienodai rudas, su šiek tiek skirtingais purvinumo atspalviais
          O vizualizacijoje buvo šviesus ir lengvas.

          Comment


            Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
            Pasikartosiu, bet dažniausiai tas pastatas atrodo vienodai rudas, su šiek tiek skirtingais purvinumo atspalviais
            O vizualizacijoje buvo šviesus ir lengvas.
            Nežinau, bet man kaip tik labiau patinka tamsūs, skirtingų spalvų stiklai
            Jie ypač gerai turėtū atrodyti saulėtą vasaros dieną, po lietaus
            Parašas :)

            Comment


              Puikus pastatas
              Mano ivertinimas: 9,9
              ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

              Comment


                Ar toli ta Saltoniškių gatvė nuo NMC? Projektui - 10

                Comment


                  Atrodo visai neblogai (geriau,negu pirmosiose vizualizacijose).

                  Comment


                    Gerai, kad stiklai veidrodiniai ir vientisa spalva. Jei tokie butu panaudoti Vyroko 'sedevre' jis irgi atrodytu gerai, nes forma jo tai idomesne.

                    Comment


                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                      Ar toli ta Saltoniškių gatvė nuo NMC? Projektui - 10
                      Visai netoli, ji kitoj Ukmergės g. pusėje, priešais statomą naują estakadą Gel. Vilko - Ukmergės sankryžoje.
                      Parašas :)

                      Comment


                        Šiek tiek kitu kampu apniukusią dieną



                        Comment


                          Galėsit girtis estams

                          Comment


                            na, ne visai tai, bet..

                            http://en.wikipedia.org/wiki/Image:L...hall5.jpg#file
                            Paskutinis taisė Asmara; 2007.01.25, 15:39.

                            Comment


                              2007 03 31

                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Leido užsikarstyt ant naujos estakados, ar savavališkai prasibrovei?
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                  Leido užsikarstyt ant naujos estakados, ar savavališkai prasibrovei?
                                  Nebuvo ten labai pro kur ir brautis ir kam tai labai rūpėtų
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    2007-07-21

                                    Per ilgai jie čia kuičiasi tvarlydami aplinką



                                    Comment


                                      O man kazko tie langai kaip tik patinka. Suteikia pastatui eklektiskumo. Ypac kai viena karta vieni praviri, kita karta kiti. Tarsi namas su skirtingais aksesuarais.

                                      Comment


                                        Parašė John
                                        O jeigu gatveje ant saligatvio metosi siuksles arba, atsiprasant, s*dai, tai irgi atrodo eklektiskiau tarsi kokie aksesuarai? Tas ir blogai, kad tokie dalykai kai kuriems atrodo priimtini... rezultate kencia pastatu ir viso miesto estetinis vaizdas.
                                        Ar isivaizduotum tokius "pravirus langus" ant 1 Canada Square, Honkongo Bank of China and busimojo NYC Pasaulio Prekybos centro? Tai tiesiog rodo "zema lygi" architekturoje ir vystytoju bei architektu poziuryje i ju daromus projektus.
                                        Sulyginai pravira langa su S ant gatves ar siukslem. Prajuokinai. Sakyciau galetum but maziau kategoriskas... Vilnius ne Londonas ir ne Honkongas. Jei butum palygines su gatves nevienodom trinkelem, tada butu suprantama...
                                        Beje, man tie praviri langai irgi visai derinasi, cia ne koks dangoraizis. Gyvenam zaliam mieste, ir man visai suprantamas darbuotoju noras praverti langa ir ikvepti naturalaus oro(net jei ir gatve salia). Butu daug geriau, jei viska iskirstumem, uzstatytumem betonu ir stiklu ir dziaugtumemes sklidinais langais ir elektriniu vejeliu, ar ne?

                                        Comment


                                          Atidaryti langai tikrai pastato vaizdo negadina. Ir siaip pastatas isejo labai neblogas, nes panaudotas vientisas ir tamsus stiklas, be jokiu ten oranziniu juostu ar permatomu stiklu a le modernusis Europos bokstas, kuris jau dabar atrodo kaip pries 20 metu statytas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X