Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Tikėtina, kad po 7 metų bus galima refinansuoti irgi su mažesnėm palūkanom nei 6% ar kiek ten Baltkapo.
    ​​​​
    Gerai yra tai, kad jeigu valstybė ir savivaldybė ras finansinių būdų, jie už viską galės susimokėti anksčiau ir iš karto. T.y. nebedėlioti per metus mokėjimų su palūkanomis, o visą sumą išmokėti iš karto. Tad sutaupyti čia bus galima, jeigu atsiras tie šaltiniai.

    Comment


      Parašė mantasm Rodyti pranešimą
      Čia ne vakarietiškas, o rytietiškas ekonomikos supratimas - vagia, bet ir kitiem naudos bus
      Taip, čia visiškai rytietiškas supratimas - būtinai kažkas turi vogti. Nes nu negali gi nevogti, visi gi vagia? Tikriausiai taip sakantys patys vogtų pasitaikius galimybei, todėl pagal save vertina ir visa kita?

      Comment


        Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
        Kas man nepatinka šitame projekte: vis tiek nesuprantu, kodėl šalia 50 mln. reikalingo stadiono valstybė turi investuoti dar 110 mln. neaišku ar reikalingoms prielipoms. Net jeigu miestui ir reikia tiek papildomų mėgėjiškų stadionų, bokso, krepšinio aikštelių, darželių ir t.t., tai niekaip nesuprantu, kam visą tą jaunimui/mėgėjams skirtą sporto infrastruktūrą kišti į vieną vietą? Žymiai logiškiau būtų tuos 110 investuoti statant sporto infrastruktūrą įvairiuose miesto rajonuose, kur jaunimas/vaikai ją galėtų pasiekti lengviau ir patogiau, pėsčiomis, ir nereiktų visiems trenktis į vieną ne-itin-jaukią ir ne itin patogią vietą ant Šeškinės kalno, užkemšant ir taip užkimštas gatves.
        Va, čia tikrai yra didžiausia šio projekto bėda, kurios ir aš niekaip negaliu suprasti. Nematau jokio visko sumetimo į vieną krūvą privalumų.

        Comment


          Parašė digital Rodyti pranešimą
          Taip, čia visiškai rytietiškas supratimas - būtinai kažkas turi vogti. Nes nu negali gi nevogti, visi gi vagia? Tikriausiai taip sakantys patys vogtų pasitaikius galimybei, todėl pagal save vertina ir visa kita?
          Nu jo, vakarietiškas supratimas yra žiūrėt į visus bizniukus su rusijom ir kinijom ir nematyt problemų Va Šrioderis modernaus vakarietiško supratimo etalonas Su NS2 turbūt irgi ilgainiui išsiryškins nauji etalonai

          Ar aš vogčiau Šimašiaus ir Baltcapo vietoj? Kodėl gi ne

          Comment


            Parašė mantasm Rodyti pranešimą
            Ar aš vogčiau Šimašiaus ir Baltcapo vietoj? Kodėl gi ne
            Ką ir reikėjo įrodyti.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Ką ir reikėjo įrodyti.
              Kodėl reiktų daryt kitaip jei liaudis patenkinta ir džiaugiasi? Politiko darbas yra visų pirma atidirbt rinkėjams.

              Comment


                APKLAUSA: Ar tikite, jog Nacionalinis stadionas bus pastatytas iki 2024-ųjų pabaigos?

                https://madeinvilnius.lt/savaites-kl...-uju-pabaigos/

                Comment


                  Man atrodo, kad Malinauskas čia persistengė. Yra kabliukų dėl finansavimo, bet jie nebūtinai turi būti teisingi. Kaip bebūtų, aš labai apsidžiaugčiau jei šis projektas būtų sustabdytas.

                  Visų pirma dėl idiotiškų komplekso sprendimų. Na pvz. darželis. Nuo bet kokio gyvenamo kvartalo nutolęs per kilometrą ir užkištas už Akropolio. Praktiškai pasiekiamas tik automobiliu per labai sunkią sankryžą. Nu kam? Nejaugi nėra kitų vietų gyvenamosiose zonose, kur trūktų darželio? Ir išvis, žinant Šimašiaus "rūpestį" darželiams, kuomet problemos sprendžiamos pristatant konteinerius...

                  Tada dėl architektūros. Šitoks architektūrinis barbarizmas netūrėtų praslįsti pro pirštus. Mes turėjom konkursą su vienu VIENU pasiūlymu, kuris smardžiai dvokia pasenusia 80-ųjų estetika. Jau vien pažiūrėjus į pateiktas vizualizacijas, kaip jos padarytos, matosi baisus atmestinumas. Nieks čia nedėjo jokio nuoširdaus darbo, nieks nepasigilino, nieks nepasistengė, "ant durniaus" pabraižyti pėsčiųjų srautai ir tiek. Tai yra tipinis Cloud projektas, skirtas parodyti per PowerPointą, daugiau negalvojant kas bus vėliau. Cloud dyrikas Dagelis yra didelis biznierius, kuris jau metų metus giriasi dėl stadiono projekto, bet yra menkas architektas, todėl suprantu jį, žinodamas, kad jis dabar tikriausiai trina letenas ir skaičiuoja byrėsiančius pinigus.

                  O kalbant apie pinigus, kuriuos suplos už visą šitą "kompleksą", galėtume turėti normalų pasaulinį architektą, išrinktą KONKURSO BŪDU, ir žymiai didesnį stadioną.

                  Aišku, kai esamas projektas stumiamas buldozeriu, kažin ar be verta tikėtis kažko protingo. Šimašius paliks architektūrinio barbarizmo žaizdą Vilniuje visam gyvenimui. Tokia jo atsisveikinimo dovana.

                  Comment


                    Kokie likę svertai projekto SA, SP dalies korektūrai? Lietuvos architektų rūmai, Vln architektų kokia taryba įgali dar kažkuo? Vilniaus miesto vyr. architektas kišeninis? PP svarstymo metu teikt pastabas-pasiūlymus?

                    Comment


                      Bus ir PP svarstymas, dėl architektų tarybos, tai nebent kreipsis savivaldybė.

                      Comment


                        bet jei ne šitas stadionas, tai kitą nebent kokias 2028-2030 turėtume?

                        Comment


                          Kitais metais, Kaune.

                          Comment


                            Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                            Kitais metais, Kaune.
                            aš apie Vilnių.

                            Comment


                              Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                              Tai yra tipinis Cloud projektas, skirtas parodyti per PowerPointą, daugiau negalvojant kas bus vėliau. Cloud dyrikas Dagelis yra didelis biznierius, kuris jau metų metus giriasi dėl stadiono projekto, bet yra menkas architektas, todėl suprantu jį, žinodamas, kad jis dabar tikriausiai trina letenas ir skaičiuoja byrėsiančius pinigus.
                              "projektą kurs britų architektas Damonas Lavelle, atstovaujantis tarptautinei architektų kompanijai „Populous“, projektuojančiai UEFA stadionus, ir Lietuvos bendrovė „Cloud architektai“

                              Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...#ixzz793u28ZHn"

                              Buvo ar liko ten nors kiek "Populous" šiame projekte?

                              Dėl architektūros nelabai ir man šis projektas patinka, bet tavo komentarai apie Cloud ir Tesonet man jau kiek įtartinai pradeda atrodyti, paleidi kažkokią "antį" ir pasislepi. Ypač kai pats prisistatai architektu. Būtent Tesonet pasirinko Cloud architektus savo projektui, ar nebūsi tiesiog nepatenkintas konkurentas? (atsiprašau bet keliu sąmokslo teorijas lygiai tokiu pačiu - tavo paties stiliumi) Daugelis Cloud projektų beje yra tikrai neblogo lygio, įskaitant ir Cyber City (manau daug geresnis variantas nei Eventus Pro kuris buvo užėmęs 1-ą vietą).

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą

                                "projektą kurs britų architektas Damonas Lavelle, atstovaujantis tarptautinei architektų kompanijai „Populous“, projektuojančiai UEFA stadionus, ir Lietuvos bendrovė „Cloud architektai“

                                Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...#ixzz793u28ZHn"

                                Buvo ar liko ten nors kiek "Populous" šiame projekte?

                                Dėl architektūros nelabai ir man šis projektas patinka, bet tavo komentarai apie Cloud ir Tesonet man jau kiek įtartinai pradeda atrodyti, paleidi kažkokią "antį" ir pasislepi. Ypač kai pats prisistatai architektu. Būtent Tesonet pasirinko Cloud architektus savo projektui, ar nebūsi tiesiog nepatenkintas konkurentas? (atsiprašau bet keliu sąmokslo teorijas lygiai tokiu pačiu - tavo paties stiliumi) Daugelis Cloud projektų beje yra tikrai neblogo lygio, įskaitant ir Cyber City (manau daug geresnis variantas nei Eventus Pro kuris buvo užėmęs 1-ą vietą).
                                Gal matysim Populous kaip "konsultantą", kuris realiai nieko neprojektuos. Nežinia.

                                Bet jei net jeigu ir projektas kardinaliai keisis, čia bus toks kaip ir pirkimas katės maiše. Viskas ok būtų, jei koncesininkas skelbtų atskirą architektūrinį konkursą, o dabar turim vieną "tept lept" variantą, kuris dar gali keistis. Keistis į ką? Į gerą? Į blogą? Manau tai sukelia negerą precedentą...

                                O dėl Tesonet, nu tai sorry, bet čia kažkokie vėjai iš tavo pusės visiškai ne į temą. Gali pats pasigooglinti apie Tesonet, yra informacijos tiek Reddit, tiek kitur, tiesiog nenoriu įvardinti "konfidencialios" informacijos, juolab, kaip sakau, kai tai gali pasidaryti pats. Tiesiog pabrėžiau, kad yra tokie gandai ir tokia mano nuomonė, o ar jie pagrįsti ar ne, tau spręsti pačiam. Tik kuom tai susiję su Cloud?

                                Yra aišku, ir gerų Cloud projektų, bet dauguma yra skysti projektiniai pasiūlymai, neturintys jokio realaus pagrindo ir akiplėšiškai išsišokantys iš konteksto. Mano asmeninei filosofijai tokia architektūra prieštarauja, todėl tokia ir nuomonė. Bet šitas projektas, apskritai, kita kalba. Man viskas aišku pasidaro pamačius kokio lygio yra vizualizacijos.

                                Comment


                                  man atrodo vienetai zmoniu yra, kuriem sita architektura yra gera. Tiesiog visus jau tiek "dapjove" sita nesibaigianti istorija, kad galvojimas yra mazdaug "aaaa...fuck it, sueis, kad tik greiciau baigtusi"

                                  mes visi galim tiketis, kad per PP diskusija kazkas pasikeis, bet lygiai taip pat zinom kiek yra atveju, kai keicia architektura po P.P. + zinant kaip VMS dabar stumia buldozeriu sita projekta, jie tikrai neprasys/nesiulys varyt i Architektu taryba

                                  Comment


                                    Tai gal koks architektas su antrankiais prisirakins prie griuvėsių? Žinioms trūksta reportažų, vis techninės avarijos ir reportažai iš turgų.

                                    Comment


                                      Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                                      man atrodo vienetai zmoniu yra, kuriem sita architektura yra gera. Tiesiog visus jau tiek "dapjove" sita nesibaigianti istorija, kad galvojimas yra mazdaug "aaaa...fuck it, sueis, kad tik greiciau baigtusi"

                                      mes visi galim tiketis, kad per PP diskusija kazkas pasikeis, bet lygiai taip pat zinom kiek yra atveju, kai keicia architektura po P.P. + zinant kaip VMS dabar stumia buldozeriu sita projekta, jie tikrai neprasys/nesiulys varyt i Architektu taryba
                                      Kur nors viršuliškėse statomiems eiliniams daugiabučiams VMS reikalauja architektūrinio konkurso, o nacionaliniam stadionui jo jau nebereikia? Įdomi politika.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                                        Tada dėl architektūros. Šitoks architektūrinis barbarizmas netūrėtų praslįsti pro pirštus. Mes turėjom konkursą su vienu VIENU pasiūlymu, kuris smardžiai dvokia pasenusia 80-ųjų estetika. Jau vien pažiūrėjus į pateiktas vizualizacijas, kaip jos padarytos, matosi baisus atmestinumas. Nieks čia nedėjo jokio nuoširdaus darbo, nieks nepasigilino, nieks nepasistengė, "ant durniaus" pabraižyti pėsčiųjų srautai ir tiek. Tai yra tipinis Cloud projektas, skirtas parodyti per PowerPointą, daugiau negalvojant kas bus vėliau. Cloud dyrikas Dagelis yra didelis biznierius, kuris jau metų metus giriasi dėl stadiono projekto, bet yra menkas architektas, todėl suprantu jį, žinodamas, kad jis dabar tikriausiai trina letenas ir skaičiuoja byrėsiančius pinigus.
                                        Įdomu skaityt apie "tipinius Cloud projektus, skirtus parodyti per PowerPointą" ir "menkus architektus", kai šita studija atsakinga už šiuos projektus:











                                        Comment


                                          Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                                          Gal matysim Populous kaip "konsultantą", kuris realiai nieko neprojektuos. Nežinia.

                                          Bet jei net jeigu ir projektas kardinaliai keisis, čia bus toks kaip ir pirkimas katės maiše. Viskas ok būtų, jei koncesininkas skelbtų atskirą architektūrinį konkursą, o dabar turim vieną "tept lept" variantą, kuris dar gali keistis. Keistis į ką? Į gerą? Į blogą? Manau tai sukelia negerą precedentą...

                                          O dėl Tesonet, nu tai sorry, bet čia kažkokie vėjai iš tavo pusės visiškai ne į temą. Gali pats pasigooglinti apie Tesonet, yra informacijos tiek Reddit, tiek kitur, tiesiog nenoriu įvardinti "konfidencialios" informacijos, juolab, kaip sakau, kai tai gali pasidaryti pats. Tiesiog pabrėžiau, kad yra tokie gandai ir tokia mano nuomonė, o ar jie pagrįsti ar ne, tau spręsti pačiam. Tik kuom tai susiję su Cloud?

                                          Yra aišku, ir gerų Cloud projektų, bet dauguma yra skysti projektiniai pasiūlymai, neturintys jokio realaus pagrindo ir akiplėšiškai išsišokantys iš konteksto. Mano asmeninei filosofijai tokia architektūra prieštarauja, todėl tokia ir nuomonė. Bet šitas projektas, apskritai, kita kalba. Man viskas aišku pasidaro pamačius kokio lygio yra vizualizacijos.
                                          Dėl stadiono aš kaip ir iš esmės sutinku. Dėl Cloud projektų apskritai nebūčiau linkęs sutikti, realizacijos jų irgi neblogos, na ne idealios, bet ypač pažiūrėjus kokia architektūra dominavo/dominuoja Vilniuje - liuks kad yra tokių kaip Cloud architektai.

                                          Dėl Tesonet: "Jei tai ką aš žinau yra tiesa - jie tikri niekšeliai... Tai slapta informacija... Visi kas sukasi IT srityje žino... Na tai yra internetuose, pats susirask...". Neatrodo kad pats vėjus kažkokius rašai? Internete galiu rasti visko apie bet kurią bent kiek didesnę įmonę, o taip abstrakčiai kažką velti ir mėtyti kaltinimus labai lengva, atitinkamus vėjus bet kas apie bet ką gali rašyti. Jei kažką tokio rašai, pagrįsk ir rašyk konkrečiai ką turi omeny.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X