Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Lt yra regbio lyga?

    Comment


      Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
      /\ Lt yra regbio lyga?
      prie ko cia ta lyga juk yra LT regbio vyru rinktine..

      Comment


        Ir jai tikrai būtinai reikia 25tkst. vietų stadiko?

        Comment


          Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
          Ir jai tikrai būtinai reikia 25tkst. vietų stadiko?
          juk sakau kad butu galima rengti...

          Comment


            na gal ir įmanoma. ir? kas iš to?

            Comment


              Parašė LeBronius23 Rodyti pranešimą
              galbut si stadiona galima butu panaudoti ir regbio varzyboms!
              Regbio varžybas galima rengti bet kokiame stadione. Vyksta jos ir Stade de France, ir Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyksta kai tam reikalas būna...

              Comment


                gal kas snd bus prie statybu ir pafotkins?

                Comment


                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                  ir Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyksta kai tam reikalas būna...
                  Rimtai, o kaip su vartais? Man tai atrodo kad juos ten labai sudetinga transportuoti ir juo labiau stabiliai imontuoti ir pastayti kad tie strypai tiesiai stovetu
                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                  Comment


                    Esu matęs prieš porą metų gal, žaidė berods, Baltijos lygos ar kažkokios tai lygos rungtynes su rusų komanda. Dėl vartų dabar tiksliai nepasakysiu kaip juos ten gamino, vežė ar dar ką darė jei gerai pamenu, tai prie futbolo vartų kažkaip ilgus strypus lyg primontavę buvo ir gavosi kažkas panašaus į regbio

                    Comment


                      na kad sonai nugremzti, as manau vien tam, kad tai laiko daugiau pazeistos vietos, todel jas reikejo pasalinti, as logiskai taip mastau... o del armaturos pasalinimo tai nezinau, gal kas pataisys
                      o buvo taip...

                      Comment


                        Gal kokiu fotkiu kasnors jei vyksta kokie darbai idomesni
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Parašė TukasLT Rodyti pranešimą
                          na kad sonai nugremzti, as manau vien tam, kad tai laiko daugiau pazeistos vietos, todel jas reikejo pasalinti, as logiskai taip mastau... o del armaturos pasalinimo tai nezinau, gal kas pataisys
                          Jei kas matė, ta armatūra ir taip buvo jau sugraužta korozijos, aplankstyta ir pan. Todėl ir pašalinino.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Parašė TukasLT Rodyti pranešimą
                            na kad sonai nugremzti, as manau vien tam, kad tai laiko daugiau pazeistos vietos, todel jas reikejo pasalinti, as logiskai taip mastau... o del armaturos pasalinimo tai nezinau, gal kas pataisys
                            Nu jo, viskas logiska, jei pasalino, vadinasi pazeista buvo...
                            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                            Comment


                              Vyrai dirba, kad stadionas Vilniuje atsirastų laiku:

                              Savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl Nacionalinio stadiono statybų eigos

                              Vilniaus miesto savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl Nacionalinio stadiono statybų darbų eigos, kuriame dalyvavo meras Juozas Imbrasas, jo pavaduotojas Evaldas Lementauskas, Administracijos direktorius Gintautas Paluckas, uždarųjų akcinių bendrovių „Eika“, „Skala“, „Vilniaus kapitalinė statyba“ vadovai. Susitarime buvo tartasi, kaip spartinti statybų darbus ir efektyviai juos koordinuoti.

                              Šiam tikslui bus sudaryta ne mažiau 10 narių darbo grupė, vadovaujama mero pavaduotojo Evaldo Lementausko. Tarp svarbiausių būsimos grupės uždavinių – efektyvus finansinių ir žmonių išteklių administravimas, numatoma, kad grupė spręs Nacionalinio stadiono marketingo klausimus.

                              vilnius.lt
                              Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                              Comment


                                Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                                Šiam tikslui bus sudaryta ne mažiau 10 narių darbo grupė, vadovaujama mero pavaduotojo Evaldo Lementausko
                                <...>
                                grupė spręs Nacionalinio stadiono marketingo klausimus.

                                vilnius.lt
                                ka statybininkai ir savivaldybes biurokratai supranta apie stadionu marketinga... nu nebent kaip sau patogesenes lozes isirengti
                                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                Comment


                                  Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                  ka statybininkai ir savivaldybes biurokratai supranta apie stadionu marketinga... nu nebent kaip sau patogesenes lozes isirengti
                                  Tai nereikia suprasti, kad spręsti. Visada galima pasitelkti srities žinovus, o šiuo atveju nuspręsti stadiono marketingą patikėti profesionalų įmonei.

                                  Comment


                                    Parašė Meier Rodyti pranešimą
                                    Tai nereikia suprasti, kad spręsti. Visada galima pasitelkti srities žinovus, o šiuo atveju nuspręsti stadiono marketingą patikėti profesionalų įmonei.
                                    Na kaip ir suprantama butu, jei valdininkai sprestu pasitelkdami marketingo specus, bet prie ko cia statybininkai???
                                    Nori turbut klerkai, kad statybininkai pasijustu labai svarbus ir kad jiems ne px butu stadiono statyba, tai ir juos tipo prie chebros priiminet sprendimus
                                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                    Comment


                                      Ruosiasi didelei statybai, ruosia privaziavimus ir tuoj ardys kelia i kiauliopoli:

                                      is delfi.lt

                                      tuoj bus sunku pramogu sostines lankytojams ten patekti
                                      Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                      Comment


                                        Siaip jau tokia kaimynyste kiauliopolis kogero neturetu skustis, jei tarkime Lietuvos futbolo rinktine ten zais. Tarkim prisiminus paskutine skotu viesnage ir ju paliktu pinigu kieki... bent pora panasiu sirgaliu desantu ir manau tikrai atsipirks tokie smulkus nepatogumai kiauliopoliui.
                                        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                        Comment


                                          Neturėtų skųstis - renginių dienomis smarkiai šoktelės alkoholio prekyba ir daug daugiau darbo turės nekropolio valgyklos, gal dar kokios kitos knaipės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X