Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ifl Rodyti pranešimą

    Neskaidru (neefektyvu, nereikalinga) yra prielipų statymas ir nenoras statyti vien stadioną.
    Viskas skaidru ir reikalinga, pagal mūsų galimybes. Miestas gautų didelį sporto kompleksą, o ne vien tik menką stadioną.
    Aš neliūdnas - aš blaivus

    Comment


      Parašė geriantis Rodyti pranešimą

      Viskas skaidru ir reikalinga, pagal mūsų galimybes. Miestas gautų didelį sporto kompleksą, o ne vien tik menką stadioną.
      Tema yra nacionalinis stadionas, o ne nacionalinis sporto kompleksas su biblioteka ir darželiu. Wtf. Tuo labiau, kad ten geriau būtų daugiabučiai.

      Comment


        Aš manau, kad ten kaliošų fabrikas geriau.

        Comment


          Tai ten geriausiai kad jau visiškai pilnas kompleksas būtų, su fabrikais ir mokymo įstaigom, su kinoteatrais ir patogiais gyvenamaisiais-miegamaisias kvartalais būsimiesiem žiūrovam, su parkais ir kt. reakreacijos bei laisvalaikio zonom. Nes jeigu kažko vieno iš paminėtųjų nebus stadijonas akimirksniu praranda prasmę, pasidaro nereikalingas ir nuostolingas, tada geriau tegul jo nieks nestato

          Comment


            Parašė ifl Rodyti pranešimą

            Tema yra nacionalinis stadionas, o ne nacionalinis sporto kompleksas su biblioteka ir darželiu. Wtf. Tuo labiau, kad ten geriau būtų daugiabučiai.
            Tema yra sukurta dar Nasvyčio stadionui - 30 000 žiūrovų su arka ir su bėgimo takais. Visi sutarėme, kad nekursim naujos temos, todėl taip ir liko. Teisybės dėlei reiktų ją pakeisti į Ozo sporto kompleksas. Nes statomas stadionas yra joks nacionalinis, o eilinis vidutinės talpos stadionėlis, kokių pilna kiekviename nedideliame europos mieste.
            Aš neliūdnas - aš blaivus

            Comment


              Parašė geriantis Rodyti pranešimą

              Tema yra sukurta dar Nasvyčio stadionui - 30 000 žiūrovų su arka ir su bėgimo takais. Visi sutarėme, kad nekursim naujos temos, todėl taip ir liko. Teisybės dėlei reiktų ją pakeisti į Ozo sporto kompleksas. Nes statomas stadionas yra joks nacionalinis, o eilinis vidutinės talpos stadionėlis, kokių pilna kiekviename nedideliame europos mieste.
              Aha, tik svarbu, kad būtinai būtų didesnis už Kauno ir už Rygos irgi. Tiesiog eilinis stadionas.

              Pakeitus pavadinimą ir visuomenėje pradėjus šnekėti ir įsisamoninus, kad statomas ne vien fūlės stadionas, bet ir darželis, biblioteka ir muziejus, dar viena kašio arena dėl oligarchų nesutarimų ir dar belekas, tokio sporto komplekso palaikymas nusiristų į žemumas.
              Paskutinis taisė ifl; 2024.05.14, 09:11.

              Comment


                Parašė ifl Rodyti pranešimą

                Aha, tik svarbu, kad būtinai būtų didesnis už Kauno ir už Rygos irgi. Tiesiog eilinis stadionas.

                Pakeitus pavadinimą ir visuomenėje pradėjus šnekėti ir įsisamoninus, kad statomas ne vien fūlės stadionas, bet ir darželis, biblioteka ir muziejus, dar viena kašio arena dėl oligarchų nesutarimų ir dar belekas, tokio sporto komplekso palaikymas nusiristų į žemumas.
                Čia nereikia nieko palaikyti ar nepalaikyti, o reikia tiesiog pastatyti ir pamiršti. Toks kompleksas kaip šitas yra visiškai eilinis objektas, tiesiog žurnalistų ir politikų paverstas nesutarimų kamuolių. Jeigu nori pats kabintis ant isterikos kabliuko, tai kabinkis. Aš siūlyčiau mažiau mazolinti šitą temą ir persijungti į gyvenimui svarbesnes temas nei ši.
                Aš neliūdnas - aš blaivus

                Comment


                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                  Čia nereikia nieko palaikyti ar nepalaikyti, o reikia tiesiog pastatyti ir pamiršti. Toks kompleksas kaip šitas yra visiškai eilinis objektas, tiesiog žurnalistų ir politikų paverstas nesutarimų kamuolių. Jeigu nori pats kabintis ant isterikos kabliuko, tai kabinkis. Aš siūlyčiau mažiau mazolinti šitą temą ir persijungti į gyvenimui svarbesnes temas nei ši.
                  O gal nestatyti (jei jau nesugebama pastatyti vien stadiono be komplekso) ir pamiršti? How about that? Nepatinka tokia idėja?

                  Comment


                    Pasiskolinu nuotrauką su postu iš FB platybių apie dar vienos krepšinio arenos poreikį.
                    Attached Files

                    Comment


                      Aš manau Šimašius per tuos kelis metus visgi neblogai sudėliojo konkurso sąlygas. Baltkapo padaryta nauda miestui tikrai nemaža, nugriauti stadioną nebuvo taip paprasta. Ypač nemokamai. Gal galit kažkas paaiškinti, kodėl mes į tai nežiūrime pozityviai? Stadionas yra Kaune, kur dabar reikia skubėt?
                      Akivaizdžiai keičiamos konkurso sąlygos, kviečiamas avulis - kam to reikia?
                      Šimašius kelis metus dirba, rezultatas - koncesininkas padirbo nemokamai ir pabėgo. Nu ir kas, kas liko durniaus vietoje? Man atrodo ne savivaldybė, bet benkunskui atrodo kitaip (tiksliau jo interesų grupei).

                      Comment


                        Parašė ifl Rodyti pranešimą

                        O gal nestatyti (jei jau nesugebama pastatyti vien stadiono be komplekso) ir pamiršti? How about that? Nepatinka tokia idėja?
                        Nepatinka. Norėčiau, kad 1) atsirastų normalus sporto kompleksas Vilniuje, kurio tikrai reikia ir 2) reikia išmokti kažkaip dirbti pradedant nuo mažų projektų, kaip šitas ir einant prie didesniu, kaip tramvajus ar pan.
                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                        Comment


                          Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                          Nepatinka. Norėčiau, kad 1) atsirastų normalus sporto kompleksas Vilniuje, kurio tikrai reikia ir 2) reikia išmokti kažkaip dirbti pradedant nuo mažų projektų, kaip šitas ir einant prie didesniu, kaip tramvajus ar pan.
                          Koks yra sporto komplekso reikalingumas?

                          Aš matau keletą esminių trūkumų:

                          1) Krepšinio arenų jau dabar turime daugiau nei klubų
                          2) Lengvosios atletikos maniežas netinka tarptautinėms varžyboms (kam tokį statyti išvis)
                          3) Kodėl sporto komplekse nėra baseino, žinant, kad baseinai yra daugiafunkciai - naudojami žmonių ir sveikatinimuisi, ir varžyboms?
                          4) Kodėl į sporto komplekse įpaišyti darželis ir biblioteka? Kuo čia su sportu susiję? Muziejus taipogi skamba kaip pinigų įsisavinimo objektas.

                          Ir jei jau būti moderniais, kodėl tada ne kokio e-sporto arena išvis? Ar kerlingo? Ar velodromas?
                          Paskutinis taisė ifl; 2024.05.14, 18:53.

                          Comment


                            Power 2 Tha People matosi, kad esi labai toli nuo futbolo. Užsipisau su tavim ginčytis. Tau gi vistiek px ką kas ten pasakys, tu tiesiog įtikėjai, kad Ozo sporto kompleksas yra BLOGIS ir viskas. Tai kam mums čia gaišti laiką? Tikinčio nepakeisi.
                            Aš neliūdnas - aš blaivus

                            Comment


                              Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                              Viskas skaidru ir reikalinga, pagal mūsų galimybes. Miestas gautų didelį sporto kompleksą, o ne vien tik menką stadioną.
                              Reikalinga, taip. Skaidru? Po šitos postalio susitarimų rokiruotės manau tapo nebe.

                              Comment


                                Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                Power 2 Tha People matosi, kad esi labai toli nuo futbolo. Užsipisau su tavim ginčytis. Tau gi vistiek px ką kas ten pasakys, tu tiesiog įtikėjai, kad Ozo sporto kompleksas yra BLOGIS ir viskas. Tai kam mums čia gaišti laiką? Tikinčio nepakeisi.
                                Tai futbolo ar komplekso?

                                Apsispręsk vieną kartą. Aš nesakiau, kad futbolo stadiono nereikia (vienintelis mano argumentas prieš futbolo stadioną, tai čia kai kurių aiškinimas, kad jis pelną generuos iš atvykstančių sirgalių => ne, jis nebus pelningas ir išlaikymas siurbs savivaldybės pinigus).

                                O komplekso su muziejais ir darželiais - taip, nereikia. 2 skirtingi dalykai.

                                Comment


                                  Parašė Stigas1 Rodyti pranešimą
                                  Aš manau Šimašius per tuos kelis metus visgi neblogai sudėliojo konkurso sąlygas. Baltkapo padaryta nauda miestui tikrai nemaža, nugriauti stadioną nebuvo taip paprasta. Ypač nemokamai. Gal galit kažkas paaiškinti, kodėl mes į tai nežiūrime pozityviai? Stadionas yra Kaune, kur dabar reikia skubėt?
                                  Akivaizdžiai keičiamos konkurso sąlygos, kviečiamas avulis - kam to reikia?
                                  Šimašius kelis metus dirba, rezultatas - koncesininkas padirbo nemokamai ir pabėgo. Nu ir kas, kas liko durniaus vietoje? Man atrodo ne savivaldybė, bet benkunskui atrodo kitaip (tiksliau jo interesų grupei).
                                  Tai siūlė nemokamai nugriaut Šimašiui/Poderskiui. Nesutiko. Po Zuoko daiktų vežiojimo turbūt negalėjo patikėt, kad taip gali būt

                                  Comment


                                    Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) nustatė, kad Nacionalinio stadiono statybai nuo 2021 metų iš komercinių bankų galėjo būti pasiskolinta apie 120 mln. eurų, tačiau kyla klausimų, kokie darbai buvo padaryti už šiuos pinigus, skelbia LRT RADIJAS.

                                    Dar pastebima, kad vien šiais metais už paskolas reikės sumokėti beveik 10 mln. eurų palūkanų.

                                    Šią informaciją LRT RADIJUI patvirtino VPT Priežiūros skyriaus vedėjas Ramutis Prišmantas.

                                    „Tarnyba atkreipė dėmesį, kad 2021–2023 m. laikotarpiu rodoma, kad paimta ganėtinai nemaža paskolų suma. Tarnyba atkreipė dėmesį, kad ta paskolų suma nekoreliuoja su faktiškai atliktiems darbams išleistomis sumomis“, – sakė jis.

                                    Comment


                                      1. Straipsnis išėjo 15 min. prieš tarybos posėdį. Tikrai ne sutapimas. Zuoko visa grupė iš karto suskubo dalintis.
                                      2. Kaip suprantu, VPT vertina bankų pateiktas garantijas, kad pinigai bus duodami, bet ne realiai gautus pinigus ir nevertina (bent viešai neskelbia) ar bankai yra nutraukę tas garantijas ar ne. Čia yra esminis punktas, nes gaut banko sutikimą skolinti nėra tapatu gauti pinigus į sąskaitą.

                                      Comment


                                        Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                        Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) nustatė, kad Nacionalinio stadiono statybai nuo 2021 metų iš komercinių bankų galėjo būti pasiskolinta apie 120 mln. eurų, tačiau kyla klausimų, kokie darbai buvo padaryti už šiuos pinigus, skelbia LRT RADIJAS.

                                        Dar pastebima, kad vien šiais metais už paskolas reikės sumokėti beveik 10 mln. eurų palūkanų.

                                        Šią informaciją LRT RADIJUI patvirtino VPT Priežiūros skyriaus vedėjas Ramutis Prišmantas.

                                        „Tarnyba atkreipė dėmesį, kad 2021–2023 m. laikotarpiu rodoma, kad paimta ganėtinai nemaža paskolų suma. Tarnyba atkreipė dėmesį, kad ta paskolų suma nekoreliuoja su faktiškai atliktiems darbams išleistomis sumomis“, – sakė jis.
                                        O vz.lt rašo ką kitą - https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...n-eur-paskolos

                                        "„VPT mato, kad iki 2026 m. projekto bendrovė planuoja pasiskolinti 120 mln. Eur. Ar buvo faktinis pasiskolinimas, to mes netikrinome, nes mes neturime galių, neturime santykių su projektine bendrove. Kadangi tai projekto bendrovės ir banko santykiai, paskolos“, – VŽ komentavo R. Prišmantas."
                                        Paskutinis taisė Perfect; 2024.05.15, 12:39.

                                        Comment


                                          Vėpėtė tęsia savo misiją vilkinti ir naikinti bet kokias proceso užuomazgas, dabar jau siųsdami dviprasmiškas žinutes prieš pat Tarybos posėdį, bet taipogi nieko negalėdami pasakyti - 'gal paėmė, gal nepaėme'. Šaraškino kontora.

                                          Jeigu vagia, reikia turėti įrodymų, kitaip čia tiesiog visuomenės kiršinimas ant bent kokios naujos infrastruktūros projektų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X