Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Esu už stadiono statymą (apie 50 mln). Esu kategoriškai prieš komplekso statymą (150+ mln) tol kol nėra įtvirtinimų tarp VIlniaus ir Baltarusijos.

    Galimas ir kitas variantas, kurį labai palaikyčiau - statyti tik stadioną ir panaudoti papildomus pinigus (suma sudarytų tik mažą dalį nuo 100+ mln) Ozo/Gelvonų sankryžos konvertavimui į du lygius.

    Comment


      Nėra jokios prasmės ten daryti du lygius.

      Comment


        Parašė spekas Rodyti pranešimą
        Esu už stadiono statymą (apie 50 mln). Esu kategoriškai prieš komplekso statymą (150+ mln) tol kol nėra įtvirtinimų tarp VIlniaus ir Baltarusijos.

        Galimas ir kitas variantas, kurį labai palaikyčiau - statyti tik stadioną ir panaudoti papildomus pinigus (suma sudarytų tik mažą dalį nuo 100+ mln) Ozo/Gelvonų sankryžos konvertavimui į du lygius.
        Tu man paaiskink, nu prie ko cia stadionas, stadiono kompleksas ir itvirtinimai Lietuvos ir Baltarusijos pasieny? Nu nesueina galai man ne pro niekur.

        Comment


          Parašė spekas Rodyti pranešimą
          Esu už stadiono statymą (apie 50 mln). Esu kategoriškai prieš komplekso statymą (150+ mln) tol kol nėra įtvirtinimų tarp VIlniaus ir Baltarusijos.

          Galimas ir kitas variantas, kurį labai palaikyčiau - statyti tik stadioną ir panaudoti papildomus pinigus (suma sudarytų tik mažą dalį nuo 100+ mln) Ozo/Gelvonų sankryžos konvertavimui į du lygius.
          Nera jokiu kitu variantu, projekto keitimas bei ruosimas uztruktu ne vienus metus, ko pasekoje kastai dar labiau didetu. Vilniuj 150+ mln nera daug, atsidarykit nors karta pastaruju 10 metu biudzeto kreive.

          Comment


            Viskas tvarkoje tas stadijonas ir net kompleksas apie jį ne taip blogai, problema yra kaip viskas daroma, kai koncesininkui neįsivertinus savo rizikų jos tampa miesto rizikomis ir vyksta postalės susitarimai savivaldybėje.

            Comment


              Parašė Sekai Rodyti pranešimą

              Nera jokiu kitu variantu, projekto keitimas bei ruosimas uztruktu ne vienus metus, ko pasekoje kastai dar labiau didetu. Vilniuj 150+ mln nera daug, atsidarykit nors karta pastaruju 10 metu biudzeto kreive.
              Būtent. Jei reikalas nepaeis ir po kokių 5 metų nuspręstų statyti, džiaugsies jei kažkas atsirastų, kas sutiktų statyti už 300 mln

              Comment


                Parašė Globalus Rodyti pranešimą
                Būtent. Jei reikalas nepaeis ir po kokių 5 metų nuspręstų statyti, džiaugsies jei kažkas atsirastų, kas sutiktų statyti už 300 mln
                Pagal tokią logiką dabar visi turi viską statytis bet kokia kaina, nes vėliau vistiek bus brangiau.
                Šiaip tai brangiau bus dėl to, kad ekonomika kyla ir statybų bus daugiau kažkaip tai.
                kur čia šuo pakastas, kodėl statybų daugiau, kai viskas brangiau? Kodėl ta ekonomika toks sunkus mokslas?

                Comment


                  Parašė Stigas1 Rodyti pranešimą

                  Pagal tokią logiką dabar visi turi viską statytis bet kokia kaina, nes vėliau vistiek bus brangiau.
                  Šiaip tai brangiau bus dėl to, kad ekonomika kyla ir statybų bus daugiau kažkaip tai.
                  kur čia šuo pakastas, kodėl statybų daugiau, kai viskas brangiau? Kodėl ta ekonomika toks sunkus mokslas?
                  Čia nėra ekonominės logikos, nes dauguma komentatorių su matematikos spragomis, panašu (žiūrint, kaip jie kainas skaičiavo). Realiai kaip tik būtų pigiau, nes tokio pačio objekto kaina lyginant fiksuota kažkurių metų verte statybų kaina krenta . Statybų kainos stadionuose pagrindinė priežastis yra papildomų "features" stadionuose atsiradimas tokių kaip varstomi stogai, klimato kontrolės, led ekranai per visą stadioną. Palyginkit stadionus statytus 60'aisiais ir dabar.


                  MetLife Stadium - Wikipedia

                  brangiausias tuo metu pastatytas stadionas USA istorijoj už 1.6 mlrd. Pasiskaitykit, kokių ten "features" prigrūsta ir palyginkit su ankstesniu

                  Giants Stadium - Wikipedia

                  Komentarai apie tai, jog reikia statyti, nes brangs yra tokio pat lygio kaip reikia statyti, nes betonas baigsis (taip, yra tokia galimybė).
                  Paskutinis taisė ifl; 2024.05.03, 13:21.

                  Comment


                    Labai gerai parodo, kiek šitas projektas reikalingas, jei svarbiausias argumentas ir valdžios skubėjimas statyti yra "nes vėliau viskas pabrangs".
                    O ištrupėję šaligatviai, netvarkomos gatvės, nestatomos mokyklos, supuvę troleibusai, tramvajus vėliau nepabrangs?
                    Paskutinis taisė Lettered; 2024.05.03, 15:54.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Labai gerai parodo, kiek šitas projektas reikalingas, jei svarbiausias argumentas ir valdžios skubėjimas statyti yra "nes vėliau viskas pabrangs".
                      O ištrupėję šaligatviai, netvarkomos gatvės, nestatomos mokyklos, supuvę troleibusai, tramvajus vėliau nepabrangs?
                      Teisingas pastebėjimas.

                      Man keista, kad žmonės tiki pasakomis (švelniai pasakius) dėl brangimo, kuomet, tikėtina projekto stūmėjai ima maždaug pikines, kad ir to paties plieno (pvz) kainas ir akiplėšiškai meluoja apie brangimus. Kad to maža nepasirodytų, biudžetininkai ne tai, kad atstovautų biudžeto sunešėjų interesus, bet ieško būdų kaip kuo labiau pabranginti. Tiesiog fantastika stebėti kas vyksta.

                      Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1385
Size:	43,5 kB
ID:	2128230

                      Comment


                        Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

                        Tu man paaiskink, nu prie ko cia stadionas, stadiono kompleksas ir itvirtinimai Lietuvos ir Baltarusijos pasieny? Nu nesueina galai man ne pro niekur.
                        Pinigai iš kur? Kokia dalis iš biudžeto?

                        Jei nemaža dalis iš biudžeto, tuomet yra nusikalstamo lygio veikla iki tol kol nepastatyti įtvirtinimai prie Vilniaus. Turint omenyje, kad tuo pačiu metu valdžia meluoja, kad nėra pinigų šiems ir kitiems karinio saugumo dalykams - atseit reikia mokesčius kelti ir tt..

                        Comment


                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                          Nėra jokios prasmės ten daryti du lygius.
                          Nėra prasmės... Įdomiai... Ar kokia nors prasmė atsiras kai bus stadionas? Papildomi pastatai?

                          Comment


                            Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                            Nėra jokios prasmės ten daryti du lygius.
                            Ko ten reikia, tai viešojo transporto. Bet mes jau kaip ir žinom, kad to nebus. Nenustebčiau, jei statant stadioną, jei jį visgi statys, apskritai nebus net kaip nors koreguojami esami maršrutai, jų dažniai, stotelių lokacijos ir t.t. Tiesiog bus visiškai pamiršta sritis. Vilniaus meras net nematė poreikio nors VIENU žodžiu paminėti VT, kalbėdamas apie savo tariamus nuopelnus per pirmus metus buvimo meru. Gali ten pastatyti kad ir penkis lygiu, eismo problemų tai neišspręs, nes su tokiu požiūriu jų tiesiog neįmanoma išspręsti.

                            Comment


                              Parašė spekas Rodyti pranešimą

                              Teisingas pastebėjimas.

                              Man keista, kad žmonės tiki pasakomis (švelniai pasakius) dėl brangimo, kuomet, tikėtina projekto stūmėjai ima maždaug pikines, kad ir to paties plieno (pvz) kainas ir akiplėšiškai meluoja apie brangimus. Kad to maža nepasirodytų, biudžetininkai ne tai, kad atstovautų biudžeto sunešėjų interesus, bet ieško būdų kaip kuo labiau pabranginti. Tiesiog fantastika stebėti kas vyksta.
                              Armatūrą užsipirko aukščiausiam taške.

                              Comment


                                Parašė spekas Rodyti pranešimą

                                Pinigai iš kur? Kokia dalis iš biudžeto?

                                Jei nemaža dalis iš biudžeto, tuomet yra nusikalstamo lygio veikla iki tol kol nepastatyti įtvirtinimai prie Vilniaus. Turint omenyje, kad tuo pačiu metu valdžia meluoja, kad nėra pinigų šiems ir kitiems karinio saugumo dalykams - atseit reikia mokesčius kelti ir tt..
                                Didzioji dalis pinigu is savivaldybes, o ne is valstybes biudzeto. VMS itvirtinimu nestato, nes tai nera ju prerogatyvoj. Cia KAM ir kitu krasto apsaugos insituticiju pareiga tai daryt, su pinigais is valstybes biudzeto. Kad siavivaldybe tai pagaliau daro, tai reikia dziaugtis, nes pagaliau savivaldybes apsiima daryt, tai kas joms priklauso ir nekaulija pinigu is valstybes, kai reik kazkoki nauja projekta igivendint. 150mln yra katino asaros, palyginus su tuo, ko reikia gynybai. O jei vadovaujames tokia logika , kad atisakom visos viesosios infrastrukturos statymo ir viska kisam i Maginot linija palei Lietuvos-Baltarusijos siena, tai galesim po kurio laiko b*bi griauzti, kai ekonomika nustos vystytis ir pinigu srautai stagnuos. Tai yra elementarus finansinis rastigumas, kuriuo ivairus ginibos egzpertai ir "dronai isgelbes pasauli" chebriukai nepasizymi.

                                Comment


                                  Vėpėtė nerimsta ir imituoja darbą - gerokai vėlavo su išvadomis, nieko esminio nepateikė, dabar vilkins su nepriimtomis rekomendacijomis. Biurokratai matuojasi pas ką didesnis.

                                  https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...iono-projekto/

                                  Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) tikina susipažinusi su sostinės savivaldybės pristatytais pokyčiais daugiafunkcio stadiono, į kurį įeina Nacionalinis stadionas, projekte. Tarnybos vertinimu, Vilniaus valdžia atsižvelgė tik į dalį pakeitimų, o dėl pastabų, į kurias nebuvo atsižvelgta, VPT kreipsis į instituciją tikėdamasi paaiškinimų.

                                  „Susipažinę su Vilniaus miesto savivaldybės planuojamais pakeitimais, apie kuriuos ji kalbėjo viešai, matome, kad atsižvelgta į dalį VPT siūlymų ir rekomendacijų“, – Eltai perduotame komentare teigė Viešųjų pirkimų tarnybos vyresnioji patarėja Evelina Butkutė-Lazdauskienė.

                                  „Informuojame, kad kreipsimės į suteikiančiąsias institucijas, siekdami susipažinti su argumentais, kodėl į dalį VPT pastabų neatsižvelgta ir tuomet spręsime dėl tolimesnių veiksmų“, – pažymėjo ji.

                                  Comment


                                    Parašė Laure23 Rodyti pranešimą
                                    Vėpėtė nerimsta ir imituoja darbą - gerokai vėlavo su išvadomis, nieko esminio nepateikė, dabar vilkins su nepriimtomis rekomendacijomis. Biurokratai matuojasi pas ką didesnis.

                                    https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...iono-projekto/
                                    Tiesiog žiauriu kaip imituojant darbą yra žlugdomi valstybinės svarbos projektai.

                                    Comment


                                      Parašė Agas Rodyti pranešimą

                                      valstybinės svarbos projektai.
                                      Nu rimtai valstybinės svarbos? kam tas Vilniaus stadionas isvis idomus ir ka be jo negalima Lietuvoje padaryti?

                                      Comment


                                        Parašė vital7777 Rodyti pranešimą

                                        Nu rimtai valstybinės svarbos? kam tas Vilniaus stadionas isvis idomus ir ka be jo negalima Lietuvoje padaryti?
                                        Man svarbus. Man nesuvokiama kaip Sostinė gali neturėti rimto stadiono...

                                        Comment


                                          Parašė Aizzeris Rodyti pranešimą

                                          Man svarbus. Man nesuvokiama kaip Sostinė gali neturėti rimto stadiono...
                                          Pripažinkim, kad nesam futbolo tauta. Pastatytas stadionas situacijos nepakeis. Stadionas pilnas bus max 5 kartus metuose. Galim sau leist nutraukt konkursą su baltcap, nes čia ne degantis reikalas jį pastatyt. Puiki proga išlipti sausiems iš balos ir girtis, kad už dyką nugriovė stadioną privatininkas ir baudą susimokės. Bet deja, ateina Avulis ir prasideda melodramos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X