Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Senamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oivej
    Aš kažkur skaičiau pernai kad rusai ruošiasi perrašyti visus archyvų/muziejų katalogus, čia tiesiogai buvo susiję su restitucijos ieškiniais iš Vokietijos, kad tie negalėtų atsekti galų, bet Lietuvoj turbūt niekam vis tiek neįdomu, nes čia tik apie kompensacijas kliedi. Rusija kaip Rusija, o kuo Lenkija geresnė, mažu pametė Barboros karūną?
    Na, rusai plėšė viską iš eilės ir tai darė 50 metų. Ir dar visi ankstesni karai su rusais...
    Words in English always mean something...

    Comment


      Mano telefoninis atnaujinimas

      Netoli barbakano, kaip suprantu baigia atnaujint pastatą




      Čia ir pats barbakanas


      Įdomu kam jie tą lopą paliko? Plytos baigėsi? Dėl tos pačios priežasties turbūt ir raudonom plitelėm gabalą išklojo.




      Čia pamatai ar sienos liekanos? Labai keistai atrodo.




      Words in English always mean something...

      Comment


        Tos liekanos tai XIX a. statyta sienos-tvoros dalis, ši vėlesnė siena nesutampa su ankstesnės XVI a. sienos pamatais. Dar nesenai daugelis miestiečių tikėjo kad tai senoji gynybinė siena.
        Bokšto gatvės metamorfozės - http://gidas.wordpress.com/2010/01/2...-metamorfozes/

        Comment


          Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
          Įdomu kam jie tą lopą paliko? Plytos baigėsi? Dėl tos pačios priežasties turbūt ir raudonom plitelėm gabalą išklojo.

          Tas lopas paliktas specialiai, gali atkreipti dėmesį į tai kaip kruopščiai nepalikta jokių tarpų ir pačios plytos ties kraštais suklotos vertikaliai. Taip siekta palikti autentiškos sienos fragmentą.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė laimutis Rodyti pranešimą
            Tos liekanos tai XIX a. statyta sienos-tvoros dalis, ši vėlesnė siena nesutampa su ankstesnės XVI a. sienos pamatais. Dar nesenai daugelis miestiečių tikėjo kad tai senoji gynybinė siena.
            Bokšto gatvės metamorfozės - http://gidas.wordpress.com/2010/01/2...-metamorfozes/
            Greičiausiai nugriovė dėl to, jog ten vedė komunikacijas(kanalizaciją). Net neabejoju, jog pasikasus ten rastume vamzdėcų.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              nu ten jovalas kaip reikiant matyt kasė kažką rimtai, bet vis tiek ta tvora neturėjo jokios vertės, tai kažkaip negaila.
              Words in English always mean something...

              Comment


                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                Tas lopas paliktas specialiai, gali atkreipti dėmesį į tai kaip kruopščiai nepalikta jokių tarpų ir pačios plytos ties kraštais suklotos vertikaliai. Taip siekta palikti autentiškos sienos fragmentą.
                Ne tai aš suprantu, kad taip daro, bet čia labai jau didelis tas lopas :/ tai atrodo kaip išgriuvę, o ne specialiai palikta
                Words in English always mean something...

                Comment


                  Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
                  Ne tai aš suprantu, kad taip daro, bet čia labai jau didelis tas lopas :/ tai atrodo kaip išgriuvę, o ne specialiai palikta
                  Gal norėjo, kad apimtų viršutinį ir apatinį langus, o kodėl kreivai, tai čia jau vaizduotės vaisius, gal kad atrodytų įdomiau
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Gal norėjo, kad apimtų viršutinį ir apatinį langus, o kodėl kreivai, tai čia jau vaizduotės vaisius, gal kad atrodytų įdomiau
                    Tebunie taip , bet kaip parašyta tai darbus baigs tik po metu :/ Nesuprantu ką ten dar darys, išorė beveik baigta, o vidus ir taip normaliai atrodė.
                    Words in English always mean something...

                    Comment


                      Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
                      Tebunie taip , bet kaip parašyta tai darbus baigs tik po metu :/ Nesuprantu ką ten dar darys, išorė beveik baigta, o vidus ir taip normaliai atrodė.
                      Labai įdomu ar bus viduje sausa ir vėl galės eksponuoti patrankas ir kt. Paskutinį kartą kai veikė muziejus čia buvau 1998 m. viduje buvo labai drėgna, vietomis telkšojo balos, buvo likę keletas surudijusių patrankų.

                      Comment


                        na aš buvau gal ne taip seniai, tai man labai patiko, tikrai nebuvo balų, buvo tos kelios patrankos man rodos ir grindiny imontuoti stiklai po kuriais kaulai ir jei neklystu sviedinai patrankų padėti.
                        Words in English always mean something...

                        Comment


                          Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                          Yra legenda jog kažkas yra matęs sovietiniais metais valdovų rūmų brėžinius, bet dabar į Rusijos archyvus priėjimas yra labai sudėtingas.
                          Precedentas yra. Graikija bylinėjasi su Britanija dėl taip vadinamų lordo Elgino marmurų, t.y. britų išvežtų Akropolio skulptūrų. Jos dabar Britų muziejuje. Rusai gi karo metu išvežė Lietuvos Metriką (archyvus), taip pat Universiteto bibliotekos turtus. Apie rektoriaus skeptrą jau nešneku. Tai kodėl Lietuvos Respublikai nepadavus Rusijos į tarptautinį teismą, kad viskas būtų grąžinta?

                          Comment


                            Tai visų pirma be teismo ar kas rimtai šnekėjo Rusijos archyvų ir panašiomis temomis. Mažai kam rūpi valdžioje, ne konkursai juk kokie.
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                              Tai visų pirma be teismo ar kas rimtai šnekėjo Rusijos archyvų ir panašiomis temomis. Mažai kam rūpi valdžioje, ne konkursai juk kokie.
                              Lietuvoje apie turtus išvežtus į Rusiją kalbėta labai daug. Dar LTSR buvo n kartų reikalaujama gražinti vien bažnytinio paveldo, kurio ten yra dešimtimis ar net šimtais tūkstančių vienetų. Buvo reikalauta gražinti ir valstybinius dokumentus ir tą patį VU skeptrą, bei labai didelius kiekius Egipto paveldo, kuriuos savo laiku atgabeno kažkuris bajoras iš pačio Egipto . Pas juos Rūsiuose turbūt ir pats Vytautas guli, bet jie to nesakys, kad ir kiek klaustume ir prašytume.
                              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                              Comment


                                Aukštai iš kiemo auga toliau

                                Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                Comment


                                  Aš nesuprantu KĄ jie čia stato?
                                  Words in English always mean something...

                                  Comment


                                    WTF?

                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                      Kiek žinau, tai turėtų atstatyti aukštesnį stogą, todėl gal čia pasibandymui daro.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Kiek žinau, tai turėtų atstatyti aukštesnį stogą, todėl gal čia pasibandymui daro.
                                        Esmė ne tame. Kauniečiai supras
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Parašė skunk Rodyti pranešimą
                                          Aukštai iš kiemo auga toliau

                                          Atvaizdas


                                          Kai rYnkYmus laYmi toOOkie polYtikai, tai nestebYna ir tokie bardakai. Beveik esu tikras, kad anksčiau ar veliau kas nors sugalvos ir Gedimino pilyje dastatyti papildomą aukštą ir išnuomoti
                                          Paskutinis taisė Ginthus; 2012.10.24, 14:06.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X