Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Beje, šitas "ledkalnis" nebus net ir toks koks pateikiamas naujausiose vizualizacijose, vizualizacijose gerokai pagražintos net ir formos, "išlaužti" didesni pasvirimai nei bus iš tiesų, pvz. (viršutinė raudona linija sutampa su pirmų pastato aukštų perdangos linija, matosi kaip ji skiriasi nuo viršutinių aukštų, tiesiog bandė kuo labiau paryškinti tuos pasvirimus, realiai jie tokie nebus):

    Comment


      Nenoriu būt skeptiku, bet kažkaip galvoju, jog pabaigoje šis pastatas nebus toks, kokio visi mes tikimės. Labai tikiuosi, jog aš nesu teisus. Visų pirma tos formos tokios atgyvenusios. Antra, ar jas pavyks dar ir pasiekti? Trečia, daug kas priklausys nuo medžiagų. Kažkaip man asmeniškai subtiliau atrodo Flow. Tokie NY tipo dangoraižiai tik gerokai žemesni.

      Comment


        Aš irgi manau, kad vizualizacijos apgaulingos ir nusivilsim, bet čia jau reikia skirti perspektyvos dalykus. Kitaip gausis, kad Radisonas mus išdūrinėja savo buvimu. Neįsivaizduoju, kaip atrodytų vizualizacijos be pasvirusių perdangų, turbūt čia labiau 2D brėžiniuose šitas dalykas gali egzistuoti.
        Click image for larger version

Name:	er.jpg
Views:	1717
Size:	44,2 kB
ID:	1882570

        Comment


          Man tai formos neatrodo atgyvenusios, o formas pavyks pasiekti, nes statys pagal projektą, tik šiek tiek ne tokias kaip vizualizacijose, nes jose šiek tiek pagražinta, dėl fasado tai čia jau kitas klausimas, jis daug ką lems. Vizualizacija ir 3d modelis iš 3dvilnius.lt palyginimui. Formos vistiek geros, tik viršūnę tai gerokai pasmailino

          Comment


            Parašė Saturnas Rodyti pranešimą
            Aš irgi manau, kad vizualizacijos apgaulingos ir nusivilsim, bet čia jau reikia skirti perspektyvos dalykus. Kitaip gausis, kad Radisonas mus išdūrinėja savo buvimu. Neįsivaizduoju, kaip atrodytų vizualizacijos be pasvirusių perdangų, turbūt čia labiau 2D brėžiniuose šitas dalykas gali egzistuoti.
            Matomai nelabai supratai ką parašiau...

            Comment


              Aš irgi va norėjau iš 3D Vilniaus įkelt kaip atrodys nuo Baltojo tilto beveik iš to paties taško.

              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-05-03 112507.jpg
Views:	1767
Size:	104,6 kB
ID:	1882582

              Comment


                Tai ir matosi šiek tiek smailesnis kampas vizualizacijoje, nors pas tave nuo žemės lygio ir įjungtas vizijos sluoksnis, pas mane iš panašaus aukščio kaip ir vizualizacijoj ir įjungtas projekto sluoksnis. Smailė sutampa vizijos ir projekto sluoksnyje, tik vizijoj šiek tiek aukštesnis tas žemesnis "atsikišimas".

                Comment


                  Taip. Aš įjungiau viziją, kad ryškiau matytųsi. Bet aš tiesiog papildant tavo postą. Panašią mintį vienu metu apturėjom

                  Comment


                    Jus visi klystat. 3d modelis ir vizualizacija akivaizdziai skirtingo focal length. Palyginkit santyki europos ir artery.
                    kitaip pasakius, cia tas pats distortion effect kai fotkini objekta su placiu objektyvu is arti vs prizoominta is toliau. Renderiams paprastai nemodeliuoja is akies, paimtas revit modelis pagal kuri ir yra padaryti visi pastato planai. Neverta diskutuot kaip atrodo is “gero” ir is blogo kampo, nes cia jau perspektyvos reikalas. Uzsinorejus ir lazdynu penkiaauksti galima paverst dramatisku smaigaliu. Kazkas labai teisingai palygino su vilnius vartais, nes artery praktiskai yra paprasta prizma.

                    Comment


                      Vargiai ar tik dėl focal length skirtumų smaigalys daug aštresnis, manau dar ir su photoshopu kokį nors perspective correction padarė kad geriau atrodytų. Tai daro vizualizaciją iš modelio, tačiau surenderina vis tiek 2d, klijuoja su nuotraukam ir čia jau pasižaidžia su photoshopu. Na nesvarbu, realybėj žmogaus akimis žiūrint manau nebus tokio aštraus smaigalio ir tiek, dabar tas pasvirimas viso labo per vieną aukštą išgaunamas (kad ir aukštesnį nei kiti), kai anksčiau buvo per 3, ir šiek tiek dėl perspektyvos.

                      Comment


                        Šiandien:








                        Comment


                          Susidaro toks įspūdis, kad projekto gerumas yra jo smaigo aštrume. Rimtai?

                          Comment


                            Parašė Gies Rodyti pranešimą
                            Susidaro toks įspūdis, kad projekto gerumas yra jo smaigo aštrume. Rimtai?
                            Projekto gerumas ne vien smaigo aštrume, smaigas buvo tik pavyzdys kad ne viskas gali būti realybėje taip kaip vizualizacijose net ir kalbant apie formas, ne tik apie fasadą. O smaigo aštrumas be abejo įtakoja projekto gerumą (mano nuomone), nes jis suteikia veržlumo, akcentas ir gerai įsipaišo į urbanistinę kalvą, kartu su žemesniu prilipusiu tūriu paryškina jos žemėjimo kryptį. Aštrūs kampai, "smaigai" yra Libeskindo stilius ir man jis patinka, tuo jis išsiskiria iš kitų, man gaila kad pastatas nėra realizuojamas pagal ankstesnį projektą kur kampai dar aštresni, pastatas buvo dinamiškesnis.


                            Kažką panašaus norėjau paklausti ir dėl tamstos nuomonės:

                            Parašė Gies
                            Dar kartą įsitikinau iš naujų vizualizacijų, kad tai bus turbūt pats baisiausias NMC pastatas. Vien stiklas, visiškai jokios minties.
                            Projekto gerumas yra stiklo nenaudojime. Rimtai? Yra daugybė labai gerų pastatų Pasaulyje kurie turi vien stiklo fasadus. Gal galima plačiau kuo tai net pats baisiausias NMC pastatas?

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Beje, šitas "ledkalnis"
                              Pavadinimas "Iceberg" tikrai labiau tiktų, nei "Artery", ir nėra nuvalkiotas kaip "Crystal'.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Pavadinimas "Iceberg" tikrai labiau tiktų, nei "Artery", ir nėra nuvalkiotas kaip "Crystal'.
                                Stalachmite dar mažiau nuvalkiotas

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  man gaila kad pastatas nėra realizuojamas pagal ankstesnį projektą kur kampai dar aštresni, pastatas buvo dinamiškesnis.
                                  Tikrai taip. Kaip tik dvi vizulkės gan panašios, tik viena pagal seną projektą, kita pagal naują. Nu tikrai trūksta jam griežtumo po pataisymo.

                                  Comment


                                    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                                    Tikrai taip. Kaip tik dvi vizulkės gan panašios, tik viena pagal seną projektą, kita pagal naują. Nu tikrai trūksta jam griežtumo po pataisymo.
                                    Aš tai nelabai suprantu, ar negalima buvo vis gi palikti smailesno kampo? Juolab, kad ten, berods, lengvos konstrukcijos.

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                      Aš tai nelabai suprantu, ar negalima buvo vis gi palikti smailesno kampo? Juolab, kad ten, berods, lengvos konstrukcijos.
                                      Ar nebuvo, kad prie jų prisikabino dėl per didelio aukščio tai teko nužemint?
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Taip, nukirpo grynai dėl aukščio.

                                        Comment


                                          Aha, aš jau girdžiu tuos, kurie verks, kad "ne taip" viskas atrodė renderiuose. Paprastai žmonės, kurie nefotografuoja ir nėra susidūrę su perspektyvos korekcijos įrankiais foto redagavimo softe. Nu tai Edd jau išdavė jiems šitą paslaptį. Aišku bus galima padaryti ir nuotraukų su perspektyvos korekcijom ir tada atrodys gražiau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X