Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Vizualizacijos iš straipsnio:



















































    Paskutinis taisė digital; 2023.05.26, 00:45. Priežastis: atkurtos nuotraukos

    Comment


      #42
      http://www.15min.lt/images/photos/62...074fc5430c.jpg


      Atrodytų kaip kokia banžnyčia

      O šiaip asmeniškai iš pateiktų tai labiausiai norėčiau matyti tą geltoną(nors norėtųsi pamatyt vizualizaciją iš toliau nuo upės pusės, nes nuo Konstitucijos pusės dauguma gerai atrodo, bet kai pasižiūri kaip įsimaišo nuo upės, tai...
      Paskutinis taisė Romas; 2016.04.29, 23:12. Priežastis: Nuotraukos dydis

      Comment


        #43
        Man kažkaip juokingas atrodo tas auksinis bokštas

        Comment


          #44
          Tas kaip bažnyčia čia Libeskind'o, įdomus bet manau į aplinką nelabai įsipaišo. Tiktų labiau šalia Quadrumo. Man patiko KOKO Arches ir Arrows. Lryte nuotraukos su autoriais: http://bustas.lrytas.lt/architektura...esto-veida.htm

          Comment


            #45
            Kažkaip dauguma projektų atrodo lyg koks vaikas būtų su kaladėlėmis žaidęs. Bet yra ir visai neblogų. Man asmeniškai geriausias atrodo tas iš 4 vertikalių bokštų. Nuosaikus, subtilus, puikiai įsipaišantis. Įdomios terasos, primena Swedbanko sprendimą. Tik tuneliuko nėra kažkodėl.
            Lietuva visiems.

            Comment


              #46
              Man patiko „PLH Arkitekter“. Antroj vietoj būtų Arrows.

              Comment


                #47
                Tas pasviręs įdomus, turėtų gerai žiūrėtis iš toliau, pvz nuo Gedimino. Kažkas netradicinio ir labai modernaus, tik būtų gerai masyvesnis.
                Bet yra ir labai baisių, pvz tas auksinis arba pats pirmas, panašus į Baltarusijos biblioteką.

                Comment


                  #48
                  Arrow, PLH ir KOKO mano akiai labiausiai.

                  Comment


                    #49
                    http://img.lrytas.lt/show_foto/?f=4&s=17&id=2086622

                    OK, tas stiklinis daiktas viršuje atrodo idiotiškai, o ir šiaip struktūra nebetenka prasmės...
                    Paskutinis taisė Romas; 2016.04.29, 23:12. Priežastis: Nuotraukos dydis

                    Comment


                      #50
                      /\ plius dar auksinis, kaip kokiuose emyratuose

                      Comment


                        #51
                        Juk turėjo rytoj būti pristatymas. Architektų sąjungos web'e parašyta 28 d. :/

                        Comment


                          #52
                          Mano favoritai:
                          1. PLH
                          2. Arrow
                          3. SP Architektų grupė

                          Libeskind Studio irgi įdomus, tik kažkaip toje vietoje nesižiūri.

                          Didžiausia nesąmonė tai KOKO

                          Comment


                            #53
                            Man tai tik šitas.
                            Paskutinis taisė AngeLT; 2016.04.27, 13:04.
                            Atėjo, pamatė, pastatė...

                            Comment


                              #54
                              Visgi geriausiai nuo Baltojo tilto žiūrisi, kurie neblokuoja EB, ir išlaiko daugiaplaniškumą, kas liečia architektūra, geriausiai su aplinka derinasi neskaidyti, nelaužyti - aiškios formos tūriai - PLH, Arrow įdomus, tik galėtų sukeisti auštesnę vertikalę su žemesne. Kiti projektai nuviliantis iš tiesų, Libeskindo ir KOKO gražūs darbai jei pavieniui kaip dominantės, visiškai ignoruojantis kontekstą, Fukso - grubokas, o lietuvių meistrų jau netgi atgrasūs - Arches "kaladžių krūva", AKG per smulkus (toks pernelyg santūrus), Palekas užstrigęs su savo super minimalizmu, Natkevičius perdaug lakoniškas (dar ta geltona saplva ), SP kažkoks neišreikštas iki galo lyg ir lenktas, bet nestipriai o ir fasade neatsispindi tas lenktumas, tai tiek trumpai. Reikėtų pirmiausia urbanistiškai žiūrėti, kas geriausiai sprendė situacija, o dėl architektūros kaip Swedbanko konkurso istorija rodo, kad laimėjęs darbas ją pasitvarkyti gali dar.
                              Paskutinis taisė batman; 2016.04.27, 12:30.

                              Comment


                                #55
                                Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                                Mano favoritai:
                                1. PLH
                                2. Arrow
                                3. SP Architektų grupė

                                Libeskind Studio irgi įdomus, tik kažkaip toje vietoje nesižiūri.

                                Didžiausia nesąmonė tai KOKO
                                panaši mano pozicija, tik PHL galėtų fasado nebekartoti visur to paties

                                Comment


                                  #56
                                  Arrow ir PLH tai kartu dirbo matyt Nes darbai bene analogiški, tik apsukti. Na ir aplinka skiriasi.

                                  PLH pirmoje vietoje man. Jau vien ko vertas tas jų "bromos" sprendimas ir visas kelias nuo Baltojo tilto - parkas. Norėtųsi, kad PLH ir Arrow sujungtų jėgas ir paimtų Arrow formą bei panaudotų PLH visą kitą. Būtų geriausias darbas!

                                  Dar įdomus SP darbas. Bet jis neišsiskiriantis iš toli, visiškai susilieja su aplinka.

                                  Comment


                                    #57
                                    Lryto nuotraukos(gali kartotis):

                                    Danielio Libeskindo vadovaujamos „Libeskind studio“ (JAV) projektas





                                    Massimiliano Fukso vadovaujamos architektų studijos „Studio Fuksas“ (Italija) projektas





                                    Architektų studijos iš Talino „KOKO Architects“ projektas





                                    Danų architektų „PLH Arkitekter“ projektas





                                    Danų architektų grupės ARROW projektas





                                    Lietuvių R.Paleko ARCH studijos siūlomas darbas



                                    Kauno architektų kompanijos „G.Natkevičius ir partneriai“ projektas





                                    Architektūros kūrybinės grupės „AKG“ (Lietuva) darbas





                                    Vilniečių architektų kompanijos „Arches“ projektas





                                    „SP Architektų grupės“ (Lietuva) darbas



                                    Paskutinis taisė bato_usai; 2016.04.27, 12:57.

                                    Comment


                                      #58
                                      O niekam neužkliuva, tai, kad dauguma jų užstoja Europos ir savivaldybės bokštus?

                                      Comment


                                        #59
                                        Užkliūva. Keista, juk buvo nurodyta, kad neturi užstoti antro plano pastatų. Bet ne. Kai kurie tai atrodo tarsi net specialiai paimti tokie tūriai, kad tik užstotų. Pvz. KOKO ar Fukso tip top užmesta ant Europos dangoraižio

                                        Comment


                                          #60
                                          O kas blogai tame kad užstoja? Ten juk nėra pasaulyje pripažinti architektūriniai šedevrai. Jau prieš 10 metų juos pastačius jie buvo moraliai pasenę tai dabar išvis užstojimas tik į gerą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X